خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 107
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Angry ادغام کردن پزشکی های سراسری و پردیس ها به نظراتتون نیاز دارم!!!!

سلام دوستان عزیز سراسری.
      من خودم دانشجوی پزشکی سراسری هستم.
      نمی خوام بحثو طولانی کنم چون اصلا اعصابم اونقدددددر خرابه که اینم ب زور می نویسم.
      امروز دیدم کلاس پزشکیا و پردیسا رو ادغام کردن (چون من اصلا عقیده دارم پردیسا «پزشکی» نیستن، کلا بهشون نمی گم پزشکی و منظورم از پزشکی، سراسری هاست)
      شما تجربه مشابهی داشتید؟ چی کارا کردید؟ شکایت کردید؟ بردید قوه قضاییه؟ کل کلاس های سراسری رو جمع کردید و امضا زدین زیر نامه ها؟
      چیکار کنیم ترتیب اثر بدن؟
      من نمی تونم تحمل کنم که تو کلاسی بشینم که نصف دانشجوهاش همون بی سواد هایی هستن که دوران کنکور دنبال خوشگذرونی های خودشون بودن... واقعا دیگه از کلاسام لذت نمی برم. چیکار کنم؟ توروخدا یه راه حلی پیشنهاد کنین...
      پ.ن: تقریبا کا کلاس هم عقیده ان با من بجز اون بی عقل هایی که از پردیس ها دوس پسر یا دوس دختر دارن.
      Der Himmel soll warten
      ویرایش توسط luxaeterna : 27 بهمن 1394 در ساعت 01:51 دلیل: کلمه جلبک رو حذف کردم ولی منظورم اصلا اونی نیست که شماها فکر می کنید.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ورودی بهمن ما پردیس و روزانه با هم هستن
      چند نکته
      1-تفاوت افراد توی دانشگاه مشخص میشه نه توی رتبه کنکورشون پس نگران نباشید اگه اونا به درس نخوندن ادامه بدن توی درسهایی مثل بافت و آناتومی و بیوشیمی معلوم میشه
      2-پردیسی ها هم اون طور که من اطلاع دارم رتبه های خوبی دارن و این که توی درصد های رتبه 200 و 500 و 2000 منطقه 1 به طور مثال تفاوت خیلی کمه و اصلا دروس دبیرستان نشان دهنده علم نیست به خصوص عمومیا
      3-تلاش.خودتون رو انجام بدید بعدش دو تا اتفاق میفته یه سری هاشون درس خونن و معلوم.میشن و یه سری هاشون هم میفتن و از شما جدا میشن

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      ورودی بهمن ما پردیس و روزانه با هم هستن
      چند نکته
      1-تفاوت افراد توی دانشگاه مشخص میشه نه توی رتبه کنکورشون پس نگران نباشید اگه اونا به درس نخوندن ادامه بدن توی درسهایی مثل بافت و آناتومی و بیوشیمی معلوم میشه
      2-پردیسی ها هم اون طور که من اطلاع دارم رتبه های خوبی دارن و این که توی درصد های رتبه 200 و 500 و 2000 منطقه 1 به طور مثال تفاوت خیلی کمه و اصلا دروس دبیرستان نشان دهنده علم نیست به خصوص عمومیا
      3-تلاش.خودتون رو انجام بدید بعدش دو تا اتفاق میفته یه سری هاشون درس خونن و معلوم.میشن و یه سری هاشون هم میفتن و از شما جدا میشن

اون اولین گروه پردیسیا رو یادتون هست؟ که استثنائا رتبه هاشون افتضاح بود؟ ما با اون جلبک ها هم ورودی هستیم... بهمون حق بدید.
      و اما اینم عرض کنم: اصلا گیرم خیلی هم زرنگن. ولی تو کنکور نتونستن بیان با ما باشن. چرا با پول می تونن با ما باشن؟
      اصلا فرض کنیم بعد وروشون به دانشگاه به دلایل مختلف (حتی می تونه دلیلشون رو کم کنی بشاه) ییهویی شدن خرخوان. آیا این زرنگی ثانویه دلیل می شه ما از بودن با اونا در یه کلاس انگیزه مونو دیگه از دست ندیم؟
      بخدا سرمو کم مونده بکوبم به دیوار.
      اقدامی، چیزی، کسی انجام نداده؟
      دادخواستی کسی نداده تو شهرش؟
      Der Himmel soll warten

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی واقعاً وجودشون زیانی به شما میرسونه ؟

به من که ضرری نرسوندن
      بنابراین مشکلی ندارم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط luxaeterna نمایش پست ها

اون اولین گروه پردیسیا رو یادتون هست؟ که استثنائا رتبه هاشون افتضاح بود؟ ما با اون جلبک ها هم ورودی هستیم... بهمون حق بدید.
      و اما اینم عرض کنم: اصلا گیرم خیلی هم زرنگن. ولی تو کنکور نتونستن بیان با ما باشن. چرا با پول می تونن با ما باشن؟
      اصلا فرض کنیم بعد وروشون به دانشگاه به دلایل مختلف (حتی می تونه دلیلشون رو کم کنی بشاه) ییهویی شدن خرخوان. آیا این زرنگی ثانویه دلیل می شه ما از بودن با اونا در یه کلاس انگیزه مونو دیگه از دست ندیم؟
      بخدا سرمو کم مونده بکوبم به دیوار.
      اقدامی، چیزی، کسی انجام نداده؟
      دادخواستی کسی نداده تو شهرش؟
      فک نکنم بشه کاری کرد
      جالبیه ورودی ما اینه که 60 نفر روزانه طبق دفترچه انتخاب رشته داریم 30 نفر تعهدی و 10 نفر انتقالی و المپیادی اما ورودیمون 153 نفر بود یعنی 53 نفر معلوم نیست چطوری اومدن و معلوم.نیست چه افرادی هستن

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kahkoo نمایش پست ها
      یعنی واقعاً وجودشون زیانی به شما میرسونه ؟

به من که ضرری نرسوندن
      بنابراین مشکلی ندارم
      خب سوالم اینه که اگه به کسی ضرر می رسونه، به نظرتون از طریق کدوم ارگان پیگیری کنه؟
      خودشم قدرت اینو دارم که کل سراسری ها رو بسیج کنم (ورودی های مختلف)
      Der Himmel soll warten

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ناراحتی شما رو درک میکنم که حس میکنید با تلاش بیشتر باید مساوی افراد با تلاش کمتر باشد
      اما به نظرم حرف شما خیلی مغرورانست اصلا هم درست نیست انقد از بالا به بقیه نگاه کنید یعنی هرکی پزشکی قبول نشد آی کیوش جلبکه و شما ضریب هوشی در حد فوق اینشتین
      شما فقط برای کنکور روش مطالعه بهتری از اونا داشتید ضمن این که فک نمی کنم خیلیم فرقی باشه بین پردیس و سراسری از نظر رتبه
      شما اگه از اونا بهترید زودتر پیشرفت میکنید و اونا درجا میزنن اصلا نباید نگران باشید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز سراسری.
      من خودم دانشجوی پزشکی سراسری هستم.
      نمی خوام بحثو طولانی کنم چون اصلا اعصابم اونقدددددر خرابه که اینم ب زور می نویسم.
      امروز دیدم کلاس پزشکیا و پردیسا رو ادغام کردن (چون من اصلا عقیده دارم پردیسا «پزشکی» نیستن، کلا بهشون نمی گم پزشکی و منظورم از پزشکی، سراسری هاست)
      شما تجربه مشابهی داشتید؟ چی کارا کردید؟ شکایت کردید؟ بردید قوه قضاییه؟ کل کلاس های سراسری رو جمع کردید و امضا زدین زیر نامه ها؟
      چیکار کنیم ترتیب اثر بدن؟
      من نمی تونم تحمل کنم که تو کلاسی بشینم که نصف دانشجوهاش همون بی سواد هایی هستن که دوران کنکور دنبال خوشگذرونی های خودشون بودن و آی کیوشون در حد جلبکه... واقعا دیگه از کلاسام لذت نمی برم. چیکار کنم؟ توروخدا یه راه حلی پیشنهاد کنین...
      پ.ن: تقریبا کا کلاس هم عقیده ان با من بجز اون بی عقل هایی که از پردیس ها دوس پسر یا دوس دختر دارن.
      شما بهتره بجایه این حرص خوردنا یکم شخصیتتو اصلاح کنی !!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f3_d_m نمایش پست ها
      ناراحتی شما رو درک میکنم که حس میکنید با تلاش بیشتر باید مساوی افراد با تلاش کمتر باشد
      اما به نظرم حرف شما خیلی مغرورانست اصلا هم درست نیست انقد از بالا به بقیه نگاه کنید یعنی هرکی پزشکی قبول نشد آی کیوش جلبکه و شما ضریب هوشی در حد فوق اینشتین
      شما فقط برای کنکور روش مطالعه بهتری از اونا داشتید ضمن این که فک نمی کنم خیلیم فرقی باشه بین پردیس و سراسری از نظر رتبه
      شما اگه از اونا بهترید زودتر پیشرفت میکنید و اونا درجا میزنن اصلا نباید نگران باشید
      نه من فقط احساس می کنم باید یه فرقی باشه و اعمالش نمی کنن... خب ما هم پول داریم خیلی هم داریم ... ولی سراسری خوندن یه عالم دیگه ای داره. چون همه سراسریا می فهمن اون درس های سنگین رو...
      از کنکور قبول شدن فقط روش مطالعه نیست ... واقعا تعیین می کنه کی کشششو داره.
      مشکل دیگه این که دانشگاه برای اینکه اون منابع درآمد رو از دست نده، تو درسا می پاسونتشون و نمی ذاره بیفتن. پس درجا زدنی درکار نیست. خود دانشگاه ها اونا رو به چشم دانشجوی پزشکی نمی بینن بلکه به چشم منبع درآمد می بینن... من تو این عقیده تنها نیستم.
      جلبک بودن نسبیه. من تو رشته ای مثل مهندسی هوا و فضا جلبکم. هر کسی تو یه رشته ای جلبکه تو یه رشته ای نه.
      الان این عزیزان واقعا واسه پزشکی ساخته نشدن. حدقل ساختمونشون جدا باشه هرروز نبینیمشون بخدا انگیزه مو دارم از دست میدم.
      من حق دارم ...
      از نوشتن پستم اینجا پشیمون شدم چون اعضایی که پست گذاشتن یا کلا پزشکی نیستن... یا پزشکی سراسری نیستن ...
      اونایی ان که قبول نشدن و الان عقده ای شدن و از پزشکی ها کینه به دل دارن... از طرز جواب ها معلومه. می رم تو یه انجمن دیگه مطرح می کنم.
      Der Himmel soll warten
      ویرایش توسط luxaeterna : 27 بهمن 1394 در ساعت 01:24

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب سوالم اینه که اگه به کسی ضرر می رسونه، به نظرتون از طریق کدوم ارگان پیگیری کنه؟
      خودشم قدرت اینو دارم که کل سراسری ها رو بسیج کنم (ورودی های مختلف)
      اطلاعات دقیقی ندارم
      ولی قبل از شما هم دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی پیگیری کردند که در نهایت به جایی نرسید ...

ضمن این که من اصلاً نگرانی شما رو درک نمی کنم
      این که یکی که از شما رتبه بدتری داشته بشینه کنار شما چه ضرری میرسونه آخه
      اگه بخواد این طور باشه هر کس در کلاس شما از شما رتبش بهتر بوده باید به وجود شما اعتراض کنه

اگر مسئله اینه که حق شما رو داره میخوره
      اولاً شما جایگاه خودتون رو دارید و جای شما رو نگرفته.
      دوماً داره هزینه می پردازه.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kahkoo نمایش پست ها
      اطلاعات دقیقی ندارم
      ولی قبل از شما هم دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی پیگیری کردند که در نهایت به جایی نرسید ...

ضمن این که من اصلاً نگرانی شما رو درک نمی کنم
      این که یکی که از شما رتبه بدتری داشته بشینه کنار شما چه ضرری میرسونه آخه
      اگه بخواد این طور باشه هر کس در کلاس شما از شما رتبش بهتر بوده باید به وجود شما اعتراض کنه

اگر مسئله اینه که حق شما رو داره میخوره
      اولاً شما جایگاه خودتون رو دارید و جای شما رو نگرفته.
      دوماً داره هزینه می پردازه.

ببینین، هزینه ای رو که می پردازه، آخرسر تو طرح، بابت کارش پول میگیره ولی ما که رایگان می خونیم تو طرح، رایگان کار می کنیم... پس اونا باید یه چیز اضافی هم بدن تا عدالت برقرار بشه.
      البته من اصلا بحثم الان این نبود... ولی چون به پول اشاره کردین، گفتم بدونین که پول میگیرن، اون ور پسش میدن. از ما نمی گیرن، پس هم نمی دن.
      تفاوت رتبه های بین سراسریا خیلی خیلی کمتر از تفاوت میانگین رتبه ها بین سراسری و پردیساست پس اون استدلال هم منتفیه.
      دانشگاه ما پتانسیل طرح شکایت رو داره ... چون واقعا به اسم «هیچی» یه دانشکده زدن و واقعا منابع مشترکه. ظرفیت، مازاد نیست.از ظرفیت اصلی مون میدن به اونا... یعنی رابطه انگلیه.
      و شبیه نامه اون شهیدبهشتی ها نیست... تازه من شنیدم اونا رم یجووری راضی کردن...
      من فقط می خوام کلاس ها یکسان نباشن ... نه اینکه استادا یکسان نباشن. زمان و مکان کلاسها یکسان نباشن.
      البته اساتید بزرگوار واقعا در این مورد به ما حق میدن. ولی فقط به نظر استاد نیست.
      Der Himmel soll warten
      ویرایش توسط luxaeterna : 27 بهمن 1394 در ساعت 01:35

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من نمی تونم تحمل کنم که تو کلاسی بشینم که نصف دانشجوهاش همون بی سواد هایی هستن که دوران کنکور دنبال خوشگذرونی های خودشون بودن و آی کیوشون در حد جلبکه... واقعا دیگه از کلاسام لذت نمی برم. چیکار کنم؟ توروخدا یه راه حلی پیشنهاد کنین...

من سال 86 کنکور دادم ! تا جایی که یادم میاد اولین سالی که دانشگاه بین الملل شروع به کار کرد همین سال 86 بود ! به هر کی رتبه ـش بالا بود و تو سراسری و ازاد قبول نشده بود خودشون شخصا زنگ میزدن ! تا جایی که من شنیدم از خود بچه های ارس جلفا رتبه 15 هزار رفت واسه دندان پزشکی ! و رتبه های بالاتر هم رفتن واسه داروسازی و پزشکی ! ولی از سال 90 درخواست واسه قبولی اونقدری زیاد شده که رتبه 5 هزار منطقه 1 هم به زور میتونه قبول بشه ! حالا هم که مصاحبه رو برداشتن و ادغام شده با دانشگاه مادر قطعا رتبه 3500 منطقه 1 هم کار سختی واسه قبولی داره ! پس اینکه اینا خوشگدرونی میکردن و درس نمیخوندن تا حدی حذف میشه !

حالا کاری به این پذیرش ندارم ! یه سری ها میگن اینا دکتر بشن چی میشن یا هیچی بارشون نیست و این حرفا ! ولی خوشبختانه این سه تا رشته دارای چند تا امتحان سخت و پشت سر هم هستن که هر کی نتونه پاسشون بکنه به صورت اوتوماتیک کنار گذاشته میشه ! علوم پایه ، پری اکسترنی ، پری انترنی و .. ! پس جای هیچی نگرانی نیست ! امتحانات هم کشوری هست یعنی اصلا پارتی بازی و پول اصلا نمیتونه تاثیری داشته باشه ! هر کی نتونه بخونه کنار گذاشته میشه ! زمان ما هم از بچه های سراسری و ازاد هم کنار رفتن !

اما یه چیزه دیگه این وسط هست ! اگه پول اینا نبود شما هم واسه ثبت نام باید شهریه میدادی ! باید مثل دانشگاه ازاد شهریه های سنگین میدادی که هر ساله 20 درصد بهش اضافه میشه ! هر واحدی هم که میوفتادی 70-80 هزار باید پیاده میشدی !

پولی که این افراد واسه دانشگاه میدن باعث میشه یه سری از رشته ها پابرجا بمونه ! باعث میشه یه سری از خوابگاه ها سرپا بمونه ! اگه پول اینا نبود که باید در خوابگاه ها رو گل میگرفتن ! و باعث میشدن یه سری ها سرگردان بمونن !

از بجه های ما کسی پیگیری نکرد ولی بچه های سالهای بعد ما یه سری پیگیری های غیر موثر انجام دادن ولی اخرش یه جواب شنیدن :

شل کن تا تو هم لذت ببری

پ . ن : منم مثل خودت پزشکی سراسری بودم ولی این همه جلز ولز رو نمیتونم درک بکنم !

ویرایش توسط FaaRshD : 27 بهمن 1394 در ساعت 01:41

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببینین، هزینه ای رو که می پردازه، آخرسر تو طرح، بابت کارش پول میگیره ولی ما که رایگان می خونیم تو طرح، رایگان کار می کنیم
      کی میگه دانشجوی سراسری رایگان کار میکنه ؟ !! دانشجوی سراسری هم مثل آزاد قشنگ پولش رو میگیره !! دوستای من که تو بوشهر و بندر عباس و یه سری جاهای دیگه 10 میلیون پول میگیرن !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      من سال 86 کنکور دادم ! تا جایی که یادم میاد اولین سالی که دانشگاه بین الملل شروع به کار کرد همین سال 86 بود ! به هر کی رتبه ـش بالا بود و تو سراسری و ازاد قبول نشده بود خودشون شخصا زنگ میزدن ! تا جایی که من شنیدم از خود بچه های ارس جلفا رتبه 15 هزار رفت واسه دندان پزشکی ! و رتبه های بالاتر هم رفتن واسه داروسازی و پزشکی ! ولی از سال 90 درخواست واسه قبولی اونقدری زیاد شده که رتبه 5 هزار منطقه 1 هم به زور میتونه قبول بشه ! حالا هم که مصاحبه رو برداشتن و ادغام شده با دانشگاه مادر قطعا رتبه 3500 منطقه 1 هم کار سختی واسه قبولی داره ! پس اینکه اینا خوشگدرونی میکردن و درس نمیخوندن تا حدی حذف میشه !

حالا کاری به این پذیرش ندارم ! یه سری ها میگن اینا دکتر بشن چی میشن یا هیچی بارشون نیست و این حرفا ! ولی خوشبختانه این سه تا رشته دارای چند تا امتحان سخت و پشت سر هم هستن که هر کی نتونه پاسشون بکنه به صورت اوتوماتیک کنار گذاشته میشه ! علوم پایه ، پری اکسترنی ، پری انترنی و .. ! پس جای هیچی نگرانی نیست ! امتحانات هم کشوری هست یعنی اصلا پارتی بازی و پول اصلا نمیتونه تاثیری داشته باشه ! هر کی نتونه بخونه کنار گذاشته میشه ! زمان ما هم از بچه های سراسری و ازاد هم کنار رفتن !

اما یه چیزه دیگه این وسط هست ! اگه پول اینا نبود شما هم واسه ثبت نام باید شهریه میدادی ! باید مثل دانشگاه ازاد شهریه های سنگین میدادی که هر ساله 20 درصد بهش اضافه میشه ! هر واحدی هم که میوفتادی 70-80 هزار باید پیاده میشدی !

پولی که این افراد واسه دانشگاه میدن باعث میشه یه سری از رشته ها پابرجا بمونه ! باعث میشه یه سری از خوابگاه ها سرپا بمونه ! اگه پول اینا نبود که باید در خوابگاه ها رو گل میگرفتن ! و باعث میشدن یه سری ها سرگردان بمونن !

[/size]از بجه های ما کسی پیگیری نکرد ولی بچه های سالهای بعد ما یه سری پیگیری های غیر موثر انجام دادن ولی اخرش یه جواب شنیدن :

شل کنی تا تو هم لذت ببری

پ . ن : منم مثل خودت پزشکی سراسری بودم ولی این همه جلز ولز رو نمیتونم درک بکنم !
      دوست عزیز... من نمی گم چرا همچی چیزی هست. اصلا بقول خودت نیازه. ولی وقتی دانشگاهی میگه من یه دانشکده به اسم «پزشکی» دارم و یه دانشکده به اسم «شعبه بین الملل» ، خیلی بیخود می کنه که واسه اون دانشکده دوم هیچ مکانی و استادی و منابعی مستقل اختصاص نمی ده. من میگم چطور دانشکده داروسازی از ما جداست، اینام باید جدا باشن... اصلا خدامون باهم فرق داره.
      اهل جلز ولز کردنم نیستم برداشتت اشتباه بوده متاسفم
      هر کسی خودش به قضیه جوری نگاه می کنه که اگه خودش جای اون شخص بود اون کارو می کرد.
      عین اینه که من یه حرفی بگم که دوتا معنی داره یکی خوب یکی بد.
      بعدش شما بگی: خجالت بکس چرا فحش میدی.
      این یعنی ذهنت کلا اون معنی بده رو گرفته...
      با هیشکی اینجا مشکلی ندارم می خوام از دوستان به شکل دوستانه جواب سوالمو بگیرم ... ولی همه حمله می کنن...
      Der Himmel soll warten

15. Top | #15
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سره چه موضوعاتی دارن بحث میکنن

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن