خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      خواهرم اگه امسال نشد خوب فدا سرت برو برا کنکور 96
      اره واقعا هی سروکله زدن با دانش اموزا و حقوق کم گرفتن و سگ دو زدن (البته دور از جون شما)

خواهر نیگا برق ازاد یا یه دولتی دور افتاده الان به هیچ دردی نمیخوره
      حداقلش اینده شغلیت تو پزشکی تضمین شدس
      تو همین انجمن داریم خانوم هایی که 94 پزشکی قبول شدن و الان دارن باباکرم میرن
      همونا رو الگوی خودت قرار بده
      از این به بعد من تموم تلاشمو میکنم
      واسم دعا کنیدا
      مرسی داداش پوریا

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      ببینید شما خانوم هستید و فردا تامین مخارج زندگی به عهده ی کسی دیگه هست...پس شما هدف اصلی رو بزارید رو علاقتون...
      در مورد رشته های پزشکی و پیرا پزشکی چند سال دیگه مثل الان نخواهد بود...
      بعضی ها صحبت از درامد بالای 10 11 ملیون پزشک عمومی میکنن...شما یه سر به اگهی های شرکت ها بزنید متوجه میشید که از این خبرا نیست!(همیشه البته استثنا هست!)

کلی باید صبر کنید ازمون استخدامی اعلام شه و بعد از کلی تلاش ردتون میکنن...!در کل خیلی وقته خبری از استخدام رسمی نیست...یا پارتی میخواد یا کارت جانبازی! !غیر این انچنان فرقی نمیکنه شما مهندس هستید...حسابدار هستید...پیراپزشک هستید یا هر چیز دیگه...

اگه میخواین کارتون تقریبا تضمین شده باشه و جا برای پیشرفت داشته باشید و همینطور در دوران دانشگاه درس های سنگین برق و مکانیک رو نخونید!(با توجه به چیزی که بین دوستانم دیدم بهتون پیشنهاد میکنم!)به مهندسی صنایع هم نظری داشته باشید...

اگه پسر بودید شاید پیشنهادم براتون متفاوت بود...ولی با توجه به علاقه ای که به رشته ی ریاضی دارید پیشنهاد ویژه میکنم همین مسیر رو ادامه بدید...
      پول رو از راه های خیلی زیادی میشه به دست اورد...ولی علاقه رو نه...
      مرسی از حرفای خوبتون
      پزشکی خوبه ولی مهندسی بیشتر به روحیاتم میخوره

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جوری تصمیم بگیر و راهتو انتخاب کن که بعد از چند ستل وقتی به خودت نگاه کردی افسوس نخوری....زندگی مثل برق و باد میگذره...بالا داره پایین داره شادی داره غم داره...اگه نگرشت درست باشه حتی در کم ترین مقام دنیایی هم احساس شادی و شکر میکنی...زندگی کن،زندگی کن،واسه خودت زندگی کن.
      موفق باشی

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoonam نمایش پست ها
      جوری تصمیم بگیر و راهتو انتخاب کن که بعد از چند ستل وقتی به خودت نگاه کردی افسوس نخوری....زندگی مثل برق و باد میگذره...بالا داره پایین داره شادی داره غم داره...اگه نگرشت درست باشه حتی در کم ترین مقام دنیایی هم احساس شادی و شکر میکنی...زندگی کن،زندگی کن،واسه خودت زندگی کن.
      موفق باشی
      مرررررررسی از حرفای خوبتون
      راستش اولش خیلی میترسیدم که از تصمیمم پشیمون شم ولی الان مطمئنم که بدون هدفم نمیتونم احساس خوبی داشته باشم
      شاید به نظر خیلیا پزشکی خوب باشه ولی به نظر من بهترین نیست...بهترین تو ذهن من و واسه خودم مهندسی برقه

5. Top | #65
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم میخواستم تعییر رشته بدم اما با خودم فک کردم گفتم و به این نتیجه رسیدم که من نمیتونم مخیط بیمارستان رو تحمل کنم
      اما خودت بهتر میتونی تصمیم بگیری ک چ رشته ای رو بخونی و از کار کردن در اون زمینه لذت ببری
      موفق باشی.......

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.mer30 نمایش پست ها
      منم میخواستم تعییر رشته بدم اما با خودم فک کردم گفتم و به این نتیجه رسیدم که من نمیتونم مخیط بیمارستان رو تحمل کنم
      اما خودت بهتر میتونی تصمیم بگیری ک چ رشته ای رو بخونی و از کار کردن در اون زمینه لذت ببری
      موفق باشی.......
      اره منم اینجوریم... محیط بیمارستان و دیدن دردای ادما و پرستارای بداخلاق و . . . خیلی اذیتم میکنه... مهندسی عالیه
      ممنون

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن