صفر تا صد کنکور  
سعید بیاتی  تک قمی ها
مهندس دلیجه پیامک
پیامک مهندس دلیجه

باشگاه مهندسان ایران | انتخاب رشته | تست شخصیت شناسی | عکس زیبا

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
  1. Top | #1
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

بهترین مشاور کیه؟

سلام.امروز میخوام در مورد بهترین مشاور واستون بگم.منم امیر هستم 19ساله.یک سال پشت کنکور بودم.میدونم کمکور دادن چه حسی داره چون خودم تازه کنکور دادم
    به نظر من بهترین مشاور کسیه که تازه کنکور داده باشه و تو حال و هوای کنکور باشه نه یه فرد 30 ساله که 10 سال از کنکور دادنش میگزره.
    یه فرد که تازه کنکور داده باشه میدونه چه کتابی خوبه . چجوی از وقت استفاده کنه و کی دچار کم کاری تو سال کنکور میشه و چه کلاسی خوبه و...
    خود منم واسه کنکور امسال از دوستان موفق خودم که سال قبلش کنکور داده بودن و نتیجه خوبی به دست آوردم استفاده کردم و خدا رو شکر راضی بودم.
    امیدوارم شما هم موفق باشید.
    در ضمن اگر سوالی دارید میتونید بهم ایمیل بزنید.ح.شحال میشم تجربیات خودمو به شما هم بدم
    amir_black110@yahoo.com

2.  

ads پیامک
  3. Top | #2
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    سلام مشاور عزیز.میشه منو راهنمایی کنی؟من 19سالمه فارغ التحصیل تجربیم امسال برا 2ومین بار کنکور دادم ولی...هدفم بزشکیه ولی مشکلم اینه که ساعت مطالعم بایینه وتو ریاضی وزبان ضعیفم جیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راه حل کاربردی بکو نه کلیشه ای مرسی

4. Top | #3
    Status

رشته تحصیلی
    داروسازی - مدیریت اجرایی
    دانشگاه
    علوم پزشکی تهران
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    میزان امتیاز
    12
    تشکر شده 319 بار در 78 ارسال
    سلام دوستان عزیز
    یه حرف کلیشه ای هست که میگه بهترین مشاور خود فرد است من هم باهاش موافقم ولی موقعی خود فرد میتونه بهترین مشاور باشه که راه حل مواجهه با مشکلات را کاملا یاد گرفته باشد و برای هر مشکلی چندین راه کار داشته باشد تا بتواند به این نتیجه برسد .
    7 کاربر به خاطر ارسال مفید biology عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: Ab0lfazl_97,Araz,M o h a m m a d,NeeIou,Parniya,Sajad TbT,State of Grace

5. Top | #4
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 11 بار در 4 ارسال
    توی تهران چند تا مشاور خیلی خوب هست که محمدرضا پوردستمالچی همونیکه تلویزیون توی برنامه گزینه 2 می یاد یکیشه که کارشم خوبه اما مشکلش اینکه چون خیلی سرش شلوغه واسه همین فقط برنامه می ده و دیگه وقتی برای بالابردن انگیزه یا اعتماد به نفس آدم نداره. من یک جلسه رفتم برای ثبت نام هم گرون بود هم اینکه میگه کل جلسات مشاوره رو باید نقد حساب کنی .
    اما روش مطالعه ریاضیاتش حرف نداره من اونجا از یکی از بچه هاش گرفتم و کپی کردم.

مریم پورکاشی از مشاورای آیندگانه که معلمامون ازش خیلی تعریف می کنند. می گن روشهای مدیریت زمانش سر جلسه کنکور و برنامه هاش عالیه و حرف نداره

سینا تهرانی هم هست که خودش رتبه ده کنکور بوده . من تعریفشو از معلم فیزیکمون و یکی از بچه های مدرسه که امسال رتبه 6 تجربی شده بود شنیدم که می گفت خیلی خوب انگیزه می ده به آدم. واسه همین برنامه هاشو از اینترنت دانلود کردم. انصافا هم خیلی برنامه هاش واقع بینانه و سبکه .
    البته فکر کنم اینایی که من دانلود کردم کامل نیست . روشهای درسی که توی برنامه هاش گفته و منابع درسی که معرفی کردی خیلی کاربردی و خوبه . مثلا من عربی و زبان رو که خیلی ضعف داشتم از روی روشهای مطالعه و خلاصه نویسی که توی برنامه هاش گفته از اول تابستون شروع کردم خوندن . الان کامل تموم کردم این دو تا رو . اونم با مطالعه روزی 40 دقیقه زبان و 30 دقیقه عربی . توی آزمون آخر گزینه دو هم زبانو 92 زدم و عربی رو 80 . البته می دونم که هر چی ادامه بدم و تست بزنم درصدام می ره بالا

از بچه ها اگه کسی برنامه های کامل تهرانی رو داره بذاره دانلود کنیم چون من فکر می کنم اینی که من دانلود کردم کامل نیست
    ویرایش توسط shirin : 14 آبان 91 در ساعت 00:48
    3 کاربر به خاطر ارسال مفید shirin عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: Araz,Parniya,اسطوره

6. Top | #5
    Status

رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    دانشگاه
    ایـــــران 54
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    میزان امتیاز
    56
    تشکر شده 4,506 بار در 1,302 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin نمایش پست ها
    توی تهران چند تا مشاور خیلی خوب هست که محمدرضا پوردستمالچی همونیکه تلویزیون توی برنامه گزینه 2 می یاد یکیشه که کارشم خوبه اما مشکلش اینکه چون خیلی سرش شلوغه واسه همین فقط برنامه می ده و دیگه وقتی برای بالابردن انگیزه یا اعتماد به نفس آدم نداره. من یک جلسه رفتم برای ثبت نام هم گرون بود هم اینکه میگه کل جلسات مشاوره رو باید نقد حساب کنی .
    اما روش مطالعه ریاضیاتش حرف نداره من اونجا از یکی از بچه هاش گرفتم و کپی کردم.

مریم پورکاشی از مشاورای آیندگانه که معلمامون ازش خیلی تعریف می کنند. می گن روشهای مدیریت زمانش سر جلسه کنکور و برنامه هاش عالیه و حرف نداره

سینا تهرانی هم هست که خودش رتبه ده کنکور بوده . من تعریفشو از معلم فیزیکمون و یکی از بچه های مدرسه که امسال رتبه 6 تجربی شده بود شنیدم که می گفت خیلی خوب انگیزه می ده به آدم. واسه همین برنامه هاشو از اینترنت دانلود کردم. انصافا هم خیلی برنامه هاش واقع بینانه و سبکه .
    البته فکر کنم اینایی که من دانلود کردم کامل نیست . روشهای درسی که توی برنامه هاش گفته و منابع درسی که معرفی کردی خیلی کاربردی و خوبه . مثلا من عربی و زبان رو که خیلی ضعف داشتم از روی روشهای مطالعه و خلاصه نویسی که توی برنامه هاش گفته از اول تابستون شروع کردم خوندن . الان کامل تموم کردم این دو تا رو . اونم با مطالعه روزی 40 دقیقه زبان و 30 دقیقه عربی . توی آزمون آخر گزینه دو هم زبانو 92 زدم و عربی رو 80 . البته می دونم که هر چی ادامه بدم و تست بزنم درصدام می ره بالا

از بچه ها اگه کسی برنامه های کامل تهرانی رو داره بذاره دانلود کنیم چون من فکر می کنم اینی که من دانلود کردم کامل نیست
    سلام ، میشه لطف کنید لینک دانلود همون برنامه ی ناقصی رو که خودتون دانلود کردید ، بذارید ؟!! ما هم استفاده کنیم ...
    ممنون و متشکر
    2 کاربر به خاطر ارسال مفید Sajad TbT عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: Araz,اسطوره
    چـه کــار بــه حـرفـ ــــ مـردم دارم

زنـدگــی مـن همیــن استــ ــــ ...

شبـ ـــ کـه می شـود

روی تــختم دراز میــــــکشمـــ ...

عـاشقـانه ای مـی نـویســـم ...

خیـــره مـی شــوم بـه عکســتــ ـــــ

و بـا خـودم فکـر مـی کنـــم

مگــر مـی شــود تــو را دوستــ ـــ نـداشـتــ ـــــ ...!!

7. Top | #6
    Status

رشته تحصیلی
    تجربی
    میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    بچه ها کسی ادرس سینا تهرانی رو داره؟ نزدیک دو هفته است که به دفترش زنگ میزنم و هیچ کس بر نمی داره؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

8. Top | #7
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 10 بار در 3 ارسال
    سلام عزیزانمن یه مشکلی دارم من جزوه هندسه پایه جزوه ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ازروی گاج بخونم خونم خوفه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟// اوضاع قرابتم هم خیلی خرافه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟احتمال وترکیبات روازروی جزوه می خونم ولی بی فایدس این سی دی ها هم که میگن خوب نیس پس چی کار کنم در ضمن پشت کنکوریم فیزیک و دیف رو کلاس برداشتم با اقای شاملی ومعتمدیان خوبه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطفا کمکم کنید

کلمات کلیدی این موضوع