خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mona27 نمایش پست ها
      درساي انساني زياد سخت نيست من خودم بعد 10 سال دوباره شروع كردم به خوندن .......خيلي از كتابا عوض شده اون زمان هم پيش دانشگاهيمو غير حضوري خوندم و تو درسايي مثل فلسفه و عروض و رياضي اصلن دبير نداشتم ولي با يه كم تلاش تونستم تو اين درسا هم پيشرفت كنم
      روتنشناسي زير گروه 5 هست و درسايي كه ضريب بالايي دارن علوم اجتماعي - رياضي- خود درس روان هست
      ممنون عزیزم
      درسای با ضریب بالاتر میدونم
      واسه ادبیات و فلسفه منطق و علوم اجتماعی مشکل دارم
      شیوه خوندنشون و کتابای مفیدی که بتونن کمکم کنن
      به خصوص عروض خیلی سخته
      واسه یه نفر که همش تو انتگرال و مشتق گیری بوده اصلا قابل درک نیس

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamt نمایش پست ها
      ممنون عزیزم
      درسای با ضریب بالاتر میدونم
      واسه ادبیات و فلسفه منطق و علوم اجتماعی مشکل دارم
      شیوه خوندنشون و کتابای مفیدی که بتونن کمکم کنن
      به خصوص عروض خیلی سخته
      واسه یه نفر که همش تو انتگرال و مشتق گیری بوده اصلا قابل درک نیس
      براي ادبيات اختصاصي كتاب ادبيات اختصاصي گاج رو بگير روش آموزش در تست هست و با تستهايي كه داره خيلي راحت ميتوني پيشرفت كني من خودم با همين كتاب كار كردم عروض اون قدر ها هم كه فكر ميكني سخت نيست
      علوم اجتماعي و فلسفه پيش يه كم سخته برا فلسفه كتاب مشاوران كتاب مفيديه و تست هاش شبيه تستهاي كنكوره هر چن چند وقت پيش آقاي حجازيان تو كارنامه 20 ميگفت اكثر تستهاي فلسفه منطق خارج از كتابن و يه كتاب معرفي كرد برا بچه هاي علوم و معارف اسلامي بود گفت با اين كتاب ميشه تو اين درس پيشرفت كرد
      من خودم براي علوم اجتماعي كتاب گاج رو خريدم اين درس مرور زيادي ميخواد كلا درساي انساني اين مدلين بايد زياد مرور شن
      مطمئن باش با يه كم تلاش ميتوني به زير 1000 برسي

زن عشق می کارد و کینه درو می کند
      او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...
      -او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد...
      -او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی...
      -او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر....
      -و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      براي ادبيات اختصاصي كتاب ادبيات اختصاصي گاج رو بگير روش آموزش در تست هست و با تستهايي كه داره خيلي راحت ميتوني پيشرفت كني من خودم با همين كتاب كار كردم عروض اون قدر ها هم كه فكر ميكني سخت نيست
      علوم اجتماعي و فلسفه پيش يه كم سخته برا فلسفه كتاب مشاوران كتاب مفيديه و تست هاش شبيه تستهاي كنكوره هر چن چند وقت پيش آقاي حجازيان تو كارنامه 20 ميگفت اكثر تستهاي فلسفه منطق خارج از كتابن و يه كتاب معرفي كرد برا بچه هاي علوم و معارف اسلامي بود گفت با اين كتاب ميشه تو اين درس پيشرفت كرد
      من خودم براي علوم اجتماعي كتاب گاج رو خريدم اين درس مرور زيادي ميخواد كلا درساي انساني اين مدلين بايد زياد مرور شن
      مطمئن باش با يه كم تلاش ميتوني به زير 1000 برسي
      من فلسفه سوم و روانشناسی رو‌تموم کردم واسه فلسفه هم از همون مشاوران استفاده میکنم ولی خیلی از درسا رو حذف کردم مث تاریخ و جغرافیا
      ازین بابت فک میکنم اشتباه میکنم از طرفی خیلی از درسارو شروع نکردم هیچی ازشون نخوندم مث ادبیات تخصصی که عروضش نگاه کردم برام قابل درک نبود
      ولی از طرفی درسی مث ریاضی و منطق واسم آسونه
      ولی نگرانیم بابت درساییه که شروع نکردم یا حذف کردمشون
      فک میکنم واسه زیر ۱۰۰۰شدن نباید هیچیو حذف کرد[emoji53] [emoji29]

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه دانشگاه شهید بهشتی زیر ۱۰۰۰قبوله؟
      رشته هایی مث روانشناسی‌وعلوم تربیتی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      وای خیلی خوشحالم یکی که شرایطش مشابه شرایطمه پیدا کردم[emoji5] [emoji5]
      من روانشناسی یا علوم تربیتی دانشگاه تهران میخوام
      میشه کمکم کنین؟
      این خودش کلید انگیزه شما شد که عالیه..ناگفته نماند که در کنکور93 دیپلمه ریاضی با رتبه فک کنم30 یا35 منطقه دو حقوق دانشگاه تهران قبول شد+با معدل کتبی13..

شما ریاضی بوده ومهندس..پس میتونی درس ریاضی رو براحتی با کمی تلاش ویاداوری بالای 80 بزنی بدون اغراق...(تو انسانی ریاضی رو 15 هم بزنی از 120 هزار نفر کشور جلو رفتی که این عالیه)

لازم این هست که بدونید:روانشناسی دانشگاه تهران زیر60 زیرگروه5 و علوم تربیتی گرایش تکنولوژی اموزشی(که اصلا به روانشناسی مربوط نیست) زیر1000 بیارید حله...

چون رشته های زیر گروه5 مدنظرتونه ریاضی+جامعه شناسی+روانشناسی خیلی مهم ورتبه اوره ولی این دلیل نیست که بقیه رو نزنید....

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

این خودش کلید انگیزه شما شد که عالیه..ناگفته نماند که در کنکور93 دیپلمه ریاضی با رتبه فک کنم30 یا35 منطقه دو حقوق دانشگاه تهران قبول شد+با معدل کتبی13..

شما ریاضی بوده ومهندس..پس میتونی درس ریاضی رو براحتی با کمی تلاش ویاداوری بالای 80 بزنی بدون اغراق...(تو انسانی ریاضی رو 15 هم بزنی از 120 هزار نفر کشور جلو رفتی که این عالیه)

لازم این هست که بدونید:روانشناسی دانشگاه تهران زیر60 زیرگروه5 و علوم تربیتی گرایش تکنولوژی اموزشی(که اصلا به روانشناسی مربوط نیست) زیر1000 بیارید حله...

چون رشته های زیر گروه5 مدنظرتونه ریاضی+جامعه شناسی+روانشناسی خیلی مهم ورتبه اوره ولی این دلیل نیست که بقیه رو نزنید....
      یعنی حذف کردن تاریخ و جغرافیا اشتباهه؟؟[emoji53]

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعدم من مشکلی که دارم وقتم واسه درس خوندن کمه بعدشم که تا میام سردرسام اینقدی حجمشون زیاده که از استرس و اضطراب زیاد نمیتونم اونجوری ک باید بخونم درس بخونم[emoji20] [emoji29] [emoji55]

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انسانی نگرانی نداره
      ولی رتبه زیر ۱۰۰و۱۰۰۰آوردن‌سخته
      نگرانی هم داره[emoji53] [emoji55]
      اصلانم سخت نیست!ماتوی مدرسه مون انسانی هامون به نظرخیلی داغون بودن اصن درسم نمیخواندن ولی رتبه هاشون عالی شد53هم داشتن!!!واسه همینه که میگم نگرانی نداره!مگه انسانی هاکلاچندتاداوطلب داره!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی حذف کردن تاریخ و جغرافیا اشتباهه؟؟[emoji53]
      در ادامه صحبتم بگم که اهمیت بیشتر به ریاضی+جامعه شناسی+روانشناسی+اقتصاد+ادب ات اختصاصی+فلسفه ومنطق+عربی اختصاصی+تاریخ جغرافیا...

به ترتیب مهم هستن...دلیلی به حذفش نیست فقط اعتدال رعایت بشه حله..عروضو سبک سنگین کنید ببینید میشه بزنیدش با تست بیشتر یاد میگیرید وفول میشد در غیر اینصورت حذف کنید بقیرو عالی بخونید.. دروسی که ضریب بالا دارن در حد بالای75 برسونید ضریب دو بین55-70 و ضریب یک ها 35-50 زیر 800 حتمیه... بنظرم تاریخ و جغرافی چهارمو دقیق بخونید+یکی از پایه ها که راحت ترید...

موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعدم من مشکلی که دارم وقتم واسه درس خوندن کمه بعدشم که تا میام سردرسام اینقدی حجمشون زیاده که از استرس و اضطراب زیاد نمیتونم اونجوری ک باید بخونم درس بخونم[emoji20] [emoji29] [emoji55]
      اتفاقا زیاد بود درسا یه مزیت مهمه میشه یه درسو خوب نیستی اون درس دیگه که قوی جبران کرد..زیاد بودن درسا دلیل عدم تلاش کافی نمیشه...بدون زحمت وتلاش و بهانه داشتن و...نمیشه که زیر 1000 شد...هدفتون بزرگه باید براش وقت بذارید..برنامه بریزید...در ضمن اینم میگم..انسانی اونطوریم که میگن اسونم نیستا اصلا اینطور نیست..نسبت به ریاضی و تجربی رقبای قوی کمتری داره همین

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اتفاقا زیاد بود درسا یه مزیت مهمه میشه یه درسو خوب نیستی اون درس دیگه که قوی جبران کرد..زیاد بودن درسا دلیل عدم تلاش کافی نمیشه...بدون زحمت وتلاش و بهانه داشتن و...نمیشه که زیر 1000 شد...هدفتون بزرگه باید براش وقت بذارید..برنامه بریزید...در ضمن اینم میگم..انسانی اونطوریم که میگن اسونم نیستا اصلا اینطور نیست..نسبت به ریاضی و تجربی رقبای قوی کمتری داره همین
      ممنووووووووووون
      بابت راهنماییاتون
      دستتون مرسی[emoji5]
      امیدوارم که به هدفم برسم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگه بازم سوالی داشتم چون شرایطتون مث منه
      من توی شخصی ازتون میپرسم
      باعرض شرمندگی
      ممنون از کمکتون
      [emoji22] [emoji28] [emoji28]

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فلسفه سوم و روانشناسی رو‌تموم کردم واسه فلسفه هم از همون مشاوران استفاده میکنم ولی خیلی از درسا رو حذف کردم مث تاریخ و جغرافیا
      ازین بابت فک میکنم اشتباه میکنم از طرفی خیلی از درسارو شروع نکردم هیچی ازشون نخوندم مث ادبیات تخصصی که عروضش نگاه کردم برام قابل درک نبود
      ولی از طرفی درسی مث ریاضی و منطق واسم آسونه
      ولی نگرانیم بابت درساییه که شروع نکردم یا حذف کردمشون
      فک میکنم واسه زیر ۱۰۰۰شدن نباید هیچیو حذف کرد[emoji53] [emoji29]
      فلسفه سوم كه خيلي راحته
      ولي بهتره تاريخ جغرافي پيش رو بخونيد هيچ درسي رو حذف نكنيد من خودم تو كنكور امسال اين كار كردم با اينكه درصد درساي ديگه م خوب بود ولي چون اين درسا رو نزدم رتبه خوبي نياوردم البته من درساي مهمي مثل عربي - رياضي -عربي عمومي و زبان رو حذف كرده بودم
      براي عروض هم كتاب درسي رو با مثالهايي كه داره بخونيد و بعد خود تمرين كتاب رو حل كنيد و بعدش بريد سراغ تستها......من خودم قواعد قافيه رو نميخونم برام سخت ميان تو كنكور امسال تستهاي عروض خيلي آسون بودن با تمرين زياد ميتوني تموم تستاشو بزني
      هر چن من خودم امسال هم باز تنبلي كردم و درسي مثل رياضي رو اصلن شروع نكردم يني واقعا نميتونم باهاش كنار بيام ولي شما كه رياضيتون خوبه و اين ميتونه خيلي به نفعتون باشه

زن عشق می کارد و کینه درو می کند
      او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...
      -او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد...
      -او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی...
      -او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر....
      -و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فلسفه سوم كه خيلي راحته
      ولي بهتره تاريخ جغرافي پيش رو بخونيد هيچ درسي رو حذف نكنيد من خودم تو كنكور امسال اين كار كردم با اينكه درصد درساي ديگه م خوب بود ولي چون اين درسا رو نزدم رتبه خوبي نياوردم البته من درساي مهمي مثل عربي - رياضي -عربي عمومي و زبان رو حذف كرده بودم
      براي عروض هم كتاب درسي رو با مثالهايي كه داره بخونيد و بعد خود تمرين كتاب رو حل كنيد و بعدش بريد سراغ تستها......من خودم قواعد قافيه رو نميخونم برام سخت ميان تو كنكور امسال تستهاي عروض خيلي آسون بودن با تمرين زياد ميتوني تموم تستاشو بزني
      هر چن من خودم امسال هم باز تنبلي كردم و درسي مثل رياضي رو اصلن شروع نكردم يني واقعا نميتونم باهاش كنار بيام ولي شما كه رياضيتون خوبه و اين ميتونه خيلي به نفعتون باشه
      باشه مرسی[emoji5]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن