خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 66
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      حالا بخاطر حرف من ی موقع نظرتون عوض نشه
      بنظرم با افراد موفق توی رشته های دانشگاهی خوب که صلاحتون رو بخان مشورتم کنید دیگه بهتر میشه
      از مشاورای امروزی مشورت بنظرم نگیرین بهتره چون اونا پولشون میشناسن و توی دامشون گرفتارتون میکنند!
      نه خودم ریاضی فیزیکو دوس داشتمو دارم واسه همین انتخابش کردم
      ممنون که راهنماییم کردین
      مشاور رفتم بهم گفت مهندسی پزشکی بخون ولی من برق اینا رو بیشتر دوس دارم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ان سا الله توی هر زمینه ای که علاقه دارید موفق باشین

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser6007 نمایش پست ها
      تجربی سخته مخصوصا درس زیست.....شما تا الان زیست نخوندید واقعا سخته..بیایی کتاب را جلوی چشاتون بگیرید نمیدونید این چیه..از کجا اومده..یعنی چه...گیچ میشه
      اره چون 3ساله زیست نخوندم واقعا واسم سخته ولی اگه عاشقه این رشته بودم میتونستم با کمک یه دبیر خوب موفق بشم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      ان سا الله توی هر زمینه ای که علاقه دارید موفق باشین
      یه دنیا ممنون، امیدوارم شما هم همیشه موفق و شاد باشید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال خوبی بود منم اگر بخوام برم مهندسی شیمی بازار کار داره؟
      درصد این که از ریاضی وارد یه دانشگاه معتبر بشم نسبت به تجربی چطوره؟(تو همین شیمی)

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

من می گم هر چی که علاقته همونو برو ...
      راستی خیلی سخته کسی رو پیدا کنی که هم به رشته های مهندسی مثل برق و مکانیک علاقه داشته باشه و هم عاشق پزشکی باشه...
      به نظر من شما با خودت در مورد رشته ی پزشکی رودربایستی داری...
      یعنی واقعا عاشق پزشکی نیستی و چون بقیه دانش اموزا به سمتش دارن هجوم می یارن شما هم هوایی شدی و فکر می کنی که بهش علاقه داری ، یا اینکه ممکنه به خاطر گفته های پدر ومادرت اومده باشی سمت تجربی ...(البته این نظر منه و ممکن هم هست که درست نباشه)

ولی اگه از حیث بازار کار بخوایم بررسی کنیم ، اگه وضعیت جامعه و بازار کار همین جوری بمونه ، به نظر من رشته های مهندسی اصلا واسه خانوما آینده ی خوبی نداره...
      همین الآنشم خیلی ازآقایون که فارغ التحصیل رشته های مهندسی هستند دارند می نالن...
      خانوما که جای خود دارن...
      بی شک رشته های تجربی و گروه پزشکی و پیراپزشکی واسه خانوما تضمین بیشتری واسه کار داره ...

در کل شما باید بین علاقه واقعیت که همون رشته های مهندسیه و بین بازار کار که امروزه بیشتر داخل رشته های گروه تجربیه باید یکی رو انتخاب کنی...
      البته اینو هم بگم که واقعا اگه اون رشته ی مهندسی رو که واسه ادامه تحصیل انتخاب می کنی ، داخلش ماهر بشی و حرفی واسه گفتن داشته باشی و اگه به جایی برسی که بتونی طرح نویی رو ارائه بدی ، بی شک داخل هر رشته ای واسه شما کار هست...

عذر می خوام اگه مطابق میلتون حرف نزدم(مخصوصادرباره بازار کار) ولی اینی که گفتم دقیقا اون چیزی هست که دارم توی جامعه می بینم...

موفق باشین...
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 10 اسفند 1394 در ساعت 12:23

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _NiLoOfAr_ نمایش پست ها
      سلام میشه کمکم کنید؟

من امسال به اصرار خانواده کنکور تجربی شرکت کردم ولی چون رشتم ریاضی بود استرس دارم،
      واقعا نمیدونم توی کدومشون موفق ترم و کدومو بیشتر دوست دارم

بین رشته های دانشگاهی اینا رو دوس دارم: مهندسی برق و معماری و مکانیک ، فیزیک ، پزشکی

توی نتایج تست شخصیت شناسی هالندم تقریبا همین رشته ها اومدن

راستی خون ببینم فشارم میفته ولی فکر کنم اگه قبول شم کم کم باهاش کنار میام

به نظرتون اینده و بازارکار کدوم بهتره؟؟؟؟؟

چون سازمان سنجش مهلت ثبت نامو تمدید کرده سوالمو پرسیدم تا بتونم ویرایش کنم

سلام؛
      به نظر من کنکور تجربی فوق العاده بی رحم و نفس گیره... اگر فکر می کنید که می تونید و حوصلش رو دارید که اگر چند سال طول کشید و مجبور شدید پشت کنکور بمونید، بد نیست ولی باید ببینید زیست شناسی و شیمی رو دوست دارید یا نه؟ رشته های دیگه تجربی مثل علوم آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، پرستاری و رادیولوژی و ... رو هم ممکنه مجبور بشید برید.
      من خودم مثل شما بودم البته سال پیش دانشگاهی خودم تصمیم گرفتم حتی تغییررشته دادم و معلم خصوصی گرفتم و دو بار هم کنکور دادم، الان بعد از 3 سال می خوام کنکور ریاضی بدم!
      کلاً رشته تجربی تو ایران برای بعضیا خوب نیست... !!
      هم قبولیش سخته براشون و هم اینکه فقط پزشکی و رشته های "با کلاس"ش رو دوست دارن و تحمل بقیشون رو ندارن... باید ببینید جزئی از کدوم گروه هستید؟ ترازتون چقدره به عنوان مثال در قلم چی؟ و....

به نظر من همون ریاضی شرکت کنید خیلی بهتره تا تجربی. تجربی یه رشته غرور شکنه،
      چون ممکنه مجبور بشید سالها پشت کنکور و در تنهایی به سر ببرید. (و البته برای کسانی که همون سال اول قبول می شن؛ باد کننده غرور!!)
      موفق باشید!
      ویرایش توسط Coyote : 09 اسفند 1394 در ساعت 19:40

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نیلو جون من فک میکنم رشته های انسانی هم خیلی برای خانوما خوبن و خودم اگه به عقب بر میگشتم حتما میرفتم رشته انسانی هم کنکورش آسونه و هم تنوع رشته و بازار کار خوبیم داره
      پیشنهاد میکنم درباره رشته های انسانی هم تحقیق کنی
      موفق باشی عزیزم
      so never mind the darkness, we still can find a way
      cause nothin' lasts forever, even cold November rain'

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

من می گم هر چی که علاقته همونو برو ...
      راستی خیلی سخته کسی رو پیدا کنی که هم به رشته های مهندسی مثل برق و مکانیک علاقه داشته باشه و هم عاشق پزشکی باشه...
      به نظر من شما با خودت در مورد رشته ی پزشکی رودربایستی داری...
      یعنی واقعا عاشق پزشکی نیستی و چون بقیه دانش اموزا به سمتش دارن هجوم می یارن شما هم هوایی شدی و فکر می کنی که بهش علاقه داری ، یا اینکه ممکنه به خاطر گفته های پدر ومادرت اومده باشی سمت تجربی ...(البته این نظر منه و ممکن هم هست که درست)

ولی اگه از حیث بازار کار بخوایم بررسی کنیم ، اگه وضعیت جامعه و بازار کار همین جوری بمونه ، به نظر من رشته های مهندسی اصلا واسه خانوما آینده ی خوبی نداره...
      همین الآنشم خیلی ازآقایون که فارغ التحصیل رشته های مهندسی هستند دارند می نالن...
      خانوما که جا خود دارن...
      بی شک رشته های تجربی و گروه پزشکی و پیراپزشکی واسه خانوما تضمین بیشتری واسه کار داره ...

در کل شما باید بین علاقه واقعیت که همون رشته های مهندسیه و بین بازار کار که امروزه بیشتر داخل رشته های گروه تجربیه باید یکی رو انتخاب کنی...
      البته اینو هم بگم که واقعا اگه اون رشته ی مهندسی رو که واسه ادامه تحصیل انتخاب می کنی ، داخلش ماهر بشی و حرفی واسه گفتن داشته باشی و اگه به جایی برسی که بتونی طرح نویی رو ارائه بدی ، بی شک داخل هر رشته ای واسه شما کار هست...

عذر می خوام اگه مطابق میلتون حرف نزدم(مخصوصادرباره بازار کار) ولی اینی که گفتم دقیقا اون چیزی هست که دارم توی جامعه می بینم...

موفق باشین...
      تک تک حرفاتون حرفای دلم بودو واقعا قبولشون دارم، خیلی واسم جالب بود ک همشو حتی بهتر از خودم متوجه شدین
      خودمم حس میکنم وقتی ریاضی فیزیک میخونم حالم خیلی عالیه و خسته نمیشم،شیمی هم درس خوبیه باهاش راحتم
      ولی درمورد زیست اینطوری نیستم و زود خسته میشم
      خونوادم از اولش میگفتن برو تجربی ولی قبول نکردم، الانم به اصرارشون تو کنکور تجربی ثبت نام کردم ولی پشیمونمو میخوام ویرایشش کنم
      از رشته های پیراپزشکی اصلا خوشم نمیاد، پزشکیم چون خیلیا بهم گفتن دو دل شدم
      با حرفای شما هم مطمئن تر شدم که ریاضی واسم خیلی بهتره

خیلی ممنونم که وقت گذاشتین و جواب دادین

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piece of Cake نمایش پست ها
      سلام؛
      به نظر من کنکور تجربی فوق العاده بی رحم و نفس گیره... اگر فکر می کنید که می تونید و حوصلش رو دارید که اگر چند سال طول کشید و مجبور شدید پشت کنکور بمونید، بد نیست ولی باید ببینید زیست شناسی و شیمی رو دوست دارید یا نه؟ رشته های دیگه تجربی مثل علوم آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، پرستاری و رادیولوژی و ... رو هم ممکنه مجبور بشید برید.
      من خودم مثل شما بودم البته سال پیش دانشگاهی خودم تصمیم گرفتم حتی تغییررشته دادم و معلم خصوصی گرفتم و دو بار هم کنکور دادم، الان بعد از 3 سال می خوام کنکور ریاضی بدم!
      کلاً رشته تجربی تو ایران برای بعضیا خوب نیست... !!
      هم قبولیش سخته براشون و هم اینکه فقط پزشکی و رشته های "با کلاس"ش رو دوست دارن و تحمل بقیشون رو ندارن... باید ببینید جزئی از کدوم گروه هستید؟ ترازتون چقدره به عنوان مثال در قلم چی؟ و....

به نظر من همون ریاضی شرکت کنید خیلی بهتره تا تجربی. تجربی یه رشته غرور شکنه،
      چون ممکنه مجبور بشید سالها پشت کنکور و در تنهایی به سر ببرید. (و البته برای کسانی که همون سال اول قبول می شن؛ باد کننده غرور!!)
      موفق باشید!
      سلام، وای نه توروخدا اصلا دلم نمیخواد چند سال پشت کنکوری باشم، رشته های دیگه ی تجربیو هم اصلا دوس ندارم
      شیمی رو دوس دارم ولی به زیست حسه خیلی خیلی خوبی ندارم
      فعلا تو هیچ ازمونی شرکت نکردم اخه هی نظرم عوض میشد
      تو رشته ی ریاضی قبولی خیلی راحت تر از تجربیه
      امیدوارم موفق باشید،مرسی که وقت گذاشتین

