خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 197
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

بیشتر توضیح بده
      بزا راه دور نرم و داداشه خودم مثال بزنم
      اگه الن بگی برو مهندسی کشاورزی بخون اکثرا میگن:
      باو ول کن کشاورزی چیه مگ اینم رشته است اخه
      ولی داشم مهندس کشاورزی رو خوند تو دانشگاه تهران و الن کیلینیک گیاهپزشکی داره و وضع مالی خوب رو ب بالا و هر روزم بهتر و من به عنوان یه ادم موفق میشناسمش و اطرافیان هم همینطور.
      داشم عاشق رشته اش بود و هست و خیلی زحمت کشیده خیلییی .دیدم که میگم
      پس همچی به خود شخص بستگی داره اگ من بخوام و عرضه داشته باشم میتونم بهترین نرس بشم ولی اگ تلاشی نکنم یه پرستار معمولی مثه بقیه پرستارا میمونم.
      تونستم منظورمو برسونم تیمسار؟؟
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال شهریه دانشگاه ازاد همینه یا چیزای دیگه هم بهش اضافه میشه راجب شهریه توضیح بدید لطفا

جدول شهریه های آموزشی ترمی واحدی در نیمسال های تحصیلی قبل از آزمون جامع علوم پایه سال تحصیلی ۹۵-۹۴
      رشته تحصیلی مبلغ شهریه ثابت آموزشی هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد نظری در هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد عملی در هر نیمسال تحصیلی(ریال)
      پزشکی ۲۹/۰۰۰/۰۰۰ ۳/۷۵۰/۰۰۰ ۶/۲۰۰/۰۰۰
      داروسازی ۲۷/۰۰۰/۰۰۰
      دندانپزشکی ۳۳/۵۰۰/۰۰۰

و اگه امسال برم سال بعد کنکور شرکت کنم میتونم ادامشو تو سراسری بخونم؟؟؟ نظرتون کلا راجب دانشگاه ازاد تو این رشته ها چیه؟؟
      و ایا معادل سازی هزینه داره؟؟
      ویرایش توسط black diamond : 25 تیر 1396 در ساعت 16:50

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با توجه به انتظارات خونواده بله فقط باید پزشک شد
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

4. Top | #139
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیتونم همچنان از نفرتم از پزشکان (بجز یکی) نگم!

یک قشر بچه پر رو، گستاخ، اکثرا سهمیه ای و آویزون به بیضگان پدر؛ غش شده به سمت تحسین شدگی و پاره شده بسمت تمجید و نگاه !
      wow این حجم از حسادت بی سابقه است.

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      wow این حجم از حسادت بی سابقه است.
      میتونم قاطعانه بهت بگم از وقتی فهمیدم میشه کنکور داد و رفت دانشگاه؛ اگر به آخوندی و حوزه علمیه رفتن فکر کرده باشم! به پزشک شدن فکر نکردم

شخصیت اجتماعی و فرهنگی و اخلاقی و مهمتر از همه؛ انسانی! به پزشک شدن نیست

همونطور که 99 درصد از کسایی که میرن بسمت پزشکی بخاطر موارد بالا + پول ه ! خب کسی که بخواد بره سمت اون چیزا؛ یعنی اکثرشونو نداره !

حالا این مبحث جدای از اندک پزشکانیه که هم فرهنگ دارند و هم انسانند و هم ریشه دار
      حکایت ما جاودانه شود

6. Top | #141
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

میتونم قاطعانه بهت بگم از وقتی فهمیدم میشه کنکور داد و رفت دانشگاه؛ اگر به آخوندی و حوزه علمیه رفتن فکر کرده باشم! به پزشک شدن فکر نکردم

شخصیت اجتماعی و فرهنگی و اخلاقی و مهمتر از همه؛ انسانی! به پزشک شدن نیست

همونطور که 99 درصد از کسایی که میرن بسمت پزشکی بخاطر موارد بالا + پول ه ! خب کسی که بخواد بره سمت اون چیزا؛ یعنی اکثرشونو نداره !

حالا این مبحث جدای از اندک پزشکانیه که هم فرهنگ دارند و هم انسانند و هم ریشه دار

کامنت قبلیتو که یکی نقل گرفته بود رو خوندم
      کاملا از ادبیاتی که بکار بردی مشخص بود که شما شخصیت اجتماعی و فرهنگی و اخلاقی داری و پزشکان ندارن
      کارشناسی ارشد میخونی ولی فکر کنم یسری چیزاتو تو دبستان جا گذاشتی بهتر بری دنبالشون بگردی

7. Top | #142
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها

کامنت قبلیتو که یکی نقل گرفته بود رو خوندم
      کاملا از ادبیاتی که بکار بردی مشخص بود که شما شخصیت اجتماعی و فرهنگی و اخلاقی داری و پزشکان ندارن
      کارشناسی ارشد میخونی ولی فکر کنم یسری چیزاتو تو دبستان جا گذاشتی بهتر بری دنبالشون بگردی

بیشتر توضیح بده
      حکایت ما جاودانه شود

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند ساله بعد باد این پزشکی خوندن هم میخوابه نگران نباشید.
      چند ساله قبل به کسایی که میرفتن تجربی میگفتن انگل شناس الان همه میخوان برن تجربی.
      چند سال بعد یه رشته ی دیگه میفته رو دور.
      هر چی رو که فکر میکنید موفق ترید برید نگرانه چیزی ام نباشید.

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاتر محترم من یکم رکم از حرفم نارات نشو
      حرفتون پر از شعار زدگی و نقصه و بوی خامی میده .به عنوان کسی که عمری در دانشگاه سپری کردم و با وضعیت بازار کار ومشاغل هم اشنایی دارم میگم این حرف دیگه درست نیست وقتی ببینی مهندسی چه اختلاف درامدی با علوم پزشکی داره و وقتی صنعت داغونه و تجارت فاجعه نظرت تغییر میکنه تازه مهندسی اینه علوم پایه و علوم انسانی که اصلا حرفشو نزن و چندتا استثنا از نخبه ها چیزی رو تغییر نمیده .و نکته بعدی و مهم که الان بچه های علوم پزشکی هم دیگه راضی نیستن و اکثرا دنبال مهاجرتن

10. Top | #145
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه سرمایه داری هر رشته ایی بری میتونی کار ایجاد کنی
      اما اگه سرمایه نداری بهتر ه که درس بخونی اونم توی رشته ای که کار براش تضمین شده است.
      من خودم عمران خوندم .دست توش زیاده.برای شروع باید از کارهای دست پایین شروع کنی سرمایه جمع کنی شاید بتونی ( با تبدیلش به هرچی غیر از ارز ملی بعد 5 سال کسب درامد و نخوردن شاید بشه اولین کار پیمانکاری تو بگیری که اونم بستگی به پارتی و زبان بازی داره)
      اگه سرمایه داشته باشی که میسازی و میفروشی نیازی به مدرک عمرانم نداری
      خوبی رشته های پزشکی و دندان بعد از دانشگاه حداقلش اینه که رئیس خودت هستی .

یک نکته هست که باید بگم اگه رفته باشین بیمارستان ، اون هم بخش اورژانس از هر طرف صدای ناله میاد دقیقا مثل اینه که توی بازی هستی هر ثانیه از عمرت کم میشه. دندان پزشکی هم که همش خم میشن و کمر درد میگیرن.ولی در عوض درامدشون خوبه که حقشون هم هست.

11. Top | #146
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درود...

گرامیان، همیشه کسانی بوده و هستند

که تنها به رشته های پزشکی می اندیشند !!

سوال اینجاست که در دگر رشته ها، نمیشه به کشور خدمت کرد؟

نمیشه به انسانیت خدمت کرد؟

نمیشه شغلی بکف آورد؟

چرا انقدر خودشونو آزار میدن و آخرشم قبول نمیشن!

اگر کار نیست!

خب برا پزشکا هم نیست!

ضمنا من مطئنم کسی که در رشته ی خودش با سواد و با درک باشه

مطمئنا نسبت بکسی که فقط بدنبال مدرک بوده

از شانس بسیار بیشتری برای "کار" برخوردارست!
      پزشکی خوندن اوج بدبختیه؛ مخصوصا واسه پسرا. دختر خانوما ک قرار نیس خرج زندگی رو بدن. این بدبخت مرده ک باید از کرم دست و صورت خانومش گرفته تا پوشاک بهداشتی بچش پولشو بده(البته مزاح کردم، زن و مرد تو زندگی شریک هستن و اگه بخوان ‌هیچوقت اینطری نمیشه). طرف از دل و جون مایه میزاره تا اینکه کنکور بده و پزشکی قبول بشه. هنوز ب اول جاده رسیده. باید ۷ سال دیگه هم پای درس مشقی ک سختیش توصیف نداره بشینه. باید تو سن ۲۵ سالگی در اوج جوانی بیاد ژنتیک بخونه، گیاه شناسی بخونه. من نمیگم درس خوندن بده، دنبال علم بودن بده ولی تو این سختی ها باید حمایت بشی، وقتی عشقت پزشکی فقط باید دنبال هدفت بود نه اینکه فکر پول کتابایی باشی ک قراره ترم بعد بخریشون. تا هفت سال بعد کنکورت (که از خوش شانسی پسرا ۲ سال هم بعد دانشگاه باید خدمت سربازی برن) هنوز ب دست پدرت نگاه کنی ک شاید به جیبش برد و یه چندرغازی کمک خرجت کرد. الان واقعا وضعیت خانواده هم تو این حد نیس ک بخوان کل خرج فرزند دانشجو شون رو بدن. با این حال فکر میکنیم ک اگه این ۷ سال تموم بشه ب خیلی پول میرسیم و خوشبختی دیگه مال ماس. نه، اینجوری هام نیس. اگه شانس آوردی استخدام یه بیمارستان خوب شدی، نزدیک نه ده تومن(ک قراره تو جامعه بنزین ۳ هزار تومنی و پراید ۹۰ میلیونی زندگی کنی) ب پزشک عمومی پول میدن. با این حقوق باید از این ب بعد زندگیتو بسازی؛ ماشین بخری، خونه اجاره کنی و ... ک دیگه داری ب سی سالگیت میرسی.
      یه کلوم ختم کلوم؛ اگه فکر میکنین با درس خوندن قراره صاحب کلی پول و ثروت بشین باید بگم ک دارین راه رو اشتباه میاین و باید این فکر رو از کلتون بندازین دور. ولی اگه واقعا عاشق رشته ای ک میخونین هستین و ب دنبال پول و مقامش نیستین؛ یقینا موفق خواهید شد و دیر یا زود ب عشقتون میرسین، اینکه هر روز با درس خوندن با سوادتر میشی و در خودت، در افکارت احساس تغییر میکنی خیلی لذت بخشه. اگه اینطوری هس( ک امیدوارم حتما هم اینطوری باشه) ب راهت ادامه بده و جز هدفت ب هیچ چیز دیگه ای فکر نکن

12. Top | #147
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      ملت حریص!!!!!!!!
      ولله صدای دوهول از دور خوشه
      سختیایی که پزشکی داره
      از دروس سخت و شب نخوابیاش بگیر تا زندگی نه چندان خوب با همسر و بچه ها !!!
      حالا هی اسم علاقه به پول و تنبلی نسبت ب کارای فنی رو علاقه ب پزشکی بزارین !!!!!!!!!!!!!!
      سلاممم آخه چرا باید روابط خانوادگیشون بد بشه؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

13. Top | #148
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نه، جامعه نیازمند تمامی شغل هاست
      پرستاری، مدیریت، روانشناسی، مترجمی زبان و...
      همشون رشتن :/
      خب سوال بعد :///
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

14. Top | #149
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جامعه به همه ی مشاغل نیاز داره
      اما اگه استعدادشو داری و شرایط هم برات مهیا هست چرا به کم ادم راضی بشه
      جامعه رفتگر هم می خواد اما اونی که پایش متوسط به بالا هست چرا باید به چیز دیگه ای راضی بشه
      تازه جدیدا رفتگر ها هم استخدام شهرداری نمیشن و باید زیر نظر شرکت های خصوصی رفتگری کنن هر وقت هم پیر شدن بیمه درستی ندارن
      توی ایران که ثابت شده هر کس که مدرک پزشکی یا دندان داشته باشه بلاخره یک گوشه ایران کار براش هست.
      البته اگه سرمایه داری اون مطلبش فرق می کنه و برای پرستیژ می خونی
      سالانه هم دو هزار و خورده ای پزشکی قبول میشن کار سختی هست ولی نشد نداره
      از این زمان هم استفاده کنین تا هر چه می تونین درصد اتون رو بالاتر ببرین.
      در انتخاب شغل هم دقت کنین یک سی سالی باید باهاش کنار بیاین.

15. Top | #150
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امین باقری نژاد نمایش پست ها
      پزشکی خوندن اوج بدبختیه؛ و پزشکی قبول بشه. هنوز ب اول جاده رسیده. باید ۷ سال دیگه هم پای درس مشقی ک سختیش توصیف نداره بشینه.وقتی عشقت پزشکی فقط باید دنبال هدفت بود نه اینکه فکر پول کتابایی باشی ک قراره ترم بعد بخریشون. تا هفت سال بعد کنکورت (که از خوش شانسی پسرا ۲ سال هم بعد دانشگاه باید خدمت سربازی برن) هنوز ب دست پدرت نگاه کنی ک شاید به جیبش برد و یه چندرغازی کمک خرجت ... دیگه داری ب سی سالگیت میرسی.
      یه کلوم ختم کلوم؛ اگه فکر میکنین با درس خوندن قراره صاحب کلی پول و ثروت بشین باید بگم ک دارین راه رو اشتباه میاین و باید این فکر رو از کلتون بندازین دور. ولی اگه واقعا عاشق رشته ای ک میخونین هستین و ب دنبال پول و مقامش نیستین؛ یقینا موفق خواهید شد و دیر یا زود ب عشقتون میرسین، اینکه هر روز با درس خوندن با سوادتر میشی و در خودت، در افکارت احساس تغییر میکنی خیلی لذت بخشه. اگه اینطوری هس( ک امیدوارم حتما هم اینطوری باشه) ب راهت ادامه بده و جز هدفت ب هیچ چیز دیگه ای فکر نکن
      کاملا حرفای دوستمون درسته و باهاش موافقم
      بسیار عالی

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن