خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ریاضی بالا ٪60بیاد تو....

سلام/خسته نباشید

آقا من مشتقو از مهروماه میخونم ولی خیلی گنگ و بد گفته(کسایی که مهروماه خوندن هم یه مقایسه بکنن)...میترسم این دفعه ریاضیو خراب کنم....
      به نظرتون برا مشتق و کاربردش چیز دیگه ای بخونم؟نظرتون درباره خیلی سبز چیه؟یه چیزی که خوب آموزش بده.....

اگه ممکنه راهنماییم کنید...پیشاپیش ممنون بابت کمکتون(اگرم کمک نکردید اشکالی نداره...)
      ویرایش توسط Remistry : 30 بهمن 1394 در ساعت 22:03

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      سلام/خسته نباشید

آقا من مشتقو از مهروماه میخونم ولی خیلی گنگ و بد گفته...میترسم این دفعه ریاضیو خراب کنم....
      به نظرتون برا مشتق و کاربردش چیز دیگه ای بخونم؟نظرتون درباره خیلی سبز چیه؟یه چیزی که خوب آموزش بده.....

اگه ممکنه راهنماییم کنید...پیشاپیش ممنون بابت کمکتون(اگرم کمک نکردید اشکالی نداره...)
      خیلی سبز توضیحش کفایت میکنه ولی مهروماه هم که شنیده بودم خیلی کامله
      خط ویژه هم خوبه اما بیشتر کنکوری کارکرده و حاشیه نرفته
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      خیلی سبز توضیحش کفایت میکنه ولی مهروماه هم که شنیده بودم خیلی کامله
      خط ویژه هم خوبه اما بیشتر کنکوری کارکرده و حاشیه نرفته
      ممنون/یعنی با خیلی سبز مشتق فولم دیگه..آخه مهروماه این یه قلم رو بدفهم توضیح داده...بازم ممنون بابت اینکه وقتتو در اختیارم گذاشتی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب که مشتقش ببین مهر ماه نباید خیلی گیر داد به بعضی چیزاش باید رد شد تستای نمونه اش که واقعا عالیه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      خوب که مشتقش ببین مهر ماه نباید خیلی گیر داد به بعضی چیزاش باید رد شد تستای نمونه اش که واقعا عالیه
      بعضی جاها یه جوری گفته فکر کرده ریاضی مهندسیه...والا..

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      ممنون/یعنی با خیلی سبز مشتق فولم دیگه..آخه مهروماه این یه قلم رو بدفهم توضیح داده...بازم ممنون بابت اینکه وقتتو در اختیارم گذاشتی
      خواهش میکنم داداش
      تسلط بستگی داره به وقتی که میزاری(به قول معروف هرچقد پول بدی همونقد آش میخوری)
      بنظرم فقط واسه 1 فصل خیلی سبز نگیر...بگرد ببین جزوه آموزشی خوب پیدا میشه مشتق فصلیه که تستای کنکور هم جوابگو هست اغلب اوقات
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      خواهش میکنم داداش تسلط بستگی داره به وقتی که میزاری(به قول معروف هرچقد پول بدی همونقد آش میخوری) بنظرم فقط واسه 1 فصل خیلی سبز نگیر...بگرد ببین جزوه آموزشی خوب پیدا میشه مشتق فصلیه که تستای کنکور هم جوابگو هست اغلب اوقات
      آبی کانون هم تستاشو میزنم...ولی آموزش شاید خیلی سبزو از دوستام قرض گرفتم...آخه تو این آشفته بازار هرکی یه جزوه واسه خودش میده بیرون ولی کیفیت مطلوبو ندارن...بازم ممنون

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره ولی بازم میگم تستای نمونه ش عالیه من خودم مهرماه ابی کانون سی سال ترکیبی می خونم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای مشتق و کاربرد مشتق سیر تا پیاز گاج رو بگیر . راضیم ازش

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      اره ولی بازم میگم تستای نمونه ش عالیه من خودم مهرماه ابی کانون سی سال ترکیبی می خونم
      منم با شما موافقم ولی بعضی جاها رو مهروماه یه جوری گفته که فکر میکنم نمیفهمم...شاید مشکل از منه...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیزانی که بازدید میکنید یه نیمچه نظری بدین دیگه...(15نفر در حال حاضر)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب ریاضی جامع خیلی سبز (سروش موئینی) واقعا عالیه.به نظرم کلا ریاضی جامع مهروماه جالب نیست و کلا گنگ توضیح داده گرچه خودم مهروماه دارم اما از روش نمیخونم
      یکی از بهترین کتاب هایی که دیدم و خودم هم از روش دارم میخونم خط ویژه گاج هستش درسته کتاب جمع بندی حساب میشه اما به نظرم من درسنامه بسیار کامل و روانی داره و تعداد تست هاش هم کافیه حتی اگه به نظرت کم بود میتونی از رو همون مهروماه تست اضافه بزنی
      خط ویژه گاج دو جلده که هر جلد تقریبا ۱۵۰ صفحست و قیمت هر کدوم حدود ۱۰ تومن هست
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash r نمایش پست ها
      کتاب ریاضی جامع خیلی سبز (سروش موئینی) واقعا عالیه.به نظرم کلا ریاضی جامع مهروماه جالب نیست و کلا گنگ توضیح داده گرچه خودم مهروماه دارم اما از روش نمیخونم
      یکی از بهترین کتاب هایی که دیدم و خودم هم از روش دارم میخونم خط ویژه گاج هستش درسته کتاب جمع بندی حساب میشه اما به نظرم من درسنامه بسیار کامل و روانی داره و تعداد تست هاش هم کافیه حتی اگه به نظرت کم بود میتونی از رو همون مهروماه تست اضافه بزنی
      خط ویژه گاج دو جلده که هر جلد تقریبا ۱۵۰ صفحست و قیمت هر کدوم حدود ۱۰ تومن هست
      موفق باشید
      ممنون بابت پاسختون/در کل به نظرتون خیلی سبز بخونم یا خط ویژه؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من اول هر فصل رو از خط ویژه بخونید بعدش از خیلی سبز یا همین مهر و ماه که دارین تست بزنید..واسه این گفتم اول خط ویژه چون بعضی جاها روشهای رد گزینه جالب گفته که معمولا اساتیدی که تدریس هم دارن مثل مولف کتاب خیلی سبز ممکنه راهای میانبر رو تو بعضی تستها نگفته باشند ولی وقتی شما هم راه حلهای کوتاه رو از کتاب خط ویژه یاد گرفتی بعدش از کتاب دیگه تست میزنی تا تثبیت بشه!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه فصل مشتق مهرماه مناسب نیست....بهتون توصیه میکنم اول کتاب مخصوصاااااااااااااااتمرین اشاحتماحل کنید!توی این فصل تمرین های کتاب مخصوصاسوالای اخری ها خیلی مهمن
      بعدجزوه دبیرتون
      بعدخیلی سبز
      یه پیشنهاد...فصل مشتق فصلیه که اگه به موقع ودرزمان خودش خوانده نشه دیگه وقت خواندنش راپیدانمی کنید
      پس خوووووووووب بخوانیدش
      موفق باشید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن