خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معدل بالاهای امتحان نهایی لطفا نظر بدن

سلام دوستان.انشالله در سلامت کامل به سر ببرید و روزهای خوبی رو پشت سر بزارید.
      عزیزانی که معدل امتحان نهایی شون بالا شده بگید هر درس رو چطوری خوندید واسه امتحان؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خدا خیر سازمان سنجش بده ، از دی 93 به بعد در پاسخنامه سوالات نهایی شماره صفحه کتاب رو که سوال مستقیم ازش برداشته شده یا شبیه سازی شده رو زده و این خیلی کمک بزرگی برای دانش اموز هستش ولی دوست من فارق از این که کدوم صفحات مهم ترن تو تمام صفحات کتاب رو بخون و حتی تمرینات داخل متن کتاب رو هم حل کن
      نهایی پنج سال اخیر رو در هر سه نوبت خرداد و دی و شهریور روکه یزنی مجموعا 15 برگه از سوالات هر درس رو امتحان دادی

درضمن حتما به طریقه تصحیح اوراق هم نگاه کن تا به خاطر بی دقتی در نوشتن فرمول نمره ای ازت کسب نشه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad7star نمایش پست ها
      عزیزانی که معدل امتحان نهایی شون بالا شده بگید هر درس رو چطوری خوندید واسه امتحان؟
      سلام

برای موفقیت در امتحانات نهایی دو تا توصیه مهم دارم خدمتت داداش ؛

بررسی دقیق و خط به خط کتاب درسی ، شامل بررسی مثال های حل شده ، تمرینات ، فعالیت ها و ... همین قدر کفایت میکنه

بررسی دقیق سوالات نهایی 10 دوره گذشته سالهای 1385 تا 1394 (خرداد ـ شهریور ـ دی)

ببین داداش گلم سبک سوالات نهایی تکراری و کاملاً مشخصه ، نیازی نیست صرفاً برای امتحانات نهایی از کتب یا تمرینات فراتر از سطح کتاب درسی یا در سطح کنکور و ... استفاده کنی بلکه کتاب درسی و تمریناتش کافیه کافیه

حتماً سوالات نهایی 10 دوره گذشته هر درس رو از اینترنت دانلود کن و از همین الان شروع به خوندن و بررسیشون کن ، پاسخنامه سوالات خیلی مهمه مخصوصاً شیوه تقسیم نمرات حتماً بهشون دقت کن

به امید موفقیت شما در امتحانات نهایی
      یاعلی(ع)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون داداشا

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب درسی دقیق سوالای سال قبل

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من جزوات گاج رو دیدم سوالات متنوع نهایی توش بود.یعنی مثلا 83 یه سوال بوده تو سال های دیگه برخلاف اکثریت، زیاد تکرار نشده و ممکنه از زیر چشم آدم دربره.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad7star نمایش پست ها
      عزیز باید کتابو مو به مو بخونی...کتاب کمک آموزشی هم لازم نیست اصلا....5تا20دوره قبل هم بزنی قطعا بالای 19 میشی(در حالت بد بینانه)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      واقعایعنی جزوات بنی هاشم وکتاب روبخونی کفایت میکنه
      سرور

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      من یه برنامه ریزی میخوام برای درس خوندن
      سرور

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

برای موفقیت در امتحانات نهایی دو تا توصیه مهم دارم خدمتت داداش ؛

بررسی دقیق و خط به خط کتاب درسی ، شامل بررسی مثال های حل شده ، تمرینات ، فعالیت ها و ... همین قدر کفایت میکنه

بررسی دقیق سوالات نهایی 10 دوره گذشته سالهای 1385 تا 1394 (خرداد ـ شهریور ـ دی)

ببین داداش گلم سبک سوالات نهایی تکراری و کاملاً مشخصه ، نیازی نیست صرفاً برای امتحانات نهایی از کتب یا تمرینات فراتر از سطح کتاب درسی یا در سطح کنکور و ... استفاده کنی بلکه کتاب درسی و تمریناتش کافیه کافیه

حتماً سوالات نهایی 10 دوره گذشته هر درس رو از اینترنت دانلود کن و از همین الان شروع به خوندن و بررسیشون کن ، پاسخنامه سوالات خیلی مهمه مخصوصاً شیوه تقسیم نمرات حتماً بهشون دقت کن

به امید موفقیت شما در امتحانات نهایی
      یاعلی(ع)
      سجاد جان 10 دوره خیلی زیاده
      فکر کنم ماکسیمم 5 دوره در صورت نبود وقت سه دوره کافیه
      علاوه بر تغییرات کتاب روند سوالات نهایی هم نسبت به 10 سال پیش تغییر داشته

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سرور1999 نمایش پست ها
      من یه برنامه ریزی میخوام برای درس خوندن
      مننم ميخوام

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ...نمیدونم معدل 18.8 رو بالا میکری یا نه ولی بالاخره فقط دو تا چیز تسلط بیش از حد رو متن-تمارین-شکل و سوالات نهایی
      بهترین کتاب نهایی اکه تجدید چاپ شده باشه مرجع نهایی مهر و ماه است ..عالیع من با اینا نهاییمام خوب شد.یه چیز دیگه وقتی میگم تسلط رو متن یعنی توضیخ داخل پرانتز توی زبان فارسی 94 سوال شد و یک نمره داشت اینجوری میگم این تسلط باید تو دینی عالی باشه موفق باشد
      I LOVE BIOLOGY

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط و فقط کتابای درسی یعنی همه مثال ها و تمرین ها حتی تمرین های چرت رو باید قورت داده باشی + جزوه بنی هاشم...اکثرا تکراری میدن سوالا رو بنی هاشمو حتما حل کن !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)