خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فایل های صوتی مشاوره ای و انگیزشی کنکور(باکیفیت و تاثیرگذار)

سلام دوستان
      این روز ها در سطح اینترنت پر شده از فایل های صوتی کنکور!
      در انجمن خودمون هم خیلی از دوستان لطف کردند و فایل های خوبی رو قرار دادند، اما هیچ تاپیک کامل و جامعی نبود که فایل های باکیفیت و تاثیرگذار رو درکنار هم به اشتراک گذاشته باشیم.

لطفا فایل هایی رو که گوش کردید و واقعا مناسب شرایط فعلی کنکور بوده و تونسته مفید واقع بشه رو اینجا قرار بدید .
      خواهشا به پارامتر های کیفیت و تاثیر گذاری توجه بشه، مثلا فایل های مکتبستان یا بعضی از فایل های افشار زیاد چنگی به دل نمی زنند.
      حتما تجربه ی شخصی خودتون رو لحاظ کنید، فایل ها رو یا به روز رسانی کنید یا منبع اون رو هم ذکر بفرمایید که دوستان دیگه به سایر فایل ها در آینده دسترسی داشته باشند.

برای شروع من خودم از این 2 فایل واقعا خوشم اومد. کیفیت صدای خوبی داره و موزیک متن هر دو فایل خیلی تحسین برانگیزه. مشابه این رو قبلا ندیده بودم.

فایل صوتی رویای خفته (این فایل یه جورایی انگیزشی هست البته راه کارهم ارائه میده و فوق العاده تاثیر گذاره) 5 دقیقه-5 مگابایت
      فایل صوتی پرواز آرامش (این فایل هم اسمش رو میشه آنتی-استرس گذاشت، گوش دادنش قبل از خواب برای من خیلی لذت بخشه) 7 دقیقه-7 مگابایت

منبع: کلاس آن

لطفا نظر خودتون رو پیرامون فایل های دوستان بفرمایید و فایل هایی که به نظر شما تاثیرگذار هست رو قرار بدید.

ویرایش توسط respect : 11 اسفند 1394 در ساعت 00:11

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هر دو رو گوش دادم
      عالی بودن
      باز هم دارین بزارین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e-b نمایش پست ها
      هر دو رو گوش دادم
      عالی بودن
      باز هم دارین بزارین
      سلام دوست عزیز .
      عذر میخوام نبودم یک مدت.

این دو فایل هم از افشار به نظرم خوبه - البته من با تمامی حرف های افشار موافق نیستم و کیفیت فایل ها هم نسبت دو فیل قبلی که از کلاس آن گذاشتم زیاد جالب نیست ولی در نوع خودش تاثیر گذاره.

کنکور95-انگیزشی ، سوال و جواب - دکتر علیرضا افشار
      فول انگیزشی کنکور95-دی 94-دکتر علیرضا افشار

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یادآوری بعضی چیزایی ک میدونیم انگیزه رو افزایش میده
      ممنون از فایل های پرانرژیتون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up!