خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy اخطار سوابق شما وجود ندارد در ثبت نام آیا کسی مثل من فارغ التحصیل است؟

من فارغ التحصیل ام و اصلا یادم رفته بود کد سوابق پیش دانشگاهی ام را تایید کنم و تازه امروز می خواستم ثبت نام کنم دوشنبه 26 بهمن در سایت آموزش و پروزش کد سوابق پیش دانشگاهی ام را تایید کردم و باید بدانید سال پیش کد دیپلم ام را تایید کرده بودم و حالا که می خوام ثبت نام کنم سایت سازمان سنجش اخطار سوابق شما وجود ندارد می دهد آیا کسی مثل من فارغ التحصیل است که سوابق پیش دانشگاهی اش را تازه تایید کرده باشد من می توانم برای کنکور 95 ثبت نام کنم لطفا کمک کنید مرا بخاطر فراموشی ام بسیار ناراحنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید میشه خونه ثبت نام کرد یا باید برم بیرون ؟ثبت نامش چیز خاصی میخواد که نشه خونه ثبت نام کرد ؟ سخته ؟
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی مردی بالاخره آرامش یافتم واقعا بدجور بودم فقط چه چیزی با خودم ببرم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله سوابق را ظهر تایید کردم و فردا 7 صبح می رم اونجا تو مرا نجات دادی مرد واقعا مشکل عصبی پیدا کرده بودم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعد از تایید یه 24 ساعتی طول میکشه که کد شما در سرور سازمان سنجش قرار بگیره. نگران نباشید فردا درست میشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من سوابقمو 10 بهمن تایید کردم دوتا ارور میاره یا کد درست نیست یا سوابق نرسیده .. کد پیش و دیپلم همون کد دانش اموزیه ینی یک شماره س؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar76 نمایش پست ها
      سلام دوستان من سوابقمو 10 بهمن تایید کردم دوتا ارور میاره یا کد درست نیست یا سوابق نرسیده .. کد پیش و دیپلم همون کد دانش اموزیه ینی یک شماره س؟
      کد دیپلم به این صورته که شماره دانش آموزی رو کد ناحیه رو به اولش اضافه میکنی و یه صفر میزاری و عدد 5 رو به آخرش اضافه میکنی. اگه دیپلم مجدد باشی صفر رو نمیزاری.
      کد پیش دانشگاهی هم اینطوریه که کد ناحیه رو مینویسی بعد کد دانش آموزی آخرش هم عدد 2

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از بچه ها اگه کسی به خاطر مسایل مربوط به سوابق تحصیلی نتونسته ثبت نام کنه ببا این شماره تلفن تماس بگیره تا حتی بعد از مهلت مقرر هم بتونه ثبت نام کنه.
      فقط قبلش حتما و حتما باید کارت شرکت در آزمون رو خریده باشین و کارنامه رو در سایت آموزش پرورش تایید کرده باشین یا حداقل درخواست رسیدگی داده باشین.
      اگه این کار ها رو انجام دادین ولی بازم نتونستین ثبت نام کنین نگران نباشین سازمان سنجش راهش رو پیش بینی کرده.

02636182377 اداره رفع نواقص سازمان سنجش.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

کد دیپلم به این صورته که شماره دانش آموزی رو کد ناحیه رو به اولش اضافه میکنی و یه صفر میزاری و عدد 5 رو به آخرش اضافه میکنی. اگه دیپلم مجدد باشی صفر رو نمیزاری.
      کد پیش دانشگاهی هم اینطوریه که کد ناحیه رو مینویسی بعد کد دانش آموزی آخرش هم عدد 2
      ممنون این درست شد یه رقم کم نوشته بودم واسه سوابق حالا تو شماره 36 نوشته دانش اموز یا فارغ بعد دو گزینه داره دوره پیش یا دیپلم نظام قدیم من فارغم باید کدومو بزنم؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      شما که نظام قدیم نیستی؟

اگر نظام قدیم نیستی گزینه پیش دانشگاهی رو انتخاب کن
      ممنون نه 94 پیش رو تموم کردم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ممنون مشکل من حل شد.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      از بچه ها اگه کسی به خاطر مسایل مربوط به سوابق تحصیلی نتونسته ثبت نام کنه ببا این شماره تلفن تماس بگیره تا حتی بعد از مهلت مقرر هم بتونه ثبت نام کنه.
      فقط قبلش حتما و حتما باید کارت شرکت در آزمون رو خریده باشین و کارنامه رو در سایت آموزش پرورش تایید کرده باشین یا حداقل درخواست رسیدگی داده باشین.
      اگه این کار ها رو انجام دادین ولی بازم نتونستین ثبت نام کنین نگران نباشین سازمان سنجش راهش رو پیش بینی کرده.

02636182377 اداره رفع نواقص سازمان سنجش.
      کاملا حق با شما بود آموزش و پرورش رفتم گفت اصلا ما دستی نمی توانیم تک تک بفرستیم و باید خود سنجش از سایت ما اطلاعات را بگیرد بهترین راه صبر کردن بود با آن که 26 ام تازه تایید کردم مشکلی پیش نیامد.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن