خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post عربستان سعودی به‌ زودی آزمایش اتمی انجام می‌دهد!

عربستان سعودی به‌ زودی آزمایش اتمی انجام می‌دهد!

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، دحام العنزی، کارشناس سیاسی سعودی در گفت‌وگو با شبکه روسیا الیوم تأکید کرد
      که این کشور از دو سال پیش، بمب اتمی در اختیار دارد و چه بسا ظرف هفته های آینده، نخستین آزمایش هسته ای خود را انجام دهد.

این اظهارات در حالی بیان می شود که عربستان هنوز رسما به داشتن سلاح هسته ای اعتراف نکرده است. اظهارات العنزی در مناظره ای میان وی و طارق احمد، عضو دفتر سیاسی حزب ملی‌گرای سوریه مطرح شد.

پس از آن، مجری برنامه پرسید:
      پس حالا عربستان هم بمب هسته ای دارد؟ درست است؟ این یک « خبر فوری » است و من اولین بار است که چنین خبری را می شنوم! و العنزی با قاطعیت ادامه داد: بله، بله، به همین سادگی! ما بمب اتمی داریم! خبر فوری و جدیدی هم نیست.

قدرت های بزرگ می دانند که ما چنین سلاحی داریم و قرار بود اگر ایران آزمایش هسته ای کند، ما هم این کار را انجام دهیم و مشکلی نبود!

این جملات، لبخند معنادار طارق احمد (طرف سوری مناطره) را موجب شد.
      ویرایش توسط saj8jad : 01 اسفند 1394 در ساعت 17:37 دلیل: مرتب کردن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

شخصا معتقدم رابطه با عربستان باید عادی بشه !

این یعنی دیپلماسی...

ولی با توجه به کینه ی تاریخی ئی که ازینها دارم

دلم نمیخواد !

اینطوری لااقل سالی 10میلیارد دلار برا حج نمیره تو شکم اینا !!

+

مجلس هم دست اصلاحات بیوفته با این دولت و اون مجلس

قطعا پیشرفت های چشمگیری خواهیم داشت...

و به افق 1404 خواهیم رسید... و عربستان و ترکیه رو میندازیم دور !

+

در آخر هم عربستان شخصیت و هویت کافی برای جنگ رو نداره

بهترین جنگنده ها و سلاح ها رم داشته باشند که دارند !

بازم نمیتونن در برابر یه قوم پاپتی مثل حوثی ها که نهایتا یه کلاشینکف داشته باشند !

پیروز بشه...

حالا تهدیدش علیه ایران که یه لطیفه ی بی اساسه !
      حکایت ما جاودانه شود

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

شخصا معتقدم رابطه با عربستان باید عادی بشه !

این یعنی دیپلماسی...

ولی با توجه به کینه ی تاریخی ئی که ازینها دارم

دلم نمیخواد !

اینطوری لااقل سالی 10میلیارد دلار برا حج نمیره تو شکم اینا !!

+

مجلس هم دست اصلاحات بیوفته با این دولت و اون مجلس

قطعا پیشرفت های چشمگیری خواهیم داشت...

و به افق 1404 خواهیم رسید... و عربستان و ترکیه رو میندازیم دور !

+

در آخر هم عربستان شخصیت و هویت کافی برای جنگ رو نداره

بهترین جنگنده ها و سلاح ها رم داشته باشند که دارند !

بازم نمیتونن در برابر یه قوم پاپتی مثل حوثی ها که نهایتا یه کلاشینکف داشته باشند !

پیروز بشه...

حالا تهدیدش علیه ایران که یه لطیفه ی بی اساسه !
      عجب! ، دلت میخواد روابط با عربستان عادی بشه و این یعنی دیپلماسی از طرفی هم دلت نمیخواد سالی 10 میلیارد دلار پول تو شکم این حرومی ها بره؟! یعنی چی خب الان؟!

اصلاحات ، مجلس ، افق 1404 و ... که میگی حالا چه ربطی به تاپیک داره داداش

بعد حالا مجلس بیافته دست اصلاحات و با این دولت و این دیپلماسیش باید با عربستان روابط عادی داشته باشیم یا بالاخره باید عربستان و ترکیه رو بندازیم دور؟!
      به هر حال با کدوم ساز باید بزنیم و برقصیم داداش؟!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما ترکا یه ضرب المثلی داریم واسه این وقتا
      میگیم :

اشگیه یین بیسکوت یمه نه باخ

ترجمه به درخواست دوستان :
      look at the biscuit eater donkey(این یکم فرق داره با متن اصلی )
      look at the procedure of eating biscuit by donkey
      یه چیزی تو این مایه ها... انگلیسیم خوب نیس
      ویرایش توسط Amin ZD : 01 اسفند 1394 در ساعت 18:15

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اقا فارسیش هم من به اجازت میزارم

بیسکوییت خوردن خر رو نگا....

البته به جای بیسکویت چیزای دیگه هم میشه گف که در این مقال نمیگنجه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واااا!!!خب که چی!!!
      گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید/گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      عجب! ، دلت میخواد روابط با عربستان عادی بشه و این یعنی دیپلماسی از طرفی هم دلت نمیخواد سالی 10 میلیارد دلار پول تو شکم این حرومی ها بره؟! یعنی چی خب الان؟!

اصلاحات ، مجلس ، افق 1404 و ... که میگی حالا چه ربطی به تاپیک داره داداش

بعد حالا مجلس بیافته دست اصلاحات و با این دولت و این دیپلماسیش باید با عربستان روابط عادی داشته باشیم یا بالاخره باید عربستان و ترکیه رو بندازیم دور؟!
      به هر حال با کدوم ساز باید بزنیم و برقصیم داداش؟!

یک مثال میزنم

ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم و نابودیش توسط آمریکا

نگفت مرگ بر آمریکا !

بلکه در عمل تو دهن امریکا زد ! و اقتصاد آمریکا رم تحت تاثیر قرار داد...

و ایران فقط گفت مرگ بر آمریکا!

اما در عمل هیچ کاری نتونستیم بکنیم...

با مرگ بر مرگ بر که نمیشه !

باید اقتصادمونو قوی کنیم؛ علممونو؛ سیاست خارجی و داخلیمونو، دموکراسیمونو

اونوقت زدیم تو دهن کشورک های حاشیه خلیج پارس و ترکیه

90درصد در آمد ناخالص ملی ترکیه و امارات از گردشگریه !
      حکایت ما جاودانه شود

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      یک مثال میزنم

ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم و نابودیش توسط آمریکا

نگفت مرگ بر آمریکا !

بلکه در عمل تو دهن امریکا زد ! و اقتصاد آمریکا رم تحت تاثیر قرار داد...

و ایران فقط گفت مرگ بر آمریکا!

اما در عمل هیچ کاری نتونستیم بکنیم...

با مرگ بر مرگ بر که نمیشه !

باید اقتصادمونو قوی کنیم؛ علممونو؛ سیاست خارجی و داخلیمونو، دموکراسیمونو

اونوقت زدیم تو دهن کشورک های حاشیه خلیج پارس و ترکیه

90درصد در آمد ناخالص ملی ترکیه و امارات از گردشگریه !

تو همه خاطره هامون
      حق دشمن مرده بادِ
      حتی راه دشمنی رو
      هیچ کی یادمون نداده
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      عربستان غلــــــــــــــــط کرد حالا دیگه عربستانم واسِ ما شاخ شده !هــــــــــــه!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسی خندیدیم!

خدایا این دلخوشیا رو از ما نگیر

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمال داره به تعداد انگشتای دست بمب اتم داشته باشه...که اونم به طور سری از آمریکا خریده باشه...اما نه جرات استفادشو داره نه توانایی استفادشو بدون کمک متخصصین احتمالا آمریکایی...
      ابر قدرتا هستن که هرکاری بخوان میکنن هیکشیم نمیتونه حرفی بزنه مثل آمریکا روسیه چین...عربستان درسته از نظر انکانات نظامی تو خاورمیانه خیلی پیشرفتس اما در کل کشکم نیست...

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      احتمال داره به تعداد انگشتای دست بمب اتم داشته باشه...که اونم به طور سری از آمریکا خریده باشه...اما نه جرات استفادشو داره نه توانایی استفادشو بدون کمک متخصصین احتمالا آمریکایی...
      ابر قدرتا هستن که هرکاری بخوان میکنن هیکشیم نمیتونه حرفی بزنه مثل آمریکا روسیه چین...عربستان درسته از نظر انکانات نظامی تو خاورمیانه خیلی پیشرفتس اما در کل کشکم نیست...
      ..خدارو شکر نمیردیم دوکلام حرف حساب از زبونت شنیدیم دادا شوخی میکنم ناراحت نشی یوق من برای تمام نظراتت احترام قایلم بالاخره هرکس نظری داره.......شاید یه کوچولو من و شما اختلاف نظر داشته باشیم تو بعضی چیزا اما بالاخره ایرانی هستیم.......حالا شما به عنوان یه ایرانی زورت نمیاد که عربای عربستان خر بمب اتم داشته باشن ولی ایران زور امریکا پشت سرش باشه و نتونه سلاح اتمی داشته باشه؟ به ععنوان یه ایرانی به غیرتت برنمیخوره؟ نمیگی امریکا از کجا اومده که خودش بمب بسازه و بیاد واسه ما تعییین تکلیف کنه که ما نباید بمب داشته باشیم؟ حرفای جان کری رو گوش دادی؟؟؟ دیدی بعد از جلسات 5+1 گف که ما داریم پیروز میشیم ما داریم نظرمونو به ایران تحمیل میکنیم وگرنه ایران میتونس بگه بشما چی شما کاره ای نیستید و به فعالیتای هسته ایش ادامه بده/ایا به عنوان یه ایرانی به رگ غیرتت برنمیخوره که اینجوری مارو تحقیر میکنن؟ حالا بنظرت بحث اقتصاد مهم تره یا بحث هسته ای؟؟؟ اینا همش میترسیدن که اگه ایران سلاح هسته ای بسازه دیگه زورشون نمیرسه چیزی بگن....شما زورت نمیاد که پاااکستان برگرده بگه اگه ایران با عربستان مشکل پیدا کنه من با بمب اتم میزنمش؟؟؟چراااااا باید ابر قدرتایی باشن که ما مطیع اونا اشیم؟؟؟؟ چرا ما نباید خودمون یه ابر قدرت بشیم؟؟؟ میدونم امریکا چقد تجهیزات داره و چقد قدرتمنده اما ایران هم با وجود این تحریمات سی و چن ساله ای که داشته پیشرفتاش زیاد بود........من زورم میاد ایرانی که زمانی کوروش اینقد قدرتمند بود الان خوار و ذلیل باشه........ اگه چنگیز مغول نبود اگه حاکمای بی لیاقت ایران نبودن الان ایران داشت بجای امریکا حکومت میکرد..........ههعععععععععععی روزگار بخدا ادم نباید تاریخ بخونه هیچی اندازه خوندن تاریخ ادمو عقده ای نمیکنه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      ..خدارو شکر نمیردیم دوکلام حرف حساب از زبونت شنیدیم دادا شوخی میکنم ناراحت نشی یوق من برای تمام نظراتت احترام قایلم بالاخره هرکس نظری داره.......شاید یه کوچولو من و شما اختلاف نظر داشته باشیم تو بعضی چیزا اما بالاخره ایرانی هستیم.......حالا شما به عنوان یه ایرانی زورت نمیاد که عربای عربستان خر بمب اتم داشته باشن ولی ایران زور امریکا پشت سرش باشه و نتونه سلاح اتمی داشته باشه؟ به ععنوان یه ایرانی به غیرتت برنمیخوره؟ نمیگی امریکا از کجا اومده که خودش بمب بسازه و بیاد واسه ما تعییین تکلیف کنه که ما نباید بمب داشته باشیم؟ حرفای جان کری رو گوش دادی؟؟؟ دیدی بعد از جلسات 5+1 گف که ما داریم پیروز میشیم ما داریم نظرمونو به ایران تحمیل میکنیم وگرنه ایران میتونس بگه بشما چی شما کاره ای نیستید و به فعالیتای هسته ایش ادامه بده/ایا به عنوان یه ایرانی به رگ غیرتت برنمیخوره که اینجوری مارو تحقیر میکنن؟ حالا بنظرت بحث اقتصاد مهم تره یا بحث هسته ای؟؟؟ اینا همش میترسیدن که اگه ایران سلاح هسته ای بسازه دیگه زورشون نمیرسه چیزی بگن....شما زورت نمیاد که پاااکستان برگرده بگه اگه ایران با عربستان مشکل پیدا کنه من با بمب اتم میزنمش؟؟؟چراااااا باید ابر قدرتایی باشن که ما مطیع اونا اشیم؟؟؟؟ چرا ما نباید خودمون یه ابر قدرت بشیم؟؟؟ میدونم امریکا چقد تجهیزات داره و چقد قدرتمنده اما ایران هم با وجود این تحریمات سی و چن ساله ای که داشته پیشرفتاش زیاد بود........من زورم میاد ایرانی که زمانی کوروش اینقد قدرتمند بود الان خوار و ذلیل باشه........ اگه چنگیز مغول نبود اگه حاکمای بی لیاقت ایران نبودن الان ایران داشت بجای امریکا حکومت میکرد..........ههعععععععععععی روزگار بخدا ادم نباید تاریخ بخونه هیچی اندازه خوندن تاریخ ادمو عقده ای نمیکنه
      بانو حرف حساب تعریف داره...یکی نظر موافق خودشو حرف حساب میدونه یکی نظر منطقی حتی اگر بر خلاف نظر خودش اما مستدل باشه رو حرف منطقی میدونه...من از گروه دومم...شما اما غالبا فقط حرف خودتو میزنی و دلیل منطقی برای رد حرف مخالف یا اثبات حرف خودت نمیاری...
      عرستان بمبی داره که نمیتونه استفاده کنه...جرات رونماییشم نداره...و هیچ کشوریم باهاش تهدید نکرده...
      ایران بمب نداره, زمان دکتر محمود کبیر که واقعا تو سیاست خارجه منطق حالیش نبود و گند زد به سیاست خارجی هم غیر مستقیم میگفت بمب میسازم میزنم اسرائیلو نابود میکنم!!!
      آمریکا ابر قدرته...ما جلوی آمریکا عددی نیستیم...آمریکا بمبهای اتمی شناخته شدش به حدیه که میتونه 4 بار کل سطح زمینو بسوزونه...یعنی اراده کنه متر به متر ایرانو جزغاله میکنه...ما نمیتونیم با کشوری که این توانایی رو داره و به هیچ اصولی پایبند نیست درگیر بشیم...منطق اینه...بقیش حرف مفته...
      توافق اتمی یه توافقی بود که اکثر سیاستمدارای آمریکا ردش کردن و گفتن فقط امتیاز دادیم به ایران...از اینهمه کاندیدای ریاست جمهوری فقط سندرز میگه توافق همینجوری بمونه!!! شما یه حرفیو از اخبار ایران شنیدی میای میگی...در صورتی که اصلا نمیدونی قضیه چیه...توافقی که میگفتن نه تنها کل فعالیتهای هسته ایتون تعطیل نیروگاهاتون پلمپ و راکتور ها منهدم میشه بلکه باید سایت های نظامیتونم بررسی شه! اون توافق شد این توافق حال حاضر...
      معلومه که اقتصاد مهمه..!!! چرا ما باید با همه بجنگیم؟! مگه قوم بربرهاییم..!! پاکستان نگفته با بمب میزنم! خودت اخبار میگی بانو..؟! از کجات در میاری اینارو...
      ضمنا اون زمان اسلام وارد ایران نشده بود...ورود اسلام مساوی شد با زوال حکومت ایران...

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      هر چقدم بخوام که منطقی باشم

نمی تونم

متنفرم از کشوری که معنی شهوتو به مردای اریایی هموطنم غالب کرد

امیدوارم که هر سال پسرفت کنید و می کنید

چون تماما در اختیار میل جنسیتون هستید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      عربستان .چی بگم والا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن