مقدمه:

“امروز مسابقات تکواندو دانشگاه های منطقه یک کشور (دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، بهشتی، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت، خوارزمی، صنعتی خواجه نصیر و …) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد،
مسابقات کشتی هفته قبل برگزار شد و مسابقات والیبال به زودی برگزار میشود،
مسابقات سایر رشته های ورزشی نیز به همین روال برگزار شده و خواهد شد تا دانشجویان برتر ورزشی به المپیاد ورزشی دانشجویان کشوری راهیابی پیدا کنندهدف از این متن یک خبر صرفا دانشگاهی نیست…”
احتمالا خیلی از دوستان علاقه زیادی به ورزش دارند و ورزشکار نیمه حرفه ای و حرفه ای هستند و یا حداقل دوست دارند به حد بالایی از ورزش قهرمانی برسند،

شاید الان کنکور برای این دوستان یک معضل شده باشه،

ولی یک کلام “اندکی صبر سحر نزدیک است”

بنده خودم به بعنوان یک ورزشکار که کنکور نسبتا موفقی رو پشت سر گذاشته عرض میکنم مخصوصا اگه دوستان از بچه های شهرستان باشند که تهران و دانشگاه های معتبر میتونه سکوی پرتابی برای اونها باشه و برای همه افراد این در دانشگاه معتبر بودن با یک برنامه ریزی درست و دقیق به یک امتیاز مثبت برای ورزش شما تبدیل شود …

در دوره کنکور به فکر قهرمانی نباید بود ولی با هفته ای حدود یک یا دو جلسه تمرین به دور از آسیب نباید گذاشت بدن ورزشکار کنکوری کاملا بخوابد تا بعد از کنکور با مدت دو ماه تمرین در تابستان دوباره به اوج خود برگردی و در دانشگاه خودت رو بتونی به خوبی اثبات کنی که بعد از اون گشایش های پیاپی با امتیازاتی که از این ورزشکار بودنت میگیری فایده ورزش رو به طور ملموسی درک کنی،

ورزشکار بدون علم و جایگاه اجتماعی هیچ ارزشی نداره و به همین دلیل شما اساتید ورزش کشور رو که برید ببینید اکثرا دارای مدارک تحصیلی معتبر و با کیفیت هستند که با یک جستجوی ساده میشه به این امر پی برد…

فقط به عنوان یک جمع بندی دوباره تاکید میکنم که:

الان صرفا به فکر کنکور و درس باشید با هفته ای یک یا دو جلسه ورزش نرم بدور از آسیب…

در دانشگاه “با برنامه ریزی درست” میتونی به طور کامل به ورزش هم رسیدگی کنی و همین رتبه برتر بودنت سکوی پرتابی برای ورزشت هم بشه…

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستداران ورزش…