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aslan 95 نمایش پست ها
      نیلو جون من فک میکنم رشته های انسانی هم خیلی برای خانوما خوبن و خودم اگه به عقب بر میگشتم حتما میرفتم رشته انسانی هم کنکورش آسونه و هم تنوع رشته و بازار کار خوبیم داره
      پیشنهاد میکنم درباره رشته های انسانی هم تحقیق کنی
      موفق باشی عزیزم
      ممنون از راهنماییت دوستم
      انسانیم رشته ی خوبیه ولی از درسای حفظ کردنی زیاد خوشم نمیاد
      انسانیم به نظرم ففط حقوق خوبه چون مدیریت و حسابداری اینا رو رشته ی ریاضیم داره
      حقوقم یه جورایی تکراری شده چون تعداد وکلا خیلی زیاده و خیلیها هم که بعد از چندین سال اومدن درس بخونن حقوقو انتخاب میکنن (پیام نور / آزاد)
      تو فامیلم چند نفر اینکار رو کردن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقا منم سال پیش کنکور تجربی دادمو وسطاش همین فکرو میکردم.... ولی خب بعد کنکور پیش کلی آدم رفتم تا ببینم چیکار کنم.... دقیقا پیش آقای علیرضا افشارم تو جهاد دانشگاهی کرج رفتم ک آخرش جواب قاطعانه ای نگف ولی گف تو تجربی شرکت کنی برات بهتره.... ولی خداییش اگه کنکور ریاضی داده بودم الان ی بار دیگه نمیخوندم.... بیخیالش... این فکرا الکیه.... ولی خب امسال دیپ مجددم گرفتم البته حالا شماروو نمیدونم...!!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _NiLoOfAr_ نمایش پست ها
      سلام، وای نه توروخدا اصلا دلم نمیخواد چند سال پشت کنکوری باشم، رشته های دیگه ی تجربیو هم اصلا دوس ندارم
      شیمی رو دوس دارم ولی به زیست حسه خیلی خیلی خوبی ندارم
      فعلا تو هیچ ازمونی شرکت نکردم اخه هی نظرم عوض میشد
      تو رشته ی ریاضی قبولی خیلی راحت تر از تجربیه
      امیدوارم موفق باشید،مرسی که وقت گذاشتین
      خواهش می کنم. اگر بتونین یه دانشگاه دولتی خوب قبول بشین خیلی بهتر از آزاده (حداقل اینجایی که من هستم) چون من خودم الان آزاد مرکز استان هستم ولی اصلاً خوب نیست.
      آزمون منم شرکت نمی کنم، و خیلی راضیم!
      ویرایش توسط Coyote : 09 اسفند 1394 در ساعت 22:24

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amintsh نمایش پست ها
      اصلا‌اینطور نیس من تنفر دارم از پزشکی !!! اینایی هم ک میگی علاقه دارن، ب پول علاقه دارن ن به پزشکی !!!!
      من که فقط ىه درامد و شغل با ابرو و با کلاس

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      دقیقا منم سال پیش کنکور تجربی دادمو وسطاش همین فکرو میکردم.... ولی خب بعد کنکور پیش کلی آدم رفتم تا ببینم چیکار کنم.... دقیقا پیش آقای علیرضا افشارم تو جهاد دانشگاهی کرج رفتم ک آخرش جواب قاطعانه ای نگف ولی گف تو تجربی شرکت کنی برات بهتره.... ولی خداییش اگه کنکور ریاضی داده بودم الان ی بار دیگه نمیخوندم.... بیخیالش... این فکرا الکیه.... ولی خب امسال دیپ مجددم گرفتم البته حالا شماروو نمیدونم...!!
      تو کنکور ریاضی رقابت خیلی کمتر از تجربیه واسه همین راحت تر قبول میشیم

ولی اونجوری که من فهمیدم واسه رشته هایی مثل برق باید ریاضی فیزیک و زبانمون عالی باشه

من فکرمیکردم امسال دیپلم مجدد نداریم
      من دیپلم ریاضی دارم،رشته ی ریاضیم خیلی آسون نیستا ولی واقعا شیرینه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن