خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 81 از 81
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      برای **** به شما هم که شده
      چهارشنبه شب براتون خصوصی ارسال میکنم
      کسی هم که تقلب میکنه 1 ازمون رو تقلب نمیکنه و چند تارو از همون اولا تقل میزنه که ترازش بیاد
      استاد بقیه هم میدونن جهش بالای 1000 تا قلمچی کارنامه صادر نمیکنه
      مرد نیستی نفرستی ، جمعه میام اینجا بهت نشون می دم چرت می گفتی برای سال سوم رو بفرست من منتظرم ،
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Huot نمایش پست ها
      مرد نیستی نفرستی ، جمعه میام اینجا بهت نشون می دم چرت می گفتی برای سال سوم رو بفرست من منتظرم ،
      افرین . افرین

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سال چهارم برات میفرستم که زیاد ذوق نکنی بری قلمچی بزنی

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      انقدر مقاومت نکن
      سره کلاس زیست بودیم و بحث تقلب شد معلم گفت هر کی سوالا رو میخواد سه شنبه ی قبل از آزمون سوالا دستمه....!
      نشون به اون نشونم که پنجشنبه که از ما آزمون میگیره مشابهت سوالی و گزینه ای با آزمونه فرداش داره

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازم یه سری حرف مفت ، اولا کسی که برای اولین بار یهویی ترازش زیاد شه نه تو کل ترازا تاثیر داده میشه و نه تو سایت می زنن نه چیز دیگه ، پنجشنبه هفته بعدش باید باز آزمون بده اگه 4تا آزمون تراز بالا داشت میره تو لیست و ...
      شما هم که داری حرف مفت می زنی ، سرخوشی دیگه
      بعدم تو همه آزمونا همینطوریه ، پاسخ نامه تشریحی رو ارسال می کنند که بعد آزمون پخش بشه
      شما هم اگه راس میگی 5 تومانو بده 10تا سوالو اینجا بزار ، 5تومان که سرت کلاه بره می فهمی حرف مفت نباس زد چون شب پاسخ نامه نمیاد صب میاد هرکی هم می خواد باید صبح اول صبح بگیره

به تو ادب یاد ندادن با بزرگتر چجوری حرف بزنی؟؟؟؟
      وقتی ما داریم مثالاشو دور و ور خودمون میبینیم.... وکلی هم سند و دلیل دال بر این هست... چرا اینجوری حرف میزنی؟؟؟؟ چرا اینقد با تعصب از قلمچی دفاع میکنی؟؟؟
      ....یده تو روحیه ما با این ترازا و رتبه هامون ک نمیفهمیم چقدش واقعیه چقدش راست...که لااقل یه فکری برا خودمون بکنیم.. یه عده ک ما تو مدرسمون مسخرشون میکردیم الان هر بار جز 7200 تا 7400 کانونن... معجزه میشه؟؟؟ طرف فرق اتم و مولکولو نمیدونه میشه 7000...
      خدا میدونه چقد تو مدارس به دلیل بی کفایتی مراقبا تقلب میشه جدا از پاسخنامه..
      دور نمیرم همین مدرسه ما از 60 نفرمون هر بار تو هر ازمون 5 6 نفر با دفترچه جابه جا کردنو و هزار تا کار دیگه تقلب میکنن
      دیگه تعمیمش بده به بقیه جاها.... تازه مینیمم گفتم..

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

به تو ادب یاد ندادن با بزرگتر چجوری حرف بزنی؟؟؟؟
      وقتی ما داریم مثالاشو دور و ور خودمون میبینیم.... وکلی هم سند و دلیل دال بر این هست... چرا اینجوری حرف میزنی؟؟؟؟ چرا اینقد با تعصب از قلمچی دفاع میکنی؟؟؟
      ....یده تو روحیه ما با این ترازا و رتبه هامون ک نمیفهمیم چقدش واقعیه چقدش راست...که لااقل یه فکری برا خودمون بکنیم.. یه عده ک ما تو مدرسمون مسخرشون میکردیم الان هر بار جز 7200 تا 7400 کانونن... معجزه میشه؟؟؟ طرف فرق اتم و مولکولو نمیدونه میشه 7000...
      خدا میدونه چقد تو مدارس به دلیل بی کفایتی مراقبا تقلب میشه جدا از پاسخنامه..
      دور نمیرم همین مدرسه ما از 60 نفرمون هر بار تو هر ازمون 5 6 نفر با دفترچه جابه جا کردنو و هزار تا کار دیگه تقلب میکنن
      دیگه تعمیمش بده به بقیه جاها.... تازه مینیمم گفتم..

99% شکست ها مخصوص کسایی است که بهانه می آورند . جرج واشنگتون
      منم نمیگم اینطوری نیست ، اینطوری تقلب تو همه جا هست که به بغل دستی 2تا برسونی و اینا ولی اینکه جواب سوالا کامل می آد قبل آزمون خالی بندیه
      بعد اینطوری که پست شروع شده و شما دارید می کوبید باید همینطوری حرف زد و هرنکته مکانی دارد
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن