خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 197
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Team Sar Dadbin;744027]
      درود...

گرامیان، همیشه کسانی بوده و هستند

که تنها به رشته های پزشکی می اندیشند !!

سوال اینجاست که در دگر رشته ها، نمیشه به کشور خدمت کرد؟

نمیشه به انسانیت خدمت کرد؟

نمیشه شغلی بکف آورد؟

چرا انقدر خودشونو آزار میدن و آخرشم قبول نمیشن!

اگر کار نیست!

خب برا پزشکا هم نیست!

ضمنا من مطئنم کسی که در رشته ی خودش با سواد و با درک باشه

مطمئنا نسبت بکسی که فقط بدنبال مدرک بوده

از شانس بسیار بیشتری برای "کار" برخوردارست!
      این هایی ک گفتید همش استفهام انکاری بود
      البته پیدا کردن کار هم اصل قضیه نیست چون غیر ممکنه آدمی که با اراده برای هدفش تلاش میکنه کار پیدا نکنه
      به نظر من مهم اینه که بعدا ک از دنیا رفتم اسمم به راحتی از ذهن ها پاک نشه خداییش کسایی که دکتر میشوند اگه خیلی حاذق باشند روی هم رفته 1000 نفرو در طول عمرشون مداوا می کنند اما مثلا اونایی ک ژنتیک میخونند یا هر رشته ی تحقیقاتیه دیگه اگه بتونند راه مبارزه با ی بیماریو کشف کنند میتونند میلیون ها آدمو نجات بدهند تازه اسمشونم حداقلش تو ذهن قشر تحصیل کرده می مونه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پزشکی فقط از دور گل و بلبله سختیش 100 برابر کنکوره مخصوصا واسه دانشگاهایی مثله شیراز که از سال 4 باید کیشیک وایسن !!
      تو مملکت مسئله فقظ کار نیست پرستیژ و موقعیت اجتماعی خیلی خیلی مهم شده تو زندگیا !! به نظر من تو همه رشته ها میییشه خدمت کرد البته اگه خدمتی باشه که انجام داد نه تو کشوری که الان همه کسایی که رشته های دیگه خوندن فکر دوباره کنکور دادن هستن رشته های مهندسی فقط اگه بتونی بورس بشی اونم اگر دانشگاه تهران باشی و رتبه اول ! خوب با این شرایطی که می بینیم هیچ کس دلش نمی خواد راهی رو که میره بعد با پشیمونی برگرده چون مطمئنا قانع نمیشه نه از نظر مالی و نه از نظر اجتماعی!

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      داداش تو ایران اگ پول نداشته باشی راهی نداری جز خر زدن برا ی رشته پرسود ن صرفا پزشکی
      مثلا من عاشق هواشناسیم
      الان در حد ی استادم میدونم
      همیشم پیگیرم
      از النینو و لانینا و جنب حاره و پرفشارسیبری و شاخص شمالگان بگیر
      تا پرارتفاع و بلاک جنوبی و دما اقیانوسا
      ب تمام معنا عاشق هواشناسیم
      ولی عایا هواشناسی میتونه تو ایران من ب جایی برسونه؟
      قطعا خیر
      پس یکی با شرایط مث من ک پول کتابامم با کار ب دس اوردم ی رشته عاقبت دار ترجیح میدم ب عشقم چون مجبورم
      اینجا ایران داش
      علاقه معنا نداره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها
      یه سوال
      اگه تو بچگی قبل از مزایای پزشک شدن‌ بدی هاش رو برات میگفتن‌ بازم دوست داشتی پزشک بشی؟
      اطرافیان توی علایق ما تاثیر میزارن
      با همین پزشک پزشک گفتن اطرافیان تو هم علاقه مند شدی
      هیشکی از بچگی از آناتومی و اعضای بدن سر در نمیاورده که بخواد دوستشون داشته باشه
      تازه من هم نگفتم پزشکی بده اتفاقا میگم خیلی هم خوبه اما بیشتر اونایی که پزشک میشن به درساش احساس خاصی ندارن
      احترام خودت رو هم نگه دار گل پسر
      قطعا همین طوره که میگی
      اطرافیان خیلی رو آدم تاثیر میذارن
      اما الان که میدونم چی به چیه و هنوز علاقه به کار های درمانی دارم
      شما فرض بر این بگیر که یه نفری به خاطر پول و پرستیژ پزشکی بخواد تو این رشته قبول بشه
      این آقا از صب تا شب باید تلاش کنه تا به هدفش برسه و از کلی تفریحاتش بگذره
      حالا وقتی این آقا پزشکی قبول شه چطور ممکنه از وضعیتش ناراضی باشه
      کسی که به خاطرش تلاش کنه بهش علاقه مند میشه
      چه برسه به کسی که از بچگیش به این رشته علاقه داشته

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودمو میگم..تا همین امسال که میخام کنکور بدم همینجوری درس میخوندم..اصلا به شغل فکر نمکردم..تنها دغدغه زندگیم خرید چیزای مارک دار بود و یک سری چیرای دیگه اینو واقعا دارم میگم...الانم فقط میخام دندون قبول شم فقط بخاطر پول...چون هرکس یه جور دوسداره زندگی کنه..دوسدارم مستقل باشمو هرچی میلم کشید بخرم...هرکسی نظری داره...من که علاقه ندارم بخودم سختی بدم
      <br>

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و وقت بخیر

به هر حال وقتی یک پزشک 3 برابر یک مهندس برق زحمت میکشه ولی 30 برابرش درامد داره ، خیلی ها وسوسه میشن که شانسشون رو در این رشته امتحان کنن که این باعث شده

در سال های اخیر رقابت در رشته تجربی بسیار شدید بشه

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نه علاقه ای به پزشکی دارم و نه رشتم تجربی بوده
      اما اگه سمت این رشته ها رفتید حداقلش وجدان کاری داشته باشید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      با عرض سلام و وقت بخیر

به هر حال وقتی یک پزشک 3 برابر یک مهندس برق زحمت میکشه ولی 30 برابرش درامد داره ، خیلی ها وسوسه میشن که شانسشون رو در این رشته امتحان کنن که این باعث شده

پزشک عمومی خیلی هنر کنه ماهی 10 تومن درمیاره دیگه شمام زیاد پیازداغش رو زیاد نکنید!هنر کنه ها!!

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadcr72 نمایش پست ها
      داداش تو ایران اگ پول نداشته باشی راهی نداری جز خر زدن برا ی رشته پرسود ن صرفا پزشکی
      مثلا من عاشق هواشناسیم
      الان در حد ی استادم میدونم
      همیشم پیگیرم
      از النینو و لانینا و جنب حاره و پرفشارسیبری و شاخص شمالگان بگیر
      تا پرارتفاع و بلاک جنوبی و دما اقیانوسا
      ب تمام معنا عاشق هواشناسیم
      ولی عایا هواشناسی میتونه تو ایران من ب جایی برسونه؟
      قطعا خیر
      پس یکی با شرایط مث من ک پول کتابامم با کار ب دس اوردم ی رشته عاقبت دار ترجیح میدم ب عشقم چون مجبورم
      اینجا ایران داش
      علاقه معنا نداره
      حرفت کاملا درسته و جواب من هم نه اه
      ولی یه سوال ...چنتا هواشناس پزوهشگر میشناسی تو ایران؟یکی که بیاد یه اختراعی انجام بده یا حداقلش با کار روی یه دستگاه که ایران نیس و یا یه مورد علمی که دانش اختصاصی کش.ر دیگس کار کرده؟/
      کم ان؟؟ دقیقا چون تو این کشور مردم ما فرار عجیبی از کارهای پزوهشی دارن
      علاقه مراحل اول از پزوهشگر شدنه که داره و باور کن با یه کار پزوهشی تو جیبوتی هم میشی یه فرد با سطح پرستیز و مالی بالا
      به والاه اگه از این دید نگاه بشه و مردم فقط به فکر کار دولتی و یه فیش باشن تا چن سال ایننده پزشکی هم تو دور افتاده ترین جاها پول نخواهد داشت

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      با عرض سلام و وقت بخیر

بابا اصلا n برابر...تعارف نکن
      از ریز دریافتی های چنتا نه یکی از پزشک های عمومی بنا به شغل پدرم وفامیلامون تو یکی از کلان شهر های ایران یعنی ارومیه خبر دارم که باروزی 12 ساعت کار حدودا 5-6 ملیون تومنه

این چه جویه علیه پزشکی نمیدونم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      پزشک عمومی خیلی هنر کنه ماهی 10 تومن درمیاره دیگه شمام زیاد پیازداغش رو زیاد نکنید!هنر کنه ها!!

باور بفرمایین این حرف من نیست ...... حرف وزیر بهداشته که گفته بودن ما حاضر هستیم به پزشکان عمومی بین 15 تا 17 میلیون بدیم تا کار کنن که البته استقبال زیادی از این طرح نشد

چون پزشکان می دونن که بعد از گرفتن تخصص به پولی بسیار بیشتر از این مقدار میرسن

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات

باور بفرمایین این حرف من نیست ...... حرف وزیر بهداشته که گفته بودن ما حاضر هستیم به پزشکان عمومی بین 15 تا 17 میلیون بدیم تا کار کنن که البته استقبال زیادی از این طرح نشد

پویا جان دلبندم دقت کن
      ادم هر حرفی که میشنوه رو قبول نمی کنه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza01997 نمایش پست ها
      بابا اصلا n برابر...تعارف نکن
      از ریز دریافتی های چنتا نه یکی از پزشک های عمومی بنا به شغل پدرم وفامیلامون تو یکی از کلان شهر های ایران یعنی ارومیه خبر دارم که باروزی 12 ساعت کار حدودا 5-6 ملیون تومنه

این چه جویه علیه پزشکی نمیدونم

داداش گلم

چیزی که من عرض کردم درامد متخصصان بود ..... یک پزشک عمومی که 3 برابر یک مهندس برق درس نخونده ........ حدود 2 برابر درس خونده

که حتی اگه بنا رو بر فرمایش شما بذاریم که فرمودین یک پزشک عمومی ماهی 6 میلیون میگیره ( که البته محاله ) پس یک مهندس برق باید نصف این مقدار یعنی 3 میلیون بگیره

در حالی که در واقع اگه کار گیر بیاد ( که نمیاد ) باید با درامد ماهی 1 میلیون راضی باشه و چون این نسبت به طور قاطع به نفع پزشکانه پس همه میرن سمت کنکور تجربی

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات

داداش گلم

چیزی که من عرض کردم درامد متخصصان بود ..... یک پزشک عمومی که 3 برابر یک مهندس برق درس نخونده ........ حدود 2 برابر درس خونده

که حتی اگه بنا رو بر فرمایش شما بذاریم که فرمودین یک پزشک عمومی ماهی 6 میلیون میگیره ( که البته محاله ) پس یک مهندس برق باید نصف این مقدار یعنی 3 میلیون بگیره

در حالی که در واقع اگه کار گیر بیاد ( که نمیاد ) باید با درامد ماهی 1 میلیون راضی باشه و چون این نسبت به طور قاطع به نفع پزشکانه پس همه میرن سمت کنکور تجربی

در مورد اونایی که رو پای خودشون ایستادن و به پول رسبدن تحقیق کن ببین از 10 تای اول چن نفر پزشکی میخونه ؟؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

بشنو ولی باور نکن
      این 10 تومن هم که گفتم ته تهش بود با کارانه و ...

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن