خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برو بچ های خانواده جانباز و سهمیه(فک کنم ما هم عضوی باشیم)

سلام
      اقا با چه درصدهایی من میتونم داروسازی یا پزشکی یا دندون پزشکی بیارم؟(با سهمیه ازادگیوجانبازی بالای30درصد)
      لطفا مارو هم راهنمایی کنین ممنون میشیم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم بابام جانبازه 25% هستش و ایثار گر واقعا میشه که برای کنکور رشته های هوشبری یا رادیولوژی رو اورد میشهههههههه کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط میدونم سهمیه ی فرزندان آزاده بسیار قابل توجه هست ! فک کنم در حد سهمیه ی فرزندان شهید باشه ، موفق باشی
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      من فقط میدونم سهمیه ی فرزندان آزاده بسیار قابل توجه هست ! فک کنم در حد سهمیه ی فرزندان شهید باشه ، موفق باشی
      دوست من باباش آزاده س!

درسش خوب نبود زیاد...

یک مهر رفتم مدرسه دیدم اسمشو خوشگل زدن رو دیوار که رتبه ی سه رقمی آورده!
      ازش پرسیدم گفت 2000 بودم با سهمیه شد 300 و خورده ای!
      ولی راستش من باور نکردم!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دانش آموزی رو میشناسم با سهمیه شاهد .
      رتبه ی منطقشون بین 7 تا 8 هزار بود. رتبشون در سهمیه شد 70 و الان دارن مهندسی شیمی دانشگاه شریف میخونن. البته از دانش آموزان تلاشگر بود و احتمالا روز کنکور شرایط خوبی نداشته.
      در هر حال . سهمیه جانبازان عزیز و همچنین شهدا ، بسیار قابل توجهه و تقریبا رتبه ها رو چتد هزار تا جابجا میکنه. البته نه در همه موارد. در مواردی که درصد جانبازی بالا باشه تغییر رتبه در حد چند هزار تاست اما در مورد درصد های حدود 25 و 30، میزان نسبی جابجایی رتبه رو نمیدونم.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

ویرایش توسط Mahmoodi__M.20 : 28 آبان 1391 در ساعت 01:27

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      دانش آموزی رو میشناسم با سهمیه شاهد .
      رتبه ی منطقشون بین 7 تا 8 هزار بود. رتبشون در سهمیه شد 70 و الان دارن مهندسی شیمی دانشگاه شریف میخونن. البته از دانش آموزان تلاشگر بود و احتمالا روز کنکور شرایط خوبی نداشته.
      در هر حال . سهمیه جانبازان عزیز و همچنین شهدا ، بسیار قابل توجهه و تقریبا رتبه ها رو چتد هزار تا جابجا میکنه. البته نه در همه موارد. در مواردی که درصد جانبازی بالا باشه تغییر رتبه در حد چند هزار تاست اما در مورد درصد های حدود 25 و 30، میزان نسبی جابجایی رتبه رو نمیدونم.
      سلام
      اون دانش آموز درصد جانبازی باباش چند درصد بود؟؟؟
      برا کسی که باباش جانباز 50 درصد هست...بخواد رشته ی مهندسی هوا فضا در تهران قبول شه رتبه چند باید بیاره؟؟
      منظورم اینه که خودش چه قدر باید بخونه و رتبش چند بشه که با سهمیه مهندسی هوا فضا تو تهران قبول شه؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن