خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تا کی مدرسه ميريد ????

مدرسه ما گفته تا اواسط اردیبهشت باید بياينو اینا .... ولی خودم ترجیح میدم دیگه نهایتا تا اواخر فروردین برم که بتونم عقب موندگيامو جبران کنم چون روزايي که مد هستم نميرسم خيلي بخونم ... مدرسه شما چه برنامه ای برای سال بعد داره و نظر خودتون چیه ????

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      همین الانشم دیگه لق شده مدرسه بزور جلومونو گرفتن تا تعطیل نکنیم وگرنه به من بود چند هفته قبل تعطیل میکردم چون هنوز تازه میخوام برای کنکور شروع کنم به خوندن یجوریایی به مرگ گرفتن که به تب راضی بشیم دیگه نهایتش فک کنم تا هفت اسفند بریم مگر اینکه اتفاق عجیبی بیوفته یا اداره یه اولتیماتومی بده مگه نه فک کنم با چند تادیگه از مدرسه های شهرمون هماهنگ کردن که تا هفت اسفند تمومش کنن والا مدرسه رفتن ما از اولشم اشتباه بود فقط میرفتیم تا ساعت دو اونجا قصه میگفتیم بعدشم خسته دیگه نمیخوندیم کسیم مثل من میخواست سر کلاس گوش کنه دوستاش نمیذاشتنش کلا مدیرمون عوض کردن همچیز خراب شد حاضر بودم برم مدرسه عادی فقط اینجا نباشم به هر حال مدرسه با هم خوبی و بدی تموم شد رفت باید به فکر نهایی باشم حداقل فیزیک نیوفتم یاد فیزیک سوم بخیر چقد خوب بود شاید چون میخوندمش برای نهایی واسم خوب بود بعدشم فکر کنکور ببخشید سوال چی پرسیدی چه جوابی دادم وقتتم گرفتم شرمنده
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((
      ویرایش توسط BacheMosbat : 27 بهمن 1394 در ساعت 20:20

3. Top | #3
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تا یکشنبه 23 اسفند : / بعد اخرین ازمون قلم چی سال 94 ،، الان مدرسه ما درخرتوخرترین حالت ممکنه و هیشکی با هیشکی کار نداره مدیر مدرستونم بیخود گفته هیچ کنکوری ای بعد عید مدرسه نمیره علافیه خودتم فروردین نرو مسخره بازیه ،من خودم امتحان کردم روزایی که خونم بازدهی مخم خیلی بالاتره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مدیر مدرسه تهدید کرده نیاید پدر یک یکتون رو در میارم ^ــــ^
      این بزرگوار میخواد ما رو تا اردیبهشت بکشونه مدرسه
      ما که از خدامونه نریم مدرسه .....فقط فقط هدر دادن وقته(برای اکثر مدرسه های منطقه 3 که اینجوریه ، نه فضای درسی و کلاسی مناسب نه سطح علمی خوب ....)
      احتمالا دهه دوم اسفند آخرین روزایی هستش که به مدرسه میریم ...
      هر چی هم میخواد بشه ، بشه ...فوقش دو سه امتحان محروم میشیم .

فردی به دنبال تایلر داردن درون خود ...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      مدرسه ما گفته تا اواسط اردیبهشت باید بياينو اینا .... ولی خودم ترجیح میدم دیگه نهایتا تا اواخر فروردین برم که بتونم عقب موندگيامو جبران کنم چون روزايي که مد هستم نميرسم خيلي بخونم ... مدرسه شما چه برنامه ای برای سال بعد داره و نظر خودتون چیه ????
      سلام
      والا مدیر مدرسه ما گفته که تا اخر اردیبهشت باید بریم
      واقعیتش ما با دبیرامون صحبت کردیم که تا اینور سال یعنی همین سال 94 درسا تموم کنن و دیگه ما بعد از عید نیایم و بشینیم درس بخونیم اما مدیر مخالفت کرده
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام
      والا مدیر مدرسه ما گفته که تا اخر اردیبهشت باید بریم
      واقعیتش ما با دبیرامون صحبت کردیم که تا اینور سال یعنی همین سال 94 درسا تموم کنن و دیگه ما بعد از عید نیایم و بشینیم درس بخونیم اما مدیر مخالفت کرده
      موفق باشی
      حالا اگه هم برم 1 یا 2 روز در هفته میرم ... واقعا مدرسه خستم ميکنه ... مدرسمون خوبه ها !! ولی برای من بازدهی نداره

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      حالا اگه هم برم 1 یا 2 روز در هفته میرم ... واقعا مدرسه خستم ميکنه ... مدرسمون خوبه ها !! ولی برای من بازدهی نداره
      درسته ....
      من قبلا روزایی که دیف داشتیم میرفتم و بقیه رو نمیرفتم ولی مدیر گفت اگه بخوای اینجوری بیای برای 3 روز اخراجت میکنیم و تو پروندت هم ثبت میکنیم و برای همین دارم هر روز میرم
      اگه معلمات خوبن حتما برو
      چون خیلی بهت تو کنکور کمک میکنه
      موفق باشه
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      درسته ....
      من قبلا روزایی که دیف داشتیم میرفتم و بقیه رو نمیرفتم ولی مدیر گفت اگه بخوای اینجوری بیای برای 3 روز اخراجت میکنیم و تو پروندت هم ثبت میکنیم و برای همین دارم هر روز میرم
      اگه معلمات خوبن حتما برو
      چون خیلی بهت تو کنکور کمک میکنه
      موفق باشه
      کلا شايد اختصاصيا رو برم فقط .... عمومی که خودم همیشه میخونم . البته اختصاصيم خودم میخونم معمولا 😂 البته مدرسه مشکلی نداره با غیبت بگی میخوام درس بخونم اجازه ميدن

9. Top | #9
      nzn
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما کلا معلمامون دارن تمام سعیشون رو میکنن که تا 23 اسفند تموم کنن البته با چن جلسه کلاس اضافی
      در کل احتمالا تا عید

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninw_ نمایش پست ها
      ما کلا معلمامون دارن تمام سعیشون رو میکنن که تا 23 اسفند تموم کنن البته با چن جلسه کلاس اضافی
      در کل احتمالا تا عید
      امیدوارم تموم کنن 😃

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چون مدرسه ما خیلی عالیه و دارن میترکونن(من با تراز 6300 بهترین دانش اموزشون ام!!!!!!! ) من از امتحانای ترم اول دیگه مدرسه نرفتم

هر چی خدا بخواد

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ما که چند مدته فقط یکشنبه و چهارشنبه میریم ...
      اللهم عجل لولیک الفرج...

آینده مهم نیست اینکه آینده رو چطور بسازی مهمه !

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مارو که گفتن چه تموم شد کتابا چه نشد اسفند برید که دیگه بر نگردید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ما که تعطیل شدیم ولی توی تعطیلات برامون امتحان گذاشتن که این امتحانا برنامه 60 روزه منو میریزه بهم....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مدرسه ی ما یک درصد برام مفید نبوده و حتی مضر هم بوده
      بعد نمیذارن تعطیل کنیم
      حتی امسال غیبت هم نتونستم بکنم فقط دو سه روز
      نمیدونم دیگه چیکار کنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن