خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 66
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _NiLoOfAr_ نمایش پست ها
      تو کنکور ریاضی رقابت خیلی کمتر از تجربیه واسه همین راحت تر قبول میشیم

ولی اونجوری که من فهمیدم واسه رشته هایی مثل برق باید ریاضی فیزیک و زبانمون عالی باشه

من فکرمیکردم امسال دیپلم مجدد نداریم
      من دیپلم ریاضی دارم،رشته ی ریاضیم خیلی آسون نیستا ولی واقعا شیرینه
      ی بار دیگع کلن خیلی ب کلا خیلی ب کار میاد.... ی پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه.... ی وداع تلخ بکن با ریاضی دیگه هیچ موقع هم کاریش نداشته باش....واقعا بهتر از اینه ک هر روز ندونی میخای چیکار کنی!!!!...... در ضمن اگه ب اصرار خونوادت رفتی خب اشتباه کردی ولی ته همه کارهایی ک من میخام بکنم اینه ک ی خنده خیلیم کوچولو روی صورت مامان و بابام ببینم.....!!!! تازه من خودمم عاشق شیمیم ولی خب تو ریاضی حتما میرفتم مهندسی شیمی ولی الان تو تجربی فقط ب دارو فک میکنم دیگه هیچ رشته ای برام مهم نیس!!!

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      خواهر گلم برو پزشکی ....علاقه فقط محدود به مدت تحصیله ، بعد از اونه که همه میزنن تو سرخودشون
      حرفتونو قبول دارما ولی یه سوال: آدما فقط تو پزشکی میتونن بهترین باشن و پیشرفت کنن؟
      خیلی از دوستان گفتن که توی هر رشته ای که علاقه داشته باشی و کارت خوب باشه میتونی موفق شی
      منظور من اصلا درامد نیست فقط دوس دارم اون رشته ایو که واقعا توش استعداد دارمو بخونم
      اخه وقتی بهش علاقه نداشته باشم شاید واسش زیاد تلاش نکنم و اصلا بدون انگیزه و انرژی درس بخونم
      منم رشتم ریاضی بودو تا الان زیست نخوندم (یعنی همین تازگیا یکم زیست خوندم دیدم باهاش احساس خیلی خوبی ندارم)
      از خون میترسم و فشارم میفته ... اگه برم تشریح فک کنم برم اون دنیا
      پزشکی هم که شنیدم خیلی سخته شاید اگه بدون علاقه برم سراغش نتونم موفق شم ... البته مهندسی برقم سخته ها ولی واقعا دوست داشتنیه
      ممنون از راهنماییتون

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      ی بار دیگع کلن خیلی ب کلا خیلی ب کار میاد.... ی پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه.... ی وداع تلخ بکن با ریاضی دیگه هیچ موقع هم کاریش نداشته باش....واقعا بهتر از اینه ک هر روز ندونی میخای چیکار کنی!!!!...... در ضمن اگه ب اصرار خونوادت رفتی خب اشتباه کردی ولی ته همه کارهایی ک من میخام بکنم اینه ک ی خنده خیلیم کوچولو روی صورت مامان و بابام ببینم.....!!!! تازه من خودمم عاشق شیمیم ولی خب تو ریاضی حتما میرفتم مهندسی شیمی ولی الان تو تجربی فقط ب دارو فک میکنم دیگه هیچ رشته ای برام مهم نیس!!!
      وای نه توروخدااااااااا چرا با ریاضی وداع کنم؟
      به اصرار خونواده کنکور تجربی ثبت نام کردم که پشیمونمو چند روز دیگه که موقع ویرایشه عوضش میکنم خب
      شما خودت میگی یه پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه ... الان واسه من تجربی میشه تلخیه بی پایان ولی تو ریاضی 100% موفق میشم و پایان تلخ نداره

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وای نه توروخدااااااااا چرا با ریاضی وداع کنم؟
      به اصرار خونواده کنکور تجربی ثبت نام کردم که پشیمونمو چند روز دیگه که موقع ویرایشه عوضش میکنم خب
      شما خودت میگی یه پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه ... الان واسه من تجربی میشه تلخیه بی پایان ولی تو ریاضی 100% موفق میشم و پایان تلخ نداره
      بهتره این آهنگو گوش کنی.... علی عظیمی پیش درآمد..... جواباتو میگیری....

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهتره این آهنگو گوش کنی.... علی عظیمی پیش درآمد..... جواباتو میگیری....
      وای تو عمرم از این مدل اهنگا گوش نداده بودم...یکمشو گوش کردم روحیم داغون شد
      خیلی وقته فقط اهنگای یه نفرو گوش میدم

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وای تو عمرم از این مدل اهنگا گوش نداده بودم...یکمشو گوش کردم روحیم داغون شد
      خیلی وقته فقط اهنگای یه نفرو گوش میدم
      ای بخت سراغ من بیا ک رختخواب من با این خیال خامم گرم نمیشه....!!!

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ای بخت سراغ من بیا ک رختخواب من با این خیال خامم گرم نمیشه....!!!

خب الان هدف دارم پس واسه رسیدن بهش تلاش میکنم

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

خب الان هدف دارم پس واسه رسیدن بهش تلاش میکنم
      از من میشنوی برو دنبال علاقت .هیچکس جای تو نیست نه پدرت نه مادرت و نه کسه دیگه ایی... اینو من الان ک پشت کنکوریم فهمیدم سال دوم

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      از من میشنوی برو دنبال علاقت .هیچکس جای تو نیست نه پدرت نه مادرت و نه کسه دیگه ایی... اینو من الان ک پشت کنکوریم فهمیدم سال دوم
      ممنون از نظر خوبتون...حتما همین کار رو میکنم

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حرفتونو قبول دارما ولی یه سوال: آدما فقط تو پزشکی میتونن بهترین باشن و پیشرفت کنن؟
      خیلی از دوستان گفتن که توی هر رشته ای که علاقه داشته باشی و کارت خوب باشه میتونی موفق شی
      منظور من اصلا درامد نیست فقط دوس دارم اون رشته ایو که واقعا توش استعداد دارمو بخونم
      اخه وقتی بهش علاقه نداشته باشم شاید واسش زیاد تلاش نکنم و اصلا بدون انگیزه و انرژی درس بخونم
      منم رشتم ریاضی بودو تا الان زیست نخوندم (یعنی همین تازگیا یکم زیست خوندم دیدم باهاش احساس خیلی خوبی ندارم)
      از خون میترسم و فشارم میفته ... اگه برم تشریح فک کنم برم اون دنیا
      پزشکی هم که شنیدم خیلی سخته شاید اگه بدون علاقه برم سراغش نتونم موفق شم ... البته مهندسی برقم سخته ها ولی واقعا دوست داشتنیه
      ممنون از راهنماییتون

دوست گلم نمیگم فقط پزشکی بلکه دندون و دارم هم جزوش هست
      ابجی نمیخوام دلسردت کنم اما ببین تهش میشی معلم دبیرستان با یه حقوق افتضاح و صدتا مشکل دست و پا گیر دیگه که همش میگی کاش یه انتخاب دیگه کرده بودم

ترس از خون میشه با دیدن مکرر خون برطرف بشه اما بی پولی خیلی بده ابجی من
      خلاصه امیدوارم بعدا پشیمون نشی

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست گلم نمیگم فقط پزشکی بلکه دندون و دارم هم جزوش هست
      ابجی نمیخوام دلسردت کنم اما ببین تهش میشی معلم دبیرستان با یه حقوق افتضاح و صدتا مشکل دست و پا گیر دیگه که همش میگی کاش یه انتخاب دیگه کرده بودم

ترس از خون میشه با دیدن مکرر خون برطرف بشه اما بی پولی خیلی بده ابجی من
      خلاصه امیدوارم بعدا پشیمون نشی
      اره خب حرفاتون درسته
      واقعا انتخاب سخت و مهمیه...کاش تصمیمم درست باشه

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره خب حرفاتون درسته
      واقعا انتخاب سخت و مهمیه...کاش تصمیمم درست باشه
      خواهر من همون وقتی رو که رو برق میخوای بذاری اگه بذاری رو پزشکی بدون هیچ چیز رو از دست ندادی
      من خودم برا خواهر معلم خصوصی زن میاد خونمون
      بیچاره ها از صبح تا 8 شب کلاس دارن
      اخرشم یه چندرغاز گیرشون بیشتر نمیاد ....

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خواهر من همون وقتی رو که رو برق میخوای بذاری اگه بذاری رو پزشکی بدون هیچ چیز رو از دست ندادی
      من خودم برا خواهر معلم خصوصی زن میاد خونمون
      بیچاره ها از صبح تا 8 شب کلاس دارن
      اخرشم یه چندرغاز گیرشون بیشتر نمیاد ....
      اگه همون وقتو رو تجربی بذارم واقعا پزشکی قبول میشم؟؟؟
      اره واقعا کارشون سخته بخصوص دبیرای ریاضی

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه همون وقتو رو تجربی بذارم واقعا پزشکی قبول میشم؟؟؟
      اره واقعا کارشون سخته بخصوص دبیرای ریاضی
      خواهرم اگه امسال نشد خوب فدا سرت برو برا کنکور 96
      اره واقعا هی سروکله زدن با دانش اموزا و حقوق کم گرفتن و سگ دو زدن (البته دور از جون شما)

خواهر نیگا برق ازاد یا یه دولتی دور افتاده الان به هیچ دردی نمیخوره
      حداقلش اینده شغلیت تو پزشکی تضمین شدس
      تو همین انجمن داریم خانوم هایی که 94 پزشکی قبول شدن و الان دارن باباکرم میرن
      همونا رو الگوی خودت قرار بده

15. Top | #60
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببینید شما خانوم هستید و فردا تامین مخارج زندگی به عهده ی کسی دیگه هست...پس شما هدف اصلی رو بزارید رو علاقتون...
      در مورد رشته های پزشکی و پیرا پزشکی چند سال دیگه مثل الان نخواهد بود...
      بعضی ها صحبت از درامد بالای 10 11 ملیون پزشک عمومی میکنن...شما یه سر به اگهی های شرکت ها بزنید متوجه میشید که از این خبرا نیست!(همیشه البته استثنا هست!)

کلی باید صبر کنید ازمون استخدامی اعلام شه و بعد از کلی تلاش ردتون میکنن...!در کل خیلی وقته خبری از استخدام رسمی نیست...یا پارتی میخواد یا کارت جانبازی! !غیر این انچنان فرقی نمیکنه شما مهندس هستید...حسابدار هستید...پیراپزشک هستید یا هر چیز دیگه...

اگه میخواین کارتون تقریبا تضمین شده باشه و جا برای پیشرفت داشته باشید و همینطور در دوران دانشگاه درس های سنگین برق و مکانیک رو نخونید!(با توجه به چیزی که بین دوستانم دیدم بهتون پیشنهاد میکنم!)به مهندسی صنایع هم نظری داشته باشید...

اگه پسر بودید شاید پیشنهادم براتون متفاوت بود...ولی با توجه به علاقه ای که به رشته ی ریاضی دارید پیشنهاد ویژه میکنم همین مسیر رو ادامه بدید...
      پول رو از راه های خیلی زیادی میشه به دست اورد...ولی علاقه رو نه...

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن