خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 69
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین اونو دقیق نمی دونم شنیدم ولی دخت عمه خودم20000منطقه دو شد وازاد پرستاری قبول شد بروجرد ببین اینو مطمنم بابام خودش باهاش انتخاب رشته کرد. درمورد دوستمم که مامانو عموشو گفتم باورکنید راست میگم صمیمی ترین دوستم تو مدرسه بود واصلا ی چیزی عجیبی بود مامانش قبول شد چون میگفت خیلی نمی خونده اینا خودم به شخصه دیدم بدون نقل قول از کسی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      ببین اونو دقیق نمی دونم شنیدم ولی دخت عمه خودم20000منطقه دو شد وازاد پرستاری قبول شد بروجرد ببین اینو مطمنم بابام خودش باهاش انتخاب رشته کرد. درمورد دوستمم که مامانو عموشو گفتم باورکنید راست میگم صمیمی ترین دوستم تو مدرسه بود واصلا ی چیزی عجیبی بود مامانش قبول شد چون میگفت خیلی نمی خونده اینا خودم به شخصه دیدم بدون نقل قول از کسی
      نگفتیم قبول نمیشه شد که
      بدون کنکورش محل سوال هست

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pro نمایش پست ها
      سلام.
      والا اوضاع پرستاری داخل ایران یکم وخیمه.
      تا چتد وقت پیش که میخواستن حذفش کنن تو کنکور سراسری و براش آزمون جداگانه بذارن که کنسل شد.
      شما به نسبت کاری که میکنی پول خیلی کمی دریافت میکنی و این ارضا کننده نیست.
      شما باید یک روز کامل شیفت کار کنی یا در تمام طول هفته ساعت های زیادی رو به بیمارستان بری و با کلی بیماری و فضای آلوده بیمارستان و آمپول و سرم زدن(اگر دلشو داشته باشی تازه) سر و کله بزنی و همه این های آخر ماه پاداشش 2 میلیون هست!
      و این افتضاحه،تو خارج اوضاع فرق داره حقوق پرستار و پزشک یکسانه و گاهی اوقات پرستار بیشتر پول میگیره!
      در کل پیشنهاد من اینه که این رشته رو انتخاب نکنی ولی اگر علاقه داری و آدم ایثارگری هستی و دوست داری برای دیگران کار کنی و به دیگران خدمت کنی خوب آپشن خوبی هست.
      ولی رشته های دیگه هم هستن مثل هوشبری،بیهوشی،اتاق عمل،رادیولوژی،و از علوم پایه ژنتیک رشته ی خوبیه که با حداقل کار(فقط شامل آزمایشگاه و تحقیق و پژوهش)در آخر هر ماه 2 الی 2/5 میلیون دریافت خواهی کرد.
      باز میل خودته ولی تو همین 138 روز هم میشه به پزشکی رسید،هیچ چیز بزرگ نیست،هیچ چیز عجیب نیست...
      در مورد رتبه هم بستگی به دانشگاهی که میخوای بری داره،با 25 هزار میتونی آزاد کرمان بیاری و با 7 الی 10 هزار سراسری شیراز و تهران و الی آخر...

والا من امسال تو سه ماه سه بار عمل شدم از هرکدوم پرسیدم حتی خود پرستارا گفتن راضی هستیم.ازاد نمیخوام سعیمو میکنم واسه سراسری
      بخند مصنوعی حتی اگه هست زوری

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      پرستاری یکی از شغلاس .درواقع اگه درسشو ادامه بده میتونه تا سوپر وایزر هم برسه ک بنظرم 4 تومن بدن بش

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leyla0801 نمایش پست ها
      من میخوام پرستار بشم
      چون به قدری وضعیت درسیم خوب نیس ک پزشکی بخونم.چون شغل خوبی برای خانوماس.حقوقش بد نیست.
      ولی مهم اینه ک میتونم دانشگاه سراسری قبول بشم یا نه؟
      اونایی ک میخوان پرستار بشن بگن چجوری درس میخونن شاید یه کمکی به این دوستتون ک تازه شروع کرده به درس خوندن بکنید
      و اونایی ک از اشناهاشون دارن ک پرستاری خونده لطفا دانشگاه و رتبشونو بپرسنو بگن
      ممنون
      روپوش پرستارارو بپوش بعد برو بشین درستو بخون......
      بالاخره موفق شدی پست بذاری....خخ

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      روپوش پرستارارو بپوش بعد برو بشین درستو بخون......
      بالاخره موفق شدی پست بذاری....خخ
      روپوش از کجا میشه تهیه کرد؟
      و قیمتش؟دی:

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      روپوش از کجا میشه تهیه کرد؟
      و قیمتش؟دی:

انقلاب راسته کتاب فروشارو بگیر برو جلو تو ی تیکه بیستا مغازه روپوش میفروشن..... راه بهتر خیاطی سر کوچتون.... !!!
      باورم نمیشع حرفمو جدی گرفتی؟؟؟!!!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      انقلاب راسته کتاب فروشارو بگیر برو جلو تو ی تیکه بیستا مغازه روپوش میفروشن..... راه بهتر خیاطی سر کوچتون.... !!!
      باورم نمیشع حرفمو جدی گرفتی؟؟؟!!!
      خخخخخخخ
      نه میخاستم ببینم کی داره خوشم میاد از روپوشسا

9. Top | #24
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      دوستانی که ایراد از پرستاری میگیرن و میگن سخته

حاضرم قسم بخورم یک روز سر کار بنایی نرفتن یا اصلا توان رفتنش رو ندارن
      بنایی؟م
      ن ازبنایی سخت ترشوانجام دادم...
      را:من 90٪دوستام رفتن پرستاری...بعضیاشون ترم6ان بضیام تمومش کردن...همه شونم الان ناراضین....
      بااین حال ب نظرمن علاقه حرف اولومیزنه...
      دوتا خبر دارم یک خبر خوب... یک خبر بد!
      خبر خوب اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...
      و خبر بد هم اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من پرستار بودم و الان انصراف دادم برا پزشکی
      پرستاری از بیرون قشنگه ولی واااای از داخلش
      از تحقیر شدنت توسط هرکس و ناکس بگیر تااا کمردرد و واریس و آرتروز و مشکلات روانی
      حقوقشم نسبت به کارت و مسیولیتت آنچنان عالی نیست
      سوالی بود درخدمتم
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درکل پزشکی هم مسخرس تو این روزا ایران داره سالی7-8هزار پزشک عمومی میده بیرون فقط دندان چون سطح فرهنگ مردم داره کم کم بالا میره شغل خوبیه میشه جاپاتو سفت کنی...درمورد پرستاری اطلاعی ندارم ولی خودتو منطقت طرف با30هزار ازاد قبول میشه هرکی پامیشه میره پرستاری برا اونم کار نمیمونه ازما گفتن بود...

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در مورد پرستاری پست زیاد گذاشته شده تو انجمن سرچ کنی نظرات مختلف رو میبینی...
      اگه علاقه داشته باشی رشته ی خوب و کاربردی و پول سازی هست و زودبازده...ولی خوب اگه علاقه نداشته باشی پیرت میکنه....
      قبولی در کنکور هم بستگی داره که شما چه دانشگاهی بخوای...تعداد کسایی که پرستاری دانشگاه تهران میخونن و پزشکی ازاد قبول شدن و نرفتن کم نیست...
      یه زمانی ازاد پرستاری با رتبه ی 40هزار منطقه 1 هم میگرف...یا مثلا شهید بهشتی تا حدود 10هزار میگرف...اما الان به نسبت خیلی پایین تر اومده رتبه ها...
      تلاش این مدت باقی مونده هم بستگی به این داره که تلاشتون تا به الان چه جوری بوده و همینطور بیس درسیتون چه قدر قویه...
      اما کسایی که پرستاری قبول شدن تو دانشگاه هایی مثل تهران-شیراز و...مطمینا تلاش زیادی کردن(شاید حتی تلاش بیشتر از کسی که پزشکی ازاد میخونه (چنین کسایی رو دیدم!))
      شما تمام تلاشتونو بکنید برای این مدت باقی مانده...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزان
      دقت کنید کشور ما هر سال وضع داره بدتر میشه............
      نظرات را که می خواندم همه می خوان دکتر بشن ولی قبول کنید همه نمی شوید
      همه که دکتر نمی شن..بعد تنها رشته ای که بازار کارش هست پرستار هست..دایی من دکترای مکانیک داره بیکاره..استاد دانشگاه ازاد با حقوق ناچیز می گوید ما ان زمان پرستاری را مسخره می کردیم..حالا این شده وضعیتمان

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      درکل پزشکی هم مسخرس تو این روزا ایران داره سالی7-8هزار پزشک عمومی میده بیرون فقط دندان چون سطح فرهنگ مردم داره کم کم بالا میره شغل خوبیه میشه جاپاتو سفت کنی...درمورد پرستاری اطلاعی ندارم ولی خودتو منطقت طرف با30هزار ازاد قبول میشه هرکی پامیشه میره پرستاری برا اونم کار نمیمونه ازما گفتن بود...
      کاملا موافقم...

15. Top | #30
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      سلام
      من پرستار بودم و الان انصراف دادم برا پزشکی
      پرستاری از بیرون قشنگه ولی واااای از داخلش
      از تحقیر شدنت توسط هرکس و ناکس بگیر تااا کمردرد و واریس و آرتروز و مشکلات روانی
      حقوقشم نسبت به کارت و مسیولیتت آنچنان عالی نیست
      سوالی بود درخدمتم
      سلام...
      شماچند ماه حقوق میگرفتین؟ینی منظودم اینه ک بعدازطرحش چندمدت سرکاربودین؟
      حقوقش بااضافه کارچقدبود؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن