خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

«« 15ساعت مطالعه درروز»»

به نام گشاینده ی کارها،،، ز نامش شودسهل،دشوارها

سلامی به گرمای چراغ مطالعه ی مادرروزهای سردزمستان!خداقوت دوستان

راستش هفته ی بعدروزدوشنبه فارغ التحصیل میشدیم ازمدرسه.منتهی ازاونجایی که حالشونداشتم،تصمیم گرفتم دیگه نرم مدرسه ازفردا...
      برای همین میخوام ازفرداروزی 15ساعت بخونم...اول اینکه یاد تاپیک زیرافتادم:
      http://forum.konkur.in/thread23391-11.html
      یک عده گفته بودن نمیتونی،نمیشه و...امااون شخص،بالاخره تونست تاحدودی به خواستش برسه.
      تاعیدنوروزاین تایم رو حفظ میکنم وبعدش افزایش خواهم داد...
      خوابمم کمه ،درروزهای مدرسه هم روزی 7تا8 میخونم(یعنی میخوندم!)
      من به یکی قول دادم که برسم به هشت هزار(البته بعدازقول به خودم)
      نیدونم تاچه حدواقفیدامادرترازبالای 7400،کشیدن بالاخیلی خلیلی سخته بطوری سه چهارتاتست بیشتر،تراز رو عجیب جابجامیکنه....ترم یک میانگینم 7336 بود،ازمون جمعه شدم 6800!!کاری ندارم........فقط بایدبه هشت برسم......"باید"
      بدین منظورروزی 15میخونم....این تاپیک روهم زدم که بعداز ازمون قلمچی،بیام و موفقیتم دراین 18روزرو نشون بدم.البته الزاما نبایدفورن به این ترازبرسم...چون اصل کنکوره.به این رسیدن عجله ای نیست!فقط میخوام بزنم زیرگوش سختیا(:
      فیلم جشن نخبگان کنکور94کانون رو که درقالب یک سی دی هست،چندروزپیش ب دستم رسید..خیلی حال خوبی میده ب ادم(حتمن ازکانون شهرتون بگیریدش)
      یک ادمایی بایک شرایطی شدن رتبه برترکه انصافن ا زخودم بدم اومد چرا من بیشترتلاش نکردم.
      متاسفانه حجمش خیلی زیادبودونمیشه اپ کردش...فایل صوتیش رویک قسمتی که بندگان خداحرف میزنن،گذاشتم...
      ازچهره ی دونفرهم عکس گذاشتم:خانم فاطمه مولایی وریحانه سردارزهی
      http://www.kanoon.ir/Article/102785
      اینم فیلمش...ممنونم از@M.M.B
      REYHANE.bmp
      FATEME.bmp

بهشت عدن گرخواهی،بیابامابه میخانه///که ازپای خمت روزی،به حوض کوثراندازیم
      @mahsa77
      دختره ی بی مغز
      @ali456نهایی نزدیکه،بترکونش علی جان
      @z-mشمابرنده اید
      وبقیه عزیزان.......

چرخ ارنگرددگرددل،ازبیخ واصلش برکنم

گردون اگردونی کند،گردون گردان بشکنم

ویرایش توسط doctor reza : 28 بهمن 1394 در ساعت 14:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها

فیلم جشن نخبگان کنکور94کانون رو که درقالب یک سی دی هست،چندروزپیش ب دستم رسید..خیلی حال خوبی میده ب ادم(حتمن ازکانون شهرتون بگیریدش)
      یک ادمایی بایک شرایطی شدن رتبه برترکه انصافن ا زخودم بدم اومد چرا من بیشترتلاش نکردم.
      متاسفانه حجمش خیلی زیادبودونمیشه اپ کردش...فایل صوتیش رویک قسمتی که بندگان خداحرف میزنن،گذاشتم...

داداش عالیه! موفق باشی!!!

فقط برای اونایی که می خوان این فیلم رو ببینن می تونن به لینک زیر مراجعه کنن!!

فیلم جشن نخبگان 94 :برترهای تجربی-ریاضی-انسانی-هنر-ایثارگران

موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عمرا بتونی
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یاعلی مدد....

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دیگه مدرسه نمیرم حوصلشو ندارم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اغلب چیز هایی که غیر ممکن به نظر میرسن علتش اینه که کمتر کسی جرعت انجامشو به خودش میده....مطمعن باش میتونی
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها
      به نام گشاینده ی کارها،،، ز نامش شودسهل،دشوارها

سلامی به گرمای چراغ مطالعه ی مادرروزهای سردزمستان!خداقوت دوستان

راستش هفته ی بعدروزدوشنبه فارغ التحصیل میشدیم ازمدرسه.منتهی ازاونجایی که حالشونداشتم،تصمیم گرفتم دیگه نرم مدرسه ازفردا...
      برای همین میخوام ازفرداروزی 15ساعت بخونم...اول اینکه یاد تاپیک زیرافتادم:
      http://forum.konkur.in/thread23391-11.html
      یک عده گفته بودن نمیتونی،نمیشه و...امااون شخص،بالاخره تونست تاحدودی به خواستش برسه.
      تاعیدنوروزاین تایم رو حفظ میکنم وبعدش افزایش خواهم داد...
      خوابمم کمه ،درروزهای مدرسه هم روزی 7تا8 میخونم(یعنی میخوندم!)
      من به یکی قول دادم که برسم به هشت هزار(البته بعدازقول به خودم)
      نیدونم تاچه حدواقفیدامادرترازبالای 7400،کشیدن بالاخیلی خلیلی سخته بطوری سه چهارتاتست بیشتر،تراز رو عجیب جابجامیکنه....ترم یک میانگینم 7336 بود،ازمون جمعه شدم 6800!!کاری ندارم........فقط بایدبه هشت برسم......"باید"
      بدین منظورروزی 15میخونم....این تاپیک روهم زدم که بعداز ازمون قلمچی،بیام و موفقیتم دراین 18روزرو نشون بدم.البته الزاما نبایدفورن به این ترازبرسم...چون اصل کنکوره.به این رسیدن عجله ای نیست!فقط میخوام بزنم زیرگوش سختیا(:
      http://s6.picofile.com/file/8238855818/JJ.mp3.html
      REYHANE.bmp
      FATEME.bmp

بهشت عدن گرخواهی،بیابامابه میخانه///که ازپای خمت روزی،به حوض کوثراندازیم
      @mahsa77
      دختره ی بی مغز
      @ali456نهایی نزدیکه،بترکونش علی جان
      @z-mشمابرنده اید
      وبقیه عزیزان.......

چرخ ارنگرددگرددل،ازبیخ واصلش برکنم

گردون اگردونی کند،گردون گردان بشکنم

سلام
      ممنون ازمطلبتون ولی یادتون باشه هرکس یک ظرفیتی داره اگر یکی تونست بیست ساعت بخونه دلیل بر این نیست که یکی دیگه هم بتونه چون ظرفیت مغز هم مثل میزان یادگیری فردیه همونطور که یک فرد یک مطلب رو ممکنه با یک دور خوندن یاد بگیره بطور کامل ولی فرد دیگه نه ظرفیت مغز هم همینطوره یکی مغزش انقدر کشش داره که در روز بیست ساعت بخونه یکی دیگه فقط ده ساعت میتونه بخونه ولی تمام ده ساعتش مفیده یکی هم هست فقط ده ساعت مفید میتونه بخونه ده ساعت دیگه رو صرفا روخوانی میکنه بدون اینکه متوجه بشه چی میخونه.پس هر کس اول بهتره خودش رو بشناسه بعد یک کاری رو شروع کنه چون اگر شتابزده عمل کنه در اخر نتیجش پشیمانی هست نه چیز دیگه.
      موفق باشین..... .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم همینجا این قرارو با خودم میذارم که ساعت مطالعمو از روزی کمتر از 3 ساعت به 10 برسونم
      ترازمم از 5800 به 7000

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم بعنوان یه سال سومی همین جا با خودم عهد می بندم ساعت مطالعه ام رو از 3 4 ساعت به 7 8 ساعت در روز ارتقا بدم و ترازم رو هم از 6000 به 7000
      خدایا به امید خودت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
      منم بعنوان یه سال سومی همین جا با خودم عهد می بندم ساعت مطالعه ام رو از 3 4 ساعت به 7 8 ساعت در روز ارتقا بدم و ترازم رو هم از 6000 به 7000
      خدایا به امید خودت
      بنده هم همینطور ، ولی روزای مدرسه 5 تا ، روزای تعطیل 12 تا یعنی 50 تا در هفته .

ترازمم از 5700 به 7000 ایشالله

این هفته به امید 35 ساعت

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      داداش عالیه! موفق باشی!!!

فقط برای اونایی که می خوان این فیلم رو ببینن می تونن به لینک زیر مراجعه کنن!!

فیلم جشن نخبگان 94 :برترهای تجربی-ریاضی-انسانی-هنر-ایثارگران

موفق باشید
      ممنونم...درپناه حضرت عشق باشی،فیلموهم افزودم

نقل قول نوشته اصلی توسط atena.kh نمایش پست ها
      یاعلی مدد....
      یاعلی مدداست

نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      من دیگه مدرسه نمیرم حوصلشو ندارم
      مدرسه نرفتن تنهابدیش اینه که فشارعضبی روی ادم زیادمیشه..توی مدرسه ادم حسابی میخنده ومسخره بازی و.. اماتوی خونه اینانیستن...اماخب ارزش داره برای من

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      اغلب چیز هایی که غیر ممکن به نظر میرسن علتش اینه که کمتر کسی جرعت انجامشو به خودش میده....مطمعن باش میتونی
      سلام
      تونستم!فقط ناممکن ناممکنه!خیلی ممنونم ازت داداش
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام
      ممنون ازمطلبتون ولی یادتون باشه هرکس یک ظرفیتی داره اگر یکی تونست بیست ساعت بخونه دلیل بر این نیست که یکی دیگه هم بتونه چون ظرفیت مغز هم مثل میزان یادگیری فردیه همونطور که یک فرد یک مطلب رو ممکنه با یک دور خوندن یاد بگیره بطور کامل ولی فرد دیگه نه ظرفیت مغز هم همینطوره یکی مغزش انقدر کشش داره که در روز بیست ساعت بخونه یکی دیگه فقط ده ساعت میتونه بخونه ولی تمام ده ساعتش مفیده یکی هم هست فقط ده ساعت مفید میتونه بخونه ده ساعت دیگه رو صرفا روخوانی میکنه بدون اینکه متوجه بشه چی میخونه.پس هر کس اول بهتره خودش رو بشناسه بعد یک کاری رو شروع کنه چون اگر شتابزده عمل کنه در اخر نتیجش پشیمانی هست نه چیز دیگه.
      موفق باشین..... .
      سلام
      حرف شماکاملن صحیحه....اماخب بایدمردروزای سخت بود؛هرچی بیشترعرق ریخت شایستگی تکاملیش بیشتر
      خب من روزایی که مدرسه میرفتم تا دومدرسه بودم،از4بعدظهرشروع میکردم ،روزی 7-8-9هم میخوندم.روزای تعطیل هم 11/5تا12..پس الان کارشاقی نمیکنم!فقط چندساعت بیشترکردم
      ممنونم ازنظرت....اینم بگم که مودب ترین شخصی که توی نت وانجمن دیدم شمایی.توی همه ی تاپیکایی که پست گذاشتین حرفاتون قیق ودرست بوده @Catmanداداش میشه بگی چطوردینی بخونم؟؟مشکلم فقط دینی وفیزیکه...فیزیکوبودجه بندی کشیدم بیرون و تاحدودی رفع شده امادینی اصن نمیره تومخم...بخوام بخونم یک درسوتوی سه ساعت میخونم
      اصن همه جوره ازش بدم میاد!
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      منم همینجا این قرارو با خودم میذارم که ساعت مطالعمو از روزی کمتر از 3 ساعت به 10 برسونم
      ترازمم از 5800 به 7000
      ازتوحرکت،ازخداهمه چیزازجمله برکت! یاعلی
      نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
      خدایا به امید خودت
      ازتوحرکت،ازخداهمه چیزازجمله برکت
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMansour نمایش پست ها

بنده هم همینطور ، ولی روزای مدرسه 5 تا ، روزای تعطیل 12 تا یعنی 50 تا در هفته .

ترازمم از 5700 به 7000 ایشالله

این هفته به امید 35 ساعت
      ازتوحرکت،ازخداهمه چیزازجمله برکت

دوستان همگی روبه رشدومیتوزباشید./

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم با خودم عهد می کنم ساعت مطالعه روزانم رو از یه ربع به نیم ساعت در روز ارتقا بدم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم//موجیم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون شما لطف دارین وهمچنین شما
      کاملا قبوال دارم که یک فرد باید مرد روزهای سخت باشه ولی باید تواناییها رو هم دید.یکی هست با روزانه 8-10ساعت خوندن اول کنکور میشه یکی هم هست با 20 ساعت خوندن هم رتبه تک رقمی نمیاره.قبلا هم گفتم تایم مهمه ولی نه به این اندازه پارسال خودم جز اون افرادی بودم که میگفتم هرکس بیشتر بخونه و تایمش بالاتر باشه موفقتره ولی باتوجه ضربه ای خوردم به این نتیجه رسیدم که بهتره همه چی طبق اصول خودش باشه مثلا من اگر نمیتونم تایم زیاد بخونم حداقل همون حد تایمی رو که مطالعه دارم سعی میکنم مفید باشه.
      برای دینی هم من سعی میکنم پیام ایات رو برای هر ازمون دوره کنم.یک روز درمیان دینی میخونم وبعدش تست میزنم که دوبار مطالب جدید برام دوره شه.یعنی مثلا یک هفته میخونم وهفته بعدش تست میزنم.اگر هم خوندن دینی زیاد وقتتون رو میگیره سعی کنین مطالب مهمش رو نت برداری کنین چون وقتی خوندن همراه با نوشتن باشه تمرکز روی لغات و مفاهیم بیشتر میشه بخصوص برای دروس عمومی که یکم خسته کننده ان.
      موفق باشین..... .

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram7 نمایش پست ها
      منم با خودم عهد می کنم ساعت مطالعه روزانم رو از یه ربع به نیم ساعت در روز ارتقا بدم
      صددرصدمیشه داداش....نشون بده که بچه خراسانی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن