خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی به یک سرباز کنکوری!

سلام دوستان بنده در کنکورهای 92,91,90شرکت کردم ولی با وجود اینکه معدلم19/09بود اما نتونستم از رشته مورد علاقم یعنی دندانپزشکی قبول شم به خاطر همین رفتم خدمت سربازی و تو خرداد95 خدمتم رو تموم می کنم وخیلی انگیزه دارم واسه کنکور 96به نیت پزشکی یا دندانپزشکی بخونم اما خانوادم به دلیل سن زیادم که 24است شدیدا مخالفت می کنن و می گن با این سن زیاد حتی اگه پزشکی قبول شوم هم ارزش خوندن نداره و بهتره وارد بازار شم وتو مغازه ای که داریم کار کنم و یه شغل ازاد داشته باسم دوستان به نظرتون مخالفت خانواده ام با کنکور به دلیل سن زیادم درست ومنطقی است؟به نظرتون به حرف خانوادم گوش کنم یا به حرف دلم و برم دنبال کنکور و پزشکی؟

2. Top | #2
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه حرفا
      پارسال سر جلسه یارو با بچش اومده بود کنکور تجربی داد چه بسا پزشکی رو هم اوورده باشه چون خیلی مصمم به نظر میومد.
      برو دنبال حرف دلت ای دلاور مرد آریایی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      به نظر من خانوادت هم حق دارن تو با این سن زیاد باید کار هم بکنی به نظر من تو یه کار نیمه وقت بیدا کن یا همون در مغازه بشین بخون (5-6 ماه اول) 3-4 ماه آخر نزدیک کنکور هم کار رو ول کن و فقط بچسب به درس
      امیدوارم موفق باشی
      [SIGPIC][/SIGPIC]

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییهاتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا1522 نمایش پست ها
      سلام دوستان بنده در کنکورهای 92,91,90شرکت کردم ولی با وجود اینکه معدلم19/09بود اما نتونستم از رشته مورد علاقم یعنی دندانپزشکی قبول شم به خاطر همین رفتم خدمت سربازی و تو خرداد95 خدمتم رو تموم می کنم وخیلی انگیزه دارم واسه کنکور 96به نیت پزشکی یا دندانپزشکی بخونم اما خانوادم به دلیل سن زیادم که 24است شدیدا مخالفت می کنن و می گن با این سن زیاد حتی اگه پزشکی قبول شوم هم ارزش خوندن نداره و بهتره وارد بازار شم وتو مغازه ای که داریم کار کنم و یه شغل ازاد داشته باسم دوستان به نظرتون مخالفت خانواده ام با کنکور به دلیل سن زیادم درست ومنطقی است؟به نظرتون به حرف خانوادم گوش کنم یا به حرف دلم و برم دنبال کنکور و پزشکی؟
      دوست عزیز اولا سنت زیاد نیست. دوست خودم 32 سالشه دکترای دامپزشکی داره الان میخونه برای دندان. دوما ارزش داره. تو پزشکی یا دندان قبول شی 30 تا 32 سالگی برا خودت دکتری و درامد کافی داری و کل این چند سال رو جبران میکنی.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنت زیاد نیس بخون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون از روحیتون من با این حرفا دیگه مصمم تر از گذشته شدم که کنکور بدم اخه بنظر خودمم هم سنم خیلی زیاد نیست ولی این خانوادم هستن که ول کن سنم نیستن!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای انسان های با اراده هیچ سدی وجود ندارد
      توکل بر خدا کفایت میکند ما را
      امیدت به خدا باشه تلاش کن همه چی درست میشه
      روزی رو میبینم بیام مطب شما بگم یادته یه روزی تو انجمن سایت کنکور ..........................

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش تازه سنت مناسب پزشکی میشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی از روحیه دادنتون
      ویرایش توسط AlirezA 1522 : 26 فروردین 1395 در ساعت 23:29

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون ازهمتون
      ویرایش توسط AlirezA 1522 : 26 فروردین 1395 در ساعت 23:30

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تصمیمی بگیریدکه 10سال بعدافسوسش رانخورید!اگه واقعاعاشق پزشکی هستیدواسش بجنگید....ومطمین باشیدمیشه....خدازحمتای هیچ کسانادیده نمیگیره!
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      معدلتون19هست ومیگیدبده؟!!!!!!!!دیده شده معدل10یا11!یادم نیس دقیق!تهران قبول شده....یه باراقای سرورپورگفت.....به نظرم بحث روی معدل یه چیزبی خودیه بهونه ی خوبی هم نیس

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.kh نمایش پست ها
      معدلتون19هست ومیگیدبده؟!!!!!!!!دیده شده معدل10یا11!یادم نیس دقیق!تهران قبول شده....یه باراقای سرورپورگفت.....به نظرم بحث روی معدل یه چیزبی خودیه بهونه ی خوبی هم نیس
      سلام به نظر خودمم هم معدلم خوبه تنها مشکلم سر سنم بود که البته اونم از نظر من مشکلی نداشت فقط خانوادم به سنم گیر داده بودن که سنم زیاده و به درد پزشکی نمی خوره که خدارو شکر قانعشون کردم با هزار بدبختی و بهم اجازه مطالعه تا کنکور 96 رو دادن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان کیا تو انجمن هم سن منن و می خوان واسه کنکور 96 بخونن پرچم بیارن بالا ببینم ازبرنامه هاشون بگن یکم روحیه بگیریم تو این آشفته بازارکنکور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)