خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زیست 50 دردصد

دوستان از صفر اگه تواین 5 ماه که باقی مونده خوب بخونم میتونم زیست رو 50 بزنم...هدفم امسال نیست اما دوسدارم نصف راهو الان برم نصفشو 96...منبع خوبی دارم فقط بگید ایا نیازه همه تستای الگو ورو بزنم؟چندتا راهاکار بگید...درضمن وقتم ازاده
      ویرایش توسط hamed_habibi : 04 اسفند 1394 در ساعت 16:54

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب منابع خوب که خودت میگی داری...............قطعا باید همه تستای الگورو بزنی کتابم بخور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوستان از صفر اگه تواین 5 ماه که باقی مونده خوب بخونم میتونم زیست رو 50 بزنم...هدفم امسال نیست اما دوسدارم نصف راهو الان برم نصفشو 96...منبع خوبی دارم فقط بگید ایا نیازه همه تستای الگو ورو بزنم؟چندتا راهاکار بگید...درضمن وقتم ازاده
      برای اسن که درصد زیستت خوب بشه باید دی وی دی مسعودی رو ببینی ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابو قشنگ بخون-تست استاندارد بزن(تستای گزینه دو خیلی خوبن-هم میتونی دفترچه گزینه دو رو تهیه کنی هم نشرالگو بگیری انتهای هر فصل سوالات سراسری و گزینه دو و... رو داره)که نشرالگو ب نظرم بهتره-اگه تستارو خوب زدی یعنی کتابو خوب خوندی اگر نه زیاد جالب نزدی بهتره درسنامه های نشرالگو رو بخونی و نکاتش+نکات تستایی که زدی رو وارد کتابت کنی بعد اون فصلو یکبار دیگه بخونی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ((به کوری چشم معدل بالا ها نفسشونو تو کنکور باهم میگیریم..))
      یادته اینو پست کرده بودی....؟؟ فقط سعی کن نفسشونو اروم بگیری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      چقدر نا امید از تو دیگه انتظار نداشتیم زیستو تو این 5 ماه بدون وقفه هم بخونی میتونی جمعش کنی راحت فکر درصد 100 باش تا بهترین درصدارو بزنی /.

اما برای نشر الگو تستاش:
      1-هر صفحه رو تقسیم بندی تست کن چون معمولا هر صفحه سوالای مشابه داره بعد با مداد اون تستای مورد نطر رو علامت بزن و بار های بعدی هم بقیه تستا
      2-اگه زیستو میخوای کامل بخونی آره همه تستا لازمه بزنی حتی پیش پا افتاده
      3-پیشنهاد من اینه از هر صفحه 5 تا تست بزن و اگه بخوای روزی 100 تا تست بزنی 20 صفحه 20 صفحه جلو میری و بار دوم اون تستای نزده برات مرور میشه
      .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​پوریا انقدر دوسشدارم اگه زیستم تدریس کنه میخرم...خخخخخخ

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه دیگه نشد من زیر حرفم نزدم...هنوزم سر حرفم هستم اما زیست رو خوب نخوندم واینکه تمرکزم رو عمومی ها بوده چون میخوام عمومی هارو تو این کنکور بالا یزنم...کنکور اخرم نیست...واینکه من وقتی حرفی بزنم پاش هستم....فدای تو

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش ناامید نیستم اتفاقا روز به روز پراز ارامش انرژی میشم فقط چون هدفم 96 بوده ورتبه تک رقمی یه کم تو خوندن زیست بد عملکردم...وگرنه من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک//چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد....​حله؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام داداشه خودم
      نمیدونم چرا اینقد اصرار داری برای سال بعد
      فکر میکنم برای اینکه استرس امسال از خودت دور کنی
      به حرف برادری که ازت بزرگتره گوش کن ، برادزی که رفته تو اجتماع و خیلی چیزا رو دیده
      تو امسال میتونی همون دانشگاهی که میخای قبول بشی میتونی میتونی میتونی
      سنت کمه و هر سالش کلی ارزش داره
      یه سال زودتر وارد دانشگاه شدن خیلی خیلی باعث پیشرفتت میشه
      توکل به خدای بزرگ کن و تلاش بی اندازه
      من میدونم اگه به حرفم گوش کنی پشیمون نمیشی
      ولی قبولم دارم تو این سن آدم فکر میکنه باید خودش تجربه کنه
      چیکارش میشه کرد
      دوس دارم تو بهترین قله های موفقیت ببینمت
      به حرفام فکر کن ، خواهش میکنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دنبال رتبه زیر 100 کشضورم...از سربازی معافم معدلم که رفت کنار اگرم نره ترمیم هست ...من شاید دنبال پزشکی نباشم دنبال بهترین رتبه ممکنم...ارزو بچگیمه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن