خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 110
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

انگار من اونا رو نوشتم !! منبع اون جدول سایت فارس نیوز هست . نماینده مبارکه گفته مستقل تو انتخابات شرکت میکنم نماینده قمصر هم پاسداره.
      در ضمن شما هم یاد بگیرید به شهرستانیا نگید عقب مونده سیاسی ! تهران مساوی با ایران نیست ! تهران یه شهر بی هویت و انگل و مطلقا مصرف کننده هست ...
      باید قبول کنیم.خیلی از افرادی که توی کشور هستن نه شهرستان ها و حتی توی تهران هنوز اون بلوغ سیاسی رو ندارن چون بهشون اموزش داده نشده مثلا از نماینده مجلسشون توقع دارن که برای حوزه انتخابیش منافعی رو داشته باشه در صورتیکه هدف اصلی نماینده ها این نیست و یکی دیگه هم اینه که بعضی افراد براساس روابط خانوادگی یا قومی رای میدن مثلا توی شهری که یه سری ترک هستن و یه سری فارس افراد بدون اطلاع از پیشینه کاندیدا ها به هم قومی خودشون رای میدن

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

انگار من اونا رو نوشتم !! منبع اون جدول سایت فارس نیوز هست . نماینده مبارکه گفته مستقل تو انتخابات شرکت میکنم نماینده قمصر هم پاسداره.
      در ضمن شما هم یاد بگیرید به شهرستانیا نگید عقب مونده سیاسی ! تهران مساوی با ایران نیست ! تهران یه شهر بی هویت و انگل و مطلقا مصرف کننده هست ...
      البنه من خودم هم تهرانی نیستم و همون طور که گفتم این افراد همه جا هستن

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      آقا این چه حرفیه میگی مردم تهران بسیار انسانهای روشن و هدفمند هستن تو زندگیشون و خیلی از پیشرفتهای کشور توسط تهرانیاست حالا چون نماینده مورد علاقه شما رای نیاورده دلیل بر این نیست
      سایت فارس نیوز هم یک سایت بی طرف که نیست صد در صد با اصولگراست

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      مردم تهران که مشکلی ندارن . مشکل خود تهرانه که باعث شده بقیه شهر ها عقب مونده به نظر بیان .

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

مردم تهران که مشکلی ندارن . مشکل خود تهرانه که باعث شده بقیه شهر ها عقب مونده به نظر بیان .
      اصلا مشکل تهران نیست مشکل شهرستانها هستن که انقدر از نظر امکانات عقب هستن بحث فرهنگی نمیکنم
      باید به شهرستانها هم مثل تهران برسن زندگی در تهران با جهان هم سوتر هستش تا شهرستانها

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

5. Top | #20
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      البنه من خودم هم تهرانی نیستم و همون طور که گفتم این افراد همه جا هستن

سلام استاد دهقان ، خوبید ؟؟

اینکه قومی اند رو قبول دارم ولی این که بگیم تهران مستثنی است رو نه

اینکه مردم تهران بر اساس سر لیست بزرگ ایت الله هاشمی به بقیه رای دادن میشه بینش و بلوغ سیاسی ؟؟

همین حداد عادل چش بود ؟؟

دکترای فلسفه و فوق لیسانس فیزیک از لحاظ سواد علمی و همچنین زیاد هم تعصب و به قول خودتون تند رو نبوده اما چون اصولگرا بود رای نیاورد

اینکه بگید قومی
      مثلا امسال تو شهر ما محمد خالدی رای اورد

قوم داشت قوم بزرگیم بود اما حدود 10000 تا رایش رو قومش دادن( طبق تعرفه داده شده به اون شهر ) اما ایشون 38000 تا رای اورد چرا ؟؟ چون از بقیه از لحاظ سواد و اخلاق بالاتر بود و مردم لایق دونستنش

ایشوون جزو انجمن نخبگان بوده و 3 تا هم اختراع داشته یکیش رو که من فهمیدم چیه مبدل کاتالویستی فلان بوده

پس نگن تهران یعنی ایران ؟؟

اگه انقلاب بود که تبریز و همه شهرای دیگه هم توش بودن
      تو جنگ خوزستان و ایلام و کرمانشاه بودن
      تو صنعت اصفهان هم میدرخشه
      تو گردشگری اصفهان و مشهد و تبریز و شیرازم هستن

پس خواهشا احترامم بذارن بعضیا که کاندیدا هاشون رای نیاوردن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کل استان رو گفتم !

صفهان
      حوزه انتخابیه
      نامزد(ها)
      گرایش
      نتیجه
      تعداد کرسی
      کاشان، آران و بیدگل
      سید جواد ساداتی‌نژاد
      اصولگرا
      70761
      1
      اصفهان
      حمیدرضا فولادگر
      اصولگرا
      200690
      5
      ناهید تاج‌الدین
      اصلاح‌طلب
      195066
      مینو خالقی
      اصلاح‌طلب
      193399
      حیدرعلی عابدی
      اصلاح‌طلب
      179230
      احمد سالک
      اصولگرا
      176807
      خوانسار و گلپایگان
      علی بختیار
      اصلاح‌طلب
      14371 1
      قمصر و نطنز
      مرتضی صفاری
      اصولگرا
      37644
      1
      شاهین شهر، برخوار و میمه
      حسینعلی حاجی‌دلیگانی
      اصولگرا
      60411 1
      نجف‌آباد، تیران و کرون
      ابوالفضل ابوترابی
      اصولگرا
      64527
      1
      نائین
      عباسعلی پوربافرانی
      اصولگرا
      11154
      1
      اردستان
      سید صادق طباطبائی‌نژاد
      اصولگرا
      30075
      1
      شهرضا
      محمدرضا آقائی
      اصولگرا
      16258(دوردوم) 1
      سمیه محمودی
      اصولگرا
      12324(دوردوم)
      فلاورجان
      سیدناصر موسوی لارگانی
      اصولگرا
      56208
      1
      مبارکه
      زهرا سعیدی مبارکه
      اصولگرا
      20463
      1
      چادگان، فریدون‌شهر و فریدن
      اکبر ترکی
      اصولگرا
      22536
      1
      لنجان
      محسن کوهکن
      اصولگرا
      38177
      1
      سمیرم
      اصغر سلیمی
      اصولگرا
      7832(دوردوم) 1
      بهروز جعفری
      اصولگرا
      7444(دوردوم)
      خمینی‌شهر
      سیدمحمدجواد ابطحی
      اصولگرا
      45514
      1
      آقای فولاد گر جزو اصولگراها نیستن
      ایشون بیانیه دادن و گفتن در لیست آقای مطهری بودند
      لیست صدای ملت
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

تهران یه شهر بی هویت و انگل و مطلقا مصرف کننده هست ...
      فقط میشه ابراز تاسف کرد از این بغض و کینه نسبت به پایتخت و مردمش ... فقط چون در انتخابات باختید به خودت اجازه میدی به میلیون ها تهرانی اهانت کنی ؟؟ اسم خودت رو هم میزاری بسیجی ؟؟؟ !!! حالا میفهمم مشکلت چیه بسیجی ... یاد یه شعار در سال ۸۸ افتادم که مردم میگفتن : بسیجی واقعی همت بود و باکری
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها

اینکه مردم تهران بر اساس سر لیست بزرگ ایت الله هاشمی به بقیه رای دادن میشه بینش و بلوغ سیاسی ؟؟

همین حداد عادل چش بود ؟؟

دکترای فلسفه و فوق لیسانس فیزیک از لحاظ سواد علمی و همچنین زیاد هم تعصب و به قول خودتون تند رو نبوده اما چون اصولگرا بود رای نیاورد

اینکه بگید قومی

قوم داشت قوم بزرگیم بود اما حدود 10000 تا رایش رو قومش دادن( طبق تعرفه داده شده به اون شهر ) اما ایشون 38000 تا رای اورد چرا ؟؟ چون از بقیه از لحاظ سواد و اخلاق بالاتر بود و مردم لایق دونستنش

ایشوون جزو انجمن نخبگان بوده و 3 تا هم اختراع داشته یکیش رو که من فهمیدم چیه مبدل کاتالویستی فلان بوده

فقط باید خداروشکر کرد که امثال حداد عادل رای نیاوردن
      مناظره انتخاباتی حداد عادل و روحانی رو ببینین
      حداد عادل کسی هست که زن رو خونه دار میدونه میگه زن باید نمیدونم فرزند ب جامعه تحویل
      مگه تو نروژ زن بچه تحویل نمیده به یکی از بهترین شکل های دنیا که میشن مادران نمونه
      حالا نه فقط نروژ بلکه خیلی از شهر ها
      حداد عادل کسی هست که ماهواره رو گناه میدونه
      و میگه باید بریم رو پشت بوم خونه مردم و جمعش کنیم
      که اقای روحانی حرف خیلی قشنگی بهش زد
      گفت من وارد پشت بوم خونه مردم که حریم خصوصیشون هست نمیشم
      به نظرم لیستی که حداد عادل تندرو سر لیستش باشه از بیخ و بن باطله
      معلومه که مردم میرن طرف لیست عارف و هاشمی
      امروز سخنگوی شورای نگهبان از شغلش انصراف داد و گفت روند تایید صلاحیت ها خاطره ی بدی بوده براش
      جناب اقای جنتی که بدون توضیح دادن دلیل کسی رو رد صلاحیت میکنه خب مشخصه اگه تو لیستی باشه مردم به اون لیست اعتماد نخواهند کرد و به لیست هاشمی پناه میبرن
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

9. Top | #24
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      فقط باید خداروشکر کرد که امثال حداد عادل رای نیاوردن
      مناظره انتخاباتی حداد عادل و روحانی رو ببینین
      حداد عادل کسی هست که زن رو خونه دار میدونه میگه زن باید نمیدونم فرزند ب جامعه تحویل
      مگه تو نروژ زن بچه تحویل نمیده به یکی از بهترین شکل های دنیا که میشن مادران نمونه
      حالا نه فقط نروژ بلکه خیلی از شهر ها
      حداد عادل کسی هست که ماهواره رو گناه میدونه
      و میگه باید بریم رو پشت بوم خونه مردم و جمعش کنیم
      که اقای روحانی حرف خیلی قشنگی بهش زد
      گفت من وارد پشت بوم خونه مردم که حریم خصوصیشون هست نمیشم
      به نظرم لیستی که حداد عادل تندرو سر لیستش باشه از بیخ و بن باطله
      معلومه که مردم میرن طرف لیست عارف و هاشمی
      امروز سخنگوی شورای نگهبان از شغلش انصراف داد و گفت روند تایید صلاحیت ها خاطره ی بدی بوده براش
      جناب اقای جنتی که بدون توضیح دادن دلیل کسی رو رد صلاحیت میکنه خب مشخصه اگه تو لیستی باشه مردم به اون لیست اعتماد نخواهند کرد و به لیست هاشمی پناه میبرن

بله حدودی یادمه مصاحبشون رو

ولی تا اونجایی که باز یادم میاد استاد عارفم زیاد مناظره جذابی نداشتم و یادمه که عکس معدن رو گذاشته بودن و ازشون توضیح خواسته بودن و ایشون شروع کرد به گفتن در مورد گردشگری ! حالا ادمیه جائز الخطاست ایشون فرق معدن رو با صنعت گردشگری ندونست اشکالی نداره اما از بعد اون که تو مناظره روضه سکوت گرفتن دیگه واقعا خنده دار بود

پس شما هم قبول دارید که مردم فقط بر اساس سرلیست به بیشتر این نماینده ها رای دادن ؟؟

تبلیغات داخلی و خارجیم انصافا موثر بود

ان شاء حالا که رفتن یه فرقی برای مردم و ملت داشته باشند

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

همین حداد عادل چش بود ؟؟

اینکه بگید قومی

کسی نگفته تهران ینی ایران , اما تهران پایتخت سیاسی ایران هست , بیشترین تعداد قشر تحصیل کرده و بیشترین میزان مراکز آموزش عالی رو در خودش داره , مدرنیته و توسعه اجتماعی در تهران بیشتر از هرجای دیگه در ایران دیده میشه , بیشترین تعداد نمایندگان مجلس رو داره و نماینده هاش لیدر مجلس حساب میشن و رئیس اکثر فراکسیون های مجلس هم نماینده های تهران هست ...

تهرانی ها سیاسی ترین رای ها رو میدن , اینکه رایت حزب گرا باشه نه فرد گرا نشانه توسعه سیاسی هست , در تمام کشورهای پیشرفته دنیا هم رای به حزب داده میشه نه به فرد و در تهران هم رای به حزب اصلاح طلب داده شد اونم به صورت مطلق , پس اینکه طرف مدرکش چیه چندان اهمیتی نداره بلکه این موضوع مهمه که طرف نماینده چه حزب و چه تفکری هست , این اون چیزیه که الان در تهران و خیلی از مرکز استانها رخ داده ... مردم تهران به حداد عادل رای ندادن چون دیدن اون نماینده حذبی هست که دیگر نماینده هاش کاری جز عربده کشی در مجلس و توهین و تهمت به دیگران و تهدید به چال کردن رئیس سازمان انرژی اتمی و ریختن سیمان روش بلد نیستن , آقای حداد عادل چوب هم حذبی هاش و سرلیستی در لیستی که پر بود از این جنس نماینده ها رو خورد ...

اینکه بعد از انتخابات مجلس نهم مردم تهران رو ولایتمدار و انقلابی بدونیم چون به نماینده های دلخواهمون رای دادن اما بعد از انتخابات مجلس دهم همین مردم رو انگل , غربزده , انگلیسی , بی بصیرت و فاسد بدونیم چون به نماینده های دلخواهشون رای دادن نشان دهنده اوج عقب ماندگی از نظر فکری و اجتماعی هست ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 12 اسفند 1394 در ساعت 03:13

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

همین حداد عادل چش بود ؟؟

اینکه بگید قومی

سلام بر شما
      من نگفتم که همه شهر ها یا تمام مردم شهرها
      توی تهران هم افرادی هستند که بلوغ سیاسی ندارن و.بلوغ سیاسی اصلا به معنای طرفداری از حزب خاصی نیست و بلوغ سیاسی یعنی اینکه فرد از اعتقادات کاندیداها اطلاع داشته باشه و بهترین رو انتخاب کنه نه مثل خیلی از افرادی که توی حوزه ها دیدم فقط برای اینکه شناسنامشون مهر داشته باشه اومده بودن رای بدن و در مورد هیچ فرد خاصی تحقیق نکرده بودن و از لیست روی دیوار به طور اتفاقی چند نفر رو مینوشتن
      بحث عدم انتخاب آقای حداد عادل توسط مردم بحثی فرای این حرف ها هست چون تقریبا اکثر افراد ایشون را از طرق مختلف میشناسن و کارنامه کاری ایشون مبرهن هست

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ولی تا اونجایی که باز یادم میاد استاد عارفم زیاد مناظره جذابی نداشتم و یادمه که عکس معدن رو گذاشته بودن و ازشون توضیح خواسته بودن و ایشون شروع کرد به گفتن در مورد گردشگری ! حالا ادمیه جائز الخطاست ایشون فرق معدن رو با صنعت گردشگری ندونست اشکالی نداره اما از بعد اون که تو مناظره روضه سکوت گرفتن دیگه واقعا خنده دار بود

پس شما هم قبول دارید که مردم فقط بر اساس سرلیست به بیشتر این نماینده ها رای دادن ؟؟

یعنی این چیزی که گفتی رو بنده الان کاملا یادمه
      اتفاقا تا قبل از اینکه عارف وارد مناظره بشه نمیشناختم ایشونو در مناظرات ما گفتیم به ایشون رای بدیم که به نفع حسن روحانی کنار کشیدند
      اما بعد گفتید عکس معدن رو به عارف نشون دادن و عارف راجب صنعت گردشگری صحبت کرد
      من حاضرم شرط ببندم یه کلیپ برش زده رو به شما نشون دادن
      الان گفته های عارف به طور دقیق تو ذهنم نیست اما کامل بخاطر دارم ایشون راجب معدن توضیح دادن
      گاف هایی که اصولگراها در اون مناظرات دادن دیگه قابل گفتن نیست
      از گاز انبر اقای قالیباف
      تا خانه داری خانمای اقای حداد
      تا فلسفه ی برداشتن تحریم های جناب جلیلی
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اینکه انسان جایز الخطاست کاملا درسته اما این که اعتقادات فرد با اکثریت جامعه متفاوت باشه ربطی به جایزالخطا بودن نداره
      دکتر عارف هم میتونیم بگیم اشتباه کرد یا اینکه از زرنگیش بهره برد و طرز تفکرش رو نشون داد

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #29
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

کسی نگفته تهران ینی ایران , اما تهران پایتخت سیاسی ایران هست , بیشترین تعداد قشر تحصیل کرده و بیشترین میزان مراکز آموزش عالی رو در خودش داره , مدرنیته و توسعه اجتماعی در تهران بیشتر از هرجای دیگه در ایران دیده میشه , بیشترین تعداد نمایندگان مجلس رو داره و نماینده هاش لیدر مجلس حساب میشن و رئیس اکثر فراکسیون های مجلس هم نماینده های تهران هست ...

تهرانی ها سیاسی ترین رای ها رو میدن , اینکه رایت حذب گرا باشه نه فرد گرا نشانه توسعه سیاسی هست , در تمام کشورهای پیشرفته دنیا هم رای به حذب داده میشه نه به فرد و در تهران هم رای به حذب اصلاح طلب داده شد اونم به صورت مطلق , پس اینکه طرف مدرکش چیه چندان اهمیتی نداره بلکه این موضوع مهمه که طرف نماینده چه حذب و چه تفکری هست , این اون چیزیه که الان در تهران و خیلی از مرکز استانها رخ داده ... مردم تهران به حداد عادل رای ندادن چون دیدن اون نماینده حذبی هست که دیگر نماینده هاش کاری جز عربده کشی در مجلس و توهین و تهمت به دیگران و تهدید به چال کردن رئیس سازمان انرژی اتمی و ریختن سیمان روش بلد نیستن , آقای حداد عادل چوب هم حذبی هاش و سرلیستی در لیستی که پر بود از این جنس نماینده ها رو خورد ...

اینکه بعد از انتخابات مجلس نهم مردم تهران رو ولایتمدار و انقلابی بدونیم چون به نماینده های دلخواهمون رای دادن اما بعد از انتخابات مجلس دهم همین مردم رو انگل , غربزده , انگلیسی , بی بصیرت و فاسد چون به نماینده های دلخواهشون رای دادن نشان دهنده اوج عقب ماندگی از نظر فکری و اجتماعی هست ...
      سلام

1) همه نمیگن اما این جمله رو تا بحال از دیروز چند بار شنیدم و اون قطعه از سخنانم هم با همون افراد خاصه
      2) دوست عزیز حرف شما صحیحه
      اما این به خاطر پایتخت بودنشه پایتخت که باشی جمعیتش زیاد میشه صنعتش زیاد میشه کرسی مجلسش زیاد میشه و... و شما نسبت بگیری و یا یه تست ای کیو از همه افراد جامعه تا ببینی که تهران تعدادشون شاید زیاد تر باشه اما نسبتش نه!
      3) خوب منم همینو میگم اقای حداد عادل و خیلیای دیگه از همین اصولگراهای دیگه چوب خوردن از هتاک خوندن دکتر ظریف و امثال کارهای دیگه

4) من هیچ وقت مخالفام رو اینطور خطاب نمیکنم

15. Top | #30
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      اینکه انسان جایز الخطاست کاملا درسته اما این که اعتقادات فرد با اکثریت جامعه متفاوت باشه ربطی به جایزالخطا بودن نداره
      دکتر عارف هم میتونیم بگیم اشتباه کرد یا اینکه از زرنگیش بهره برد و طرز تفکرش رو نشون داد

داداش مثلا طرز تفکرشون چی بود ؟؟

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن