خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 131
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی اون سوال اولیتون رو به نظرمن باید پاک کنین هر کس ساعتی برای خودش میتونه مطالعه کنه و یاد بگیره مثلا من یه مبحث رو تو 5 ساعت یاد بگیرم ولی شما میتونین همونو تو
      1 ساعت یاد بگیرین
      .

2. Top | #32
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یادتون باشه هدف شما قلمچی نیست،هدف کنکوره.
      و اگر به دلیل نخوندن یک مبحثی درصد پایین کسب کردید به این معنا نیست که بلد نیستید اون درسو!
      شما سعی کن کل کتاب هارو تا آخر اردیبهشت یا اگر وضعت خیلی خوبه تا قبل از فروردین بخونی و تو 2،3 ماه باقی مونده فقط تست بزن.
      بازم میگم زیاد استرس نده که ای وای فلان درس رو نخوندم و نتونستم تستش رو بزنم.
      هدف کنکور است و بس!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      بعضی جا ها از برنامه عقبم و تو ایستگاه های جبرانی هم وقت کمه و اونقدر نیست که پاسخ گو باشه و میترسم عجله کنم و هیچ درسی رو درست حسابی نخوانم
      اگه اطلاعات دیگه ای خواستین لطفا بپرسين

پیش هستین یا پشت کنکوری؟؟؟؟؟؟؟
      اون تاپیک رو هم نگاه کردین؟؟؟؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی گشنم میشه درس می خونم شماهم اینطورید؟؟واقعا ازمونا مبحثی بعضی وقتا سوالا می پیچونن فقط اذیت کنن واسه کنکور بخون نه قلم چی البته نه ابنکه کلا ول کنی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست :

برای زیست باید یه منبع تست برای آموزش داشت و یه منبع تست دیگه برای سنجش .

آموزش : کتاب درسی + درسنامه الگو + تستای آموزشی الگو .

سنجش :تستای سنجشی الگو + تستایاون یکی منبعتون البته اگه تونستین و وقت کردین وگرنه لازم نیست که وقتتون رو بزارید برا این کار .

50 تست تو 36 دقیقه .

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      راستی اون سوال اولیتون رو به نظرمن باید پاک کنین هر کس ساعتی برای خودش میتونه مطالعه کنه و یاد بگیره مثلا من یه مبحث رو تو 5 ساعت یاد بگیرم ولی شما میتونین همونو تو
      1 ساعت یاد بگیرین
      حرف شما کاملا درسته من فقط میخواستم ببینم میانگین چقدره و با ساعت مطالعه ی خودم مقایسه کنم
      ممنون به خاطر مطرح کردن این موضوع

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      من خیلی گشنم میشه درس می خونم شماهم اینطورید؟؟واقعا ازمونا مبحثی بعضی وقتا سوالا می پیچونن فقط اذیت کنن واسه کنکور بخون نه قلم چی البته نه ابنکه کلا ول کنی
      من دوتا ساندویچو با هم میکنم دهنم موقع درس خوندن ولی درکل اشکال نداره عادی یه لیوان آب بخور درست میشه در ضمن چیزی موقع درس خوندن نخوری بهتره،حالا خوبه اینا بعضی سوالا رو میپیچونن تو کنکور کلا جوابو میپیچونن و جواب غلطو جای صحیح میزارن
      .

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      پیش هستین یا پشت کنکوری؟؟؟؟؟؟؟
      اون تاپیک رو هم نگاه کردین؟؟؟؟
      پیش
      تا حدودی بله و خیلی خوب راهنمایی کردین ولی هنوز کامل نه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیش
      تا حدودی بله و خیلی خوب راهنمایی کردین ولی هنوز کامل نه
      خب اگه خیلی جا موندید که بهتره جدا شید از برنامه آزمون .
      گفتی که هنوز کامل نه . توی کجاش ابهام داره وستون؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب اگه خیلی جا موندید که بهتره جدا شید از برنامه آزمون .
      گفتی که هنوز کامل نه . توی کجاش ابهام داره وستون؟؟؟؟؟؟؟
      همین الان خوندم و تموم کردم فقط یه سوال داشتم منظورتون از این که فصل 5 شیمی 2 رو جامع بخونین چيه؟

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      والا من اونقدر که می خورم نمی خونمکلا دوست عزیز جدا نشو از برنامه من گفتم واسع کنکور بخون که مثلا اگه درصدت ی درس چیزی خواستی نشد ناراحت نشی روحیتو ببازی اینا مبحثی وچون حجم کمه دیگه زیاد چرت پرت میدن. کنکور حداکثرش50%درصدش هر درسش تازه خیلی کمتر چرت پرته بقیه میشه جواب داد هنونم خودش کلیه

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضی :

فیزیک 11 ساعت در هفته ، ریاضی هم 11 ساعت در هفته برای فارع از تحصیلا و هر کدوم 5 تا 6 ساعت برای پیشا باید خونده شن .

در عین حال باید اون روزایی رو که ریاضی و یا فیزیک ندارید ؛ حتما یه چنتا تست از اون مبحثی که تو اون برهه از زمان دارید میخونید هم بزنید .
      مثال میزنم :
      شما امروز دوتا درسنامه مثلثات یا نوسان رو خوندید و 40 تا تست هم کار کردید ( توجه داشته باشید بعد از خوندن درسنامه حتمن حتمن خیلی زیاد از اون قسمتی که خوندید تست بزنید )
      خب قطعا شما از این 40 تا تست بعضیا رو نتونستید حل کنید یا بعضی ها باهاشون به مشکل بر خوردید و یا بعضیا مهم بودن و نکته داشتن و یا مسئله ای بوده که خیلی از مطالب رو تو خودش داشته و ...
      خب شما حدودا 10 - 15 تست رو نشانه دار میکنید و روز بعد حتمن حداقل 10 تست از اون 15 تست رو حل میکنید . اینجوری شما اصلا از ریاضی جدا نمیشید .
      به همین صورت ادامه پیدا میکنه .
      بعد از اتمام هر مبحث فراموش نکنید که حتمن یه آزمون با یه کتاب خوب از خودتون بگیرید و یه آزمون جامع رو هم از اول تا جایی که خوندید از خودتون بگیرد .
      آزمون دوم خیلی خیلی مهمه چون تمامی مطالب دوباره مرور میشن . اینو هیچ وقت فراموش نکنید .

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امیرحسن بعد کنکور ی موسسه مشاوره ای بزن

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همین الان خوندم و تموم کردم فقط یه سوال داشتم منظورتون از این که فصل 5 شیمی 2 رو جامع بخونین چيه؟

مثلا الکل ها تو الکتروشیمی که میان نزارید وقتی رسیدید به الکترو شیم اونوقت اون بخونید . باید اونو پیوسته بخونید و همراه با مواد آلی بخونیدش و همچنین سایر مواردی که توی الکتروشیمی و اسید و باز هست .
      مثل صابونی شدن ، تریگلیسرید و ... و همچنین موارد زیادی که توی سال سوم هستش . یکجا کل شیمی آلی رو بخونید نه تیکه تیکه . اینجوری هیچوقت درک درستی از شیمی آلی که یه مبحث به شدت سادس پیدا نمیکنید .

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مثلا الکل ها تو الکتروشیمی که میان نزارید وقتی رسیدید به الکترو شیم اونوقت اون بخونید . باید اونو پیوسته بخونید و همراه با مواد آلی بخونیدش و همچنین سایر مواردی که توی الکتروشیمی و اسید و باز هست .
      مثل صابونی شدن ، تریگلیسرید و ... و همچنین موارد زیادی که توی سال سوم هستش . یکجا کل شیمی آلی رو بخونید نه تیکه تیکه . اینجوری هیچوقت درک درستی از شیمی آلی که یه مبحث به شدت سادس پیدا نمیکنید .
      به نظرم عالی میشه اگه یه تاپيک برا روش مطالعه ی دروس بنویسی
      و واقعا از کمکت ممنونم

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن