خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

شروع از اسفند!!!!چجوری؟؟!!

درود به همه
      این اولین پستمه توی این انجمن
      راستش میخام شروع کنم بذار براتون بگم تابستون شروع کردم حتی با خونندای 9 ساعتی ولی فقط خوندن بود تا رسید به مهر کم کم افت کردم
      تا رسید به اذر و از اذر تا الان هیچی نخوندم راستش اومدم گفتم گذشته رو بیخیال میخام از اسفند شروع کنم من یه پشت کنکوریم دوست داریم کسایی که تجربه هایی (اگه مثه خودم باشی دیگه بهتر که تجربه هاتو بگی)بگن
      سوالاتم

1-ایا منی که میخام تازه شروع کنم ازمون قلمچی رو بدم یا بذارم فقط جامع های قلمچی و سنجش برم؟
      2-بنظر شما از الان خوندن میشه به رتبه 1000-1500-2000 امیدی داشت؟(رشته تجربی)
      راستی من فارغ تحصیلم
      3-روزی چند ساعت شوع کنم؟
      4-اول درس های پایه یا پیش؟
      5-نظرتون درباره برنامه 90 روزه دکتر افشار؟
      6-باید خیلی خر خونی کنم یعنی در حد خودکشی؟
      7-کسایی بودن از الان شروع کنن و رتبه ای که من میخام یعنی حدود 1000-1500 بیارن؟
      لطفا تجربه هاتونو در اختیارم بگذارید
      روز خوبی داشته باشید
      یا حق

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برو خدارو شکر کن بعد عید نیومدی اینو بگی
      از نظر من اسفند = کل سال
      عیدم که دیگه هیچ. تا میتونی تلاش کن. و تفریح 0 کن!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad44 نمایش پست ها
      سلام دوستان پکیج کامل کنکور اسان است ارزان ترین قیمت باورتون نمیشه اصلا
      اینایی که تازه میخان شرو کنن چ گناهی کردن که زود میاین تورشون کنید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم برو برنامه ی قلم چی رو بگیر ببین اگه میتونی برسونی که هیچ اگه نه به نظرم بهتره واسه جامع هاش خودتو آماده کنی
      بسته به این که تو تابستون چطور خوندي اگه از الان بکوب بخونی و به قول خودمون خر بزنی امکانش هست
      بسته به این که چقدر میتونی درس بخونی شروع کن و اونو روزی به 10_12 ساعت برسون
      درس ها پایه پيش ندارن هر کودومشون مهمن ولی میگن پیش بودجه بنديش بیشتره ولی در کل برو ببین از هر درس چندتا سوال میاد به طور میانگین ولی از پایه غافل نشو
      پکيجو تا بحال استفاده نکردم
      خوب همون طور که گفتم تقریبا آره
      مطمئنم که بودن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی 4 ماه پکیج اگه 2 قرون هم باشه ، حرام است! ایشون فقط باید از رو درسنامه های خلاصه بخونه و بی نهایت تست بزنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ی پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه...خخ.... همین ک روزای تلختو تموم کنی ینی برنده ای حالا تلاشتو بکن تهش هر چی شد بیخیال ک مطمئنا خوب میشع..... فقط فقط خودت باش.... ته تلاشتو بکن ولی با برنامه افشار خیلی موافق نیستم چون تو آزمونا هم خودتو میسنجی هم یاد میگیری چطوری کنکور بدی الان با برنامه کانون بیا جلو ولی تو عید واقعن باید زحمت یکشی!!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم از اول اسفند شروع کردم قبلش زیاد خوب نخوندم اان دارم بکوب میخونم و با برنامه افشار پیش میرم به نظرم خیلی خوبه به یکی از معلم ها هم نشون دادم گفت خوبه میشه یکم با برنامه قلم چی هم تطبیقش داد البته یه جاهایی مثلا وقتی میگه تو یه هفته 3 تا درس دینی بخونین میشه اونایی رو خوند که برای ازمون بعدی قلم چی هست یا مثلا اون باکسی رو از فیزیک انتخاب کردم که یه فصلش تو بودجه بندی فیزیک پیش هست به نظرم جواب بده امیدورام تا اخر اردیبهشت تموم کنم بدون کم ترین حذف مباحث
      به نظرم شما هم مثه من بی خیال این که میشه یا نمیشه بشو من همه اینا فکرا رو گذاشتم و همه ی تمرکزم فقط روی خوندنه و خوندن حتی دیگه با دوستام هم خیلی کم در ارتباطم شما بخون اگه اون چیزی که میخواستی نشد اون موقع یه فکری براش کن حداقل اینجوری وقتی کنکورو دادی میدونی تو زمون باقی مونده تلاش کردی و پیش خودت شرمنده نیستی به قول سرورپور کسی که از این وقتش هم استفاده نکنه هزار سال هم بهش وقت بدن بازم کمه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه کسی که میخاد از الان شروع کنه باید کتاب های خوب و مناسب انتخاب کنه !

نه که بره واسه شیمی مبتکران بخره ! واسه زیست فاگو بخونه ! واسه دینی نشر الگو یا گاج نقره ای بخونه ! بشینه کل فیزیک رو بخونه !

باید منابع جمع بندی رو بگیره که هم حجم کمی دارن و هم اینکه قطر کتاب بهشون استرس نده و بتونن تموم کنن !

رمز موفقیت شروع از الان : منابع جمع بندی + تست های سراسری 88 به بعد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      واسه کسی که میخاد از الان شروع کنه باید کتاب های خوب و مناسب انتخاب کنه !

نه که بره واسه شیمی مبتکران بخره ! واسه زیست فاگو بخونه ! واسه دینی نشر الگو یا گاج نقره ای بخونه ! بشینه کل فیزیک رو بخونه !

باید منابع جمع بندی رو بگیره که هم حجم کمی دارن و هم اینکه قطر کتاب بهشون استرس نده و بتونن تموم کنن !

رمز موفقیت شروع از الان : منابع جمع بندی + تست های سراسری 88 به بعد
      به نظرمن هفته ای سه درس دینی باالگومیشه شیمیذمبتکرانم اگه تستاشو مثلا دوتادرمیون بزنه میشه فاگو هم شبی۱۵صفحشو بخونه تموم میشه ولی فیزیک موافقم همه مباحثو نمیشه خوند

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiaaan نمایش پست ها
      به نظرمن هفته ای سه درس دینی باالگومیشه شیمیذمبتکرانم اگه تستاشو مثلا دوتادرمیون بزنه میشه فاگو هم شبی۱۵صفحشو بخونه تموم میشه ولی فیزیک موافقم همه مباحثو نمیشه خوند
      فاگو بخونه کی تست بزنه پس ؟

شیمی بهترین منبع برای شروع از الان جمع بندی مهر و ماه هست ... هم درس نامه داره و تقریبا کامل هست و هم تست سراسری و هم تالیفی خوب داره که از هر فصل 40 50 تا

تست اورده

دینی هم کلا به صرفتون هست با الگو یا گاج نقره ای نخونین

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      درود به همه
      این اولین پستمه توی این انجمن
      راستش میخام شروع کنم بذار براتون بگم تابستون شروع کردم حتی با خونندای 9 ساعتی ولی فقط خوندن بود تا رسید به مهر کم کم افت کردم
      تا رسید به اذر و از اذر تا الان هیچی نخوندم راستش اومدم گفتم گذشته رو بیخیال میخام از اسفند شروع کنم من یه پشت کنکوریم دوست داریم کسایی که تجربه هایی (اگه مثه خودم باشی دیگه بهتر که تجربه هاتو بگی)بگن
      سوالاتم

1-ایا منی که میخام تازه شروع کنم ازمون قلمچی رو بدم یا بذارم فقط جامع های قلمچی و سنجش برم؟
      2-بنظر شما از الان خوندن میشه به رتبه 1000-1500-2000 امیدی داشت؟(رشته تجربی)
      راستی من فارغ تحصیلم
      3-روزی چند ساعت شوع کنم؟
      4-اول درس های پایه یا پیش؟
      5-نظرتون درباره برنامه 90 روزه دکتر افشار؟
      6-باید خیلی خر خونی کنم یعنی در حد خودکشی؟
      7-کسایی بودن از الان شروع کنن و رتبه ای که من میخام یعنی حدود 1000-1500 بیارن؟
      لطفا تجربه هاتونو در اختیارم بگذارید
      روز خوبی داشته باشید
      یا حق
      با سلام دوست عزیز
      با تو جه به شرایط شما و نخوندنت...

1)توصیه میکنم از الان با یه برنامه شروع کنی و به فکر ازمون های جامع باشی-تو هر موسسه ای که میخوای شرکت کنی فرق نداره(گزینه2 سطح سوالاش خوبه-قلم چی برنامش خوبه-سنجش جامعه اماریش بالاس-گاجم که معمولی)
      2)خوب نمیشه که نشه ولی همش به سعی خودت و استعداد و منابعت و.... برمیگرده-شما سعی خودتو کن نتیجه میگیری
      3)با توجه به اینکه از درس دور بودی با روزی 6 ساعت فعلا بسه -باید طبق برنامه ریزی باشه-بعد از یه فهفته ساعت مطالعاتی تو بالا ببری چون وقت زیادی هم نداری-زیادم نمیخواد به خودت فشار بیاری-فقط شروع کن با یه برنامه بدون موفق میشی-یه دفتر برنامه ریزی هم بگیر موسساتم میتونن برات برنامه بریزن-انشالله جواب میگیری
      4)مسلما درس های پایه اولویت داره چون پیش نیازه -اما شما باید طولی بخونی نه عرضضی و کل کتابا رو با هم-یعنی همرو با هم مثلا دین و زندگی سال دوم 2 درس+سال سوم2 درس+سال چهارم 1 درس-نه اینکه امروز برداری یه کتابو تموم کنی بذاری کنار(فقط برنامه ریزی)
      5)برنامه دکتر افشارم خوبه ولی توصیه میکنم بیشتر تحقیق کن و جا ها و موسسات دیگه هم سربزن-ماشالله تنوع زیاد شده(هم ارزون تر و هم با کیفیت تر گیر میاد)
      6)خود کشی (خخخخخخ)چرا خودکشی مگه کسایی که زیاد میخونن خودکشی کردن؟!!!
      نه شما طبق یه برنامه کار امد پیش برو و کم کم ساعت های مطالعاتی تو افزایش بده تا بهت فشار نیاد و نیاز به خود کشی نباشه-انو بدون هر چیزی یه قیمتی داره قیمت این هدفتم اینه که خیلی چیزا رو بذاری کنار و بچسبی به درس تا نتیجه بگیری-انشالله
      7)نمیشه گفت که نبودن با یه سرچ تو انجمن پیدا میشن-بازم میگم همه چی دست خودته

نتیجه نهایی:
      1)هدف گذاری+امید به خدا+کار نشد نداره
      2)برنامه+دفتربرنامه ریزی+تنظیم کردن همه چی+کنار گذاشتن چیزای دیگه(گوشی-تلوزیون-....)
      3)شروع به امید خدا +سعی+پشتکار+نا امید نشدن
      4)به حرفای بقیه گوش نده(نا امید میشی)+فقط هدف مهمه+پشتکاااااااااااااااا اااااااار
      5)به هدفت میرسی

درباره منابع بگم که میتونی تاپیکای قبلی رو یه سرچ بزنی اگه نشد تاپیک بزن(منابع حجم و جامع نگیر-تا جایی که میتونی حمع کنی-مگه اینکه درسی ضعیف باشی)
      یا حق
      خلاف قوانین.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیست خوب بخون . رباضی فیزیکم گزینشی ولی دیگه خوب ها. اینکه هرسوالی گذآشتن جلوت حل کنی. والا دینی من شب ازمون روخوانی می کنم100میزنم زیر 90نداشتم ی تستم نزدم. عربیم ترجمه .زبانم لغت گرامر که چیزی نی.میشه والا منتها درست اصولی زیاد بخون زیاد وتست سراسری بزن البته تو درسایی که میشه با سراسری جواب گرفت مثلا شیمی الان دیگه سبک سوالا عوض شده. کلا زیاد بخون . فک کنم هیچی نمی گفتم بهتر بود

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فاگو اصلا بدرد نمی خوره
      دوستان کسی از محصولات فرایند پاسخ استفاده کرده؟چطوره؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها مخلص همه هستم
      ممنون از راهنماییاتون و وقتی که در اختیارم گذاشتین
      منابعم اینا هستن
      ریاضی و فیزیک=گاج نقره ای+سیر تا پیاز
      دینی =گاج نقره ای
      شیمی دوم مبتکران سوم مبترکان چهارم خیلی سبز
      زیست الگو
      عربی فیلم های ناصح زاده +خیلی سبز جامع
      ادبیات =موضوعی و میکرو گاج +کتاب های لقمه
      زبان ان=تیک ایت و گاج نقهره ای
      نظرات؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوبه . خوش به حالت باز عربی ردیفی میگن ایت ناصح زاده خیلی خوبه.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)