خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

حذف برخی مباحث

سلام
      بچه ها دوستم به اینترنت دسترسی نداره خواست من اینو بپرسم
      اون تا الان زیاد خوب نخونده به نظر شما کودوم مباحثو حرف کنه که از سه رشته ی تاپ تجربي در بیاد شهر واسش فرق نداره فقط دولتی باشه
      این ليستو باهم نوشتیم ببینیم خوبه یا بهتره تغييرش بده
      فیزیک4 از نوسان به بعد - فیزیک 1 آیینه و عدسی
      ولی فیزیک 3 نمی دونیم کجا رو بخونه من میگم بهتره همشو و بخونه و راحته ولی اون اصرار داره مباحثی رو حذف کنه چه پیشنهادی دارین؟
      شیمی2,3,4 کلا بجز مسائل استوکيومتري
      زیست کلا تقریبا اینو خوب خونده
      ریاضی: راستش مطمئن نیست ولی میخواد یه 40،50 درصدی بزنه
      من پیشنهاد دادم آمار ، احتمال ، انتگرال و لگاریتم و توابع و ماتریس رو بخونه ولی کلا رو هواست مطمئن نیستیم
      به نظرتون هندسه بخونه؟
      ادبیات کلا بجز زبان فارسی و تستاي شمارشي رو هم قرار نیست جواب بده
      عربی هم نمیدونم چیکار کنه الان شروع کنه میتونه همشو بخونه؟ میخواستم بگم ترجمه ولی خوب ترجمه هم تا حدودی قواعد میخواد و اون کلا شوته
      زبان چیکار کنه؟ راستش نتونستم تو زبان کمک کنم چون زبانم خوبه و تا حالا رو کتاب زبان و وا نکردم زبان خودش تقریبا خوبه
      دین و زندگی کلا ( این درسو تقریبا خوب خونده)
      به نظرتون منطقيه ؟ ميرسونه؟
      این حداقل درصداييه که میخواد
      عربي 40 - ادبیات60-دين و زندگی90- زبان90-رياضي 40-فیزیک50-شیمی60- زیست 70
      ميدونم زیاد شد ولی ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این درصدا که رتبه 2 رقمی میشه! فیزیک 3 به نظرم 2 فصل آخر بخونه. عربی هم دی وی دی گاج کارش رو راه میندازه. بقیش طبق برنامه خودتون.
      ویرایش توسط ehsan_yany : 06 اسفند 1394 در ساعت 23:27

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      سلام
      اون تا الان زیاد خوب نخونده به نظر شما کودوم مباحثو حرف کنه که از سه رشته ی تاپ تجربي در بیاد شهر واسش فرق نداره فقط دولتی باشه
      ولی فیزیک 3 نمی دونیم کجا رو بخونه من میگم بهتره همشو و بخونه و راحته ولی اون اصرار داره مباحثی رو حذف کنه چه پیشنهادی دارین؟
      من پیشنهاد دادم آمار ، احتمال ، انتگرال و لگاریتم و توابع و ماتریس رو بخونه ولی کلا رو هواست مطمئن نیستیم
      به نظرتون هندسه بخونه؟
      عربی هم نمیدونم چیکار کنه الان شروع کنه میتونه همشو بخونه؟ میخواستم بگم ترجمه ولی خوب ترجمه هم تا حدودی قواعد میخواد و اون کلا شوته
      زبان چیکار کنه؟ راستش نتونستم تو زبان کمک کنم چون زبانم خوبه و تا حالا رو کتاب زبان و وا نکردم زبان خودش تقریبا خوبه
      ميدونم زیاد شد ولی ممنون
      زبان فارسی حیف هست اگه جواب نده ، همش که سخت نیست ، گروه اسمی ، اجزای جمله تقریبا میشه تو این زمانی که داره بخونه! 4 ماهه دیگه! هر 2 ماه یک مبحث رو بخونه هم بسه! عربی هم فیلم های ناصح زاده به دستش برسون! زبان هم کتاب گاج بگیره!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اوووووه 140 روز مونده به کنکور حذف چیه؟ میتونه همه درسارو 3 دور هم مرور کنه. تازه اگه مثل من از صفر شروع کرده باشه. وگرنه که کارش خیلی ساده تر میشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_moghtada نمایش پست ها
      اوووووه 140 روز مونده به کنکور حذف چیه؟ میتونه همه درسارو 3 دور هم مرور کنه. تازه اگه مثل من از صفر شروع کرده باشه. وگرنه که کارش خیلی ساده تر میشه
      سلام.
      منم میخوام شروع کنم اگه میشه بگین شما چجوری میخونین؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرتون هندسه بخونه؟
      ميدونم زیاد شد ولی ممنون

سلام .

فیزیک:
      اگه نمیخاد فیزیک سه رو بخونه فصل 2 رو حذف کنه . 3 تست داره ولی خب از مابقیه فصول فیزیک 3 سنگین تره .
      وسه فیزیک 2 هم بردارها رو بخونه + فشار و ویژگی های ماده + گرما و قانون گاز ها .
      کار و انرژی رو لازم نیست بخونه .
      حالا
      یه پیشنهاد :
      به جای خوندن
      فشار و ویژگی های ماده ( فصل 5 فیزیک 2 ) که یه تست داره و گاهی اوقات سخت میارن ازش ؛ فصل جریان الکتریکی ( فصل 2 فیزیک 3 ) رو بخونه که سه تسسسسسسسست داره .
      فیزیک 1 هم که همون طور که گفتید نور و هندسی رو بخونه .
      فیزیک پیشهم باز هم همون طور که خودتون گفتید .

شیمی :
      اتفاقا مسائل استوکیومتری هیچ چیز خاصی نداره که تازه تستای کنکورشم کاملا مشخصه رو یه ریتم خاص و تکراری تستا رو میارن . من فقط و فقط تستای کنکور رو وسه استوکیومتری زدم پارسال از سال 80 تا سال 93 . تونستم به راحتی هر چهار تستشو بزنم . خیلی راحتن . تماما دارن تکرار میشن .
      در عوض به نظر من
      فصل محلول ها رو حذف کنه . ینی افتضاح آدمو میندازه . اونم با اون روش مضخرف تناسب .

زیست :
      زیستش خوبه دییگهههههههه پس

ریاضی :
      وضعیتش تو ریاضی چجوره؟؟؟؟؟؟؟؟

ادبیات :
      وسه زبان فارسی لقمه رو بخونه راحت میتونه دوتاشو جواب بده .

عربی :
      با این وضع مبتکرااااااااااااان ( تا 50% تضمینه )

زبان :
      برنامه شهاب اناری
      http://forum.konkur.in/attachments/5...8%B1%DB%8C.pdf

دین و زندگی :
      اینم که خوبه .

آره میرسه .

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-95 نمایش پست ها
      سلام.
      منم میخوام شروع کنم اگه میشه بگین شما چجوری میخونین؟
      سلام داداش

هیچی خیلی ساده
      اول ببین در اون لحظه حس چه درسیو داری. بعد کتاب رو میذاری جلوت و یک هدفی واسه خودت تعیین میکنی و پا نمیشی تا اونو تموم کنی. فکر کن اردوگاه کار اجباری هستی و اگه بخوای از جات پاشی یکی با شلاق کبودت میکنه. بعد که تا جایی که تعیین کردی خوندی، پاشو یک حالی به خودت بده و یک استراحتی بزن.
      بعدشم چون تجربی هستی میگم، این بچه های تجربی چون زیست میخونن، فکر میکنن هر چی اون تو نوشته درسته و همش فکر این هستن که کی بخونن که غده هیپوفیز مغزشون فعال باشه و فلان ساعت باید بخوابی که فلان هورمون ترشح بشه و اگر رشد قدت کامل نشده باشه حتما باید ادبیات رو قیل از 9 صبح بخونی و اسیدهای آمینه موقع خوندن ریاضی با کروموزومهای مثبت میپیچن به هم و اسید کربونیک تولید میکنن پس باید همراه ریاضی چایی سبز بخوری و از این حرف ها. کلا اینا کشکه. تو بخون و به خودت بگو باید بخونم. هر ساعتی که حال میکنی بخون. هر چی هم دل تنگت خواست بخور و بنوش.
      اگرم تو بسیج مسیج مدرسه و محله هستی (با توجه به آواتارت میگم)، این چند ماهو بیخیال شو.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام داداش

هیچی خیلی ساده
      اول ببین در اون لحظه حس چه درسیو داری. بعد کتاب رو میذاری جلوت و یک هدفی واسه خودت تعیین میکنی و پا نمیشی تا اونو تموم کنی. فکر کن اردوگاه کار اجباری هستی و اگه بخوای از جات پاشی یکی با شلاق کبودت میکنه. بعد که تا جایی که تعیین کردی خوندی، پاشو یک حالی به خودت بده و یک استراحتی بزن.
      بعدشم چون تجربی هستی میگم، این بچه های تجربی چون زیست میخونن، فکر میکنن هر چی اون تو نوشته درسته و همش فکر این هستن که کی بخونن که غده هیپوفیز مغزشون فعال باشه و فلان ساعت باید بخوابی که فلان هورمون ترشح بشه و اگر رشد قدت کامل نشده باشه حتما باید ادبیات رو قیل از 9 صبح بخونی و اسیدهای آمینه موقع خوندن ریاضی با کروموزومهای مثبت میپیچن به هم و اسید کربونیک تولید میکنن پس باید همراه ریاضی چایی سبز بخوری و از این حرف ها. کلا اینا کشکه. تو بخون و به خودت بگو باید بخونم. هر ساعتی که حال میکنی بخون. هر چی هم دل تنگت خواست بخور و بنوش.
      اگرم تو بسیج مسیج مدرسه و محله هستی (با توجه به آواتارت میگم)، این چند ماهو بیخیال شو.
      یعنی برای خودتون از قبل برنامه نمیریزین که باید تو اون بازه ی زمامی چقدر بخونید؟
      بعد از کجا متوجه میشین که حجمی رو که خوندین آیا برای اون روز کافی بوده یا نه؟
      ممنون که پاسخ دادین.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام داداش

هیچی خیلی ساده

خخخخخخ
      دادا ، ایشون داداش نیس!!!!!!!!خخخخخخخخ
      آبجیه خخخخخ

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      خخخخخخ
      دادا ، ایشون داداش نیس!!!!!!!!خخخخخخخخ
      آبجیه خخخخخ
      بابا خوب من چه بدونم. چون چیزی ننوشته بود من هم پیش فرضو پسر گرفتم. بعدم تو این انجمنا که داداشو آبجی نداره. همه رفیقیم و میخوایم اگه بشه به هم کمک کنیم برای هدف مشترک یعنی له کردنه سوسکی به اسم کنکور در زیر پا

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-95 نمایش پست ها
      یعنی برای خودتون از قبل برنامه نمیریزین که باید تو اون بازه ی زمامی چقدر بخونید؟
      بعد از کجا متوجه میشین که حجمی رو که خوندین آیا برای اون روز کافی بوده یا نه؟
      ممنون که پاسخ دادین.
      چرا دیگه. گفتم که یک هدف (یعنی همون قدری که باید بخونی) رو واسه خودت تعیین کن.
      مقدارشو من اینجوری بدست میارم که باید تا 20 فروردین به جامع سنجش برسم. یعنی همه درسا رو تا سوم تموم کرده باشم. پس با یکمی محاسبات ساده بدست میاد که هر کتابیو تو چند روز باید جمع کنی. بعدشم کل صفحات کتاب و تعداد تستایی که میخوای بزنی رو تقسیم بر تعداد روز مربوط به اون کتاب کن تا به هدفه تعیین شده برسی. به همین سادگی. یعنی موفقیت همین بغل دستته. فقط باید دستتو دراز کنی برش داری. باور کن همین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام .

فیزیک:
      اگه نمیخاد فیزیک سه رو بخونه فصل 2 رو حذف کنه . 3 تست داره ولی خب از مابقیه فصول فیزیک 3 سنگین تره .
      وسه فیزیک 2 هم بردارها رو بخونه + فشار و ویژگی های ماده + گرما و قانون گاز ها .
      کار و انرژی رو لازم نیست بخونه .
      حالا
      یه پیشنهاد :
      به جای خوندن
      فشار و ویژگی های ماده ( فصل 5 فیزیک 2 ) که یه تست داره و گاهی اوقات سخت میارن ازش ؛ فصل جریان الکتریکی ( فصل 2 فیزیک 3 ) رو بخونه که سه تسسسسسسسست داره .
      فیزیک 1 هم که همون طور که گفتید نور و هندسی رو بخونه .
      فیزیک پیشهم باز هم همون طور که خودتون گفتید .

شیمی :
      اتفاقا مسائل استوکیومتری هیچ چیز خاصی نداره که تازه تستای کنکورشم کاملا مشخصه رو یه ریتم خاص و تکراری تستا رو میارن . من فقط و فقط تستای کنکور رو وسه استوکیومتری زدم پارسال از سال 80 تا سال 93 . تونستم به راحتی هر چهار تستشو بزنم . خیلی راحتن . تماما دارن تکرار میشن .
      در عوض به نظر من
      فصل محلول ها رو حذف کنه . ینی افتضاح آدمو میندازه . اونم با اون روش مضخرف تناسب .

زیست :
      زیستش خوبه دییگهههههههه پس

ریاضی :
      وضعیتش تو ریاضی چجوره؟؟؟؟؟؟؟؟

ادبیات :
      وسه زبان فارسی لقمه رو بخونه راحت میتونه دوتاشو جواب بده .

عربی :
      با این وضع مبتکرااااااااااااان ( تا 50% تضمینه )

زبان :
      برنامه شهاب اناری
      http://forum.konkur.in/attachments/5...8%B1%DB%8C.pdf

دین و زندگی :
      اینم که خوبه .

آره میرسه .
      رياضيش تعریفی نداره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رياضيش تعریفی نداره

ریاضی :

به ترتیب از تمام مباحث پاییه ای پشت سر همن .

هیچ کدومو نباید جا به جا کرد .

1 : اول از همه ریاضی پایه .

آغاجون ریاضیت خوبه ریاضیت ضعیفه یا هرچی دیگه اینو دانلود کن ...

لینک :

ریاضیات پایه ویژه دانش آموزان ضعیف - کنکور

2 : بعدش میری سراغ معادله و نامعادله و تعین علامت .

3 : تابع جااااااااااااااااااااامع

4 : مثلثات

5 : لگاریتم

آغا تا این جا هرچی بود مباحث پایه ای و فوق العاده مهمی بودن . تمام داوطلبایی که از ریاضی میترسن ؛ اونایی که میخوننو نتیجه نمیگیرن ؛ اونایی که کلا هیچی از ریاضی بلد نیستن

؛
      قطع به یقییییییییییییین مشکلشون توی همین مباحث بالایی ئه و تا وقتی که این مباحث رو خوب یاد نگرفتین هیچ وقت هیچ درک درستی از ریاضی پیدا نمیکنین . حتی

انتظار
      15% هم نداشته باشین .

6 : حد - مجانب - پیوستگی

7 : دنباله و تصاعد های حسابی و هندسی

8 : مشتق و کاربرد مشتق

9 : آنالیز - احتمال

10 : آمار

11 : ماتریس

12 : انتگرال

13 : هندسه پایه

14 : هندسه مختصاتی و منحنی های درجه دوم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ریاضی :

به ترتیب از تمام مباحث پاییه ای پشت سر همن .

هیچ کدومو نباید جا به جا کرد .

1 :
      اول از همه ریاضی پایه .

آغا جون ریاضیت خوبه ریاضیت ضعیفه یا هرچی دیگه اینو دانلود کن ...

لینک :

ریاضیات پایه ویژه دانش آموزان ضعیف - کنکور

2 :
      بعدش میری سراغ معادله و نامعادله و تعین علامت .

3 :
      تابع جااااااااااااااااااااامع

4 :
      مثلثات

5 :
      لگاریتم

آغا تا این جا هرچی بود مباحث پایه ای و فوق العاده مهمی بودن . تمام داوطلبایی که از ریاضی میترسن ؛ اونایی که میخوننو نتیجه نمیگیرن ؛ اونایی که کلا هیچی از ریاضی بلد نیستن ؛

قطع به یقییییییییییییین مشکلشون توی همین مباحث بالایی ئه و تا وقتی که این مباحث رو خوب یاد نگرفتین هیچ وقت هیچ درک درستی از ریاضی پیدا نمیکنین . حتی

انتظار
      15%
      هم نداشته باشین .

6 :
      حد - مجانب - پیوستگی

7 : دنباله و تصاعد های حسابی و هندسی

8 :مشتق و کاربرد مشتق

9 :آنالیز - احتمال

10 :آمار

11 : ماتریس

12 :انتگرال

13 :هندسه پایه

14 :هندسه مختصاتی و منحنی های درجه دوم
      راستی خودش بهم گفته بود تو مثلثات افتضاحه و میخواد حرف کنه به نظرتون بهتره این کارو نکنه؟ اول خودم گفتم بخونه بعد یادم اومد چقدر تو این مبحث بده و خودش میگه وقت گیره
      شما چه پیشنهادی دارين؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن