خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ششمین آلبوم آقای شومن «شش» منتشر شد

ششمین آلبوم «فرزاد فرزین» به نام «6» منتشر شد

از صبح امروز و در ششمین سالگرد انتشار آلبوم «شانس»

دانلود قانونی آلبوم شش فرزاد فرزین

موسیقی ما –
      در ششمین سالگرد انتشار آلبوم «شانس» خواننده این آلبوم جدید‌ترین اثر خود را روانه بازار موسیقی کشور کرد.
      به گزارش «موسیقی ما»، جدید‌ترین اثر فرزاد فرزین صبح امروز اثر خود را در قالب آلبوم جدید این خواننده به نام «۶» در بازار موسیقی کشور منتشر شد تا دوستداران این خواننده عید امسال را با آثار جدید خواننده محبوبشان سپری کنند. فرزاد فرزین صبح امروز در گفتگو با سایت «موسیقی ما» در روز انتشار آلبومش درباره این اثر توضیح داد: «یک سال و نیم روی این آلبوم کار شده و انرژی صرف شده تا بهترین اثر ممکن در بهترین کیفیت و استاندارهای بالا تهیه و تولید شود. اصولا همیشه در تولید آثارم، محتوا و کیفیت اثر برام اولویتی مهم و حیاتی است.»

این خواننده در انتهای صحبت‌های خود نیز گفت: «اعتقاد دارم آلبوم، آلبومی یک دست و مشخصا با کیفیتی شده است که طرفداران فرزاد فرزین را خوشحال خواهد کرد. سعی کردیم هم برای مخاطبان قدیمی و هم مخاطبان نسل جدید آثاری را تولید کرده باشیم و برای قشر «تین ایج» هم قطعاتی را در این آلبوم داریم که البته برخی ازاین قطعات هم به شدت انتخاب‌های خود من هم در آلبوم هستند. به هر حال امروز روز خوبی برای من است و خوشحالم و امیدوارم برای لحظاتی هم که شده، بتوانم انرژی و حال خوبی را برای شنودگان این آلبوم تداعی کرده باشم.»

آلبوم ۶ با صدای فرزاد فرزین این خواننده شامل ۱۲ قطعه به نام‌های: «تو چه باشی، قلبم، دیر اومدی، شش، چرا تو، آره آره، گوشی، تنهایی دو نفره، تو فکرتم، عاشقت شدم، آدمای بعد تو، ILL be there» است که فرزاد فرزین آهنگساز تمام قطعات است و دو قطعه از این آلبوم را هم علیرضا افشار ساخته است. حامد رجبی و مسعود محمدی برای نخستین بار تمام اشعار این آلبوم را سروده‌اند تا فصل جدیدی از دوران کاری خود را در این آلبوم و در کنار فرزاد فرزین آغاز کنند.

گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وای عالی بود آلبومش فوووق العاده بود مخصوصا گوشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن