خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 131
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی جامع گاج کل تستاشو میزنی تالیفیا؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تالیفیاش خوبن؟؟؟من فقط تست کنکور میزنم با کانون ابی. گاجم دارم اگه خوبه تالیفیاش بزنم

3. Top | #18
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله همشو میزنم.
      تالیفیاش بگیر نگیر داره.
      تست های صحیح غلطش مسلما خوبه.
      و تست های درجه 100 اش هم عالیه.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اونایی که میگه چندتا صحیح چند تا غلط اره خوبه. درجه صدشم بعضیآش خوبه بعضیآش دیگه خیلی سختن .واسه شیمی مسله تستای کنکور بزنید فقط هی همونا کار کنید تالیفی نمی خواد ولی بقیه تالیفی وکنکور

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من اصلا با قلم چی پیش نمیرم و بهش هم اهمیت نمیدم تا حالا هم اصلا حتی برنامه راهبردیشم ندیدم و فقط به اجبار خانوادم میرم آزمون میدم .
      میانگین ترازم 7000 .
      اینجوری میخونم .
      لینک :
      برنامه ریزی شما - صفحه 3

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pro نمایش پست ها
      بله همشو میزنم.
      تالیفیاش بگیر نگیر داره.
      تست های صحیح غلطش مسلما خوبه.
      و تست های درجه 100 اش هم عالیه.
      یه سوال معمولا تستاي يه درسو چطوری همشو ميزنين وقت کم نميارين؟ و معمولا چقدر براش زمان صرف میکنین ؟
      اگه درس خوندني نتونستين تمرکز کنين چی کار ميکنين؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تستا سراسری الویتت باشه رسیدی تالیفی بزن تالیفیا نشان دار کن سراسری هی باید چند بار زد تا لیفیا بعضیاشون اموزشیه ونکته چیزی نداره کلا تالیفی نشان دار کن البته بستگی به حودت داره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      من اصلا با قلم چی پیش نمیرم و بهش هم اهمیت نمیدم تا حالا هم اصلا حتی برنامه راهبردیشم ندیدم و فقط به اجبار خانوادم میرم آزمون میدم .
      میانگین ترازم 7000 .
      اینجوری میخونم .
      لینک :
      برنامه ریزی شما - صفحه 3
      یه سوال داشتم چطوری 7000 ميارين وقتی با برنامه پیش نميرين؟
      به نظرتون درسته از برنامه جدا شم و خودم بخونم یا همین طوری ادامه بدم؟

9. Top | #24
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین من روزانه 200 تا تست میزنم کلا.
      خوبی شیمی گاج اینه که کتاب رو تقسیم بندی کرده و دروس اختصاصی طوری ان که شما باس بعد از مطالعه بری سراغ تست.
      از اولم من هر مبحث یا فصلی رو خوندم سریعا رفتم تستش رو زدم و نکاتشو رو در اوردم،اینطوری تلنبار نمیشه تست ها روی هم.
      برای تمرکز تو دروس خوندنی مثل عمومی ها و زیست و شیمی هم سعی کن که از قبل برای خودت ساعت تعیین کنی.
      مثلا بگی من باید فصل 2دینی پیش که انواع توحید باشه رو ت.1 ساعت و 30 دقیقه مطالعه کنم و اگر نتونم این کارو انجام بدم از کل برنامه عقب میوفتم.
      سعی کن خودتو تو یه باکس مطالعاتی وساعتی خاص مجبور کنی که فلان درس رو بخونی،اینطوری تمام فکرو ذکرت میره سراغ اون درس و از فکر و خیال و هدر دادن وقت در هنگام مطالعه جلوگیری میکنی.
      بعد سعی کن برنامه ریزیت انعطاف داشته باشه و همیشه روزت رو با مورد علاقه ترین درست یا مسلط ترین درست شروع کن.و اگه حس و حال عربی نداری نخون و یه درس دیگه بخون اینطوری اذیت نمیشی و خودتو راحت میکنی.
      اگر دیدی اصلا نمیتونی درس بخونی یک نفس عمیق کنار پنجره بکش،یک لیوان چای(ترجیحا چای سبز که باعث تقویت حافظه و تحریک اون به صورت مثبت میشه وخاصیت ضد سرطان و ضد سکته قلبی و...)رو داره بنوش،و سعی کن بدنتو کش و قوس بدی و از حرکات کششی استفاده کنی تا خون بره داخل مغزت،و در آخر به خدا توکل کن و هدفت رو به خاطر بیار،و بدون که سرنوشت 80و90 سال آیندت وابسته به همین 5 ماه هست و تویی که اشرف مخلوقاتی و سختی و عدم تمرکز و کم خوانی و اتلاف وقت برات بی معنی هست.
      امیدوارم کمک کرده باشه.
      ویرایش توسط Pro : 03 اسفند 1394 در ساعت 23:31

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      یه سوال معمولا تستاي يه درسو چطوری همشو ميزنين وقت کم نميارين؟ و معمولا چقدر براش زمان صرف میکنین ؟
      اگه درس خوندني نتونستين تمرکز کنين چی کار ميکنين؟

لازم نیست که حتمن تمام تستا تو همون جلسه اولو دوم تموم شن . تستا باید تو طول سال از یه مبحث به همراه مرور زیاد زده شن .

مثلا کتاب تست شیمی پیش شما سینتیکش 400 تست داره .
      لازم نیست حتمن تمام اون تستا رو یه هفته اول بزنید . میاید یه ضریب مشخصی از تستا رو مثلا 2 ، 3 ، 4 ، و یا هرچند دیگه ای که خاستین تقسم میکنین و توی جلسات مختلف اونا رو میزنید .
      ویا میتونید یه کار دیگه ای کنید ؛ اون هم اینه که تستا رو به چند بخش تقسم کنید که مثلا تو 10 تا 15 جلسه تمام این 400 تا تست رو میزنم .
      توجه کنید که یه سری از تستا باید آموزشی بزنید و سری دیگه رو آزمونی از خودتون بگیرید مطابق کنکور 35 تست تو 30 دیقه .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تراز زیستم بالاست همیشه هم راضی ام :

1-همیشه اول علاقه به درس داشته باش اینو که میگم شعار نیست علاقه تلقینی هم خوبه
      2-کرنومتر بزار ساعت بندی کن برای هر روز چقدر میخوای بخونی
      3-برای زیست اینطور میخونم اول مطلب بندی میکنم بعد اون مطلبو ازروی کتاب درسی اول میخونم ،نکات کلیدی رو یادداشت میکنم،بعد از روی کتاب کمک درسی میخونم (خیلی سبز اگه میخوای بیشتر بفهمی نشر الگو اگه میخوای خود درسو بهتر بفهمی (پیشنهاد)
      بعد میرم سراغ درس بعدیم بعد از خوندن درس بعدیم میرم تستای زیست رو میزنم ،بعد خوندن درس بلافاصله بری تست بزنی چیز درستی نیست ناجوره
      سعی کن درسارو به اندازه تحمل مغزت زمان بندی کنی مثلا نیم ساعت زیست رو خوندی یه 5 دقیقه استراحت بخودت بده.
      راستی درمورد تست

سعی میکنم از هر صفحه 5 تست بزنم که برای بار دوم میام تست بزنم تستای تکراری نباشه
      .

12. Top | #27
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته زیست درسی هست که نیاز به مرور داره،شما قبل از اینکه فصل جدیدی یا مبحث جدید از یک فصل رو شروع کنی،یک ربع وقت بذار و مبحث قبلی رو که خوندی دوره کن.
      بعد مبحث جدید رو که خوندی خواستی بری رو بحث سوم،یک ربع وقت بذار و 2 تا مبحث قبلی رو دوره کن.
      اینطور مطالب همیشه تر و تازه تو ذهنت خواهد موند.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      یه سوال داشتم چطوری 7000 ميارين وقتی با برنامه پیش نميرين؟
      به نظرتون درسته از برنامه جدا شم و خودم بخونم یا همین طوری ادامه بدم؟

چجوری رو خب لینک دادم دیگه خو .
      جدا شدن از آزمون هم بستگی به شرایططون داره .
      زیاد نگفتید از وضعیت درسیتون که کجای کارید؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من زیست با تست می خونم خوندن زیاد اول می خونم بفهم چیه حالا همون بار حفظ نمی کنم تست گاج میزنم نکته هاش مینوسم کلا اینطوری مطلبو بهتر درک میکنم باتست بعد هی می خونم دیگه آحفظ شم بتونم برای خودم توضیح بدم بعد ابی کانون برسم همه تستاش نرسم تستای کانونش فقط .ادبیات موضوعی فقط قرابت عالیه املا تستاشو دونه دونه بزن بررسی کن لغآت کتاب با لغآتی که داده تو خودش البته بعضی واسه لغت کتاب جدا دارن اگه داری از اون بخون تاریخ ادبیات تستای درامد اثر وویژگی مولف

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      چجوری رو خب لینک دادم دیگه خو .
      جدا شدن از آزمون هم بستگی به شرایططون داره .
      زیاد نگفتید از وضعیت درسیتون که کجای کارید؟؟؟؟؟؟؟؟
      بعضی جا ها از برنامه عقبم و تو ایستگاه های جبرانی هم وقت کمه و اونقدر نیست که پاسخ گو باشه و میترسم عجله کنم و هیچ درسی رو درست حسابی نخوانم
      اگه اطلاعات دیگه ای خواستین لطفا بپرسين

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن