خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 197
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza01997 نمایش پست ها
      در مورد اونایی که رو پای خودشون ایستادن و به پول رسبدن تحقیق کن ببین از 10 تای اول چن نفر پزشکی میخونه ؟؟
      اشتباه نکن داداش

من وضعیت کلی پزشکان رو عرض کردم ..... یعنی میانگین درامدشون

آیا شما منکر این هستن که وضع پزشکان از مهندسان بهتره ؟

اصلا پزشک رو بیخیال شیم ..... یک فیزیوتراپ و یک مهندس برق رو در نظر بگیریم ...... اینا که هر دو 4 سال درس خوندن ؟ ..... پس چرا درامد فیزیوتراپ 2 تا 3 برابر درامد مهندس برق هست ؟

( البته به طور میانگین )

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

داداش گلم

چیزی که من عرض کردم درامد متخصصان بود ..... یک پزشک عمومی که 3 برابر یک مهندس برق درس نخونده ........ حدود 2 برابر درس خونده

که حتی اگه بنا رو بر فرمایش شما بذاریم که فرمودین یک پزشک عمومی ماهی 6 میلیون میگیره ( که البته محاله ) پس یک مهندس برق باید نصف این مقدار یعنی 3 میلیون بگیره

در حالی که در واقع اگه کار گیر بیاد ( که نمیاد ) باید با درامد ماهی 1 میلیون راضی باشه و چون این نسبت به طور قاطع به نفع پزشکانه پس همه میرن سمت کنکور تجربی

مهندس برق= پسر همسایه
      فردای اتمام فوق لیسانس استخدام شرکت برق شده
      پایه حقوقش 900 هزار تومنه ولی در واقه دریافتیش بالای دو تومن هست
      اونقدر ماموریت و فلان و بهمان میزنن بهشون که حقوقش از کل دریافتی پدرش با 29 سال سابقه تو آموزش پرورش تو همون ماه اول بیشتر بود
      منظور بیشتر میگیره؟

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

باور بفرمایین این حرف من نیست ...... حرف وزیر بهداشته که گفته بودن ما حاضر هستیم به پزشکان عمومی بین 15 تا 17 میلیون بدیم تا کار کنن که البته استقبال زیادی از این طرح نشد

چون پزشکان می دونن که بعد از گرفتن تخصص به پولی بسیار بیشتر از این مقدار میرسن
      کاملا حرف شما رو تایید میکنم
      خبرگزاری فارس - وزیر بهداشت: حقوق ۱۷ میلیون تومانی هم پزشکان عمومی بیکار را سر کار نیاورد

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من وقتی با دانشجو های پزشکی صحبت میکردم صحبت از میانگین در امد سه ملیون بود با کار دو شیفت و... تا شش ملیون هم میرسید این رقم هایی که میگید خیلی تخیلی هست اصلا میتونید به انجمن پزشکان مراجعه کنید از این خبرا نیست ماهی 17 ملیون زندگی انسان رو از این رو به این رو میکند درمانگاه ها که ساعتی پول میدهند به همراه تعداد برگ های دفتره درصدی خاص از ان شما خودتون بشین حساب کن اگه یک دکتر (پزشک عمومی) با ویزیت 12000 تومنی تو روز باید چند تا مریضو ببینه(تایم حداقل ده دقیقه ای) تا به اون در امد برسه غیر ممکنه
      اون طرحی که وزیر میگفت برای مناطق محروم بود و باید نوبت میگرفتی تازه تو اشنایانمان 2 نفر پزشک عمومی داریم ولی زندگیشون با حرف شما نمیخوره وضع مالیشون متوسط رو به بالا هست زندگی خوبی دارن ولی 17 ملیون تو ماه خیلی رقم تخیلی هستش..باز برید تو انجمن پزشکان خودتون مطالعه کنید

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      مهندس برق= پسر همسایه
      اونقدر ماموریت و فلان و بهمان میزنن بهشون که حقوقش از کل دریافتی پدرش با 29 سال سابقه تو آموزش پرورش تو همون ماه اول بیشتر بود
      منظور بیشتر میگیره؟
      مهندس برق= پسر همسایه
      منظور بیشتر میگیره؟
      داداش گلم

باور بفرمایین این طوری که میفرمایین نیست ...... استخدام با فوق لیسانس ؟ ! ....... شبیه به یک مزاح بود .... اصلا در این روزگار مگه استخدام داریم ( به جز موارد بسیار کم )

بله ، در مورد آموزش و پرورش که کاملا درست فرمودین ....... اونا که واقعا بیچارن

پر واضحه که : درآمد پزشکان >> درآمد مهندسان > درآمد معلمان شریف آموزش و پرورش

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشکی شغل سختی هست و خیلی کار ها میشه کرد که راحت تر کم ریسک تر و در امد خیلی بالاتری داشته فکر کنم خودتون پزشک های زیادی رو بشناسید که مشغول کار دیگه ای باشند نمونه هاشون اقای عمارلو...ارامفر...اقای اصفهانی... اون یارو که تو ولیعصر فروشگاه محصولات گوشتی بزرگی داره و.......

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      یک نفر رو شنیدم که 17 18 ملیون در ماه میگیره ولی کجا کار میکنه؟؟
      از تبریز پاشده رفته یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان که راه خاکی درست حسابی هم نداره چه برسه به آسفالت
      نه آب نه برق نه گاز
      پرت ترین نقطه ایران
      به خود من 100 ملیون هم بدن همچین جایی نمیرم
      پول تا جایی محرک هست که آسایش نسبی رو سلب نکنه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      من وقتی با دانشجو های پزشکی صحبت میکردم صحبت از میانگین در امد سه ملیون بود با کار دو شیفت و... تا شش ملیون هم میرسید این رقم هایی که میگید خیلی تخیلی هست اصلا میتونید به انجمن پزشکان مراجعه کنید از این خبرا نیست ماهی 17 ملیون زندگی انسان رو از این رو به این رو میکند درمانگاه ها که ساعتی پول میدهند به همراه تعداد برگ های دفتره درصدی خاص از ان شما خودتون بشین حساب کن اگه یک دکتر (پزشک عمومی) با ویزیت 12000 تومنی تو روز باید چند تا مریضو ببینه(تایم حداقل ده دقیقه ای) تا به اون در امد برسه غیر ممکنه
      اون طرحی که وزیر میگفت برای مناطق محروم بود و باید نوبت میگرفتی تازه تو اشنایانمان 2 نفر پزشک عمومی داریم ولی زندگیشون با حرف شما نمیخوره وضع مالیشون متوسط رو به بالا هست زندگی خوبی دارن ولی 17 ملیون تو ماه خیلی رقم تخیلی هستش..باز برید تو انجمن پزشکان خودتون مطالعه کنید
      خب داداشی

من که نمیگم پزشکان نباید بیشتر بگیرن ...... میگم اگه 2 برابر درس میخونن به همین نسبت درامد داشته باشن نه بیشتر

به هر حال باید قبول کرد که مهندسان ( با این افزایش انفجاری ظرفیت ها در دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی ! که بر اثر بی تدبیری و تصمیم کاملا غلط دولت های قبلی و فعلی به وجود آمد )

وضع خوبی ندارن و با گذشت زمان این وضع بدتر هم خواهد شد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از تبریز پاشده رفته یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان که راه خاکی درست حسابی هم نداره چه برسه به آسفالت
      نه آب نه برق نه گاز
      پرت ترین نقطه ایران
      خدایی بهت ماهی صد ملیون بدن نمیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ به من ماهی بیست ملیون بدن تا خود تپه های شنی صحرای افریقا میرم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش گلم

باور بفرمایین این طوری که میفرمایین نیست ...... استخدام با فوق لیسانس ؟ ! ....... شبیه به یک مزاح بود .... اصلا در این روزگار مگه استخدام داریم ( به جز موارد بسیار کم )

بله ، در مورد آموزش و پرورش که کاملا درست فرمودین ....... اونا که واقعا بیچارن

پر واضحه که : درآمد پزشکان >> درآمد مهندسان > درآمد معلمان شریف آموزش و پرورش
      بلی
      با فوق لیسانس
      الان هم دکترا میخونن،بدون کنکور

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب داداشی

من که نمیگم پزشکان نباید بیشتر بگیرن ...... میگم اگه 2 برابر درس میخونن به همین نسبت درامد داشته باشن نه بیشتر

به هر حال باید قبول کرد که مهندسان ( با این افزایش انفجاری ظرفیت ها در دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی ! که بر اثر بی تدبیری و تصمیم کاملا غلط دولت های قبلی و فعلی به وجود آمد )

وضع خوبی ندارن و با گذشت زمان این وضع بدتر هم خواهد شد
      اخه این رقم هایی که میگید خیلی بالا هست اگه میگفتید یک پزشک عمومی 10 ملیون هم میتواند در امد داشته باشد منطقی بود ولی در امد های بالای 6 تا 8 ملیون خیلی کم و نادر است

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نه آب نه برق نه گاز
      پرت ترین نقطه ایران

گل گفتی داداش ..... گل گفتی

خدا شاهده شخصی رو میشناسم با مدرک مهندسی مکانیک که از همین تبریز رفته سیستان و بلوچستان کار میکنه با ماهی 1 میلیون و 200 هزار

ولله بالله تالله یکی از بستگانمون با مدرک فوق لیسانس مکانیک از کرمانشاه میرفت عسلویه برای ماهی 1 و نیم

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گل گفتی داداش ..... گل گفتی

خدا شاهده شخصی رو میشناسم با مدرک مهندسی مکانیک که از همین تبریز رفته سیستان و بلوچستان کار میکنه با ماهی 1 میلیون و 200 هزار

ولله بالله تالله یکی از بستگانمون با مدرک فوق لیسانس مکانیک از کرمانشاه میرفت عسلویه برای ماهی 1 و نیم
      نامردیه خدایی الان جوشکارش ماهی سه ملیون رو در امد داره

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خدایی بهت ماهی صد ملیون بدن نمیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ به من ماهی بیست ملیون بدن تا خود تپه های شنی صحرای افریقا میرم
      به قول یکی از اساتید آدم خانواده دار مثل درخت ریشه دار میمونه گل نیست با گلدونش حمل کنی،هر جا پاگیر شد همونجا میمونه
      تو سنینی که عمومی تموم میشه عموما ازدواج میکنن و گاها افراد بچه دار هم هستند
      این رفتن شما کار آدم مجرده نه متاهل

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اخه این رقم هایی که میگید خیلی بالا هست اگه میگفتید یک پزشک عمومی 10 ملیون هم میتواند در امد داشته باشد منطقی بود ولی در امد های بالای 6 تا 8 ملیون خیلی کم و نادر است

عرض کردم شما پزشک رو فراموش کنین و یک فیزیوتراپ یا رادیوتراپ رو درنظر بگیرین که مانند مهندس برق 4 سال درس خوندن

چرا اونا باید ماهی 3 تومن بگیرن مهندس برق و مکانیک 1 میلیون ( بازم میگم تازه اگه کار پیدا بشه )

چرا اینقدر باید در مملکت اسلامیمون بی عدالتی باشه ؟

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن