خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Smile افزایش ساعت مطالعه به 10 ساعت؟

سلام من پشت کنکوری انسانی هستم میخواهم ساعت مطالعه ام رو به روزی 10 ساعت برسونم الان 6 ساعت میخونم میخواهم امسال رو بترکونم چکار کنم؟ بعدش هروقت که درس میخونم بعدش حس میکنم درس رو فراموش کردم باید چیکار کنم؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم وقتی زیست میخونم فکر میکنم فراموشم شده دوست عزیز.اولا مرور کن.دوما به خودت خیلیییی تلقین کن یاد گرفتی رفته تو مخت.سوما خیالت راحت باشه مرورتم که انجام دادی باز دیدی یادت رفته فقط یه حس مزخرفیه چون بری سر به تست همه چی یادت میاد

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      ببین اگه هر چقدر تعداد ساعت های مطالعت بیشتر باشه بهتره و در کنکور موفق تر خواهی بود
      اگر میخوا تعداد ساعات مطالعت بیشتر باشه باید کم کم زیادش کنی -- چون اگه بخوای یکدفعه 10 ساعت مطالعت رو بیاری رو 12 - 13 ساعت اینجوری بهت فشار میاد و از درس زده میشی و درس رو کنار میزاری
      هر روز سعی کن به مطالعت یه 20 تا 30 دقیقه اضافه کنی تا ساعت مطالعت بره بالا
      خب برای سوال دومت :
      ببین در ماه های بهمن و اسفند اینجور فکر ها مثه از یاد رفتن درس زیاد میشه ولی طبیعی هستش و بیشتر بچه ها هم همین احساس رو در این ماه ها دارن
      پس نگران نباشو از روی برنامه درس بخون
      اگر قرار باشه چیزی یادت رفته باشه بعد از عید فرصت داری تا درس های خوانده شده رو یک بار مرور کنی
      پس جای نگرانی نیست
      موفق باشی
      اگر بازم سوالی داشتی در خدمتم
      خدانگه دارت عزیز
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yhaya12345 نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکوری انسانی هستم میخواهم ساعت مطالعه ام رو به روزی 10 ساعت برسونم الان 6 ساعت میخونم میخواهم امسال رو بترکونم چکار کنم؟ بعدش هروقت که درس میخونم بعدش حس میکنم درس رو فراموش کردم باید چیکار کنم؟
      چقد بعدش داشت.... خب سعی کن بعدش مطالبو فراموش نکنی بعدش هی مرور کن درسارو بعدش دو هفته سختی بکش ینی هروز 10 ساعت بخون بعدش برات عادت میشع...!!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم کیفیت رو‌فدای کمیت نکن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای افزایش ساعت مطالعه باید یکی در میان نیم ساعت به ساعت مطالعه اضافه کنید تا به ساعت مطالعه ایده ال برسین برای سوال دومتون شما وقتی میتونین بگین درس را بلد نیستم یا یادم رفته که مدرک داشته باشین یعنی تست!!!

برای تست خود درصد بگیرید اگر زیر70 بود آن درس را ناقص یاد گرفته اید و نیاز به مرور دارد اگر زیر50 بود درس را سطحی یاد گرفته اید و باید ان درس را دوباره بادقت بخوانید اگر احساس کردین درسی را یاد نگرفتین همون موقع تستش را بزنید تا ببینید پیش بینیتان چگونه است
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      چقد بعدش داشت.... خب سعی کن بعدش مطالبو فراموش نکنی بعدش هی مرور کن درسارو بعدش دو هفته سختی بکش ینی هروز 10 ساعت بخون بعدش برات عادت میشع...!!!
      بعدش های شما که بیشتره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatom نمایش پست ها
      برای افزایش ساعت مطالعه باید یکی در میان نیم ساعت به ساعت مطالعه اضافه کنید تا به ساعت مطالعه ایده ال برسین برای سوال دومتون شما وقتی میتونین بگین درس را بلد نیستم یا یادم رفته که مدرک داشته باشین یعنی تست!!!

برای تست خود درصد بگیرید اگر زیر70 بود آن درس را ناقص یاد گرفته اید و نیاز به مرور دارد اگر زیر50 بود درس را سطحی یاد گرفته اید و باید ان درس را دوباره بادقت بخوانید اگر احساس کردین درسی را یاد نگرفتین همون موقع تستش را بزنید تا ببینید پیش بینیتان چگونه است
      ممنون ازت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      ببین اگه هر چقدر تعداد ساعت های مطالعت بیشتر باشه بهتره و در کنکور موفق تر خواهی بود
      اگر میخوا تعداد ساعات مطالعت بیشتر باشه باید کم کم زیادش کنی -- چون اگه بخوای یکدفعه 10 ساعت مطالعت رو بیاری رو 12 - 13 ساعت اینجوری بهت فشار میاد و از درس زده میشی و درس رو کنار میزاری
      هر روز سعی کن به مطالعت یه 20 تا 30 دقیقه اضافه کنی تا ساعت مطالعت بره بالا
      خب برای سوال دومت :
      ببین در ماه های بهمن و اسفند اینجور فکر ها مثه از یاد رفتن درس زیاد میشه ولی طبیعی هستش و بیشتر بچه ها هم همین احساس رو در این ماه ها دارن
      پس نگران نباشو از روی برنامه درس بخون
      اگر قرار باشه چیزی یادت رفته باشه بعد از عید فرصت داری تا درس های خوانده شده رو یک بار مرور کنی
      پس جای نگرانی نیست
      موفق باشی
      اگر بازم سوالی داشتی در خدمتم
      خدانگه دارت عزیز
      مرسیییییییییییییی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.bh نمایش پست ها
      منم وقتی زیست میخونم فکر میکنم فراموشم شده دوست عزیز.اولا مرور کن.دوما به خودت خیلیییی تلقین کن یاد گرفتی رفته تو مخت.سوما خیالت راحت باشه مرورتم که انجام دادی باز دیدی یادت رفته فقط یه حس مزخرفیه چون بری سر به تست همه چی یادت میاد

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      مر30

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yhaya12345 نمایش پست ها
      بعدش های شما که بیشتره
      جدا؟؟؟!!! هعیییی...........!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن