خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      فقط مواظب باش یه وقت ثبت نامت نکشه به پنالتی...!!!
      آخه خودت بهتر میدونی ک ... نتیجه ی پنالتی هیچ حساب و کتابی نداره...!!!
      پناه بر خدا دادا...فعلا که همه چی کاملا گره خورده باید برم تمام تلاشمو کنم ببینم فردا که شنبه هست میتونم ثبت نام کنم یا نه چون اموزش و پرورش هم داره گره ایجاد میکنه تو کارم سنجش هم تیکت زدم پیگیری نمیکنن!!این طور که معلومه دیگه تمدید هم نمیکنن!!ولی اگر به هر دلیلی حتی اگر یک درصد هم موفق به ثبت نام نشدم برای کنکور 95 یک حال اساسی از تمام کنکوریهای 96 میگیرم!! چون خیلی داره ظلم و نامردی میشه اینبار دیگه!!فقط یک چیزی اگر من 95 نتونستم ثبت نام کنم به هر دلیلی چون دارن گره میندازن بازش هم نمیکنن اگر من رتبه ی یک کنکور 96 نشدم هر چی نمیخوای به من بگگوچون خیلیا خیلی به من مدیون میشن اون موقع نمیزارم این جوری بخوان در قبال من حق خوری کنن...جواب همه رو میزارم کف دستشون...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه دانش آموز خوب و با انگیزه همون روزهای اول ثبت نام می کنه که خیال خودش رو راحت کنه نه اینکه منتظر تمدید تمدید باشه
      دوست ما عکس هم نداره ، خوب یه عکس با گوشی از خودت بگیر یه کمی کوچیک بزرگش کن بذار تو سایت ثبت نام کن دیگه
      شل نباش
      چاپلوسی در سه جا واجب است :

1 . در برابر خدا

2 . در برابر والدین

3 . در برابر محرومان و ستم دیدگان

حضرت علی (ع)

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      معمولا مجدد تمدید نمیشه اما پناه بر خدا
      چون 28ام گفتن تا شنبه 1ام تمدید ولی دیگه بعدش نمیشه
      شما هم سعی و تلاشتو بکن تا 12 شب فردا بیشتر وقت نداری !!

اللهم عجل لولیک الفرج...

آینده مهم نیست اینکه آینده رو چطور بسازی مهمه !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      مامانت نشه مثه مامان من مامان من 93کنکور داد پزشکی قبول شد
      افرین
      رشته مادرتون چی بود ؟
      چند ماه خونده بودن ؟
      خیلی جالبه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      پناه بر خدا دادا...فعلا که همه چی کاملا گره خورده باید برم تمام تلاشمو کنم ببینم فردا که شنبه هست میتونم ثبت نام کنم یا نه چون اموزش و پرورش هم داره گره ایجاد میکنه تو کارم سنجش هم تیکت زدم پیگیری نمیکنن!!این طور که معلومه دیگه تمدید هم نمیکنن!!ولی اگر به هر دلیلی حتی اگر یک درصد هم موفق به ثبت نام نشدم برای کنکور 95 یک حال اساسی از تمام کنکوریهای 96 میگیرم!! چون خیلی داره ظلم و نامردی میشه اینبار دیگه!!فقط یک چیزی اگر من 95 نتونستم ثبت نام کنم به هر دلیلی چون دارن گره میندازن بازش هم نمیکنن اگر من رتبه ی یک کنکور 96 نشدم هر چی نمیخوای به من بگگوچون خیلیا خیلی به من مدیون میشن اون موقع نمیزارم این جوری بخوان در قبال من حق خوری کنن...جواب همه رو میزارم کف دستشون...
      پس همون احتمال اولی که دادم درست بود ...!!!
      کلا گذاشتی واسه سال دیگه ...
      نمی دونم چرا ... ولی الآن یهویی حرف یه مربی کشتی یادم اومد... !
      ایشون می گفت : ورزشکاری که توی میدون مسابقه هست ، اگه فقط واسه یه لحظه فکر شکست از ذهنش عبور کنه ، دیگه لازم نیست تا انتهای مسابقه منتظر بمونی تا نتیجه ی اون بازی معلوم شه ... چون ایشون همون لحظه بازنده شده ...

نمی دونم چرا با دونستن وضع شما ، یهویی یاد حرف این مربی افتادم... !!!

باور کن اگه امروزتو در نیابی ، سال دیگه که هیچ، ده سال دیگه هم هیچ اتفاق خاصی نمی افته ...!!!

تازه با وجود این سازمان رنجش نوبری که ماداریم ، هیچ معلوم نیست که روال کنکور 96 میخواد چجوری بشه...!!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش ناموسا تو این 12-13 روز چیکار میکردی مگه؟ یعنی داغون شدم له له.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      پس همون احتمال اولی که دادم درست بود ...!!!
      کلا گذاشتی واسه سال دیگه ...
      نمی دونم چرا ... ولی الآن یهویی حرف یه مربی کشتی یادم اومد... !
      ایشون می گفت : ورزشکاری که توی میدون مسابقه هست ، اگه فقط واسه یه لحظه فکر شکست از ذهنش عبور کنه ، دیگه لازم نیست تا انتهای مسابقه منتظر بمونی تا نتیجه ی اون بازی معلوم شه ... چون ایشون همون لحظه بازنده شده ...

نمی دونم چرا با دونستن وضع شما ، یهویی یاد حرف این مربی افتادم... !!!

باور کن اگه امروزتو در نیابی ، سال دیگه که هیچ، ده سال دیگه هم هیچ اتفاق خاصی نمی افته ...!!!

تازه با وجود این سازمان رنجش نوبری که ماداریم ، هیچ معلوم نیست که روال کنکور 96 میخواد چجوری بشه...!!!
      کلا گزاشتم برای سال دیگهاخه مگه مریضم همچین تفکری داشته باشم کسی که الان چندمین بارشه میخواد کنکور بده من فکر شکست به ذهنم اثلا عبور نکرده اتفاقا امسال از همیشه امیدوارترم...×...پ.ن:امروز ظهر ثب نام کردم همه چی به خوبی و خوشی تموم شد البته با مسوولای اموزش و پرورش کامل جر و بحثم شد تا کارم ردیف شد...من فقط یه چیزی فهمیدم با زبون خوش نمیشه با خیلیا راه بری وگرنه هی امروز فردات میکنن...باشه جلوت رییس جمهورم باشه باید سفت و محکم وایسی تو روش که حقتو نخورن...امروز هم با کمال جدیت با هر کی تو اموزش و پرورش بود برخورد کردم تا کارم رو راه انداختن وگرنه امروزم کارم نمیشددر کل ثبت نام با موفقیت انجام شد

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      کلا گزاشتم برای سال دیگهاخه مگه مریضم همچین تفکری داشته باشم کسی که الان چندمین بارشه میخواد کنکور بده من فکر شکست به ذهنم اثلا عبور نکرده اتفاقا امسال از همیشه امیدوارترم...×...پ.ن:امروز ظهر ثب نام کردم همه چی به خوبی و خوشی تموم شد البته با مسوولای اموزش و پرورش کامل جر و بحثم شد تا کارم ردیف شد...من فقط یه چیزی فهمیدم با زبون خوش نمیشه با خیلیا راه بری وگرنه هی امروز فردات میکنن...باشه جلوت رییس جمهورم باشه باید سفت و محکم وایسی تو روش که حقتو نخورن...امروز هم با کمال جدیت با هر کی تو اموزش و پرورش بود برخورد کردم تا کارم رو راه انداختن وگرنه امروزم کارم نمیشددر کل ثبت نام با موفقیت انجام شد
      خوشحالم که کارت راه افتاد...

این حرفتو قبول دارم که باید در مقابل این کارمندایی که کارشون رو درست بلد نیستن و یا الکی میخوان از زیر کار در برن باید جسور بود تا اینکه بتونی حقتو بگیری...
      کارمندای آموزش و پرورش شهر ما که بعضیاشون حتی به همه ی قسمتای کار تخصصی خودشون هم اشراف ندارن و بعضی وقتا آدم می مونه که مثلا اگه مسئول اون کار، نمی دونه که تکلیف من ارباب رجوع چیه ، پس باید کی بدونه...!!!

ولی توی بعضی از اداره ها اصلا جسور بودن و محکم برخورد کردن باور کن که جواب نمیده ...
      نمونه اش شهرداری یا اداره ی ثبت اسناد یا ادارات نظامی...
      اگه یه موقع کارت به اینجور سازمانا گیر کرد ، باید خیلی محتاط و خیلی نرم و ملو رفتار کنی ...
      چون اگه بخوای تند بشی ، خیلی امکانش هست که باهات چپ بیفتن و کلا باید بی خیال کارت شی...

به نظر من تمام مشکل بر میگرده به خودمون ...
      چونکه اون کسی که کارمند این اداره ها هست که از فضا نیومده ....
      همین پدر من ، پدر شما و ... هستند دیگه ...
      مشکل اینه که بعضی از ما ظرفیت پشت میز نشستنو نداریم و همین که از استخداممون توی یه اداره مطمئن شدیم ، فکر میکنیم که هر کاری بخوایم می تونیم انجام بدیم و لازم هم نیست به هیچکی جواب پس بدیم .... چرا....؟؟؟ چون وقتی که استخدام باشی توی مملکت ما دیگه توپ هم نمی تونه تکونت بده ...چه برسه به اینکه بخوان اخراجت کنن... !!!

کنکور خوبی در پیش داشته باشی...
      موفق باشی...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن