خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 144
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YAS12345678 نمایش پست ها
      من دارم خیلی خوبه حتما تهیه کن خیلی کمکت میکنه کپیشم هست اگه نتونی نوشو بگیری جزوشم تو سایت حرف اخر هستش
      جزوه شامل الگوهایی که تدریس میکنن هست؟ یا اون سوالات کنکور رو میگید جمع کردن تو یک فایل؟؟
      ​کپی dvd هاش هست؟ یا جزوه؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YAS12345678 نمایش پست ها
      من دارم خیلی خوبه حتما تهیه کن خیلی کمکت میکنه کپیشم هست اگه نتونی نوشو بگیری جزوشم تو سایت حرف اخر هستش
      آموزش دکتر شیروانی کامل و جامع هست؟ یعنی همه چیز هر فصل رو گفتن؟ بعدش منظورتان از جزوه همون سوالات کنکور رو که جمع کردن تو یک فایل رو میگید؟ کپی جزواتش یا dvd ها؟

3. Top | #33
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تدریس شیمی ایشان خیلی خوبه
      خدا عمرشان بده به بچه ها کمک می کنند
      دوستانی که نمی توانند هزینه اش کنند میشه از کتاب خط ویژه گاج در درس شیمی و جلد دومش که مخصوص جمع بندی هست استفاده کرد
      این کتاب هم مسائل شیمی خوب تیپ بندی کرده

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز .

اگه خواستی بخری من خریدم قبلا ولی اصلا استفاده نکردم و حتی روی کامپیوتر هم نگذاشتم که فعال بشه .

اگه خواستی پیام بده .

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ​نظرتون در مورد دیگر محصولات حرف اخر چیه؟؟؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کامله ولی من فصل دوم سال سوم رو تو مساعل نگفته و پیش و سال سوم رو خدایش خوب گفته بعدشم جزوه تو قسمت دانلود کده سایت حرف اخر هستش همونه اسلاید هاش رو تو جزو امده کپی سی دی هاش هست جزو اشم دانلود کن به نطرم بگیری ضرر نمیکنی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگه میشه نظر بدن

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.ghodrati نمایش پست ها
      سرعت تست زدنو افزایش میده؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk
      سلام.
      خانوم قدرتی سرعت تست زدن فقط با تمرین حل میشه .
      والا اینکه میان با یه سری فرمولا راه حل کوتاه بهت یاد میدن باید بگم سر جلسه کنکور شاید نصفش یادت بره بخاطر استرس . و اینکه خیلی از فرمولا بیشتر واسه یه سری مسائل خاصه که با توجه به اینکه کنکور داره به سمت مفهومی شدن بیشتر پیش میره این فرمولا هم اونقدی که فک کنی به کارتون نمیاد

9. Top | #39
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash r نمایش پست ها
      دوستان اگه میشه نظر بدن
      دوست عزیز من قبل از عید تهیه کردم.خیلی عالیه.و بر خلاف تفکر اشتباه دوستان هم روشاش همه جا کارایی داره(من تا 94 رو تونستم باهاش حل کنم به همراه تستای تالیفی فار).و هم اینکه زیاد فرمول نمیگه که یادت بره.برا محمولا یه فرمول میگه و همه مسائل با اون حل میشه.به همه پیشنهاد میکنم یه نگاهی بهش بندازن.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من وقتی از دی وی دی های موسسه ی ونوس استفاده کردم فهمیدم حرف اخر اشغالی بیش نیست !

دوستانی لطفا وقتی از چجند تا موسسه استفاده کردید نظر بدید...
      همین نظرای چرتتون 500 تومن بهم ضرر زد !
      الان از موسسه ی ونوس خیلی راضیم !

11. Top | #41
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من خودم شیمی آفبا و ونوس رو روی هارد از دوستانم گرفتم.و الان نظری که دادم از رو آگاهیه.توی dvd بقیه موسسات بحث جدیدی درس داده نمیشه و براحتی میشه همون مطالبو با کتاب هم یاد گرفت.ولی توی dvd حرف آخر که خودم شخصا خریداری کردم مطالبی که گفته میشه کاملا انحصاری و تازه هستش و تو هیچ کتابی هم نیست و واقعا روشهایی کاربردی داره.بازم تصمیم گیرنده خودتی ولی این حاصل تجربه من تو استفاده از این dvd بود.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان بحث خریدش نیست چون خریدم فقط الان که دارم استفاده میکنم انقدر اسون داره سوالا توی دی وی دی حل میشه که به شک افتادم که شاید فقط برا سوالای خودش جواب میده
      چند نفری هم گفتن جواب نمیده تو همه مسائل و اینا من دیگه بیشتر تو شک افتادم
      میخواستم از کسانی که واقعا استفاده کردن و تست های ۹۳ و ۹۴ رو زدن بپرسم که کاملا جواب گو هست یا فقط توی مسائل انتخاب شده جواب میده؟
      لطفا اگه ممکنه رو راست باشید تا یا خیالم راحت بشه یا وقتم تلف نشه
      ممنون از همتون

13. Top | #43
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash r نمایش پست ها
      الان بحث خریدش نیست چون خریدم فقط الان که دارم استفاده میکنم انقدر اسون داره سوالا توی دی وی دی حل میشه که به شک افتادم که شاید فقط برا سوالای خودش جواب میده
      چند نفری هم گفتن جواب نمیده تو همه مسائل و اینا من دیگه بیشتر تو شک افتادم
      میخواستم از کسانی که واقعا استفاده کردن و تست های ۹۳ و ۹۴ رو زدن بپرسم که کاملا جواب گو هست یا فقط توی مسائل انتخاب شده جواب میده؟
      لطفا اگه ممکنه رو راست باشید تا یا خیالم راحت بشه یا وقتم تلف نشه
      ممنون از همتون
      اگر منظورت سوالای 93 94 هستش که خودش تو dvd جداگونه حل میکنه.
      ولی خودمم به شخصه تا الان تونستم براحتی مسائلو حل کنم.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      اگر منظورت سوالای 93 94 هستش که خودش تو dvd جداگونه حل میکنه.
      ولی خودمم به شخصه تا الان تونستم براحتی مسائلو حل کنم.
      پس یعنی تو سوالای کنکور تا حالا به مشکل بر نخوردید اصلا با فرمول هاش؟
      اگه اینجوریه که خیلی عالیه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام.
      خانوم قدرتی سرعت تست زدن فقط با تمرین حل میشه .
      والا اینکه میان با یه سری فرمولا راه حل کوتاه بهت یاد میدن باید بگم سر جلسه کنکور شاید نصفش یادت بره بخاطر استرس . و اینکه خیلی از فرمولا بیشتر واسه یه سری مسائل خاصه که با توجه به اینکه کنکور داره به سمت مفهومی شدن بیشتر پیش میره این فرمولا هم اونقدی که فک کنی به کارتون نمیاد
      به جرات میتونم بگم که شما اصلا کار ایشون رو ندیدین.
      شما چه با دی وی دی و چه بدون دی وی دی ملزم به تمرین و ممارست هستین که سرعت تست زنی بالا بره پس این موضوع کلا هیچ ارتباطی به خریدکردن یا نکردن دی وی دی نداره.
      این دی وی دی تکنیک تدریس نمیکنه که طرف بخواد کلی فرمول رو حفظ کنه و بره سر جلسه و با مشکل مواجه بشه , در کنار استاد شیروانی مدرس شیمی , مدرس ریاضی نشسته , با همفکری هم و تعامل نظر سعی در حل مسایل به کوتاهترین روش ممکن براساس ریاضیات پرداخته میشه.

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن