خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

مشکل در ثبت نام با مدرک کاردانی

سلام دوستان
      من با مدرک کاردانی میخولم ثبت نام کنم
      ولی بعضی از گزینه ها رو شک دارم که چی رو باید انتخاب کنم از سنجش هم پرسیدم هنوز جواب ندادن میترسم دیر بشه

سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی؟ باید برای کاردانی رو بزنم؟

دانش آموز یا فارغ التحصیل ؟ 2 تا گزینه داره پیش دانشگاهی و نظام قدیم من کدوم میشم؟

کد بخش محل اخذ پیش؟ باید برای کاردانی رو بزنم؟

چون این گزینه ها ستاره دار هستن حتما باید پر بشن

ولی معدل کاردانی و پیش جدا هستن و یکیش باید پر بشه ولی نمیدونم برای گزینه های بالایی چرا برای کاردانی انتخابی نذاشتن!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی کسی نمیتونه یه راهنمایی بکنه!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عاقا خودش داره میگه معدل پیش! کد بخش اخذ پیش! خو اگه کاردانی میخواس میگفت معدل کاردانی! خو نمیخواد دیه!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما الان قطعا پیش دانشگاهی نیستی! یعنی فارغ التحصیلی! حالا عایا نظام قدیم درس خوندی؟! یعنی قبل سال 84؟!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی پر کردن این فیلدها ضروریه یعنی نمیشه خالی بذارم

مشکل منم دقیقا همینه که هر جا گزینه پیش دانشگاهی باید به جاش اطلاعات کاردانی رو قرار بدم یا نه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه برادر من منم حرفم همینه!! وقتی پیش دانشگاهی میخواد چرا اصرار داری کاردانی بزنی؟!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma12b نمایش پست ها
      شما الان قطعا پیش دانشگاهی نیستی! یعنی فارغ التحصیلی! حالا عایا نظام قدیم درس خوندی؟! یعنی قبل سال 84؟!

شامل هیچ کدوم نمیشم چون نه قبل سال 84 محسوب میشم

و نه پیش دانشگاهی گذروندم چون با مدرک کاردانی ثبت نام کردم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب آخه مگه من مدرک پیش دارم که اطلاعات پیش دانشگاهی رو وارد کنم ؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معدل کاردانیتو بزن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم مثل توبامدرك كارداني ثبت نام كردم فقط مشكل من كد محل اخد پيش كه واجبه پرش كني
      درمورد
      دانش آموز یا فارغ التحصیل ؟ 2 تا گزینه داره پیش دانشگاهی و نظام قدیم من کدوم میشم؟ نبايد چيزي روبزني

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط only messi نمایش پست ها
      منم مثل توبامدرك كارداني ثبت نام كردم فقط مشكل من كد محل اخد پيش كه واجبه پرش كني
      درمورد
      دانش آموز یا فارغ التحصیل ؟ 2 تا گزینه داره پیش دانشگاهی و نظام قدیم من کدوم میشم؟ نبايد چيزي روبزني
      شما چطوری این قسمت خالی گذاشتین( دانش اموز یا فارغ التحصیل) چون ستاره داره حتما باید یه گزینه انتخاب بشه

تازه سال اخذ مدرک پیش هم که ستاره دار نبود الان رفتم خالی گذاشتم ولی موقع ثبت خطا گرفت که باید این فیلد هم پر بشه

احتمالا باید هر جا که پیش دانشگاهی ما به جاش اطلاعات کاردانی قرار بدیم چون مدرک ما معادل پیش محسوب میشه
      ویرایش توسط pegahmht : 28 بهمن 1394 در ساعت 13:09

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من با مدرک کاردانی میخولم ثبت نام کنم
      ولی بعضی از گزینه ها رو شک دارم که چی رو باید انتخاب کنم از سنجش هم پرسیدم هنوز جواب ندادن میترسم دیر بشه

سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی؟ باید برای کاردانی رو بزنم؟

دانش آموز یا فارغ التحصیل ؟ 2 تا گزینه داره پیش دانشگاهی و نظام قدیم من کدوم میشم؟

کد بخش محل اخذ پیش؟ باید برای کاردانی رو بزنم؟

چون این گزینه ها ستاره دار هستن حتما باید پر بشن

ولی معدل کاردانی و پیش جدا هستن و یکیش باید پر بشه ولی نمیدونم برای گزینه های بالایی چرا برای کاردانی انتخابی نذاشتن!
      اگه فنی بودی فکر میکنم معدل کاردانیت واسه پیش حساب میشه !!! راحترین کارم پرسیدن از سنجشه ! تنها معدل مهم واسه تو سال سومه تازه اگه نهایی بود ! و پیشم اگه چند تا درستو کشوری دادی مهم میشه در غیر اینصورت مهم نیست اصلا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقا مشکل شمارو دارم. سنجشم خودش نمیدونه. بهم یه شماره تلفن داده که هیچکی جواب نمیده. شما چیکار کردین. توروخدا اگه میدونین بگین. اون قسمتو که که نمیشه خالی گذاشت اخه . من نه نظام قدیمم نه پیش دارم. فقط کاردانی دارم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن