خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      ریاضی هم به نظرم امار و احتمال و تابع و لگاریتم و ترکیبات و ماتریس رو بخون که حدود 25-30 میشه
      خیلی خوب بود پیشنهاداتون... ولی ریاضی واقعا حیفه حد حذف بشه! چون راحته و سوالاتش هم خوبه...
      مشتق هم با اینکه سخته ولی خیلی ارزش خوندن داره حدودا 7_ 8 تا سؤال میاد ازش!ولی اگه میدونی از پسش بر نمیای نخون...
      ترکیبیات هم به نظر من ارزش نداره بخونی!
      موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سخته ولی ناممکن

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      سخته ولی ناممکن
      منظورت سخته ولی ممکنه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      قدیما فکر میکردم واسه کنکور باید سال ها وقت بذاری اما بعدا ادمایی دیدم تو 3.5 یا 4ماه رتبه برتر شدن...اصن دیدم عوض شد بنظرم شما هم میتونی جز اونا باشی دوست عزیزم سعی کن به صدای قلبت گوش بدی اگه حست اینه موفق میشی بدون میشی چرا که روحیه طیف عظیمی از احساسه بالاترین نقطه ش ایمان انگیزس...با ایمان وانگیزه بالا گاهی وقتا تلاش زیادم نیاز نیس
      عزیزم کنکور صدای قلب و ... نیست کنکور خوب درس خوندن و مسلط شدن بعضی چند ساله مسلط میشن و بعضی چند ماه که هردو اینا در صورتی که نتیجه بگیرن معلوم میشه . این حرف ها به هیچ دردی نمیخوره این حرف ها رم بزار در کوزه ابم بهت نمیده بگیر بخون و مسلط شو تا نری سر کنکور و نتیجه ات نیاد نمیدونی چی میگم من خودم دو سال پشت کنکور بودم الانم انصرافی ارشدم دارم بهت میگم
      کنکور یعنی فهمیدن و مسلط شدن

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisaaa1234 نمایش پست ها
      سلام دوستان میدونم یه سری الان میان سرزنش میکنن که اه دوباره از این تایپیکای شروع و چرت و پرت که هیچوقتم شروع نمیکنن زده
      ولی من به زدن این تایپیک احتیاج داشتم و بیشتر از اون کمک شماها من پشت کنکوری ام و خیلی هم ****** که تا الان درست و حسابی نخوندم یعنی از مهر شروع کردم و یه مقداری خوندم ولی باز سست شدم و یه مدت زیادی از فاز درس رفتم بیرون حالا دوتا سوال دارم
      1_بدست آوردن رتبه زیرده هزار وتوی حدود5هزار ممکنه توی این مدت؟؟؟
      2_میخوام عمومی ها وزیست رو کامل بخونم و شیمی هم نمیدونم اسید و باز حذف کنم یا نه؟؟؟واینکه ریاضی و فیزیک چه مبحثی کار کنم؟؟

ممننونم اگه نظر بدین
      من موفق میشم نه فورا ولی حتما
      سلام آبجی

یه سری ها بیجا میکنن کسی رو مسخره کنن این از این

ج 1 ـ قطعاً میتونی ، حتی میتونی رتبه خیلی بهتری هم بیاری ، نمیخوام الکی امیدوارت کنم و جو بدم از طرفی هم نمیخوام ناامیدت کنم چون همچی به خودت بستگی داره ، اگه بخوای و برای رسیدن به این مهم تلاش کنی قطعاً میتونی و میشه ، به حرف های پوچ و تو خالی هم توجه نکن

ج 2 ـ به نظرم الان فرصت هست که همه درس ها رو بخونی از الان به فکر حذف کردن درسی نباش ، واقعاً ضرر میکنی ، عمومی ها جزء دروس هستند که راحت میتونی بالا بزنی و زیاد وقت گیر نیستن مخصوصاً عربی و زبان

بازم تأکید میکنم خواستن توانستن است به شرطی که واقعاً واقعاً بخوای

به امید موفقیتتون
      یاعلی(ع)

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به صدای قلبش گوش کنه موفقه خخخخ ای خدا جوک میگیبه پایه درسی ت بستگی داره اگه خوب باشه اره

7. Top | #22

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      قدیما فکر میکردم واسه کنکور باید سال ها وقت بذاری اما بعدا ادمایی دیدم تو 3.5 یا 4ماه رتبه برتر شدن...اصن دیدم عوض شد بنظرم شما هم میتونی جز اونا باشی دوست عزیزم سعی کن به صدای قلبت گوش بدی اگه حست اینه موفق میشی بدون میشی چرا که روحیه طیف عظیمی از احساسه بالاترین نقطه ش ایمان انگیزس...با ایمان وانگیزه بالا گاهی وقتا تلاش زیادم نیاز نیس

خخخ دیالوگ مسعودیه مگ نه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به همین برکت اگ روز قبل کنکورم این تایپیک بزنی

باز 4 نفر پیدا میشن بهت امید بدن و مسخرت نکنن

خلاصه کسی بهت نمیخنده خیالت راحت

دفعه بعدی که تایپیک زدی برای استارت مجدد ، اسم تایپیکت اینجوری نزن : دی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ایا همه معدل 20ها رتبه میشن؟نه اونا که خوب درسارو بلد بودن....کنکور یعنی انگیزه یعنی با انرژیت درو دیوار بهم بدوزی...منظور از صدای قلب اینه که ایمان راسخ پیدا کنی...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صدای قلب یعنی ایمان به هدف یعنی اینکه من شک ندارم میشه به عشق اینکه پزشک شد شبارو تاصبح درس بخونم...هرکسی از رو سوادش به یه چی میگه جوک اگه این حرفا جوکه بهش بخند ....

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      غیر ممکن نظر کسی هست که نتوانسته
      این از این نکته دوم اینکه اونا به اندازه شعورشون حرف میزنند پس نباید انتظار زیادی داشت از کسایی که میان و بی احترامی میکنند البته واسه من که مهمه نیس چون توی همین تایپی چند نفر بودن که واقعا بهم کمک کردن و من مننونم ازشون که خودشون میدونن کیا هستن و بعدم رتبه پنج هزار بدست آوردندنیه این شعار نیست
      درسته رتبه زیر هزار نمیده آورد که همینم بعضی ثابت کردن که میشه ولی رتبه پنجم هزار که دیگه چیزی نیست
      پس موفق باشید همگی
      من بلد نیستم چطور تایپیک رو میبندند وگرنه حتما این کارو میکردم ۱

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisaaa1234 نمایش پست ها
      غیر ممکن نظر کسی هست که نتوانسته
      این از این نکته دوم اینکه اونا به اندازه شعورشون حرف میزنند پس نباید انتظار زیادی داشت از کسایی که میان و بی احترامی میکنند البته واسه من که مهمه نیس چون توی همین تایپی چند نفر بودن که واقعا بهم کمک کردن و من مننونم ازشون که خودشون میدونن کیا هستن و بعدم رتبه پنج هزار بدست آوردندنیه این شعار نیست
      درسته رتبه زیر هزار نمیده آورد که همینم بعضی ثابت کردن که میشه ولی رتبه پنجم هزار که دیگه چیزی نیست
      پس موفق باشید همگی
      من بلد نیستم چطور تایپیک رو میبندند وگرنه حتما این کارو میکردم ۱
      @MohadeseH_M5R

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن