خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question زدن کد دیپلم مجدد به جای دیپ اصلی در ثبت نام کنکور

کسی هست که این کار رو کرده باشه یعنی خلاف قانون عمل کنه و دیپلم مچدد غیر همنام رو زده باشه

اگه کسی میدونه این صفحه 43 دفترچه فرم شماره 2 چیه منو راهنمایی کنه که باید چیکار کنم واجبه و ...

و یه سوال دیگه اینکه من که پارسال کنکور دادم و متولد 76 ام تو کد نظام وظیفه 6 بزنم یا 5 و برای ثبت نام دانشگاه الان باید بلیس +10 یا همون موقع هم برم فرقی نمیکنه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه دیپلم مجدد بزنی موقع ثبت نام دانشگاه احتمالش هست به مشکل بخوری و از کنکور سال بعد هم محروم شی ، چون اینا میان دیپلم تجربیت رو تاثیر میدن ولی سایر اطلاعاتی که وارد کردی رو دست نمیزنن...موقع ثبت نام دانشگاه مدارکت با لیستی که سنجش به دانشگاه میده متفاوت میشه و به مشکل اساسی میخوری
      فرم شماره دو هم تابستون ببر مدرسه یا اموزش پرورش برات مهر کنه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کد نظام وظیفه هیچ اهمیتی نداره.
      ولی اگه کد دیپلمت رو عوضی بزنی و تاثیر معدل هم از کنکور حذف نشه، قطعا متخلف شناخته میشی و محرومت میکنن و قبولیت هم کان لن یکن میشه. با آیندت بازی نکن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یا خدا
      اینجا چه خبره؟یعنی منی که پارسال دیپلم مجدد انسانی گرفتم و پیش تجربی دارم حق ندارم از دیپلم مجددم استفاده کنم؟امکان نداره..مگه نمیگفتن وقتی فردی چند دیپلم داره میتونه از هر کدوم که خواست استفاده کنه؟
      شرایط دیپ مجددی ها عین کسیه که تا سوم ریاضی فیزیک یا انسانی بوده پیش دانشگاهی تغییر رشته داده اومده پیش تجربی.مگه اینطور نیست؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      این تاپیک رو بخون
      http://forum.konkur.in/thread36790.html
      کل تایپیک رو خوندم....من که باورم نمیشه الان گوشام داره سوت میکشه زنگ میزنم از سنجش میپرسم تا به زبون خودشون نشنوم باور نمیکنم....خدایا ....

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraday نمایش پست ها
      کسی هست که این کار رو کرده باشه یعنی خلاف قانون عمل کنه و دیپلم مچدد غیر همنام رو زده باشه

اگه کسی میدونه این صفحه 43 دفترچه فرم شماره 2 چیه منو راهنمایی کنه که باید چیکار کنم واجبه و ...

و یه سوال دیگه اینکه من که پارسال کنکور دادم و متولد 76 ام تو کد نظام وظیفه 6 بزنم یا 5 و برای ثبت نام دانشگاه الان باید بلیس +10 یا همون موقع هم برم فرقی نمیکنه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      اگه دیپلم مجدد بزنی موقع ثبت نام دانشگاه احتمالش هست به مشکل بخوری و از کنکور سال بعد هم محروم شی ، چون اینا میان دیپلم تجربیت رو تاثیر میدن ولی سایر اطلاعاتی که وارد کردی رو دست نمیزنن...موقع ثبت نام دانشگاه مدارکت با لیستی که سنجش به دانشگاه میده متفاوت میشه و به مشکل اساسی میخوری
      فرم شماره دو هم تابستون ببر مدرسه یا اموزش پرورش برات مهر کنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط 13sabz نمایش پست ها
      یا خدا
      اینجا چه خبره؟یعنی منی که پارسال دیپلم مجدد انسانی گرفتم و پیش تجربی دارم حق ندارم از دیپلم مجددم استفاده کنم؟امکان نداره..مگه نمیگفتن وقتی فردی چند دیپلم داره میتونه از هر کدوم که خواست استفاده کنه؟
      شرایط دیپ مجددی ها عین کسیه که تا سوم ریاضی فیزیک یا انسانی بوده پیش دانشگاهی تغییر رشته داده اومده پیش تجربی.مگه اینطور نیست؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      این تاپیک رو بخون
      http://forum.konkur.in/thread36790.html
      13sabz این تبصره تازه امسال اومده . من دیروز زنگ زدم سنجش،به کارشناسش گفتم کد سوابقمو می خوام تغییر بدم ، ویرایش نمیشه کرد ، شما باید یه کاریش بکنید.گفت لازم نیست اشکال نداره با همون ثبت نام کن.من باز دوباره زنگ میزنم شما هم زنگ بزنید تا مطمئن شیم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      13sabz این تبصره تازه امسال اومده . من دیروز زنگ زدم سنجش،به کارشناسش گفتم کد سوابقمو می خوام تغییر بدم ، ویرایش نمیشه کرد ، شما باید یه کاریش بکنید.گفت لازم نیست اشکال نداره با همون ثبت نام کن.من باز دوباره زنگ میزنم شما هم زنگ بزنید تا مطمئن شیم
      منظورت از ویرایش اینه که کنکور ثبت نام کردی با کد دیپلم مجددت و حالا نمیتونی ویرایش کنی؟
      من تازه الان اومده بودم کنکور ثبت نام کنم اگه اینطور باشه که بچه ها تو تایپیک گفتن اگه من به عمد بیام کد دیپلم مجددم رو بزنم موقع ثبت نام دانشگاه قبولیم باطل میشه و محروم میشم.باشه من حتما زنگ میزنم چون باورم نمیشه دنیا ریخت رو سرم تنها امیدم بود که رتبه م خوب بشه و معدل افتضاح تجربیم همه چیو خراب نکنه.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوباره حتما زنگ بزن چون اون کارشناس احمق بی سواد حتما متوجه نشده که تو دیپلم مجدتت رو میگی حتما فکر کرده کد سوابق دیپ اصلیتو حتما حواست نبوده یکی دو رقم اشتباه زدی .حتما زنگ یزن به مشکل برنخوری حتما.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوباره حتما زنگ بزن چون اون کارشناس احمق بی سواد حتما متوجه نشده که تو دیپلم مجدتت رو میگی حتما فکر کرده کد سوابق دیپ اصلیتو حتما حواست نبوده یکی دو رقم اشتباه زدی .حتما زنگ یزن به مشکل برنخوری حتما.
      من قشنگ به کارشناسه توضیح دادم که طبق تبصره نمیتونم استفاده کنم.ولی اون گفت اشکال نداره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      من قشنگ به کارشناسه توضیح دادم که طبق تبصره نمیتونم استفاده کنم.ولی اون گفت اشکال نداره
      نگو تو رو خدا من قاطی کردم....اخه چه خبره....من از خدامه اینطوری باشه از خدامههههههههه ...ولی فردا پس فردا برامون مشکل پیش بیارن اون کارشناسو از کجا گیر بیاریم بگیم این مقصره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نگو تو رو خدا من قاطی کردم....اخه چه خبره....من از خدامه اینطوری باشه از خدامههههههههه ...ولی فردا پس فردا برامون مشکل پیش بیارن اون کارشناسو از کجا گیر بیاریم بگیم این مقصره
      من و خیلی های دیگه دیپلم مجددی هستیم
      ولی تو دفترچه واضح گفته که ثبتنام نکنیم
      ..
      ..
      ..

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      من و خیلی های دیگه دیپلم مجددی هستیم
      ولی تو دفترچه واضح گفته که ثبتنام نکنیم

من موندم چکار کنم.سوابقمو می خوام تغییر بدم کارشناسه میگه نمیخواد.تبصره میگه می خواد

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان به حرف این کارشناسا اعتماد نکنین و حتما طبق دفترچه عمل کنین ، فردا مشکل پیش میاد به عنوان متخلف محرومتون میکنن ، حجت چیزیه که تو دفترچه نوشته چون با دقت تمام نوشته میشه.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم با idealist موافقم.وقتی دفترچه واضح نوشته دیگه حرف کارشناسو اخه چطور باور کنیم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن