خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا من یه مشکلی دارم.... اونم اینه که ایا واقعا لغات فقط باید همونا رو بلد باشیم؟؟؟ اخه خیلی کمه به نظرم... همش چند صفحه لغت اورده...
      من خیلی ادم وسواسی هستم اخه.... اخه خب لغات کتاب کوچیکه خودش خیلی بیشتره...
      بابا این خط ویژه هم مارو سرویس کرد... شانس ... ما سال ما که میشه قحطی کتاب میشه...

2. Top | #32
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از لحاظ آزموناى تاليفى كدوم سطحش بالاتره؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      از لحاظ آزموناى تاليفى كدوم سطحش بالاتره؟
      سلام ازمون خیلی سبز کاملا ازموناش تالیفیه اما موج ازمون ازمونای سال های قبله

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام ازمون خیلی سبز کاملا ازموناش تالیفیه اما موج ازمون ازمونای سال های قبله
      سلام
      پس شما درصورت موجود بودن خط ویژه رو توصیه میکنی حتی اونايي که نخوندن و ميخوان نتیجه خوبی بگيرن یا همایش دریافت

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام
      پس شما درصورت موجود بودن خط ویژه رو توصیه میکنی حتی اونايي که نخوندن و ميخوان نتیجه خوبی بگيرن یا همایش دریافت

سلام همایش نشر دریافت کتاب خوبیه اما کامل نیست تنها مبحثش که کامله اریه هست بقیه مباحثو پایه رو این قرار داده که قبلا خوندین مطالبشو همایش دو جلده اما مبحث لغت نداره اما کلا خوبه
      خط ویژ اولا چاپ نمیشه ثانیا فقط یه جلدش هست اما همون یه جلدش تو مباحثی که داره کامله...میشه از صفر خوندش اما بدیش نبودن زبان اریه و تاریخ ادبیاتشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها

سلام همایش نشر دریافت کتاب خوبیه اما کامل نیست تنها مبحثش که کامله اریه هست بقیه مباحثو پایه رو این قرار داده که قبلا خوندین مطالبشو همایش دو جلده اما مبحث لغت نداره اما کلا خوبه
      خط ویژ اولا چاپ نمیشه ثانیا فقط یه جلدش هست اما همون یه جلدش تو مباحثی که داره کامله...میشه از صفر خوندش اما بدیش نبودن زبان اریه و تاریخ ادبیاتشه

شما که همه کتابارو ایراد گرفتید......ممنون...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یه هفته ای میشه موج ازمون ادبیاتو خریدم بنظرم سطحش از کنکور پایین تره خودم 3 تا ازمونشو زدم یکیشو غلط نداشتم یکی دوتا و یکشم یکی..ولی سوالای کنکور برام دشوارتره...و نشر دریافتو من از مهر و اینا خونذم ولی کتابای خیلی خوبین...البته من چاپ 90 هست نمیدونم الان چطوره..موج ازمونو خبر ندارم ولی پی دی اف ارایه و قرابتشو که دیدم بنظرم سطح بالایی نداشت و انچنان عالی نبود در کل بنظرم نشر دریافت خیلی خوبه ...امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کرده باشم
      <br>

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن