خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Smile جزوه ای یا مطالبی درمورد انسانی دارین ؟(دوستان انسانی)

سلام بر بروبچ انسانی عزیزن کسی میدونه امار بچه انسانی تو انجمن چن نفره ؟
      دوستان همشه حق انسانی ها ضایه میشه برای اینا بیشتر رشته ریاضی و تجربی مهمه بیشتر درمورد اینا جزوه یا ... میدن اصلا در مورد انسانی چیزی نمیگن هر یکی از شما جزوه ای یا مطالبی درمورد انسانی دارین این جا بزارین که بقیه استفاده کنن ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yhaya12345 نمایش پست ها
      دوستان همشه حق انسانی ها ضایه میشه برای اینا بیشتر رشته ریاضی و تجربی مهمه بیشتر درمورد اینا جزوه یا ... میدن اصلا در مورد انسانی چیزی نمیگن هر یکی از شما جزوه ای یا مطالبی درمورد انسانی دارین این جا بزارین که بقیه استفاده کنن ممنون میشم
      با عرض سلام و وقت بخیر

کاربران خیلی کمی رشته انسانی هستن ( شاید 5 یا 6 نفر در انجمن )

حق انسانی ها ضایع نمیشه .... اتفاقا شاید براشون بهتر باشه که موسسات کمتری در این زمینه کتاب تالیف کردن ، تا اینقدر مثل دیگر داوطلبان 24 ساعته دنبال این نباشن که کدوم

کتاب بهتره

انتشارات معتبر هم که تنها هدفشون بالابردن سطح علم و دانش و فرهنگ جامعه هست و اصلا به پول فکر نمی کنن
      وقتی میبینن که رشته انسانی بازار کمتری داره

​کمتر سراغ این رشته میان

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      با عرض سلام و وقت بخیر

کاربران خیلی کمی رشته انسانی هستن ( شاید 5 یا 6 نفر در انجمن )

حق انسانی ها ضایع نمیشه .... اتفاقا شاید براشون بهتر باشه که موسسات کمتری در این زمینه کتاب تالیف کردن ، تا اینقدر مثل دیگر داوطلبان 24 ساعته دنبال این نباشن که کدوم

کتاب بهتره

انتشارات معتبر هم که تنها هدفشون بالابردن سطح علم و دانش و فرهنگ جامعه هست و اصلا به پول فکر نمی کنن
      وقتی میبینن که رشته انسانی بازار کمتری داره

​کمتر سراغ این رشته میان
      شما میدونی کخ کتاب های انسانی زیاد هستن و خوندن همه شون مشکل اگه جزوه باشه که بهتر میشه یاد گرفت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما میدونی کخ کتاب های انسانی زیاد هستن و خوندن همه شون مشکل اگه جزوه باشه که بهتر میشه یاد گرفت
      با سلام خدمت دوست عزیز انسانی

درسته که درساش زیاده طبق برنامه و طبق هدفت ضرایب زیر گروه باید بخوني ديگه اونوقت موفق تری نیازیم به جزوه نیست من با چن رتبه برتر دورقمی وتک رقمی در ارتباط بودم صرفا جزوه معلم مهم نبوده بیشتر تلاش وتسلط کتاب درسی مهم بوده باید عاقلانه بخوني

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم انسانی هستم ..کمکی باشه در خدمتیم
      سرنوشت همیشه سر وقت نمیاد سراغمون
      اگه چیزي به اسم سرنوشت وجود داشته باشه
      دقیقا تو دراماتیک ترین لحظه زندگي و خیلي تصادفي برامون اتفاق میفته
      براي همین بهش میگن سرنوشت یه اسم دیگه هم داره و اون زمان بندیه
      اما آخرش فهمیدم سرنوشت و زمان بندي هیچ کدوم تصادفي نیستن ، اونا نتیجه انتخاب های ساده و مصمم خودِ مان که می تونن معجزه کنن
      جدي بودن ،تصمیم گیري بدون تردید
      -زمان بندي یعنی همین!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

درسته که درساش زیاده طبق برنامه و طبق هدفت ضرایب زیر گروه باید بخوني ديگه اونوقت موفق تری نیازیم به جزوه نیست من با چن رتبه برتر دورقمی وتک رقمی در ارتباط بودم صرفا جزوه معلم مهم نبوده بیشتر تلاش وتسلط کتاب درسی مهم بوده باید عاقلانه بخوني
      درسته ولی بگن کتابی رو مث اقتصاد یا روان شناسی یا حتی فلسفه منطق رو چطور خوند که درصد بالا زد یا روش برنامه ریزی موفق تو این چن ماه رو تو انجمن بزارن که بقیه استفاده کنن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انسانم آرزوست نمایش پست ها
      من هم انسانی هستم ..کمکی باشه در خدمتیم
      اگه جزوه ای مطالبی داری بزار بقیه استفاده کنن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

مثلا اگه یه رتبه برتری بود میتونست به بچه های انسانی مشاوره بده که چطور بخونن که موفق بشن یا روش برنامه ریزی موفق رو بهشون یاد بده عالی میشد من خودم الان از بی برنامگی دارم ضرر میکنم که نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم که تربیت معلم قبول شم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته ولی بگن کتابی رو مث اقتصاد یا روان شناسی یا حتی فلسفه منطق رو چطور خوند که درصد بالا زد یا روش برنامه ریزی موفق تو این چن ماه رو تو انجمن بزارن که بقیه استفاده کنن

دوست عزیز شما انسانی هستی باید بدونی دیگه روش مطالعه چطوره درسها متنی هستند بجز فلسفه که مفهومی هستش که باید بیشتر روش وقت بذاری طبق زیر گروهی که میخوای.....جزوه اوزان عروض به زبان ساده رو براتون بزودی قرار میدم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثلا اگه یه رتبه برتری بود میتونست به بچه های انسانی مشاوره بده که چطور بخونن که موفق بشن یا روش برنامه ریزی موفق رو بهشون یاد بده عالی میشد من خودم الان از بی برنامگی دارم ضرر میکنم که نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم که تربیت معلم قبول شم
      رتبه برترا انجمن سه نفرن....منظور زیر 1000...که هیچکدوم دیگه نمیان بخاطر درس ودانشگاه...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

دوست عزیز شما انسانی هستی باید بدونی دیگه روش مطالعه چطوره درسها متنی هستند بجز فلسفه که مفهومی هستش که باید بیشتر روش وقت بذاری طبق زیر گروهی که میخوای.....جزوه اوزان عروض به زبان ساده رو براتون بزودی قرار میدم
      باشه بازم مرسی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه جزوه ای مطالبی داری بزار بقیه استفاده کنن
      چشم حتما.. منتهی من خود کتاب های درسی رو میخونم به انضمام تست .جزوه و فایلی ندارم که بدردتون بخوره.
      سرنوشت همیشه سر وقت نمیاد سراغمون
      اگه چیزي به اسم سرنوشت وجود داشته باشه
      دقیقا تو دراماتیک ترین لحظه زندگي و خیلي تصادفي برامون اتفاق میفته
      براي همین بهش میگن سرنوشت یه اسم دیگه هم داره و اون زمان بندیه
      اما آخرش فهمیدم سرنوشت و زمان بندي هیچ کدوم تصادفي نیستن ، اونا نتیجه انتخاب های ساده و مصمم خودِ مان که می تونن معجزه کنن
      جدي بودن ،تصمیم گیري بدون تردید
      -زمان بندي یعنی همین!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن