خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

طراح های کنکور به خدا فقط میخوان اذیت کنن

من خودم سوالات کنکور چند سال اخیر رو خوب بررسی کردم
      طراح ها میتونن سوالات با فهم طرح کنن ولی به این نتیجه رسیدم یا بی سواد هستن یا عقده ای این رو بیشتر در دروس زیست ،و دین و زندگی و شیمی که با قاطیعت میگم
      بقیه درسها شدت این امر کمتر هست
      مثلا زیست میشه خیلی سوالات زیبا تر طرح کرد
      همش شده طولانی کردن متن سوال و قید و برخلاف و نمیشود و دوتا کلمه منفی اصلا سوالات از جنبه علمی خارج شده و شده اذیت کردن
      دینی هم اگه حتی شما برید از علمای دین هم بپرسید میگه تمام گزینه ها درسته
      شیمی که دیگه ماشالله
      من با دلیل میگم
      ختم کلام شده بازاری برای خود همون طراح های کنکور که پولی با روشهاشون به جیب بزنن
      خواهشا هرکی نظر میده با دلیل
      picture2.jpg
      بچه ها به خدا این سوال ادبیات فارسی هست یا زیست
      picture4.jpg
      ویرایش توسط drmoslem : 29 بهمن 1394 در ساعت 12:13

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش تو از کی تا حالا طراح سوال شدی که با چن بار بررسی فهمیدی میشه سوال جدید طرح کرد ؟ خیب اونجوری همه درصد ها بالا میره و فرق بین خوب و عالی معلوم نمیشه...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      داداش تو از کی تا حالا طراح سوال شدی که با چن بار بررسی فهمیدی میشه سوال جدید طرح کرد ؟ خیب اونجوری همه درصد ها بالا میره و فرق بین خوب و عالی معلوم نمیشه...
      میخوای من همون زیست سوال طرح کنم زیبا اذیت کردن هم توش نباشه و مفهوم باشه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 50320
      وقتی میشه سوال به این زیبایی طرح کرد پس طراح ها چرا سوال هاشون در رقابت علمی دیگه خیلی جنبه علمی نداره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منم میدونم اذیت میکنند ولی میخوان اونای که خیلی میخون و استعداد دارن با بقیه فرق داشته باشند... کلا 30% راحت 40% متوسط 30% سخت هست که یه چیز عادی هست..

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      منم میدونم اذیت میکنند ولی میخوان اونای که خیلی میخون و استعداد دارن با بقیه فرق داشته باشند... کلا 30% راحت 40% متوسط 30% سخت هست که یه چیز عادی هست..
      من اینو میگم تو تمام درسها میشه سوال زیبا داد و سخت که همون دانش اموز با استعداد هم براش سخت باشه ولی نه به این شیوه
      این شیوه به نظر من رقابت علمی نیست چون شده بازی با کلمات ادبیات فارسی
      تو زیست سوال زیست مفهومی تو ادبیات جای خودش
      شده فقط برخلاف و همانند و نمی شود و سال قبل گزوهی با انواعی ،برخی، طولانی کردن متن
      تازه جالب اینه بین خودشون هم اختلاف وجود داره چون دیگه از جنبه علمی خارج شده

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منطورشون اينه که سوالا بيشتر جنبه اذيت کردن افراد رو داره با ادبيات گنگ و محاسبات زياد سرکاري .... اين چيزا سطح علمي رو نميسنجه

Sent from my HTC One using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      من اینو میگم تو تمام درسها میشه سوال زیبا داد و سخت که همون دانش اموز با استعداد هم براش سخت باشه ولی نه به این شیوه
      این شیوه به نظر من رقابت علمی نیست چون شده بازی با کلمات ادبیات فارسی
      تو زیست سوال زیست مفهومی تو ادبیات جای خودش
      شده فقط برخلاف و همانند و نمی شود و سال قبل گزوهی با انواعی ،برخی، طولانی کردن متن
      تازه جالب اینه بین خودشون هم اختلاف وجود داره چون دیگه از جنبه علمی خارج شده
      منظورت گرفتم اره حق با شماس..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کاملا موافقم مخصوصا توی دینی که دیگه شورش رو در اوردن یا ادبیات که همش از کلمات متروک که دیگه ازش استفاده نمیشه سوال میدن انگار که ما پدرشون رو کشتیم سوالای اشتباه هم که کم نیست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      طراحای سازمان سنجش در بسیاری از موارد علم طرف رو نمیسنجن ، یه جوری شده باید مثلا توی دینی هم مفهوم رو فهمیده باشی هم کتاب رو حفظ باشی.
      کلا نظام آموزشی غلط ما باعث شده که جامعه ما مصرف کننده علم باشه نه تولید کننده !!!

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالای کنکور استانداردن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      طراح ها نمیخوان اذیت کنن
      میخواد لایق رو از نالایق غربال کنند.
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوب برای زیست تا حدودی قبول دارم یکم دارن اذیت میکنن و این کارو میکنن که اکثر داوطلبایی که مهارت ندارنو قت کم بیارن سر جلسه...دین و زندگی خیلی خوب و منطقی دارن سول طراحی میکنن و واقعا کسی که خوب خونده باشه راحت میتونه بزنه تستاشو..من خودم امسال 78 زدم 5 تا سوالو با بی دقتی نزدم...وگرنه راحت میشد 100 بزنی!!شیمی هم دست طراحا بازه برای سوال سخت مطرح کردن و یک نکته ی مهمی که وجود داره اینه که کتاب های تستی که توی بازاره هیچ کدوم تستاش با تستای کنکور جور در نمیاد و این خودش یه معضله...ولی بازم شیمی رو هم میشه یه جورایی از پسش بر اومد ولی زیست رو یکم نرمال تر بدن خیلی خوب میشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      من خودم سوالات کنکور چند سال اخیر رو خوب بررسی کردم
      طراح ها میتونن سوالات با فهم طرح کنن ولی به این نتیجه رسیدم یا بی سواد هستن یا عقده ای این رو بیشتر در دروس زیست ،و دین و زندگی و شیمی که با قاطیعت میگم
      بقیه درسها شدت این امر کمتر هست
      مثلا زیست میشه خیلی سوالات زیبا تر طرح کرد
      همش شده طولانی کردن متن سوال و قید و برخلاف و نمیشود و دوتا کلمه منفی اصلا سوالات از جنبه علمی خارج شده و شده اذیت کردن
      دینی هم اگه حتی شما برید از علمای دین هم بپرسید میگه تمام گزینه ها درسته
      شیمی که دیگه ماشالله
      من با دلیل میگم
      ختم کلام شده بازاری برای خود همون طراح های کنکور که پولی با روشهاشون به جیب بزنن
      خواهشا هرکی نظر میده با دلیل
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Picture2.jpg
مشاهده: 214
حجم: 33.5 کیلو بایت
      بچه ها به خدا این سوال ادبیات فارسی هست یا زیست
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Picture4.jpg
مشاهده: 211
حجم: 30.6 کیلو بایت
      ذکر معایب کنکور مثل این میمونه بیای بگی کاش امروز که هوا سرده یه کم خورشید رو به زمین نزدیک تر کنیم تا گرم تر بشه.یعنی جزو کارهاییه که ما توش دخالتی نداریم.

من با دیدن متن شما میفهمم که تو دینی هم مثل شیمی باید به ادبیات جمله دقت کنم.

به خوب یا بد بودنش فکر نمیکنم.فقط و فقط باید ببینی شرایط چجوریه بعد اطاعت کنی .

حق تعیین خوب و بد به من و شما داده نشده.این چیزا دست من و شما نیست.
      اطاعت رمز پیروزی پیروزمندان است.

هر چی کنکور بگه.

عنوان تاپیک هم مضره
      ویرایش توسط broslee : 29 بهمن 1394 در ساعت 15:35

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      ذکر معایب کنکور مثل این میمونه بیای بگی کاش امروز که هوا سرده یه کم خورشید رو به زمین نزدیک تر کنیم تا گرم تر بشه.یعنی جزو کارهاییه که ما توش دخالتی نداریم.

من با دیدن متن شما میفهمم که تو دینی هم مثل شیمی باید به ادبیات جمله دقت کنم.

به خوب یا بد بودنش فکر نمیکنم.فقط و فقط باید ببینی شرایط چجوریه بعد اطاعت کنی .

حق تعیین خوب و بد به من و شما داده نشده.این چیزا دست من و شما نیست.
      اطاعت رمز پیروزی پیروزمندان است.

هر چی کنکور بگه.

عنوان تاپیک هم مضره
      حرف شما مثل این میمونه که هر چی سر بیاد نباید اعتراض کنی حالا اینجا کنکور جایی دیگه ایی ضرر بزرگتر و ممکنه ضرری جانی یا حتی از اون بدتر
      به نظر من همیشه اون چیزی که میبینی و حقیقت هست رو بگو مطمئن باش یه جایی تاثیر گذار هست
      وقتی بدونن هیچ
      کسی اعتراض نمیکنه و همه راضی هستن اقدامی نمیشه
      ولی اگه حق کسی داره ضایع میشه شاید با اعتراض تو بعدی ها در مضیقه نباشن و این خود یه اصلاح و کار بزرگی هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن