خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Smile دوستان انسانی جواب بدن لطفا

سلام من پشت کنکوری هستم میخواهم امسال رتبه زیر6000بیارم منطقه3 هستم هرکاری میکنم که درسا رو خوب یاد بگیرم که فراموش نکنم ولی نمیشه روش مطالعه شما برای این کتابا چیه دین زندگی ادبیات اقتصاد تاریخ وجفرافیا علوم اجتماعی روان شناسی اگه من هر کدوم از اینا رو50درصد هم بزنم رتبه ام زیر 6000 میشه خودم دیدم که شد پسر عموی خودم با این که دیپلم تجربی داشت کنکور علوم انسانی شرکت کرد دین و زندگی رو 49 زبان وادبیات رو 12 اقتصاد رو 52 تاریخ جفرافیا 47 ادبیات 1- علوم اجتماعی 75 روان شناسی رو 80 زد رتبه4100 رو آورده الانم دانشگاه فرهنگیان میخونه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yhaya12345 نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکوری هستم میخواهم امسال رتبه زیر6000بیارم منطقه3 هستم هرکاری میکنم که درسا رو خوب یاد بگیرم که فراموش نکنم ولی نمیشه روش مطالعه شما برای این کتابا چیه دین زندگی ادبیات اقتصاد تاریخ وجفرافیا علوم اجتماعی روان شناسی اگه من هر کدوم از اینا رو50درصد هم بزنم رتبه ام زیر 6000 میشه خودم دیدم که شد پسر عموی خودم با این که دیپلم تجربی داشت کنکور علوم انسانی شرکت کرد دین و زندگی رو 49 زبان وادبیات رو 12 اقتصاد رو 52 تاریخ جفرافیا 47 ادبیات 1- علوم اجتماعی 75 روان شناسی رو 80 زد رتبه4100 رو آورده الانم دانشگاه فرهنگیان میخونه

باسلام..خدمت دوست عزیز انسانی....دوست عزیز بهت این اطمینانو میدم که با تلاش بیشتر از الان تا کنکور درصورت مدامت...میتونی حتی رتبه های بهتر از 6000 منطقه سه رو بدست اوری دوست من 23 روز خوند شد4500 منطقه سه تو که خیلی بهتر میتونی بیاری...زود راهتو بن بست نکن...

اقتصاد و روانشناسی که جدا راحته وتک کتابی و خیلی خوب توشون به درصد های بالایی رسید...بهت پیشنهاد میکنم..تو روانشناسی دقیق و کامل به درسات عشق بورزی وتلقین نکنی که بلد نیست..الحمدالله سالمی وکر وچلاغ نیستی میتونی به راحتی بخونی...

مطالعه دقیق کتاب درسی خیلی مهمه...تو روانشناسی..تو اقتصاد از کتابهای گاج طوسی ویا خیلی سبز بهره ببر...تو دروس متنی وحفظی علوم انسانی تمرین وتکرار خیلی مهمه وانتظار نداشته باش که سریع بیاد تو ذهنت..همیشه مرور رو داشته باش+تو ادبیات نیز تست ها سرعتی-قدرتی هستند..با حل وتحلیل تستها یاد میگیری و تقویت میشی...تاریخ وجغرافی که مسلمنا واسه پیش بیشتر وقت بذار چون تاریخ شناسی وقت بیشتری میبره میتونی از شش کتاب تاریخ وجغرافی دو الی سه کتاب رو حذف کنی وبقیرو بخونی..کاملا دقیق با تمرکز متنو درک کن وحفظ کن...و مرور کنی بهتر میشی...
      تو دین وزندگی:توجه+دقت+تمرکز بر روی ایات ومفاهیم اون+ارتباط اونا با متن خیلی مهمه که با خوندن کتابای گاج نقره ای ویا سفیر خرد حل میشه...علوم اجتماعی نیز همانند بقیه دروس نیاز به درک+تفهیم مطالب داره باید بیشتر روشون کار شه هر وقت نکاتتو فهمیدی تو حاشیه کتاب بنویس...فقط اینو بگم..پشتکار وتلاشتو بیشتر کن قطعا نتیجه میگیری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم تو كنكور امسال اصلا عربي-زبان-رياضي- عربي اختصاصي نزدم
      درصداي درس هاي ديگه هم ديني و ادبيات42
      اقتصاد33- ادبيات و روان و جامعه50- تاريخ و فلسفه28
      رتبه م شد 3000
      منطقه 2
      درساي انساني مرور زيادي ميخواد من خودم موندم سال بعد برا سال بعد هم درسايي كه نخونده بودم و دارم ميخونم
      مشاورم ميگفت بهتره تاريخ جغرافي 1و2 رو حذف كني و برا پيش دانشگاهي رو بخوني

زن عشق می کارد و کینه درو می کند
      او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...
      -او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد...
      -او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی...
      -او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر....
      -و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yhaya12345 نمایش پست ها
      سلام
      فقط با یه برنامه ریزی و مرور منظم+خلاصه نویسی
      مرور منظم و تمرینه که باعث میشه فراموش نکنی(حافظه حسی=>توجه=>حافظه کوتاه مدت=>تمرین=>حافظه بلند مدت---این تو روانشناسیمونه-خخخخخخخ)
      با اینکه میگن درسامون حفظیه من زیاد موافق نیستم=>سعی کن درسارو مفهومی بفهمی و بتونی برای کس دیگه ای توضیح بدی بعدشم اینکه کاربردیشون کن(تو زندگی روزانت استفاده کن)

روانشناسی و اقتصادو میگن کتابای صدری(100درصد) اینقدر باید بخونی که خط به خطو حفظ شی
      تاریخ و جغرافیا که خوب حفظی اند(اکثراٌ)
      علوم احتماعی هم که فقط کتابو خط به خط بفهم و دوباره تو ذهنت مرور کن
      ادبیاتم که بایه بار خوندن یاد میگیری(باور کن)اینم غالبا مفهومیه مخصوصا قرابت معنی
      دین و زندگی هم که مهم ایه هان باید ایه رو بخونی و پیام ایاتو در بیاری

تاریخ و جغرافیا با اقتصادو راحت میزنی 50
      اما روانشناسی و علوم اجتماعی نیاز به خوندن زیاد داره(یه کمی هم تست)
      دینی هم زیاد تست بزن تا با نحوه طرح سول اشنا شی
      ادبیاتم باید بفهمی خوب -دیگه راحتی+خودت بتونی ارایه دربیاری-قرابت کشف کنی-معنی کنی=یعنی خود کفا شی(خخخخخ)

سوالی بود در خدمتم
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز نگران نباشید فقط باید از فرصت باقی نهایت استفاده رو بکنید.
      درسای مثل جامعه شناسی و روانشناسی خوشبختانه جزو دروسی که میشه با کمی تلاش توشون خیلی موفق شد چون موضوعاتشون ملموسه برای جامعه شناسی اول کتابای سال دوم و سوم رو بخونید چون در مقایسه با علوم اجتماعی پیش خیلی راحت میشه مسلط شد بعد برید سراغ پیش
      برای روانشناسی فقط و فقط کتاب درسی!! رو فصل 2 و 3 بیشتر تاکید کتید پ
      دین و زندگی شما باید قبل از هر چیزی به متن درسا کاملا کاملا مسلط باشید (ابیات - احادیث .....) بعد برید رو آیه ها متن درس رو پیاده کنید و خودتون ارتباطشون پیدا کنید
      اقتصاد: اگه تا الان اصلا نخوندید به نظرم قبل از اینکه رو مسله ها کار کنید متن درسا را بخونید که حداقل بتونید به اون دسته از سوالات جواب بدید که این به معنی رسیدن به یک نتیجه مطلوب برای مسال فقط کافیه کتاب آخر اقتصاد انتشارات مهر و ماه رو تهیه کنید چون مسله ها رو بسیار عالی توضیح داده
      برای تاریخ و جغرافیا حفظ کردن اصلا موثر نیست باید سعی کنید بفهمید چی میگه موضوعات رو به هم وصل کنید برای خودتون تصویر سازی کنید مثلا مسبر حملات رو روی نقشه هایی که تو درسا هست پیاده کنید
      ادبیات هم اگه هیجی نخوندید به نظرم تمرکزتون رو فقط بذارید رو قرابت اگر هم که نه متوسط هستید تاریخ ادبیات رو هم بخونید بعد برید سراغ املا ومعنی بعد آرایه در آخر زبان فارسی
      ادبیات اختصاصی! باز رو قرابت کار کنید از تاریخ ادبیات ها قسمت ادبیات جهان رو بخونید آرایه چیزایی رو کار کنید که نتیجه بده نه اینکه اول برید عروض بخونید
      فلسفه سال سوم رو میشه تو 2 تا 3 روز تموم کرد یعنی 5 سوال!
      اگه شما کارای بالا رو انجام بدید خیلی راحت 3000 تا 4000 می یارید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حس ندارم مشاوره بدم

فقط
      امسال 3هفته ی آخر خوندم... 3400 منطقه 3 شدم
      البته نمیدونم چه رتبه ای میخاد فرهنگیان...
      چون من نزدم

رتبه5000 دوست من قبول نشد فرهنگیان!!

رتبرو بیار پایینترواسه احتیاط...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      باسلام..خدمت دوست عزیز انسانی....دوست عزیز بهت این اطمینانو میدم که با تلاش بیشتر از الان تا کنکور درصورت مدامت...میتونی حتی رتبه های بهتر از 6000 منطقه سه رو بدست اوری دوست من 23 روز خوند شد4500 منطقه سه تو که خیلی بهتر میتونی بیاری...زود راهتو بن بست نکن... اقتصاد و روانشناسی که جدا راحته وتک کتابی و خیلی خوب توشون به درصد های بالایی رسید...بهت پیشنهاد میکنم..تو روانشناسی دقیق و کامل به درسات عشق بورزی وتلقین نکنی که بلد نیست..الحمدالله سالمی وکر وچلاغ نیستی میتونی به راحتی بخونی... مطالعه دقیق کتاب درسی خیلی مهمه...تو روانشناسی..تو اقتصاد از کتابهای گاج طوسی ویا خیلی سبز بهره ببر...تو دروس متنی وحفظی علوم انسانی تمرین وتکرار خیلی مهمه وانتظار نداشته باش که سریع بیاد تو ذهنت..همیشه مرور رو داشته باش+تو ادبیات نیز تست ها سرعتی-قدرتی هستند..با حل وتحلیل تستها یاد میگیری و تقویت میشی...تاریخ وجغرافی که مسلمنا واسه پیش بیشتر وقت بذار چون تاریخ شناسی وقت بیشتری میبره میتونی از شش کتاب تاریخ وجغرافی دو الی سه کتاب رو حذف کنی وبقیرو بخونی..کاملا دقیق با تمرکز متنو درک کن وحفظ کن...و مرور کنی بهتر میشی... تو دین وزندگی:توجه+دقت+تمرکز بر روی ایات ومفاهیم اون+ارتباط اونا با متن خیلی مهمه که با خوندن کتابای گاج نقره ای ویا سفیر خرد حل میشه...علوم اجتماعی نیز همانند بقیه دروس نیاز به درک+تفهیم مطالب داره باید بیشتر روشون کار شه هر وقت نکاتتو فهمیدی تو حاشیه کتاب بنویس...فقط اینو بگم..پشتکار وتلاشتو بیشتر کن قطعا نتیجه میگیری
      خیلیییییییییییی ممنون ازت

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      حس ندارم مشاوره بدم فقط امسال 3هفته ی آخر خوندم... 3400 منطقه 3 شدم البته نمیدونم چه رتبه ای میخاد فرهنگیان... چون من نزدم رتبه5000 دوست من قبول نشد فرهنگیان!! رتبرو بیار پایینترواسه احتیاط...
      دمت گرم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mona27 نمایش پست ها
      من خودم تو كنكور امسال اصلا عربي-زبان-رياضي- عربي اختصاصي نزدم درصداي درس هاي ديگه هم ديني و ادبيات42 اقتصاد33- ادبيات و روان و جامعه50- تاريخ و فلسفه28 رتبه م شد 3000 منطقه 2 درساي انساني مرور زيادي ميخواد من خودم موندم سال بعد برا سال بعد هم درسايي كه نخونده بودم و دارم ميخونم مشاورم ميگفت بهتره تاريخ جغرافي 1و2 رو حذف كني و برا پيش دانشگاهي رو بخوني
      خوبه ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن