خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کارمند رسمی اموزش و پرورش هستم ایا ادامه تحصیل در رشته داروسازی درست هست یا نه ؟

من 25 ساله هستم و فرهنگی بار اول کنکوردادم تربیت معلم قبول شدم و الان معلم هستم ایا انصراف از این شغل و ادامه تحصیل در رشته داروسازی برای اینده ام عاقلانه هست یا نه .....چون درس زمین شناسی ام خوبه خیلی تلاش کنم فقط همین رشته رو شاید بیارم ....شما جای من بودید چه انتخابی میکردید ؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خلاصه سوالم ....معلمی یا داروسازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟---(از لحاظ شرایط ادامه تحصیل و کنکور دوباره چون چند سال پیش فوق دیپلم تربیت معلم رو اوردم و سایر شرایط هیچ مانعی برای کنکور دوباره ندارم )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بقیه هم نظر خودشون رو اعلام کنن .... هم اکنون نیازمند هم فکری سایر دوستان هم می باشم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم ادامه راه خودت برو و به زندگی خودت قانع باش. داروسازی یه رشته واقعا سخته و معلوم نیست تا ۶ سال دیگه آیندت چی بشه و همین الان هم احازه تاسیس داروخانه به جز روستاها نمیدن و فقط باید مسئول فنی بشی. این نظر منه.

Sent from my G630-U10 using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودم 24سالمه می خوام کنکور 96بدم واسه پزشکی می خونم ولی بنظرم شما که کارمندرسمی اموزش و پرورشی وماهیانه حقوق ثابتی دریافت میکنی که واسه یه خانوم معمولا کافیه همون شغل معلمی رو ادامه بدی خوبه البته این نظر منه.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم معلمی رو ادامه بدی بهتره

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوسته من بنده خودم 26 سالمه لیسانس کامپیوتر دارم کارمند شرکت نفتم هستم الان میخوام کنکور بدم دندون پزشکی بخونم تو همکاران هستن افرادی که لیسانس رو لیسانس میگیرن دوسته من چرا دو لپی نخوری تو حقوقتو از آموزش و پرورش بگیر تلاشتم بکن یا قبول میشی یانه اگه قبول شدی دانشگاهتو برو خرجیتم بگیر از اموزش و پرورش نگران استادا دانشگاه نباش تو سن بالایی بگی واقعا معلمی اگه نری سره کلاس حذفت نمیکن ولی اگه متاهل باشی عمرا بتونی هم درس بخونی هم کار کنی
      آ

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      دوسته من بنده خودم 26 سالمه لیسانس کامپیوتر دارم کارمند شرکت نفتم هستم الان میخوام کنکور بدم دندون پزشکی بخونم تو همکاران هستن افرادی که لیسانس رو لیسانس میگیرن دوسته من چرا دو لپی نخوری تو حقوقتو از آموزش و پرورش بگیر تلاشتم بکن یا قبول میشی یانه اگه قبول شدی دانشگاهتو برو خرجیتم بگیر از اموزش و پرورش نگران استادا دانشگاه نباش تو سن بالایی بگی واقعا معلمی اگه نری سره کلاس حذفت نمیکن ولی اگه متاهل باشی عمرا بتونی هم درس بخونی هم کار کنی
      آ
      شما دو حالت داری یا بیکاری !! یا حقوق کم بت میدن !!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه دختر هستید نان آور خانواده نیستید باید بگم مشکلی نیست بخونید درمورد بازار کار هم یقیناً بهتر از معلمیه! در این حرفم شک نکنید
      به نظرم توانایی های خودتون رو بسنجید تا بتونید راه درست رو انتخاب کنید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرمن، دوست عزیز زندگی رو سخت نگیر و از داشته هات لذت ببر و چیزهایی رو که همین الان داری فدای آینده و چیزی که شاید در آینده بدست بیاری نکن.بنظرمن همین مسیر خودتو برو به معلمیت ادامه بده و از زندگیت لذت ببر.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      با توجه به اینکه دختر هستید نان آور خانواده نیستید باید بگم مشکلی نیست بخونید درمورد بازار کار هم یقیناً بهتر از معلمیه! در این حرفم شک نکنید
      به نظرم توانایی های خودتون رو بسنجید تا بتونید راه درست رو انتخاب کنید
      درسته که دختر نان آور نیست ولی الان زندگی تقریبا ۵۰ به ۵۰ شده توی مخارج. به جز اون یه زن باید بچه بیاره و هزار تا بدبختی.

Sent from my G630-U10 using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      شما دو حالت داری یا بیکاری !! یا حقوق کم بت میدن !!
      نچ فرزند جانبازم سهمیه دارم استفاده نکردم و اینکه میخوام مدرکشو بگیرم بدم شرکت نفت دندون پزشک شرکت نفت خدا میلیون تومن حقوقشه بله حقوقم کمه چون ستادی هستم حقوق با بقیه کارمندا دولت فرق چندانی نمیکنه حقوق بالا شرکت نفت ماله افرادی که عملیاتین
      مزایا فرزند جانباز
      دانشگاه قبولی ساده است برای قبولی زیر هفت هزار میخواد
      در دانشگاه مشروطی نیست چون هر درسی بی افتی در معدل ترم محاسبه نمیشه
      طرح نداری
      حالا دکتر شدی
      هر شهری و هرجا مطب میزنی نظام پزشکی نمی تونه بگه بالا چشمت آبرو
      معاف از مالیاتی
      پزشک معتمد ارگان دولتی هستی
      استخدام میشی راحت
      هرجا ارگان دولتی که کار کنی سرعت پیشرفت بالاتره

خیلی چیزای دیگه
      کدوم بهتره ساعت هشت تا چهار بری اداره ماهی یک و ششصد یا بری کلینک شرکت نفت 12 میلیون؟
      حالا یه سوال تو جای من بودی نمی خوندی؟
      ویرایش توسط pouyasadeghi : 11 اسفند 1394 در ساعت 04:26

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safer1 نمایش پست ها
      من 25 ساله هستم و فرهنگی بار اول کنکوردادم تربیت معلم قبول شدم و الان معلم هستم ایا انصراف از این شغل و ادامه تحصیل در رشته داروسازی برای اینده ام عاقلانه هست یا نه .....چون درس زمین شناسی ام خوبه خیلی تلاش کنم فقط همین رشته رو شاید بیارم ....شما جای من بودید چه انتخابی میکردید ؟؟؟؟
      یه سوال مگه شما تعهد ندادی و 50 میلیون ازت نمیگیرین اگه بیای از اموزش و پرورش بیرون؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      نچ فرزند جانبازم سهمیه دارم استفاده نکردم و اینکه میخوام مدرکشو بگیرم بدم شرکت نفت دندون پزشک شرکت نفت خدا میلیون تومن حقوقشه بله حقوقم کمه چون ستادی هستم حقوق با بقیه کارمندا دولت فرق چندانی نمیکنه حقوق بالا شرکت نفت ماله افرادی که عملیاتین
      مزایا فرزند جانباز
      دانشگاه قبولی ساده است برای قبولی زیر هفت هزار میخواد
      در دانشگاه مشروطی نیست چون هر درسی بی افتی در معدل ترم محاسبه نمیشه
      طرح نداری
      حالا دکتر شدی
      هر شهری و هرجا مطب میزنی نظام پزشکی نمی تونه بگه بالا چشمت آبرو
      معاف از مالیاتی
      پزشک معتمد ارگان دولتی هستی
      استخدام میشی راحت
      هرجا ارگان دولتی که کار کنی سرعت پیشرفت بالاتره

خیلی چیزای دیگه
      کدوم بهتره ساعت هشت تا چهار بری اداره ماهی یک و ششصد یا بری کلینک شرکت نفت 12 میلیون؟
      حالا یه سوال تو جای من بودی نمی خوندی؟

سلام

منم اگه شرایط شما رو داشتم و مطمئن بودم که می تونم واسه بیمارستان شرکت نفت استخدام بشم ، حتما می خوندم ...
      راستی پدر شما جانباز چند درصده ... ؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

منم اگه شرایط شما رو داشتم و مطمئن بودم که می تونم واسه بیمارستان شرکت نفت استخدام بشم ، حتما می خوندم ...
      راستی پدر شما جانباز چند درصده ... ؟؟؟؟
      25 درصد فدات شم
      کار در کلینک شرکت نفت یعنی هتل در کلام

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن