خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

نظر شما : سطح سوالات کنکور 95

سلام ب همه
      سال قبل اگه خاطرتون باشه یا اگه سوالای کنکور سال قبلو دیده باشین فیزیکش خیلی سخت اومده بود. دوسال قبل هم دقیقا همین اتفاق برای درس شیمی افتاد.تو هر دو تا من از هم کلاسی هام یا از مشاورا میشنیدم ک قراره این درسا سخت بیان . دقیقا خاطرم هست ک قبل از عید 94 یکی دوستام بهم گفت ک قراره فیزیک امسال خیلی سخت بیاد . و یه ماه قبل از کنکور هم توی همایش شیمیه شهرمون بهمون گفته بودن ک امسال پیش یک شیمی سخت میاد.

من میخواستم اگه از جایی میشنوین البته اگه منبع موثقی هم باشه بیاین اینجا بگین . تا این پیش بینی ها رو - روهم بزاریم تا توی کنکور غافلگیر نشیم و یا حداقل کمتر غافلگیر بشیم

اگه مدیری هم این تاپیکو میبینه ازش میخوام ک این تاپیکو مهم کنه - دوم اینکه نمیدونستم دقیقا باید این تاپیکو کجا بسازم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-تا الان ب اتفاق نظرمون اینه ک عمومیا حتما سخت تر میاد (البته برای تجربیا) چون چند سال متوالیه ک راحت میاد و سال قبل خیلی راحت بود مخصوصا زبانش-دلیل دومش هم خارج از کشوره
      2-سطح سوالات درس زیست تغییر نمیکنه چون اولا به اندازه کافی سخت هست دوما کسی پارسال 100 نزده
      ویرایش توسط Dr Baq3r : 16 اسفند 1394 در ساعت 16:17

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Baq3r نمایش پست ها
      سلام ب همه
      سال قبل اگه خاطرتون باشه یا اگه سوالای کنکور سال قبلو دیده باشین فیزیکش خیلی سخت اومده بود. دوسال قبل هم دقیقا همین اتفاق برای درس شیمی افتاد.تو هر دو تا من از هم کلاسی هام یا از مشاورا میشنیدم ک قراره این درسا سخت بیان . دقیقا خاطرم هست ک قبل از عید 94 یکی دوستام بهم گفت ک قراره فیزیک امسال خیلی سخت بیاد . و یه ماه قبل از کنکور هم توی همایش شیمیه شهرمون بهمون گفته بودن ک امسال پیش یک شیمی سخت میاد.

من میخواستم اگه از جایی میشنوین البته اگه منبع موثقی هم باشه بیاین اینجا بگین . تا این پیش بینی ها رو - روهم بزاریم تا توی کنکور غافلگیر نشیم و یا حداقل کمتر غافلگیر بشیم

اگه مدیری هم این تاپیکو میبینه ازش میخوام ک این تاپیکو مهم کنه - دوم اینکه نمیدونستم دقیقا باید این تاپیکو کجا بسازم
      کور شدم رنگشو عوض کن
      اللهم عجل لولیک الفرج

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمومیا سختتر(چون 94 راحت داده بودن)+ریاضی درحد 94(چون رشته تجربیه)+شیمی و زیست(کمی سختتر با شیب متعادل که چند سال اخیر شاهدش بودیم)+فیزیک(آسون تر مثل ریاضی 94 برا فیزیک دلیل ندارم صرفا حسم بهم میگه)
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه
      سال قبل اگه خاطرتون باشه یا اگه سوالای کنکور سال قبلو دیده باشین
      فیزیکش خیلی سخت اومده بود. دوسال قبل هم دقیقا همین اتفاق برای درس شیمی افتاد.تو هر دو تا من از هم کلاسی هام یا از مشاورا میشنیدم ک قراره این درسا سخت بیان . دقیقا خاطرم هست ک قبل از عید 94 یکی دوستام بهم گفت ک قراره فیزیک امسال خیلی سخت بیاد . و یه ماه قبل از کنکور هم توی همایش شیمیه شهرمون بهمون گفته بودن ک امسال پیش یک شیمی سخت میاد.

فیزیک 94 سخت بود؟
      نهایت 5 تا سوال بود که کمی دشوار تلقی میشد کردشون ...مابقی همه مثل کنکور های سال های قبل بودن
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من میگم ادبیاتو سخت تر میکنن چون صد داشتیم کنکور 94 اینا هم خو بدشون میاد کسی 100 بزنه-دینی هم همینطور-زیستو فک کنم تو همین فاز نگه دارن خوب کسی 100 نزده 94 رو-شیمی رو سخت تر که میکنن ولی نه خیلی زیاد-فیزیک 100 درصد سخت خواهد بود یعنی کوچکترین شکی به خودتون درمورد فیزیک راه ندین-عربی و زبانم که هرچقدر سخت کنن البته برا تجربی و ریاضی میگم بازم 100 درصد میشه زد(یعنی امسال داریم ایجور افرادو)
      میمونه زمین که من میگم اصلا برن سوال های المپیادشو بیارن ما که نمیزنیم(زمین هم المپیاد داره ها پ چی فک کردی)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMEWWE نمایش پست ها
      من میگم ادبیاتو سخت تر میکنن چون صد داشتیم کنکور 94 اینا هم خو بدشون میاد کسی 100 بزنه-دینی هم همینطور-زیستو فک کنم تو همین فاز نگه دارن خوب کسی 100 نزده 94 رو-شیمی رو سخت تر که میکنن ولی نه خیلی زیاد-فیزیک 100 درصد سخت خواهد بود یعنی کوچکترین شکی به خودتون درمورد فیزیک راه ندین-عربی و زبانم که هرچقدر سخت کنن البته برا تجربی و ریاضی میگم بازم 100 درصد میشه زد(یعنی امسال داریم ایجور افرادو)
      میمونه زمین که من میگم اصلا برن سوال های المپیادشو بیارن ما که نمیزنیم(زمین هم المپیاد داره ها پ چی فک کردی)
      خو داداش من خودتو خلاص میکردی همون اول میگفتی همش سخت
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

7. Top | #7
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      میخواستم نکات (نکاتی که مد نظر طراحان هستو) رو بازگو کنم
      نمیدودنم چرا الان با کلاس حرف زدم(البته اگر به این میگن با کلاس)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه اس نمایش پست ها
      کور شدم رنگشو عوض کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      لطفا اسپم ممنوع

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همه چی سختتتتتت....رو پیش بینیه من حساب کنید.مو لا درزش نمیره
      خصوصا اختصاصیا :/
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه

بچه ها من پیش بینی کنکوره پارسالو گرفتم ولی لاشو وا نکردم، اصلا به درد میخوره؟ اگه به درد میخوره برا ۹۵ بخرم البته‍ این دفعه کار میکنمشا

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      94 شیمی من نگا کردم سوالات خوب و مفهومی ای داشت.بعضیا وازه ی سخت رو به کار میبرن که خوب توصیفش نمیکنه.

خدا کنه 95 مفهومی تر تر بشه.

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی مثل ۹۴ فیزیک روند سختر شدن باشیب متعادل زیست همچنین و شیمی روند قبل زمین سختر میشه اینو از منابع بچه های بالا میگم عمومیا مثل دینی سختر قطعا ادبیات و عربی و زبان مثل قبل عربی شاید سختر

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یا 95 یا 96 ریاضی هم سخت خواهد شد چون تنها درس ملایم اختصاصی ها در تجربی هست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زندگی

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه بچه زرن**** مثل من که هیچی سخت نیس!!!!
      نوشابه سیاه بودکه واکردما!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن