خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      25 درصد فدات شم
      کار در کلینک شرکت نفت یعنی هتل در کلام
      راستی شما استخدام رسمی هستی ....؟؟؟؟
      اگه استخدام رسمی باشی که بعید می دونم که یک و شیشصد حقوقت باشه ...
      شرکت نفت خیلی بالاتر از اینحرفا حقوق می ده ...

-مثلا اگه به امید خدا امسال کنکور دادی و دندون قبول شدی، باید مرخصی بدون حقوق بگیری ، یا اینکه مثلا می تونی واسه شش سال درس دندونپزشکی ماموریت با حقوق بگیری....؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safer1 نمایش پست ها
      من 25 ساله هستم و فرهنگی بار اول کنکوردادم تربیت معلم قبول شدم و الان معلم هستم ایا انصراف از این شغل و ادامه تحصیل در رشته داروسازی برای اینده ام عاقلانه هست یا نه .....چون درس زمین شناسی ام خوبه خیلی تلاش کنم فقط همین رشته رو شاید بیارم ....شما جای من بودید چه انتخابی میکردید ؟؟؟؟
      اره عزیزم
      اگه نگران سنت هستی سن من از شما بیشتره ولی میخوام دوباره درس بخونم
      من تصمیم خودم رو بهت میگم دارم میرم دنبال علاقم ... چون رشته ای که خوندم مورد علاقم نبود و دلم میخواد برم دنبال رشته ای که اینده ی کاری بهتری داره و خودمم خیلی دوستش دارم .
      خیلی ها نظرات متفاوتی دارن ولی همه چیز بستگی به خودت داره
      موفق باشی .

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال مگه شما تعهد ندادی و 50 میلیون ازت نمیگیرین اگه بیای از اموزش و پرورش بیرون؟
      تعهدم تموم شده...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      بمون همون اموزش و پرورش ارزش نداره بیای امتحان بدی بعد معلوم نشه اخرش چی بشه چون تا میگی دارو سازی ،دارو سازیو نمیاری که

بنظرم بخوای انصراف بدی باید ی پولی هم بدی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوسته من بنده خودم 26 سالمه لیسانس کامپیوتر دارم کارمند شرکت نفتم هستم الان میخوام کنکور بدم دندون پزشکی بخونم تو همکاران هستن افرادی که لیسانس رو لیسانس میگیرن دوسته من چرا دو لپی نخوری تو حقوقتو از آموزش و پرورش بگیر تلاشتم بکن یا قبول میشی یانه اگه قبول شدی دانشگاهتو برو خرجیتم بگیر از اموزش و پرورش نگران استادا دانشگاه نباش تو سن بالایی بگی واقعا معلمی اگه نری سره کلاس حذفت نمیکن ولی اگه متاهل باشی عمرا بتونی هم درس بخونی هم کار کنی
      آ
      سن بالا پایین برا استاد 70 80 ساله که سر دقیقه وارد کلاس میشه و سر دقیقه خارج میشه و کل 90 دقیقه رو تدریس میکنه ی دقیقه دیرتر ازش برسی کلاس راه نمیده و غیبت میزنه آنترکت هم نمیده بی مفهومه
      ترم قبل بچه هایی که افتاده بودن دور یکی از اساتید گرامی تجمع کرده بودند برا نمره!یکیشون گفت استاد به خدا متاهلم!استاد با بیانی شیوا فرمود:پس برو انصراف بده برگرد به خونواده ات برس

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من 25 ساله هستم و فرهنگی بار اول کنکوردادم تربیت معلم قبول شدم و الان معلم هستم ایا انصراف از این شغل و ادامه تحصیل در رشته داروسازی برای اینده ام عاقلانه هست یا نه .....چون درس زمین شناسی ام خوبه خیلی تلاش کنم فقط همین رشته رو شاید بیارم ....شما جای من بودید چه انتخابی میکردید ؟؟؟؟
      نظر خودم :
      داروسازی بخونی بهتره
      فقط نظرمو گفتمموفق باشید

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه به معلمی علاقه دارید همین راهو ادامه بدید و از دوران جوانی لذت ببرید...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه زمینو صد بزنی داروی تهران قبولی....خخخ!!!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی ازهمه ...تشکر .....علاقه اصلا به معلمی ندارم ...اکه می تونستم بینایی سنجی یا فیزیوتراپی قبول شم هم اجازه تحصیل داشتم هم کارم رو از دست نمیدادم ....مشکل اصلی من این هست که فقط عمومی هام و زمین عالیه .... دروس تخصصی مشکل اصلی من هستن ...زبان و زمین و معارف در ازمونها 80 میزنم ولی تخصصی پایین تر هست زیست رو دوست دارم ولی باید تست زیاد بزنم برای همین درصدم کم هست

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خانوم قدر زندگیت رو بدون ماهم که پشت کنکوریم از سرناچاریه سعی کن از زندگیت لذت ببری

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      راستی شما استخدام رسمی هستی ....؟؟؟؟
      اگه استخدام رسمی باشی که بعید می دونم که یک و شیشصد حقوقت باشه ...
      شرکت نفت خیلی بالاتر از اینحرفا حقوق می ده ...

-مثلا اگه به امید خدا امسال کنکور دادی و دندون قبول شدی، باید مرخصی بدون حقوق بگیری ، یا اینکه مثلا می تونی واسه شش سال درس دندونپزشکی ماموریت با حقوق بگیری....؟؟؟
      مرخصی بدون حقوق میگیرم عزیزم یه بار گفتم الان میگم اون شرکت نفتی که حقوقشون بالاست ماله مناطق عملیاتیه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. شما به نظر من با یه روانشناس مشاور خوب و باتجربه و ترجیحا خانم مسن و باسابقه مشورت کنی خیلی خوبه. نه اینکه مشکل و بیماری روحی داشته باشی ها، مشکل برنامه ریزی و هدف گذاری داری.( به نظر من ) تو این دور و زمونه کسی استخدام رسمی باشه و دنبال کنکور دادن بره واقعا ارزش فرصت های زندگی رو نمیدونه.
      معلم بودن به صورت رسمی یعنی آرامش با شغل و درآمد کافی. شاید شما فکر کنی که به راحتی میتونی داروسازی قبول بشی و به راحتی میتونی باهاش به درآمد خوب برسی و ممکنه دلیلش این باشه که خیلی راحت تونستی معلمی رو به دست بیاری.
      حتی در صورتی که مطمعن هستی داروسازی قبول خواهی شد این رو هم در نظر داشته باش که از زمان انصراف تا 7-8 سال بعدش خبری از درآمد نیست. شما همین معلمی رو ادامه بدی تا اون موقع مینیمم 160 میلیون تومن حقوق گرفتی اگه حتی باهاش کار اقتصادی هم انجام ندی و فقط سپرده گذاری بانکی کنی (با توجه به مهار تورم تا حدودی ارزشش رو داره) این پول تا اون موقع میشه حداقل 300 میلیون تومن.
      اگه هم داروسازی رو به خاطر سواد بالا و داشتن پرستیژ و ... میخوای که خب میتونی همون رشته خودت رو ادامه تحصیل بدی. با گرفتن مدرک ارشد رشته هایی مثل علوم تربیتی حتی استاد دانشگاه های تربیت معلم هم میتونی بشی.

به نظر من یه دو سه هفته ای بشین فکر کن ببین چیا به دست میاری و چیا از دست میدی. اگه دیدی بازم علاقه زیادی به از دست دادن شغلت داری حتما برو پیش مشاور.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی ازهمه ...تشکر .....علاقه اصلا به معلمی ندارم ...اکه می تونستم بینایی سنجی یا فیزیوتراپی قبول شم هم اجازه تحصیل داشتم هم کارم رو از دست نمیدادم ....مشکل اصلی من این هست که فقط عمومی هام و زمین عالیه .... دروس تخصصی مشکل اصلی من هستن ...زبان و زمین و معارف در ازمونها 80 میزنم ولی تخصصی پایین تر هست زیست رو دوست دارم ولی باید تست زیاد بزنم برای همین درصدم کم هست
      فکر میکنی بقیه افرادی که معلم هستن عاشق معلمی بودن؟ 90% از این معلمای ابتدایی کسایی هستن که نتونستن حقوق و حسابداری و مدیریت قبول بشن و ناچارا رفتن آموزش ابتدایی خوندن. اکثر معلمای فیزیک و ریاضی و شیمی همونایی هستن که رتبه هاشون به مهندسی نرسیده. زیست شناسی ها اکثرا کسایی که نتونستن داروسازی و پزشکی و ... بیارن. البته تعدادی هم افراد بودن که از اول هدفشون معلمی بوده. من دو نفر دبیر زیست شناسی میشاسم که نتونستن پزشکی قبول بشن و رفتن زیست شناسی تربیت معلم. یکیشون حتی افسرده شده بود و ترم اول رو مشروط شده بود ولی بعدا روی درس و شغلش تمرکز کرد و با موفقیت تونست حتی ارشد هم بخونه و الان خیلی معروف و محبوب هست و قطعا همه میشناسنش و جفتشونم از بهترین های کشور هستن و درآمدشون اندازه 3-4 تا داروساز هست.

ماها که داریم با 24-25 سال سن کنکور میدیم به خاطر این هست که شرایط امثال شما رو نداریم ! من یکی اگه بهم بگن استخدام رسمی آموزش پرورش هستی همین الان کنکور رو ول میکنم و میرم سر کارم حتی حاضرم درآمد سال اولم رو هم وقف شهدای غزه کنم !

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خوب پس اینی که میگن کارمند ارگان دولتی نمیتونه کنکور ثبت نام کنه پس چیه؟
      من خودمم کارمند هستم میخوام شرکت کنم میترسم وقت بزارم و نزارن
      موقع ثبت نام کنکور متوجه نمیشن؟ یا بعدش بفهمن بد نمیشه؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بشین همون معلمی بخون .من دارم برای معلمی تلاش میکنم بعدتومیخوای انصراف بدی .درامدمعلم برای یه خانم فوق العاداس. تو 3ماه تابستون با تعطیلی عیدومناسبت وپنجشنبه وجمعه رو کم کنی مگه چقدرمیری سرکار. با همین حقوق میتونی کلی مسافرت بری و خوش بگذرونی واززندگیت لذت ببری

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن