خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 92
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      واسه فوق لیسانس به بالا فک نکنم زیاد سخت باشه
      اوهوم

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما مدرک لیسانس تو از ی دانشگاه روزانه دانشگاه های تهران که باشه چه بهتره بگیری خیلی راحت می تونی بری منتها باید مدرک تک ازاد کنی که همون اپلای البته رشتتم باید خوب باشه وزبان ازمونgre باید بدی خیلی راحت میشه پذیرش گرفته برادر من فوق لیسانسشو مهندسی لیزر گرفته خیلی از دوستاش خیلی راحت پذیرش گرفتن رفتن خودشم درگیر سربازی راحت میشه رفت اصلا نیاز نی رتبه تک باشی .

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته بستگی داره ازدانشگته دعوت نامه اومده یااستاد....یکی ازفامیلامون داره تخصص میخونه آمریکاولی هزینه میکنه چون ازطریق یه استادامریکایی دعوت شدنه دانشگاه!10سال کارکردوتخصص پوست داشت!پولاشاجمع کردرفت امریکاالان داره داخلی میخونه....

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اوهوم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1372 نمایش پست ها
      سلام، معذرت میخوام، یه سوال دارم، بچه هایی که نفرات برترشدن آیا در خارج از کشور امکانات رفاهیه خوبی دارن؟ دولت کشوری که بهش وارد شدن بهشون رسیدگی میکنه؟ چقدر خودشون باید برا اونور پول ببرن؟ برا یکی دوستام دعوت نامه اومده اما دختره و هیچ پولی هم نداره ، ممنون میشم از بلاتکلیفی درش بیارید
      المان ایتالیا و اتریش ارزون ترینا هستن و سوئد و سوییس از همه گرونترن،فرانسه هم خیلی گرونه مناسب ترین شرایط رو ایتالیا داره ،دانشگاه های المان و اتریش و ایتالیا تقریبا رایگانه ولی زندگی کردن واقعا سخت و پر هزینس اروپا، دوستتونم که هیچی پول نداره پیشنهاد من اینه نره چون بلاتکلیف میشه تنها و بدون حضور خانواده خودش کلی سخته چه برسه که پولم نباشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1372 نمایش پست ها
      سلام، معذرت میخوام، یه سوال دارم، بچه هایی که نفرات برترشدن آیا در خارج از کشور امکانات رفاهیه خوبی دارن؟ دولت کشوری که بهش وارد شدن بهشون رسیدگی میکنه؟ چقدر خودشون باید برا اونور پول ببرن؟ برا یکی دوستام دعوت نامه اومده اما دختره و هیچ پولی هم نداره ، ممنون میشم از بلاتکلیفی درش بیارید

سلام

مثل اینکه گفتین دوستتون دندونپزشکی دانشگاه تهران قبول شده و واسش از سه تا دانشگاه بورسیه اومده ...
      به شخصه من چیزی از بورسیه واسه رشته های پزشکی از طرف دانشگاه های خارجی تا حالا نه شنیدم و نه دیدم...
      من قصد بی ادبی ندارم ولی خواهر من ،شما یا واسه خودتون دارین خیال پردازی می کنین و یا اینکه یکی داره سر کارتون می ذاره...!!!

رستگار رحمانی که معرف حظور همه بچه های تجربی هست ...
      ایشون چند سال پیش هم داخل کنکور تجربی اول شدن و هم داخل کنکور زبان تخصصی ...
      قاعدتا اگه واسه کسی میخواست بورسیه ای واسه رشته های پزشکی داده بشه ، ایشون از همه لایق تر و واجد شرایط تر بودن (زبان انگلیسیش هم که فول بود...)
      پس چرا ایشون نرفت اونور...!!!؟؟؟

شاید بگین عشق به وطن و چه میدونم از این حرفا ....
      ولی تا اونجایی ک من شنیدم ایشون به خاطر یه سری مسایل واسه یه مدت حتی بهش اجازه کنکور، داده نشده ...
      پس بی شک باید دل خونی از دست اندرکاران ذیربط داشته باشه ...!!!
      پس یه بار دیگه می پرسم...
      چرا ایشون نرفت اونور...!!!؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      واس رشته هایی گروه ریاضی زیاد سخت نیس
      تجربیا کمتر میرن
      واسه رشته های گروه علوم انسانی خیلی سخته بورس شدن...

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

مثل اینکه گفتین دوستتون دندونپزشکی دانشگاه تهران قبول شده و واسش از سه تا دانشگاه بورسیه اومده ...
      به شخصه من چیزی از بورسیه واسه رشته های پزشکی از طرف دانشگاه های خارجی تا حالا نه شنیدم و نه دیدم...
      من قصد بی ادبی ندارم ولی خواهر من ،شما یا واسه خودتون دارین خیال پردازی می کنین و یا اینکه یکی داره سر کارتون می ذاره...!!!

رستگار رحمانی که معرف حظور همه بچه های تجربی هست ...
      ایشون چند سال پیش هم داخل کنکور تجربی اول شدن و هم داخل کنکور زبان تخصصی ...
      قاعدتا اگه واسه کسی میخواست بورسیه ای واسه رشته های پزشکی داده بشه ، ایشون از همه لایق تر و واجد شرایط تر بودن (زبان انگلیسیش هم که فول بود...)
      پس چرا ایشون نرفت اونور...!!!؟؟؟

شاید بگین عشق به وطن و چه میدونم از این حرفا ....
      ولی تا اونجایی ک من شنیدم ایشون به خاطر یه سری مسایل واسه یه مدت حتی بهش اجازه کنکور، داده نشده ...
      پس بی شک باید دل خونی از دست اندرکاران ذیربط داشته باشه ...!!!
      پس یه بار دیگه می پرسم...
      چرا ایشون نرفت اونور...!!!؟؟؟
      چون مررررررررررررررده....باریکل ا

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

دوستان کسی اطلاعی داره که برای رشته ی پزشکی بورسیه برای رشته ی پزشکی چطوره ؟
      میشه همون یکی دو سال اول پس از قبولی در دانشگاه بورسیه گرفت ؟
      چون من شنیدم همه ی رشته ها از لیسانس به بالا اقدام می کنن. ولی خب پزشکی لیسانس و فوق لیسانس نداره.

واقعا ممنون میشم اگه کسی اطلاعات دقیقی داره کمکم کنه.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بابا این قدر الکی گندش نکنید
      قاچاقی و قانونی رفتن که راحته
      بورسیه شدنم
      من کسی رو میشناسم که رتبش 500 شد دانشگاه تورنتو براش دعوت نامه فرستاد
      یعد لیسانس هم بابا یکی از دوستام هست که برای مدرک دکترا رفت تورنتو البته بورسیه نشد
      حتما که نباید بورسیه بشین
      من دوستم همین امسال رفت تورنتو با 60 م کاملا قانونی
      دو سال پیش هم کلاسیم رفت سوئد البته قاچاقی
      پارسال هم یکی از مدرسمون رفت المان اونم قاچاقی البته بازیکن تیم ملی جوانان بوده
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      بدونم اگه تک رقمی بیارم ..تو یکی از کشور های اروپایی یا آمریکا و کانادا بورسیه میشم ...تک رقمی که سهله ...صفر رقمی هم میارم ...
      حتی واسم مهم نیست که دیگه به ایران برنگردم ...
      وقتی بورسیه میشی دیگه لازم نیست خودت پول داشته باشی ؟؟ یعنی همه هزینه هات رو اونا میدن ؟؟؟
      اگر رشتت ریاضی بود
      نیازی به تکرقمی و صفر رقمی نداشتی
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      اگر رشتت ریاضی بود
      نیازی به تکرقمی و صفر رقمی نداشتی
      اره تو بری دانشگاه از دانشگاهای اوروپایی وامریکایی واسط فرط و فرط دعوتنامه میفرستن

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra7496 نمایش پست ها

اره تو بری دانشگاه از دانشگاهای اوروپایی وامریکایی واسط فرط و فرط دعوتنامه میفرستن
      فک کنم منظور ایشون این بود که به رشته های ریاضی پذیرش و فاند میدن مهم نیس رتبه کنکور معدل و تافل و جی ار مهمن و اگه خوب باشن و دانشگاه خوبی هم باشه دانشگاه های اون ور به مهندسی راحت فاند میدن . ولی برای رشته های تجربی اینجوری نیست و خودتون باید هزینه هاتون رو بدین و حتی بعد از پایان پزشکی هم برای وارد شدن به تخصص تو کشورهای دیگه حالا امریکا رو که خودم میدونم باید چند تا امتحان داد اگه قبول بشن میتون برن اون جا دانشگاه که ابته اگه قبول بشن رزیدنتی حقوق داره و اصلا نیاز به فاند نیس

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra7496 نمایش پست ها

من که رفتنم حتمی
      حالا چی با بورسیه
      چی بی بورسیه
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardisa نمایش پست ها
      فک کنم منظور ایشون این بود که به رشته های ریاضی پذیرش و فاند میدن مهم نیس رتبه کنکور معدل و تافل و جی ار مهمن و اگه خوب باشن و دانشگاه خوبی هم باشه دانشگاه های اون ور به مهندسی راحت فاند میدن . ولی برای رشته های تجربی اینجوری نیست و خودتون باید هزینه هاتون رو بدین و حتی بعد از پایان پزشکی هم برای وارد شدن به تخصص تو کشورهای دیگه حالا امریکا رو که خودم میدونم باید چند تا امتحان داد اگه قبول بشن میتون برن اون جا دانشگاه که ابته اگه قبول بشن رزیدنتی حقوق داره و اصلا نیاز به فاند نیس
      دقیقا
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن