خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Smile من میخوام پرستار بشم ، راهنمایی؟

من میخوام پرستار بشم
      چون به قدری وضعیت درسیم خوب نیس ک پزشکی بخونم.چون شغل خوبی برای خانوماس.حقوقش بد نیست.
      ولی مهم اینه ک میتونم دانشگاه سراسری قبول بشم یا نه؟
      اونایی ک میخوان پرستار بشن بگن چجوری درس میخونن شاید یه کمکی به این دوستتون ک تازه شروع کرده به درس خوندن بکنید
      و اونایی ک از اشناهاشون دارن ک پرستاری خونده لطفا دانشگاه و رتبشونو بپرسنو بگن
      ممنون
      بخند مصنوعی حتی اگه هست زوری
      ویرایش توسط Tia : 13 مهر 1396 در ساعت 13:39 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      kanoon.ir
      اطلاعات کامل رو خودتون نگاه کنید
      جست و جو بر اساس رشته و دانشگاه

3. Top | #3
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.
      والا اوضاع پرستاری داخل ایران یکم وخیمه.
      تا چتد وقت پیش که میخواستن حذفش کنن تو کنکور سراسری و براش آزمون جداگانه بذارن که کنسل شد.
      شما به نسبت کاری که میکنی پول خیلی کمی دریافت میکنی و این ارضا کننده نیست.
      شما باید یک روز کامل شیفت کار کنی یا در تمام طول هفته ساعت های زیادی رو به بیمارستان بری و با کلی بیماری و فضای آلوده بیمارستان و آمپول و سرم زدن(اگر دلشو داشته باشی تازه) سر و کله بزنی و همه این های آخر ماه پاداشش 2 میلیون هست!
      و این افتضاحه،تو خارج اوضاع فرق داره حقوق پرستار و پزشک یکسانه و گاهی اوقات پرستار بیشتر پول میگیره!
      در کل پیشنهاد من اینه که این رشته رو انتخاب نکنی ولی اگر علاقه داری و آدم ایثارگری هستی و دوست داری برای دیگران کار کنی و به دیگران خدمت کنی خوب آپشن خوبی هست.
      ولی رشته های دیگه هم هستن مثل هوشبری،بیهوشی،اتاق عمل،رادیولوژی،و از علوم پایه ژنتیک رشته ی خوبیه که با حداقل کار(فقط شامل آزمایشگاه و تحقیق و پژوهش)در آخر هر ماه 2 الی 2/5 میلیون دریافت خواهی کرد.
      باز میل خودته ولی تو همین 138 روز هم میشه به پزشکی رسید،هیچ چیز بزرگ نیست،هیچ چیز عجیب نیست...
      در مورد رتبه هم بستگی به دانشگاهی که میخوای بری داره،با 25 هزار میتونی آزاد کرمان بیاری و با 7 الی 10 هزار سراسری شیراز و تهران و الی آخر...
      ویرایش توسط Pro : 13 اسفند 1394 در ساعت 19:25

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leyla0801 نمایش پست ها
      من میخوام پرستار بشم
      چون به قدری وضعیت درسیم خوب نیس ک پزشکی بخونم.چون شغل خوبی برای خانوماس.حقوقش بد نیست.
      ولی مهم اینه ک میتونم دانشگاه سراسری قبول بشم یا نه؟
      اونایی ک میخوان پرستار بشن بگن چجوری درس میخونن شاید یه کمکی به این دوستتون ک تازه شروع کرده به درس خوندن بکنید
      و اونایی ک از اشناهاشون دارن ک پرستاری خونده لطفا دانشگاه و رتبشونو بپرسنو بگن
      ممنون
      پرستاری یکی از بد ترین شغل ها برای خانم هاست !البته بستگی به خودتون هم داره . شما روحیه پرستاری رو دارید ؟ تا حالا بخیه زدن دیدید؟؟؟
      قبولی توی پرستاری آسونه . از الان بخونید پرستاری دانشگاه تهران هم میتونید قبول بشید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      nzn
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pro نمایش پست ها
      سلام.
      تا چتد وقت پیش که میخواستن حذفش کنن تو کنکور سراسری و براش آزمون جداگانه بذارن که کنسل شد.
      شما باید یک روز کامل شیفت کار کنی یا در تمام طول هفته ساعت های زیادی رو به بیمارستان بری و با کلی بیماری و فضای آلوده بیمارستان و آمپول و سرم زدن(اگر دلشو داشته باشی تازه) سر و کله بزنی و همه این های آخر ماه پاداشش 2 میلیون هست!
      و این افتضاحه،تو خارج اوضاع فرق داره حقوق پرستار و پزشک یکسانه و گاهی اوقات پرستار بیشتر پول میگیره!
      در کل پیشنهاد من اینه که این رشته رو انتخاب نکنی ولی اگر علاقه داری و آدم ایثارگری هستی و دوست داری برای دیگران کار کنی و به دیگران خدمت کنی خوب آپشن خوبی هست.
      ولی رشته های دیگه هم هستن مثل هوشبری،بیهوشی،اتاق عمل،رادیولوژی،و از علوم پایه ژنتیک رشته ی خوبیه که با حداقل کار(فقط شامل آزمایشگاه و تحقیق و پژوهش)در آخر هر ماه 2 الی 2/5 میلیون دریافت خواهی کرد.
      باز میل خودته ولی تو همین 138 روز هم میشه به پزشکی رسید،هیچ چیز بزرگ نیست،هیچ چیز عجیب نیست...
      در مورد رتبه هم بستگی به دانشگاهی که میخوای بری داره،با 25 هزار میتونی آزاد کرمان بیاری و با 7 الی 10 هزار سراسری شیراز و تهران و الی آخر...

فکر کنم منظور شما مهندسی ژنتیک بود چون ژنتیک که بدون کنکور میگیرن و فکر کنم بازار کار نداره.

پرستاری اگه خیییلی علاقه داری برو چون کارش سخته و خسته کننده حقوقش هم کمه به نسبت کارو زحمتش همونطور که دوستان گفتن...

6. Top | #6
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیر ژنتیک پزشکی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام.
      هوشبری چیست؟بیهوشی کدام است؟میشه ی کم توضیح بدید؟
      +رادیولوژی با کارانه و... ماهی 2 تومن نمی رسه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستانی که ایراد از پرستاری میگیرن و میگن سخته

حاضرم قسم بخورم یک روز سر کار بنایی نرفتن یا اصلا توان رفتنش رو ندارن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ولی پرستاری شغل خوبیه
      فوق لیسانس بگیری میتونی هیئت علمی هم بشی
      بازار کارش درحال حاضر بهتره

10. Top | #10
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هوشبری شما وایمیسی کنار دست پزشک،میزنه تو سرت میگه این کارو کن و اون کارو کن و فقط تا مقطع فوق لیسانس میتونی بخونی اگر اشتباه نکنم،شایدم لیسانس.
      بیهوشی نوعی تخصص هست یعنی عملا با پزشک فرق نداره و تا phd هم میتونی توش تحصیل کنی .
      حالا این که حیطه ی کاریشون به چه صورت هست اطلاع ندارم یه سرچ تو اینترنت کنی میفهمی.
      تبیان:
      سلام،
      1) کارشناس هوشبری شخصی است که وظائف دستیاری یک متخصص بیهوشی را انجام می دهد. شما برای اینکه یک متخصص بیهوشی شوید باید ابتدا مدرک پزشکی عمومی خود را گرفته و سپس در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی شرکت کنید. 2) به نظر من وضعیت کاری متخصصین رادیولوژی مناسب است و کمتر می توان مراکز درمانی مهمی را یافت که این عزیزان در آنجا مشغول بکار نباشند.
      ویرایش توسط Pro : 13 اسفند 1394 در ساعت 19:43

11. Top | #11
      nzn
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      دوستانی که ایراد از پرستاری میگیرن و میگن سخته

حاضرم قسم بخورم یک روز سر کار بنایی نرفتن یا اصلا توان رفتنش رو ندارن

اره معلومه که نرفتم اما هرکاری سختیه خودش رو داره من به نسبت درآندش گفتم وگرنه شغل مناسبیه و بازار کارش هم هست و همین که بری تو طرح بهت حقوق میدن اگه علاقه داشته باشی هر کاری شیرینی خودش رو داره واست...اتفاقا کلی هم دعا میکنن بعضی مریضا

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پرستاری بدون ازمونم میگیرنبه خدا راست میگم پسر دوست مامانم واسه اینکه نره سربازی ثبت نام کرده میگه بدون ازمون. چرا میگی نمی تونی پزشکی دختر50000نفرن ولی واقعا شاید20000نفرش رقیب باشن . ی دوست دارم مامانش با خودش کنکور داد مامانش قبول شد خودش نهعموشم پرستار بود کنکور داد250شد پزشکی شیراز . فقط تلاش می خاد اگه بحث هوش بود خب از اولش پزشکی قبول میشد نه پرستاری یا مامانش خودشم به زور رفت اخرش با سهمیه هیت علمی باباشفقط خدا کنه تو این سایت عضو نباشهخخخ خیلی کد دادم ازش

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب تو که همش با نامیدی حرف میزنی یه بار دیگه چیزایی که نوشتی رو بخون نمیتونم..اتفاق بد...نمیشه...اینقد خوب نیستم....ببین درسته که ادم باید توانایی هاشو بسنجه و متناسب با اون تصمیم بگیره ولی تو هدفتو بالاتر قرار بده حداقل بگو پرستاری تهران میخام توکل کن به خدا شروع کن مثبت فک کن درضمن اونقدرام که میگن پرستاری راحت نیس قبولیش من پارسال با 6500 زیرگروه 1 بااینکه بومی مشهد بودم فردوسی نیاوردم حتی رادیولوژی گنابادم نیوردم مشکلمم پارسال این بود که تغیررشته دادم و مث تو گفتم به پرستاری هم راضیم و هیچی نخوندم ولی امسال هدفم خیلی بالاتر از این حرفاس تراز کانونمم امسال به 6500 رسید فقط بخاطر اعتمادیه که به خودم کردم..موفق باشی
      رها چو برگ خسته در باد🍃

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      پرستاری بدون ازمونم میگیرنبه خدا راست میگم پسر دوست مامانم واسه اینکه نره سربازی ثبت نام کرده میگه بدون ازمون. چرا میگی نمی تونی پزشکی دختر50000نفرن ولی واقعا شاید20000نفرش رقیب باشن . ی دوست دارم مامانش با خودش کنکور داد مامانش قبول شد خودش نهعموشم پرستار بود کنکور داد250شد پزشکی شیراز . فقط تلاش می خاد اگه بحث هوش بود خب از اولش پزشکی قبول میشد نه پرستاری یا مامانش خودشم به زور رفت اخرش با سهمیه هیت علمی باباشفقط خدا کنه تو این سایت عضو نباشهخخخ خیلی کد دادم ازش
      هرکی هرچی بگه شما باور میکنی؟؟
      بدون آزمون پرستاری؟
      لطفا اطلاعات غلط ندیم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      هوشبری شما وایمیسی کنار دست پزشک،میزنه تو سرت میگه این کارو کن و اون کارو کن و فقط تا مقطع فوق لیسانس میتونی بخونی اگر اشتباه نکنم،شایدم لیسانس.
      بیهوشی نوعی تخصص هست یعنی عملا با پزشک فرق نداره و تا phd هم میتونی توش تحصیل کنی .
      حالا این که حیطه ی کاریشون به چه صورت هست اطلاع ندارم یه سرچ تو اینترنت کنی میفهمی.
      تبیان:
      سلام،
      1) کارشناس هوشبری شخصی است که وظائف دستیاری یک متخصص بیهوشی را انجام می دهد. شما برای اینکه یک متخصص بیهوشی شوید باید ابتدا مدرک پزشکی عمومی خود را گرفته و سپس در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی شرکت کنید. 2) به نظر من وضعیت کاری متخصصین رادیولوژی مناسب است و کمتر می توان مراکز درمانی مهمی را یافت که این عزیزان در آنجا مشغول بکار نباشند.
      هوشبری صرفا یک تکنسین هست و لیسانس داره میری وردست متخصص بیهوشی وای میستی
      بیهوشی از تخصص های پزشکیه که بعد از پزشک عمومی شدن امتحان میدید و اگر قبول شدیدی میرید میخونید
      دیدم باهم نوشتید اینا رو ،احتمال ایجاد ابهام دادم
      باز این بند هم مثل بند فوق ی تکنسین رادیولوژی داریم لیسانس میگیره ماهی 2 تومن ی متخصص رادیولوژی داریم بعد از پزشکی عمومی یعنی درواقع از تخصصهای رشته پزشکحی هست
      *صرفا چون یکی از دوستام با اطلاعات غلط رفت هوشبری و الان پشیمونه دقیق شدم رو موضوع
      ببخشید

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن