خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

توصیه به دوستان کنکوری برای ادامه مسیر

دوستان سلام .اگر تا این تاریخ مطالعه خوبی داشتید و درصد های رضایت بخشی رو به دست اوردید که خدارو شکر همونو ادامه بدید
      اگر نه درصدای خوبی تو بعضی از دروس یا بیشترشون کسب نمیکنید بدونید که خرخونی فایده نداره وخودتون رو گول نزنید کارهای رو که میگم انجام بدید
      1.صبح زود بیدار بشید هرچه زودتر بهتر با توجه به طولانی ترشدن روزها
      2.از معنویات غافل نشید و به خدا توکل کنید
      3.فامیل و... رفیق و... به جز اونایی که واقعا دوست خوبن همه رو کنار بذارید پس فردا یا بهتون میخندن و یه زنگ هم بهتون نمیزنن تجربه شخصی منه
      4.به حرف این مشاورای پول پرست هم گوش نکنید که نمیشه یا میشه مرگ وزندگی دست خداست کنکور که دیگه...
      5.فردا وپس فردا وشنبه و....نه. همین الان
      6.مشکل نتیجه گرفتن دو حالت نداره یا خودتون نمیخونید یا منابع وروش استفاده از منابع درست نیست من که شیمی رو از هرکتابی خوندم فایده نداشت به جز جزوه اقاجانی دبیرستان شریف
      پس بهتره از بهترین منابع هم استفاده کنید فیزیک کازرانیان شریف خوبه با فدایی فرد .زبان فراهانی .عربی ناصح زاده دینی دبیرستان شریف یا افبا .ادبیات افبا خوبه .ریاضی تجربی حسینی فرد زیست رو هم یکی تو دیوار میفروشه تازه کل پکیج افبا رو هم داره
      7.کارهایی که گفتم رو انجام بدید به امید خدا100درصد نتیجه میگرید به شرط کم نیاوردن تا لحظه اخر.با توجه به تدریس های عالی دبیرستان شریف به جز چن درس پول زیادی هم خرج نمیکنید فوقش یه زیست افبا بگیرید با یه ادبیات
      من تبلیغ نمیکنم برا هیچ موسسه ای همش تجربیات خودم بود
      برای تست هم هیچ کتابی لازم نیست فقط تست های سراسری80تا94داخل وخارج+ازمون های ازمایشی کانون -گاج-گزینه2وسنجش امسال

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      .فامیل و... رفیق و... به جز اونایی که واقعا دوست خوبن همه رو کنار بذارید پس فردا یا بهتون میخندن و یه زنگ هم بهتون نمیزنن تجربه شخصی منه
      این عالی بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      البته منبابعی که گفتی بستگی به سبک و پایه طرف داره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم یه نکته رو بگم‌:

یک ساعت مطالعه از عید به بعد ارزشش از یک روز مطالعه قبل عید بیشتره

دقیقا مثل داستان شب امتحانی !

پس هر چی دارید رو بعد عید بزارین اینطوری نباشه بوی عید و بهار و شیرینی و اجیل و تفریح و مسافرت و مهمون و.... مستتون کنه !‌و بیخیال باشید که اگه بعد عید

زیر 10 ساعت بخونید به جایی نمیرسین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن