خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی پیش فار»»منطبق بر کتاب درسی؟!؟!؟!؟

سلام من کتاب شیمی پیش فار رو اخیرا گرفتم رو جلدش زده منطبق بر کتاب درسی ولی الان ک نگاه میکردم دیدم ی سری مواردی مثل محاسبه pH بافر و اینارو داره ک تو کتاب شیمی قدیمی بوده!
      میخواستم بدونم اونایی ک شیمی پیش دانشگاهی فار رو دارن مثل من همین مشکل رو دارن عایا؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فار به هیچ وجه منطبق بر کتاب درسی نیست.
      متاسفانه اشتباهات زیادی هم داره. من خودم همون پیش 1 سه تا غلط علمی در مورد سوالاتشون بهشون تذکر دادم گفتن اشتباه تایپی بوده!!!
      در مورد مطالب مربوط به آزمایش کنید هم که تو کتاباشون آوردن بهشون تذکر دادم گفتم حدود 10% از تست های شما توشون مطالب مربوط به آزمایش کنید دیده میشه درصورتی که این مطالب از کنکور حذف شده و باید کتاب کلا ویرایش بشه. در جواب گفتن شما وقتی چیزی سر در نمیاری در موردش اظهار نظر نکن و اجازه بده مولفین ما که سال ها در زمینه شیمی تجربه دارن کارشون رو بکنن انتهای فکسشون هم آدرس دو سه تا تست از سراسری های سال 91 و 92 رو گذاشته بودن که از مطالب آزمایش کنید سوال اومده...

خواستم جوابشون رو بدم و بگم که به این مولفین کاربلدتون بگین که اون موقع مطالب آزمایش کنید جزء حذفیات کنکور نبوده و از سال 93 به بعد به حذفیات اضافه شده..... که وقتی دیدم در ادامه ادعا کردن که حتی مصلایی و ابوالقاسمی و بابایی و ... هم که خودشون کتابهای معروف دارن، کتاب تست فار رو میبرن سر کلاسشون استفاده میکنن!! اونموقع فهمیدم با چه جور آدمایی طرفم و بیخیال شدم گفتم حیفه وقتم رو صرف چنین آدمایی کنم.

من خودم طرفدار تست های شیمی آزمون بودم ولی وقتی بیشتر بررسی کردم و متوجه اشتباهات علمی زیاد و ناکارآمدی و عدم تطابقش با کتاب درسی شدم، گذاشتمش کنار و رفتم سراغ تکمیلی مبتکران. به همه هم همی توصیه رو میکنم.

ضمنا مقدمه شیمی جامع گاج رو بخونین بدجوری این مولفین فار رو رسوا کردن نوشتن که کتابی که با نام آزمون منتشر میشود همه تست های آزمون های آزمایشی گاج رو برداشته عدد عوض کرده گذاشته تو کتابش.... منم که بررسی کردم دیدم درسته و حق با گاجه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      فار به هیچ وجه منطبق بر کتاب درسی نیست.
      متاسفانه اشتباهات زیادی هم داره. من خودم همون پیش 1 سه تا غلط علمی در مورد سوالاتشون بهشون تذکر دادم گفتن اشتباه تایپی بوده!!!
      در مورد مطالب مربوط به آزمایش کنید هم که تو کتاباشون آوردن بهشون تذکر دادم گفتم حدود 10% از تست های شما توشون مطالب مربوط به آزمایش کنید دیده میشه درصورتی که این مطالب از کنکور حذف شده و باید کتاب کلا ویرایش بشه. در جواب گفتن شما وقتی چیزی سر در نمیاری در موردش اظهار نظر نکن و اجازه بده مولفین ما که سال ها در زمینه شیمی تجربه دارن کارشون رو بکنن انتهای فکسشون هم آدرس دو سه تا تست از سراسری های سال 91 و 92 رو گذاشته بودن که از مطالب آزمایش کنید سوال اومده...

خواستم جوابشون رو بدم و بگم که به این مولفین کاربلدتون بگین که اون موقع مطالب آزمایش کنید جزء حذفیات کنکور نبوده و از سال 93 به بعد به حذفیات اضافه شده..... که وقتی دیدم در ادامه ادعا کردن که حتی مصلایی و ابوالقاسمی و بابایی و ... هم که خودشون کتابهای معروف دارن، کتاب تست فار رو میبرن سر کلاسشون استفاده میکنن!! اونموقع فهمیدم با چه جور آدمایی طرفم و بیخیال شدم گفتم حیفه وقتم رو صرف چنین آدمایی کنم.

من خودم طرفدار تست های شیمی آزمون بودم ولی وقتی بیشتر بررسی کردم و متوجه اشتباهات علمی زیاد و ناکارآمدی و عدم تطابقش با کتاب درسی شدم، گذاشتمش کنار و رفتم سراغ تکمیلی مبتکران. به همه هم همی توصیه رو میکنم.

ضمنا مقدمه شیمی جامع گاج رو بخونین بدجوری این مولفین فار رو رسوا کردن نوشتن که کتابی که با نام آزمون منتشر میشود همه تست های آزمون های آزمایشی گاج رو برداشته عدد عوض کرده گذاشته تو کتابش.... منم که بررسی کردم دیدم درسته و حق با گاجه.
      یکی از دوستای من از کتابشون یه غلط علمی پیدا کرده بود ( پایه ) توی صفحه اینتاگرامشون گفته بود بعد بلاکش کرده بودن !!!

به نظر من عمر شیمی آزمون فار رو به اتمامه . آزمون نشرالگو به زودی ضربه نهایی رو بهشون میزنه و خلاصشون میکنه

تکمیلی شیمی سه رو داری ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره منم تست های غیر استاندارد زیادی توش پیدا کردم!
      مبتکران سه سالشو دارم ب نظرتون لازمه تکمیلیش رو هم بگیرم؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بافر درسته حذف شده ولی مسایلش میتونه بیاد مصلایی تو کارنامه٢٠ گفت

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس این دو تا کتاب آزمون پیش و پایه فار خوب نیست!؟!
      بهترین تستهایی که میشه از شیمی زد تو این فرصت باقیمونده چیه؟ من برنامم این بود که تا کنکور آزمونهای این دو تا کتاب رو بزنم... ولی با این حرفایی که اینجا گفتین مردد شدم.
      ممنون میشم راهنمائی کنین، چون من تستم ضعیفه و نمیدونم تو این مدت باقیمونده یعنی 133 روز باید چیکار کنم و چی بزنم!؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من می خواستم فارو بگیرم مقدمه شیمی جامع خوندم پشیمون شدم .تستای ازمون های ازمایشی. حالا گاج گفته ازمونای ماست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      من می خواستم فارو بگیرم مقدمه شیمی جامع خوندم پشیمون شدم .تستای ازمون های ازمایشی. حالا گاج گفته ازمونای ماست
      چندتا تست داره جامع گاج؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)