خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

رتبه لازم برای قبولی پزشکی بهشتی با سهمیه ایثارگری

آقا یکی بیاد درست و حسابی و بدون حاشیه رفتن به ما بگه با چه رتبه ای میشه پزشکی شهید بهشتی با سهمیه ایثارگری قبول شد //// مرسی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmg نمایش پست ها
      آقا یکی بیاد درست و حسابی و بدون حاشیه رفتن به ما بگه با چه رتبه ای میشه پزشکی شهید بهشتی با سهمیه ایثارگری قبول شد //// مرسی
      بالای ۲۵ درصد داشته باشی با ۱۴۰۰۰ کشوری میتونی بری..تا ۲۱۰۰۰ کشوری هم پزشکی شهرهای دیگه..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

3. Top | #3
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وااااای . جدی میگی ؟؟؟؟ بعد اون بالای 25 درصد یعنی چی ؟؟؟؟ بالای 25 درصد چی رو باید داشته باشم ؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیزمون (Farid_Es) فکر کنم سهمیه ایثارگری رو با جانبازی اشتباه گرفتن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash r نمایش پست ها
      دوست عزیزمون (Farid_Es) فکر کنم سهمیه ایثارگری رو با جانبازی اشتباه گرفتن
      سهمیه ایثارگری که برا خوده شخص حساب میشه نه فرزند..فک کنم ایشون فرزند جانبازن...
      من پدرم کارت ایثارگر داره با ۲۶ ماه جبهه ولی سهمیه برا من حساب نمیشه
      وااااای . جدی میگی ؟؟؟؟ بعد اون بالای 25 درصد یعنی چی ؟؟؟؟ بالای 25 درصد چی رو باید داشته باشم ؟؟؟
      درصد ۲۵ به بالا دیگه فرقی نداره.منظورم این بود که ۲۴ درصد باشه قبول نمیکنن..حتما از ۲۵ درصد باید بیشتر باشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام زیر پنجاه سهمیه شاهد که تقریبا میشه 1000 منطقه یک البته من فرض میکنم پدرتون 25 باشه ببین تو میتونی هوش بری و اتاق عمل فوریت امثله اینا با رتبه 40000 هزار منطقه یک بیاری اما شرمنده گلم پزشکی ودندون و دارو دولتی زیر هزار شاهد میخواد که برای منطقه یک باید زیر 5000 برای دو تا 10000 هزار و برای سه 20000 زیاد فکر نکن بهشتی الکی اگه به فرض زیر پنجاه شاهد شدی اما درصد عمومیات زیر 60 و اختصاصی زیر 40 بود نمیاریش در ضمن نظر یک شاهد 24 منطقه دو بود ببین با چه خرخونیا رقابت داری

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امسال با 800 سهمیه دارو تهران قبول شده
      800 سهمیه هم میشه تقریبا 35 هزار کشوری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      امسال با 800 سهمیه دارو تهران قبول شده
      800 سهمیه هم میشه تقریبا 35 هزار کشوری
      35 هزااااااااااااااااار؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟جدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدا نگذره ازشون.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ما اینجا داریم جون میکنیم با 4 هزاز 5هزار می مونیم پشت کنکووووووووووووور بعد اونا .....هیییییییییییییی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza01997 نمایش پست ها
      من با 15000 موندم...شایع در چه حد؟
      یکی از اقوامِ من با ۱۹۰۰۰ کشوری با سهمیه جانبازی رفت پزشکی!!رتبش تو سهمیه حدود ۴۰۰_۵۰۰ بود.شایعه چیه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منطقه ات بگو تا بهت بگم چند میخوای قبول شی عزیزم من خودم فرزند جانبازم از این دوستان بهتر میدونم و اینکه این دوستانی که میگم یکی میشناسم لطفا کارنامه بزارن الکی شایعه پراکنی نکن مثلا غیر ممکن یه نفر با 40000 کشوری دارو ودندون و غیره قبول شه شاید اگه منطقه سه باشه شما فکر میکنید بچه جانبازها تنبلن نه عزیزم تو مدارس شاهد درس خوندن یعنی جای که بهترین معلم ها توش درس میدن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza01997 نمایش پست ها
      من با 15000 موندم...شایع در چه حد؟
      Bbat janbaze??
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farid_Es نمایش پست ها
      بالای ۲۵ درصد داشته باشی با ۱۴۰۰۰ کشوری میتونی بری..تا ۲۱۰۰۰ کشوری هم پزشکی شهرهای دیگه..

13. Top | #13
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب ببینید دوستان بحث اینجاس که این همه تفاوت تو نظرات دیده میشه . یکی میگه nهزار یکی هم میگه زیر 100 . من فرزند جانباز 25 درصد _ منطه 2 _معدل کتبی 19/30 _ تراز قلم چی 6900_تورو خدا یکی بگه به پزشکی چه دانشگاهی امید داشته باشم _____ترتزمم میتونم بالاتر ببرم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب ببینید دوستان بحث اینجاس که این همه تفاوت تو نظرات دیده میشه . یکی میگه nهزار یکی هم میگه زیر 100 . من فرزند جانباز 25 درصد _ منطه 2 _معدل کتبی 19/30 _ تراز قلم چی 6900_تورو خدا یکی بگه به پزشکی چه دانشگاهی امید داشته باشم _____ترتزمم میتونم بالاتر ببرم
      B nzr mn alan fght drs bkhon asan b janbazi fkr nkon chon hme chi shansiyee.

15. Top | #15
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط www.sama.goon نمایش پست ها
      B nzr mn alan fght drs bkhon asan b janbazi fkr nkon chon hme chi shansiyee.
      خیلی ببخشید ولی همچینم شانسی نیس . بعدشم اگه از الان فک کنی که لایق کجا هستی سال دیگه پشیمون نیستی و میدونی که به حقت رسیدی یا نه ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن