خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      ............پ ن پ دادا الان خود اردوغان میاد صحتشو تایید میکنه و ترکیه هم تو اخباراش اعلام میکنه

تو دنیا خبر گزاری دیگه ای نیست..؟!

یا همشون با اردوعان دستشون تو یه کاسس..؟!
      قبلا که آمریکا اسرائیل انگلیس فرانسه آلمان و به تازگی عربستان و متحدانش بودن که کل رسانه های دنیارو کنترل میکردن و کارو زندگیشون شده بود چاپ اخبار دروغ در رابطه با ایران...
      الان ترکیه ام اضافه شد..؟!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها

منبع فقط یک خبرگزاری روسی...
      کاملا قاع کننده بود...

پ ن پ داداش میخواستی خبرگزار آناتولی ترکیه بیاد مسخره شدن رئیس جمهورشون رو تیتر اول کنه!

حرفا میزنی ها

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sba نمایش پست ها
      به این راحتیه مگه صحبت تلفنی با رییس جمهور یک کشور
      آلکسی استولیاروف یکی از دو فرد فریب دهنده اردوغان در گفت و گو با رادیو گاواریت ماسکوا گفت که با رئیس جمهوری ترکیه گفت و گو
      کرده
      و شگرد این کار خود را فاش کرد.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ............پ ن پ دادا الان خود اردوغان میاد صحتشو تایید میکنه و ترکیه هم تو اخباراش اعلام میکنه
      پس از مسخره شدن رئیس حکومت عثمانی! ، این موضوع مالِه کشان صورت پذیرفت ؛

سخنگوی دفتر رئیس جمهوری اردوغان این گفت و گوی تلفنی را جعلی و غیر واقعی خواند و اعلام کرد:

برقراری تماس تلفنی با رئیس جمهوری ترکیه به این سادگی امکانپذیر نیست!

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

تو دنیا خبر گزاری دیگه ای نیست..؟!

یا همشون با اردوعان دستشون تو یه کاسس..؟!
      قبلا که آمریکا اسرائیل انگلیس فرانسه آلمان و به تازگی عربستان و متحدانش بودن که کل رسانه های دنیارو کنترل میکردن و کارو زندگیشون شده بود چاپ اخبار دروغ در رابطه با ایران...
      الان ترکیه ام اضافه شد..؟!
      .....ینی واقعا نمیدونستی ترکیه هم هس؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایی مسخره درمیاری؟؟؟.اونوق شما شب تا صب کل خبرگذاریای خارجی رو چک میکنی ک الان به این نتیجه رسیدی هیچ جا همچین خبری منتشر نشده

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بانو مگه کشکه دوتا بچه سرویس اطلاعاتی یه کشورو دور بزنن مکالمه بدون هماهنگی با رئیس جمهور یه کشور بکنن..؟
      یا شما خبر نداری اینجور مکالمات اصول و قانون داره یا از اردوغان خوشت نمیاد نمیخوای قبول کنی...
      در هر دو مورد اشتباه از خودته...
      .........چرا اینقدی خبر دارم که این کارا خر تو خر نی و در مورد گزینه دوم هم باید بگم که بعللله متاسفانه یا خوشبختانه از اردوغان خوشم نمیاد هرچند اونو به عنوان یه ریس جمهور محبوب برا کشورش میدونم و میدونم که واقعا برا کشور خودش کم نذاشته و خدا حفظش نکنه برا کشورش اما از اونجایی که بیشتر تسلیحات داعش رو فراهم میکنه و با عربستان رفیقه ک اونم دشمن سرسخت ماس پس ازش متنفررررم اون هم همین حس رو راجب مردم ما داره از توهیناش ب کشورما و مصاحبه های ضد ایرانیش میشه اینو فهمید

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran74 نمایش پست ها
      .....ینی واقعا نمیدونستی ترکیه هم هس؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایی مسخره درمیاری؟؟؟.اونوق شما شب تا صب کل خبرگذاریای خارجی رو چک میکنی ک الان به این نتیجه رسیدی هیچ جا همچین خبری منتشر نشده
      من cnn و bbc رو چک میکنم,بیشتر bbc...
      تا الان چنین خبری منتشر نشده...
      منتشر هم نخواهد شد چون دروغه...
      خبر گزاریای ایرانم شهر خبرو تابناک...که تو اینا منتشر شده چون خبر گزاریای ایرانن! ولی جزو پر بحث یا پر بازدیدا نبود و نخواهد بود...
      تاکید بر اینکه واقعا این خبرو باور کردی, این خبرو به واقعیت تبدیل نمیکنه...بلکه با این کار اطلاعات سیاسی خودتو پیش بقیه میبری زیر سوال...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      .........چرا اینقدی خبر دارم که این کارا خر تو خر نی و در مورد گزینه دوم هم باید بگم که بعللله متاسفانه یا خوشبختانه از اردوغان خوشم نمیاد هرچند اونو به عنوان یه ریس جمهور محبوب برا کشورش میدونم و میدونم که واقعا برا کشور خودش کم نذاشته و خدا حفظش نکنه برا کشورش اما از اونجایی که بیشتر تسلیحات داعش رو فراهم میکنه و با عربستان رفیقه ک اونم دشمن سرسخت ماس پس ازش متنفررررم اون هم همین حس رو راجب مردم ما داره از توهیناش ب کشورما و مصاحبه های ضد ایرانیش میشه اینو فهمید
      من اینجا زندگی میکنم...اخبارشو میشنوم, سخنرانیای اردوغانم میبینم...بدون سانسور و تحریف...
      اردوغان با ایرانیا مشکلی نداره, مشکلش با ایران تو سوریس...
      خود ترکیه ای ها از فارس زبان ها زیاد خوششون نمیاد اینو قبول دارم...کلا ایرانیا مثبت ترین ویژگیشون بگو بخند بودنشونه, مثل عربا...اما اخلاقای بد زیاد دارن, مثل عربا!
      اما وقتی میگیم ترک ایرانی هستیم, میخندن حرف میزنن میگن شما برادرای ما هستین...

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من اینجا زندگی میکنم...اخبارشو میشنوم, سخنرانیای اردوغانم میبینم...بدون سانسور و تحریف...
      اردوغان با ایرانیا مشکلی نداره, مشکلش با ایران تو سوریس...
      خود ترکیه ای ها از فارس زبان ها زیاد خوششون نمیاد اینو قبول دارم...کلا ایرانیا مثبت ترین ویژگیشون بگو بخند بودنشونه, مثل عربا...اما اخلاقای بد زیاد دارن, مثل عربا!
      اما وقتی میگیم ترک ایرانی هستیم, میخندن حرف میزنن میگن شما برادرای ما هستین...
      .....شما که همه اخبارا رو چک میکنی هنو دیدی جنگ داخلی خود ترکیه رو؟؟؟؟؟؟ ایا خودشون منتشرش کردن اخبارشو؟؟؟؟ اصن دیدی تصاویرشو؟؟ معلومه که همه چیزو نمیگن.... شما فقط داری حرف خودتو میزنی که ترکی دادا وگرنه کلا ترکیه ها از ایرانیا خوششون نمیاد جنگ تو سوریه هم جنگ سوریه نیس جنگ ایران و عربا و ترکیه و امریکاس روسیه هم برا منافع خودشه ک داره میجنگه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      .....شما که همه اخبارا رو چک میکنی هنو دیدی جنگ داخلی خود ترکیه رو؟؟؟؟؟؟ ایا خودشون منتشرش کردن اخبارشو؟؟؟؟ اصن دیدی تصاویرشو؟؟ معلومه که همه چیزو نمیگن.... شما فقط داری حرف خودتو میزنی که ترکی دادا وگرنه کلا ترکیه ها از ایرانیا خوششون نمیاد جنگ تو سوریه هم جنگ سوریه نیس جنگ ایران و عربا و ترکیه و امریکاس روسیه هم برا منافع خودشه ک داره میجنگه
      جنگ داخلی منظورت درگیری های شهرهای کرد نشینشه..؟!
      نیروی زمینی فرستادن با پ ک ک میجنگه چه جنگ داخلی ای..؟! پ ک ک فرار کرده سوریه اونجام میزننشون...خونه به خونه دنبال اعضلی پ ک ک میگردن...
      ترکیه ای ها از اعراب و فارس زبان ها خوششون نمیاد...از ترک زبان های ایرانی و آذربایجانی ها به شدت خوششون میاد...یه بار رات افتاد اینور به یه ترک بگو فارس هستم ببین قیافش چجوری میره تو هم...بگو ترک ایرانی یا آذربایجانی هستم اگه نخندید و باهات حرف نزد هرچی در هر موردی بگی برای من قابل قبوله...
      درسته چنگ سوریه درگیری ایران و روسیه با آمریکا و ترکیه و عربستان و متحدانشه...و اصلا ربطی به موضوع تاپیک هم نداشت...

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      جنگ داخلی منظورت درگیری های شهرهای کرد نشینشه..؟!
      نیروی زمینی فرستادن با پ ک ک میجنگه چه جنگ داخلی ای..؟! پ ک ک فرار کرده سوریه اونجام میزننشون...خونه به خونه دنبال اعضلی پ ک ک میگردن...
      ترکیه ای ها از اعراب و فارس زبان ها خوششون نمیاد...از ترک زبان های ایرانی و آذربایجانی ها به شدت خوششون میاد...یه بار رات افتاد اینور به یه ترک بگو فارس هستم ببین قیافش چجوری میره تو هم...بگو ترک ایرانی یا آذربایجانی هستم اگه نخندید و باهات حرف نزد هرچی در هر موردی بگی برای من قابل قبوله...
      درسته چنگ سوریه درگیری ایران و روسیه با آمریکا و ترکیه و عربستان و متحدانشه...و اصلا ربطی به موضوع تاپیک هم نداشت...
      ......اره میدونم که ربط نداش ولی ب پست قبلی که نوشتین تا الان امریکا بود و عربستان الان ترکیه هم وارد شده ربط داشت......درضمن خیلی بیجا میکنه ترکیه ایی که با دیدن فارس زبون چهرش بره توهم خییللللللللی هم دلشون بخاد لاییکا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن