خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 107
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      حقوق سربازی واسه اونی هست که بخواد سربازی رو با طرح یکسان بکنه ! ولی یه سری ها هستن بعد طرح سربازی رو میگذرونن تا حداقل یه پولی دستشون رو بگیره ..

بله درسته
      من ناقص گفتم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که حالم بهم خورد پست لوسی بود .. اولا تو سراسری های 93 و 94 25 درصد نهایی بود یه عده نخونده بودن فرصت جبرانم تقریبا نبود.. دوما پردیساهم جلبک نیستن رتبه هاشونم خوبه ...سوما شاید یکی اون سال مشکلی واسش پیش اومده کمتر تونسته بخونه نشده سال دیگه بمونه رفته پردیس ...و اینکه دوست دختر دوست پسر دارن نمیشه ما بیایم همه رو اینطوری بدونیم قرار نیست هرکی پول داشت بی شخصیت و بی عقل باشه ... پیشنهاد میکنم شخصیتتون رو اصلاح کنید چه میدونیم شاید شدید مثل دکتری که پول نداشتن گفت بخیه هاشو باز کنید و فتید نمیتونم تحمل کنم دکتر باشم و پول نگیرم

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      اگه استریت نباشن باید بز6ن طرح و فکر کنم طبق قانون جدید باید 9 ماه از طرح گذشته باشه تا بتونن آزمون بدن دقیقا مثل بقیه افراد

یعنی هنوز پار برجاست اون استریته !!! یجا خوندم میخوان برش دارن

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      داداشم میگه یکی باشون بحث کرد سری جبهه گرفتن که همه اینا حق ماست که داریم پول میدیم نه شما که مجانی دارین میخونین واقعا چرا باید دانشجوها نسبت به هم اینجور باشن !!!!! هفت سال قراره همو ببینن !! آدم بخواد اینجور فکر کنه نزدیک به یه دهه از عمرش هدر رفته
      آره اتفاقا از اینا هم کم نمیشنویم... اونا غافلن از اینکه ما پولشم داریم بدیم ... ولی اسم «سراسری» یه عالم دیگه ای داره ... اسمی که هیچ وقت نمی تونن به خودشون نسبت بدن ... هیچ وقت.
      عوضش الان کلاس ما یعالمه مقاله نویس داره آماتور و حرفه ای، کلاس اونا صرفا دارن جزوه می خونن و حفظ می کنن ... تفاوت از زمین تا آسمان است .... همیناس که گاهی قوت قلب میده بهم.
      Der Himmel soll warten

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      یعنی هنوز پار برجاست اون استریته !!! یجا خوندم میخوان برش دارن
      استریت پابرجاست
      فک کنم رینگ استریت رو میخوان بردارن یعنی دیگه افراد متاهل استریت نیستن
      تا 7 سال دیگه که ماها به اون نقطه برسیم خود مسئولین هم نمیدونن چه کارایی میکنن

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar76 نمایش پست ها
      من که حالم بهم خورد پست لوسی بود .. اولا تو سراسری های 93 و 94 25 درصد نهایی بود یه عده نخونده بودن فرصت جبرانم تقریبا نبود.. دوما پردیساهم جلبک نیستن رتبه هاشونم خوبه ...سوما شاید یکی اون سال مشکلی واسش پیش اومده کمتر تونسته بخونه نشده سال دیگه بمونه رفته پردیس ...و اینکه دوست دختر دوست پسر دارن نمیشه ما بیایم همه رو اینطوری بدونیم قرار نیست هرکی پول داشت بی شخصیت و بی عقل باشه ... پیشنهاد میکنم شخصیتتون رو اصلاح کنید چه میدونیم شاید شدید مثل دکتری که پول نداشتن گفت بخیه هاشو باز کنید و فتید نمیتونم تحمل کنم دکتر باشم و پول نگیرم
      من ورودی 93 ، 94 نیستم
      نگفتم هرکی پول داره بی شخصیته ... اینجوری زیست می خونی و تحلیل می کنی؟ با اینجور استدلال کردن به جایی نمی رسی.
      اونی هم که گفتین از هرررررررررررررر پردیسی می پرسی می گه من می خوندم سال کنکور یه مشکلی پیش اومد و نتونستم ... یعنی حفظم همه اینا رو.
      قضیه جلبک رو هم حلش کردم نیازی به دوباره سرخونه اول برگشتن نیست.
      جماعتی که از یه قشر دل پری دارن، صلاحیت نظر دادن درمورد اون قشرو ندارن ...
      و آخر اینکه : یاد بگیریم تعمیم ندیم... تو زیست هم تعمیم دادن خیلی نتایج بدی داره تو کنکور ... حداقل زیستتو جوری نخون که پست منو خوندی.
      Der Himmel soll warten

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استریت پابرجاست
      فک کنم رینگ استریت رو میخوان بردارن یعنی دیگه افراد متاهل استریت نیستن
      تا 7 سال دیگه که ماها به اون نقطه برسیم خود مسئولین هم نمیدونن چه کارایی میکنن

نه بخاطر سیاست های جدید خانواده و افزایش جمعیت و اینا، غیرممکنه که رینگ استریت برداشته بشه. هستش پابرجا نگران نباشید.
      Der Himmel soll warten

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط luxaeterna نمایش پست ها

ایول ... باز شما یه کم امیدوارمون کردید ...

خیلی زشت برخورد کردن اعضای انجمن اینجا باهام. واقعا انتظار دیگه ای داشتم اصلا بخاطر همون تاپیک باز کردم وگرنه من اگ میدونستم این همه ناسزا میگن بهم، اصلا تاپیک باز نمی کردم.

من دبیرستان رو توی مدرسه تمونه دولتی خوندم ! تو تبریز هم فقط 2 تا مدرسه پانسیون داشت یکیش سعدی بود یکیش طالقانی ! واسه خاطر همین یه سری ها سهمیه روستایی داشتن و با درصد منفی هم قبول شده بودن ! اوایل یه سری ها اعتراض داشتن به این موارد ولی هر سال یه سری هاشون ریزش میکردن و برمیگشتن شهر ( منظور شهرستان های اطراف تبریز ) و روستاشون ! ولی یه سری هاشون موندن که 3-4 تاش الان دارن پزشکی میخونن یکیش هم دارو میخونه ! اکثریت هم بدون سهمیه زیر 800 اوردن !! بقیه هم توی رشته های خوب مثل پرستاری و علوم ازمایشگاهی مشغول هستن ! الان یه سری از اونا جز دوست های صمیمی من هستن ! کلی هم با خاطره داریم ! چرا ؟ چون سخت نگرفتیم که اینا باید برن و کلاساشون جدا باشه و .. به هر حال اینا یه فرصتی رو بدست اوردن و ازش استفاده کردن ! بچه های بین الملل هم همینطور ! اگه نخونن ریزش میکنن ! بخونن هم که به یه جایی میرسن ! خدا رو چه دیدی شاید یه روز یکیشون هم سرنوشت شما رو تغییر داد

در کل یه چیز بگم : دنیا دو روزه باو سعی کن ازش لذت ببری سر این بحث های بیخودی خودت رو اذیت نکن ! البته این خاصیت دوران دانشجویی و دانشگاه ـه ! بعدا که به این روز ها فکر میکنی خندت میگیره دانشگاه جایی که باید ازش خاطره بسازی که بعدا حسرتش رو نخوری ! چیکار داری به اونا که از کجا اومدن و چرا اومدن ! این نظر شخصی منه

بعدشم از سال 4 به بعد کلا دانشگاه هم نمیرید فقط بیمارستان اونجا هم بچه های دانشگاه ازاد هستن هم بین الملل هم سراسری به نظرم بیخیال بشی بهتره این فروم هم یه نمونه از جامعه کوچیک ـه ممکنه به بقیه بچه های کلاس هم بگی اونا هم بهت حمله کنن یا اینکه مثل من بگن خب بیخیالش اون وقت تو میشی ادم بده

ویرایش توسط FaaRshD : 27 بهمن 1394 در ساعت 02:22

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه بخاطر سیاست های جدید خانواده و افزایش جمعیت و اینا، غیرممکنه که رینگ استریت برداشته بشه. هستش پابرجا نگران نباشید.
      😂😂😂

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون تعهد مربوط به گرو بودن اصل مدرک نزد دانشکاهه که فقط برای ادامه تحصیل خارج نیازه که اون رو هم میشه با پول دادن آزاد کرد

خب دیگه! دیدید؟ گفتین با پول دادن ... حالا چیز مهمی نیستاااا ولی دیدین آخرش رسید دوباره به حرف من؟
      Der Himmel soll warten

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دبیرستان رو توی مدرسه تمونه دولتی خوندم ! تو تبریز هم فقط 2 تا مدرسه پانسیون داشت یکیش سعدی بود یکیش طالقانی ! واسه خاطر همین یه سری ها سهمیه روستایی داشتن و با درصد منفی هم قبول شده بودن ! اوایل یه سری ها اعتراض داشتن به این موارد ولی هر سال یه سری هاشون ریزش میکردن و برمیگشتن شهر و روستاشون ! ولی یه سری هاشون موندن که 3-4 تاش الان دارن پزشکی میخونن یکیش هم دارو میخونه ! اکثریت هم بدون سهمیه زیر 800 اوردن !! بقیه هم توی رشته های خوب مثل پرستاری و علوم ازمایشگاهی مشغول هستن ! الان یه سری از اونا جز دوست های صمیمی من هستن ! کلی هم با خاطره داریم ! چرا ؟ چون سخت نگرفتیم که اینا باید برن و کلاساشون جدا باشه و .. به هر حال اینا یه فرصتی رو بدست اوردن و ازش استفاده کردن ! بچه های بین الملل هم همینطور ! اگه نخونن ریزش میکنن ! بخونن هم که به یه جایی میرسن ! خدا رو چه دیدی شاید یه روز یکیشون هم سرنوشت شما رو تغییر داد

در کل یه چیز بگم : دنیا دو روزه باو سعی کن ازش لذت ببری سر این بحث های بیخودی خودت رو اذیت نکن ! البته این خاصیت دوران دانشجویی و دانشگاه ـه ! بعدا که به این روز ها فکر میکنی خندت میگیره دانشگاه جایی که باید ازش خاطره بسازی که بعدا حسرتش رو نخوری ! چیکار داری به اونا که از کجا اومدن و چرا اومدن ! این نظر شخصی منه

بعدشم از سال 4 به بعد کلا دانشگاه هم نمیرید فقط بیمارستان اونجا هم بچه های دانشگاه ازاد هستن هم بین الملل هم سراسری به نظرم بیخیال بشی بهتره این فروم هم یه نمونه از جامعه کوچیک ـه ممکنه به بقیه بچه های کلاس هم بگی اونا هم بهت حمله کنن یا اینکه مثل من بگن خب بیخیالش اون وقت تو میشی ادم بده
      آره میدونم آزاد ها هم میان .......

ای کاش تو کنکور این همه زحمت نمی کشیدم ... من فک کردم پوئن خاصی داره سراسری ...
      Der Himmel soll warten

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب دیگه! دیدید؟ گفتین با پول دادن ... حالا چیز مهمی نیستاااا ولی دیدین آخرش رسید دوباره به حرف من؟
      یک صدم افراد هم برای ادامه تحصیل به خارج نمیرن به دلایل متعدد و منطقی

خلاف قوانین
      ویرایش شده.
      ویرایش توسط amin dehghan : 27 بهمن 1394 در ساعت 02:28

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

البته آزاد ها جداست خیلی اوقات اما هم امتحان علوم پایه دادیم و بعدش هم مره اینترنی میدین و بعدش هم تخصص پس باید از آدم های حدید برای برقراری دوستی و رابطه استفاده کرد

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #59
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

پوئن خاصش اینه که :

1 - مایه افتخار خودت و خانوادتی چون هزینه رو دستشون نزاشتی ! حتی خودت میتونی پول ثبت نامت رو بدی ! بچه های بین الملل میدونی اگه یه واحد بیوفتن باید 3 تومن خرج کنن ؟ ولی تو نه

2 - بنیه علمیت نسبت به بقیه قوی تره ! اینو تو علوم پایه میفهمی که من چی میگم حتی تو ازمون های پری اکسترنی و پری انترنی که واقعا سخته ! من که واقعا به نوعی جر خوردم اون موقع خیلی از ارس ها و بچه های ازاد و حتی سراسری ریزش کردن که من دیگه تو بیمارستان ندیدمشون ! الان که نمره منفی گذاشتن سخت تر هم شده

3 - اگه جدی بگیری میتونی بورسیه بشی که اونا امکان اینو ندارن !

ولی بازم توصیه میکنم به این چیزا فکر نکنی قشنگ برو حالشو ببر

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پوئن خاصش اینه که :

1 - مایه افتخار خودت و خانوادتی چون هزینه رو دستشون نزاشتی ! حتی خودت میتونی پول ثبت نامت رو بدی ! بچه های بین الملل میدونی اگه یه واحد بیوفتن باید 3 تومن خرج کنن ؟ ولی تو نه

2 - بنیه علمیت نسبت به بقیه قوی تره ! اینو تو علوم پایه میفهمی که من چی میگم حتی تو ازمون های پری اکسترنی و پری انترنی که واقعا سخته ! من که واقعا به نوعی جر خوردم اون موقع خیلی از ارس ها و بچه های ازاد و حتی سراسری ریزش کردن که من دیگه تو بیمارستان ندیدمشون ! الان که نمره منفی گذاشتن سخت تر هم شده

3 - اگه جدی بگیری میتونی بورسیه بشی که اونا امکان اینو ندارن !

ولی بازم توصیه میکنم به این چیزا فکر نکنی قشنگ برو حالشو ببر
      میشه لطفا 3 رو بیشتر توضیح بدی تو پیام خصوصی؟ ممنون میشم از لطفت
      Der Himmel soll warten

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن