خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

|×|×| منبع DvD آرایه ادبی با درسنامه متفاوت معرفی کنید |×|×|

قبل از هر چیز : فقط خواهشا به متن زیر دقت کنید و اسپم ندهید چون خیلی برام مهمه

سلام دوستان من از کتاب ها نتیجه ای نگرفتم ... به خاطر همین تصمیم گرفتم به سمت DVd یا حتی کتابی که کلا خیلی بهتر و روون تر و با سبک متفاوت درس میده روی بیاورم

همایش سبطی و مهر و ماه رو داشتم ولی تو هر دوی آنها در بحث

مثلا تشبیه با خواندن دقیق از روی این دو کتاب راحت نمی تونستم سوالارو حل کنم و بعد از کلی کلنجار رفتن و ... تونستم روی تشبیه مسلط بشوم ولی

مثلا در بخش استعاره افتضاحه اصلا نمی تونم خوب تشخیص بدهم

مثلا در همین دو کتاب منظور نویسنده کتاب رو در درسنامه استعاده درست تشخیص نمی دهم خیلی هم بررسی کردم ولی نتیجه نداد

ممنون می شوم از بین Dvd های ارایه ادبی زیر نظر خود را اعلام کنید ... یا حتی استاد یا کتابی متفاوت که به قولی به زبون ادمیزاد و با روش های خوب و مفهومی یاد میده رو معرفی کنید

1- Dvd سبحانی از ونوس

2- Dvd شاهین زاد ( کتابشو دست دوستم دیدم شبیه کتاب دبستانی هاست و کلا دل نسوزانده ) حالا dvd رو نمی دونم

3- Dvd احمد نیا - پرواز 99
      4 - Dvd رایان - عبدالمحمدی

نظر خود من : روی احمد نیاز پرواز 99 چون 13 dvd است و به نظرم از همه کاملتره البته مهم محتوا و کیفیته نه کمیت ...

( دوستان احتراما : ممنون میشوم توصیه نکنید که بد می خوانم فقط لطفا منبع خوب معرفی کنید )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لقمه مهروماه خوبه هااااااااااااااااااا

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amires نمایش پست ها
      قبل از هر چیز : فقط خواهشا به متن زیر دقت کنید و اسپم ندهید چون خیلی برام مهمه

سلام دوستان من از کتاب ها نتیجه ای نگرفتم ... به خاطر همین تصمیم گرفتم به سمت DVd یا حتی کتابی که کلا خیلی بهتر و روون تر و با سبک متفاوت درس میده روی بیاورم

همایش سبطی و مهر و ماه رو داشتم ولی تو هر دوی آنها در بحث

مثلا تشبیه با خواندن دقیق از روی این دو کتاب راحت نمی تونستم سوالارو حل کنم و بعد از کلی کلنجار رفتن و ... تونستم روی تشبیه مسلط بشوم ولی

مثلا در بخش استعاره افتضاحه اصلا نمی تونم خوب تشخیص بدهم

مثلا در همین دو کتاب منظور نویسنده کتاب رو در درسنامه استعاده درست تشخیص نمی دهم خیلی هم بررسی کردم ولی نتیجه نداد

ممنون می شوم از بین Dvd های ارایه ادبی زیر نظر خود را اعلام کنید ... یا حتی استاد یا کتابی متفاوت که به قولی به زبون ادمیزاد و با روش های خوب و مفهومی یاد میده رو معرفی کنید

1- Dvd سبحانی از ونوس

2- Dvd شاهین زاد ( کتابشو دست دوستم دیدم شبیه کتاب دبستانی هاست و کلا دل نسوزانده ) حالا dvd رو نمی دونم

3- Dvd احمد نیا - پرواز 99
      4 - Dvd رایان - عبدالمحمدی

نظر خود من : روی احمد نیاز پرواز 99 چون 13 dvd است و به نظرم از همه کاملتره البته مهم محتوا و کیفیته نه کمیت ...

( دوستان احتراما : ممنون میشوم توصیه نکنید که بد می خوانم فقط لطفا منبع خوب معرفی کنید )
      سلام
      1)اول برو کتاب ارایه ادبی سال سوم انسانی ما رو بخون(اگه وقت داری)
      2)کتاب گاج ارایه ادبی سوم رو بگیر-یا کتاب شاهین زاد-لقمه مهروماهم خوبه-هفت خوان خیلی سبزم بد نیس
      3)مطمئنم که راه میوفتی اگه نشد دی وی دی های شاهین زادو بگیر-اگه هم نه که ونوس خوبه

ولی میدونم با کتابا راه میوفتی-مگه معلم نداشتی؟؟؟؟؟!از معلم خو بپرس
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان بيشتر نظرم روي dvd است تا كتاب

از بين موارد ١ و ٢ ٣ و ٤ دوستان لطفا نظر خود را بگويند

فرض رو بر اين بذاريد كه من هيچي از ارايه ادبي بلد نيستم ( البته اين جملم با توجه به سطح سوالاي فعلي ارايه در كنكور تجربي است )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      كسي نيست ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست من دی وی دی برای ادبیات میبینه و خیلی راضیه و درصدشم تو قلم چی همیشه 60 به بالاس
      دی وی دی آقای یکتا از موسسه ونوس
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ونوس کلا اشغاله

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم اریشو دارم هم عربیشو الکی پولمو دور ریختم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن