خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      درسته حرفتون ولی نمیشه عدالت رو همیشه و در هر زمان و مکانی واسه همه کس اجرا کرد ...

بالاخره همیشه از اول تاریخ تا الان خیلی از افراد با استعداد بودن که به دلیل فقر یا موقعیت جغرافیایی بد به جایی نرسیدن !

بر عکسشم بوده !
      خوب راننده تاکسی هیچ.........نظرت در مورد مهندسا چیه"مهندس نامبر وان..نه هر مهندسی"
      .
      .
      .که 6 سال مثل گوسفند درس خونده .درسی که درسای پزشکی در مقابلش کتاب داستان کودکانه.
      .
      .
      اونوقت درآمدش از همین راننده تاکسی کمتره
      .
      .چه بسا که همین راننده تاکسی یه مهندسه که اصلا استخدام نشده.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      خوب راننده تاکسی هیچ.........نظرت در مورد مهندسا چیه"مهندس نامبر وان..نه هر مهندسی"
      .
      .
      .که 6 سال مثل گوسفند درس خونده .درسی که درسای پزشکی در مقابلش کتاب داستان کودکانه.
      .
      .
      اونوقت درآمدش از همین راننده تاکسی کمتره
      .
      .چه بسا که همین راننده تاکسی یه مهندسه که اصلا استخدام نشده.

الان من نه رهبر هستم نه رئیس جمهور هستم نه وزیر مملکتم که بخام من پاسخگو باشم

درسای پزشکی کتاب کودکستان هست در مقابل مهندسی ؟! خو حداقل 10 15 روز بعد این حرفو میزدی بشه جوک سال جدید

هر رشته ای سختیای خاص خودشو داره !‌در عوض قبولی در رشته های پزشکی و ورود بهش صد برابر ریاضی و مهندسی سخت تر هست

هر چیزی که تعدادش زیاد بشه ارزشش افت می کنه !‌مثل مهندسی !‌وقتی 160 هزار تا شرکت کننده داره کل رشته ریاضی ولی 250 هزار تا صندلی خالی دولتی هست

ولی هر سال نهایتا 4 یا 5 هزار با ازاد و پردیس پزشک وارد چرخه کاری میشن !

در ضمن مهندس نامبر وانی که میگی هر جا باشه سر کار هست

نمونش دوست خودم که عمران ازاد شهر خودمون درس می خونه تمام درس هاش از روز اول ورود تا روز اخر 20 حتی 25 صدم هم کمتر نداشته الان کار براش هست ! چون سواد داره

و کار بلد هست !

هر وقت تعداد زیاد شد اونایی میرن سرکار که سواد بیشتری دارن ما ندیدیم تا حالا کسی با سواد باشه ولی بیکار باشه برات مثال دانشگاه آزاد یه شهرستان رو زدم !!!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من که توصیه می کنم هر کی میخواد بره خارج از کشور بره دامپزشکی
      ای نونی داره واسه خودش-مخصوصا تو ایالات متحده طرف خودش داره می میره ولی سگ و گربه یا حتی خوکش که سرما می خوره حیوونش رو ترجیح میده
      ولی اگه میخواین همین ایران خودمون حال کنین فقط پزشکی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      الان من نه رهبر هستم نه رئیس جمهور هستم نه وزیر مملکتم که بخام من پاسخگو باشم

درسای پزشکی کتاب کودکستان هست در مقابل مهندسی ؟! خو حداقل 10 15 روز بعد این حرفو میزدی بشه جوک سال جدید

هر رشته ای سختیای خاص خودشو داره !‌در عوض قبولی در رشته های پزشکی و ورود بهش صد برابر ریاضی و مهندسی سخت تر هست

هر چیزی که تعدادش زیاد بشه ارزشش افت می کنه !‌مثل مهندسی !‌وقتی 160 هزار تا شرکت کننده داره کل رشته ریاضی ولی 250 هزار تا صندلی خالی دولتی هست

ولی هر سال نهایتا 4 یا 5 هزار با ازاد و پردیس پزشک وارد چرخه کاری میشن !

در ضمن مهندس نامبر وانی که میگی هر جا باشه سر کار هست

نمونش دوست خودم که عمران ازاد شهر خودمون درس می خونه تمام درس هاش از روز اول ورود تا روز اخر 20 حتی 25 صدم هم کمتر نداشته الان کار براش هست ! چون سواد داره

و کار بلد هست !

هر وقت تعداد زیاد شد اونایی میرن سرکار که سواد بیشتری دارن ما ندیدیم تا حالا کسی با سواد باشه ولی بیکار باشه برات مثال دانشگاه آزاد یه شهرستان رو زدم !!!
      اون کتاب کووکو گفتم که جو بره بالا ..ولی به هر حال درس های مهندسی سخت ترن;-)
      .
      .
      .شم درصد رتبه های زیر 5000 کشوری تجربی و ریاضی رو مقایسه کنی میبینی که هیچ فرقی ندادن...پس قبولی تو پزشکی سخت تر از مهندسی نیست
      .
      .
      .
      در مورد اون دوست نمره بیستتون هم که باید بگم بهتر بود ده 15 روزه دیگه این حرفو میزدن بشه جوک سال
      .
      .اصلا فرض کنیم کارم باشه....مگه بالای 2mهست؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      اون کتاب کووکو گفتم که جو بره بالا ..ولی به هر حال درس های مهندسی سخت ترن;-)
      .
      .
      .شم درصد رتبه های زیر 5000 کشوری تجربی و ریاضی رو مقایسه کنی میبینی که هیچ فرقی ندادن...پس قبولی تو پزشکی سخت تر از مهندسی نیست
      .
      .
      .
      در مورد اون دوست نمره بیستتون هم که باید بگم بهتر بود ده 15 روزه دیگه این حرفو میزدن بشه جوک سال
      .
      .اصلا فرض کنیم کارم باشه....مگه بالای 2mهست؟

رقابت توی ریاضی واسه زیر هزار هست ولی تجربی تا 20 هزارشم رقابت هست

بگذر از دو برابر بودن شرکت کنندگان تجربی نسبت به ریاضی !

چه ربطی حرف من بشه جوک سال ؟ اگه جوک سال بودن به این هست که یکی که کار بلد هست درساشم به نحو احسن پاس کرده هنوز درسش تموم نشده سر کار هست

من دیگه صحبتی با شما ندارم بزار جوک سال باشه و تو هم بخندی

دیگه حقوقش من تعیین نمی کنم که حقوق چقدر باشه همه دکتری هم حقوق میلیاردی نداره !‌همه مهندسی هم حقوقش میلیاردی نیست !

از میون همون دکتر ها یکی هست که اسم در میکنه و خوب مریضشو درمان میکنه سطح سوادش از بقیه بیشتره پس قطعا درامدشم بیشتره !

الان پسر عمو خودم 3 4 سال هست از دانشگاه فارغ التحصیل شده صنعتی شریف درس خونده الان با وجود اینکه 3 سال هست داره کار می کنه وضعش از

تمام مهندسی دیگه که 10 20 سال هست دارن کار میکنن بهتره چون سواد داره ! حقشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن